Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНалаштування vpn-з'єднання у Windows Vista

Скачати 17.73 Kb.

Налаштування vpn-з'єднання у Windows Vista
Скачати 17.73 Kb.
Дата конвертації16.03.2017
Розмір17.73 Kb.

Налаштування VPN-з'єднання у Windows Vista.
Для початку натискаємо кнопку "Пуск", в нижньому правому кутку екрану і в колонці пошуку(1) ввести ключове слово "Центр" (2). Особлива технологія Windows Vista автоматично надасть всі можливі варіанти зі словом "Центр"

і відобразить їх результати пошуку вище. Вам лише необхідно вибрати варіант під назвою "Центр управления сетями и общим доступом"(3).

Після чого на екрані з'явиться наступна картинка де потрібно обрати "Установка подключения или сети".В наступному вікні вибираємо "Подключение к рабочему месту"(1) і натискаємо "Далее"(2)

В результаті з'явиться вікно де Vista запитає про спосіб підключення до Інтернету. В даному вікні потрібно вибрати "Использовать мое подключение к Интернету (VPN)".

Після чого з'явиться вікно де буде запропоновано налаштувати підключення до Інтернету перед продовженням, вибираємо "Отложить настройку подключения к Интернету"

В наступному вікні потрібно в полі "Адрес в Интернете" ввести адресу VPN-серверу, а в полі "Имя местоназначения" назву даного підключення. Крім того, потрібно перевірити чи стоїть галочка навпроти "Не подключаться сейчас…. " .


В наступному вікні вводимо логін(1) та пароль та натискаємо кнопку "Создать"(2).


У наступному вікні потрібно натиснути кнопку "Закрыть".
Потім повертаємося в "Центр управления сетями и общим доступом" і вибираємо "Управление сетевыми подключениями". У відкрившомуся вікні вибираємо створене нами з’єднання і натискаємо правою кнопкою на ньому та вибираємо "Свойства".

На закладці "Общие" в полі "Имя компьютера или IP–адрес назначения ..." у Вас має бути адреса VPN-серверу (172.17.172.17).
Примітка: Якщо введено ІР-адресу 172.16.172.16 потрібно ставити галочку «Требуется шифрование данных (иначе отключаться)», якщо введено 172.17.172.17 – шифрування не потрібно.


Скачати 17.73 Kb.

  • Примітка