Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНалагодження параметрів браузера

Скачати 105.61 Kb.

Налагодження параметрів браузера
Скачати 105.61 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.03.2017
Розмір105.61 Kb.
ТипЛабораторна робота
  1   2

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 10


Тема: Налагодження параметрів браузера

Мета: Навчитися переглядати та завантажувати web сторінки та зберігати їх на диску.

Теоретичні відомості

Використання Web-браузера Internet Explorer

Принципи роботи всіх Web-браузерів однакові.

Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.

Бра́узер, також веб-переглядач (англ. browser МФА: [ˈbraʊ̯zɚ] - переглядач) - програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернету, що дає можливість користувачеві взаємодіяти з текстом, малюнками або іншою інформацією на гіпертекстовій веб-сторінці.

Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

Internet Explorer Microsoft Internet Explorer - графічний веб-оглядач (браузер), який розробляє корпорація Microsoft.

Познайомившись з одним із них, користувач зможе працювати з будь-яким.

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.

Основна функція браузера - забезпечити доступ до ресурсів Web.

Google Chrome

описание: знімок екрану google chrome

Розробник(и)

Google Inc.

Перший випуск

2 вересня 2008

Стабільний випуск

13.0.782.107 (Windows) / 2 серпня2011; 30 днів тому

Написано на

C , асемблер

Операційна система

Windows, Linux, Mac OS

Розмір

≈22 МБ

Доступні мови

50 мов, включаючи українську

Тип

Браузер

Сайт

www.google.com/chromecode.google.com/chromium/dev.chromium.org/

Google Chrome — веб-переглядач, розроблений компанією Google на основі веб-переглядача з відкритим кодом Chromium та іншоговідкритого програмного забезпечення. Його програмна архітектура була створена з чистого аркуша (однак використовуючи інше програмне забезпечення з відкритим кодом, у тому числі компоненти WebKit та Mozilla) з метою задоволення поточних потреб користувачів.

Задово́лення - позитивно забарвлена емоція, що супроводжує вдоволення однієї або кількох потреб. Антонімом задоволення є страждання й біль. Поняття задоволення в філософії Епікура ототожнене зі щастям.

Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Нова архітектура насамперед визнає той факт, що на сьогодні більшість веб-сайтів є не просто веб-сторінками, але веб-програмами. Заявленими перевагами цієї архітектури є підвищена стабільність, швидкість, безпека, а також чистий, простий та ефективний інтерфейс користувача.

Після 100 днів тестування в стадії публічної бети Google випустив версію 1.0 свого переглядача 11 грудня 2008 року.

У листопаді 2009 Google представила бета-версії свого переглядача для Mac OS та Linux.

За даними StatCounter браузер перебуває на третьому місці за популярністю у світі, а його ринкова частка в березні 2011 а становить 17,25%.

Бета-версія - версія програми, яка була протестована внутрішньо, і тепер потребує перевірки більш широким колом користувачів. Іде після альфа-версії; раніше називалася «реліз-кандидат». Терміни «альфа» і «бета» походять від назв перших двох літер в грецькому алфавіті: α (альфа) і β (бета).

StatCounter - ірландський веб-сайт, який являє собою інструмент для аналізу веб-трафіку. Центральний офіс компанії міститься в Дубліні.

Популярність (від лат. populares, від populus - народ) - висока ступінь популярності чогось або когось у певній галузі. На виникнення популярності в деяких випадках впливає мода, і навпаки. Так само, як і мода, популярність прив'язана до певного і, як правило, невеликого відрізку часу.

ОписНа відміну від багатьох інших браузерів, в Chrome кожна вкладка є окремим процесом. У випадку, якщо процес обробки вмісту вкладки зависне, його можна буде закрити без ризику втратити всі дані в браузері.

У Chrome для обробки сценаріїв JavaScript використовується рушій V8 JavaScript.

