Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №355 Про проведення учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів птнз львівської області у 2012/2013 навчальному році

Скачати 100.3 Kb.

Наказ №355 Про проведення учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів птнз львівської області у 2012/2013 навчальному році
Скачати 100.3 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації11.05.2017
Розмір100.3 Kb.
ТипНаказ
  1   2

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇУПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ,

КООРДИНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА НАУКИ

Н А К А З

24 жовтня 2012 р. Львів № 355Про проведення учнівських олімпіад

із навчальних предметів

серед учнів ПТНЗ Львівської області

у 2012/2013 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.08.2012р.
Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.
Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
Професі́йно-техні́чна осві́та - складова системи освіти України, що є комплексом педагогічних і організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння громадянами знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.
Львів Львів (МФА: [ˈʎʋiu̯], вимоваопис файлу) - місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Львівської області, національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та центром Західної України.
№ 916 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011р. №1099 (із змінами і доповненнями) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р.
Всеукраїнські учнівські олімпіади Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів - це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. Проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України під патронатом профільного міністерства.
Міністерство юстиції України Міністе́рство юсти́ції Украї́ни (скорочено Мін'юст) - центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.
  1   2


Скачати 100.3 Kb.

  • УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ , КООРДИНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
  • Про проведення учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Львівської області у 2012/2013 навчальному році
  • Міністерства освіти
  • Всеукраїнські учнівські олімпіади
  • Міністерстві юстиції України