У браузер включений відладчик JavaScript, консоль JavaScript і менеджер завдань, в якому можна дізнатися, скільки пам'яті використовує кожна вкладка — і закрити найбільш ненажерливу.

Як і інші браузери, Chrome містить кілька додаткових about:URI. Окрім тих, що стали вже звичними about:cache і about:plugins, є різні URI зі статистикою. Також є демонстрація можливості запуску зовнішніх програм усередині вкладки: по about:internets (жарт — див.: Internets) доступна заставка sspipes.scr з каталога Windows.

БезпекаChrome періодично завантажує оновлення з двох чорних списків (один для фішинг сайтів і один для сайтів містять шкідливе ПЗ) і попереджає користувача, коли той намагається відвідати шкідливий сайт.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.Chrome, як правило, створює для кожної вкладки окремий процес, щоб не допустити ситуації при якій вміст однієї вкладки має можливість впливати на вміст іншої (також, в разі, якщо процес обробки вмісту вкладки зависне, його можна буде завершити без ризику втрати даних інших вкладок).  Процесу вкладки дається найменше число привілеїв, процес може здійснювати обчислення, але не може зчитувати або запис. Образно висловлюючись, вкладка знаходиться в пісочниці.

Як правило, плагіни (найбільш популярний Adobe Flash Player), не є частиною браузера і не можуть бути вбудовані в пісочницю.

Обчи́слення - є гілкою математики, зосередженою на функціях, похідних, інтегралах, і нескінченному ряду чисел. Цей предмет являє собою важливу частину сучасної математичної освіти. Воно складається з двох основних галузей - диференціального і інтегрального численнь, які пов'язують основні теореми обчислення.

Adobe Flash Adobe Flash (вимовляється [флеш]; колишня назва - «Macromedia Flash») - мультимедійна та програмна платформа використовувана для авторської розробки векторної графіки, анімації, ігор і насичених інтернет-застосунків (RIA), які можна переглядати, програвати чи виконувати в Adobe Flash Player.

30 березня 2010 Google оголосив, що незабаром Adobe Flash буде вбудований в браузер, що позбавляє користувача від необхідності завантажувати і встановлювати його. Оновлюватися Flash Player буде також автоматично.  Починаючи з версії 5.0.375.86 Adobe Flash Player був інтегрований. 


При завантаженні виконуваного файлу (наприклад, з розширенням EXE, DLL або BAT) спочатку необхідно підтвердити завантаження, натиснувши кнопкуЗберегти, яка з'являється на панелі завантажень.

Виконуваний файл - це файл який містить зрозумілі комп'ютеру спеціальні інструкції і може бути виконаний (безпосередньо або через командний інтерпретатор операційної системи) як комп'ютерна програма.

Це дозволяє запобігти автоматичній завантаження шкідливого програмного забезпечення на комп'ютер.


Браузер підтримує режим інкогніто. Сторінки, які проглядаються в анонімному вікні, не з'являться в історії браузера або історії пошуку, а також не залишать на комп'ютері інших слідів, таких як файли cookie, вони автоматично видаляються коли користувач закриє це вікно. Тим не менш, всі файли, які будуть завантажені, або закладки, які будуть створені, будуть збережені на вашому комп'ютері.

Як попереджає сам браузер, перехід в режим інкогніто не впливає на поведінку інших користувачів, серверів або програм і не дозволяє захиститися від:

  • Веб-сайтів, які збирають інформацію про вас або передають її іншим

  • Постачальників послуг Інтернету або їх співробітників, які відстежують, які сторінки ви відвідуєте

  • Шкідливого ПЗ, яке відстежує натискання клавіш клавіатури

  • Стеження таємними агентами

  • Людей, які стоять у вас за спиною

  1   2


Скачати 105.61 Kb.

  • Теоретичні відомості Використання Web-браузера Internet
  • Розробник(и) Google Inc. Перший випуск
  • Написано на C , асемблер Операційна система
  • Розмір ≈22 МБ Доступні мови
  • Google Chrome