Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНавігація локальною мережею

Скачати 74.25 Kb.

Навігація локальною мережею
Скачати 74.25 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації24.05.2017
Розмір74.25 Kb.
ТипУрок
  1   2

Урок № 19

Дата ___/____/____ Клас ________________

Дата ___/____/____ Клас ________________
Тема уроку: Навігація локальною мережею. Практична робота № 7 «Спільне використання ресурсів локальної мережі» . Інструктаж з БЖД

Мета уроку: ввести поняття: віддалений робочий стіл;
Стільни́ця (англ. desktop metaphor) - це метафора інтерфейсу, яка є таким собі набором уніфікованих понять, що використовуються в графічному інтерфейсі користувача, аби спростити взаємодію користувачів із комп'ютером.
права доступу до ресурсів;
Право доступу (англ. access right) - дозвіл або заборона здійснення певного типу доступу до інформаційної системи.
адміністрування локальної мережі;сформувати вміння: працювати з програмами для адміністрування локальної мережі; використовувати ресурси локальної мережі; розвивати навики роботи з ПК, використовувати його апаратні ресурси; виховувати інтерес до пізнання нового

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Доповніть речення:

 1. Для навігації локальною мережею можна використати...

 2. Мережний принтер —...

 3. Локальна мережа —...

 4. Сукупність користувачів, що мають загальні дані, периферійні пристрої та інші обчислювальні ресурси, а також права на їх використання —...
  Обчи́слювальні ресу́рси - можливості, забезпечувані компонентами обчислювальної системи, що витрачаються (зайняті) в процесі її роботи.
  Перифері́йний при́стрій - частина технічного забезпечення, конструктивно відокремлена від головного блоку обчислювальної системи.


 5. Група комп’ютерів однієї мережі, що мають єдиний центр, який використовує єдину базу користувачів, єдину групову і локальну політики, єдині параметри безпеки, обмеження часу роботи облікового запису й інші параметри —...

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми уроку

Хто з вас може сказати: 1. Чи можна керувати з одного ПК іншим ПК, якщо вони підключені до локальної мережі?

 2. А з використанням глобальної мережі Інтернет?
  Обліковий запис (сленг. акаунт, обліковка або обліківка) у комп'ютерній системі - сукупність наданої інформації про користувача, засобів та прав користувача відносно багатокористувацької системи.
  Єдиний Центр Єдиний Центр - українська політична партія, колишня назва - «Партія Приватної Власності».
  Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.


На уроці ми спробуємо дати відповіді на ці та інші питання.

ІV. Вивчення нового матеріалу

Опорний конспект

Адміністратор комп’ютера – користувач, що має право вносити зміни до системи, включаючи установку програм і доступ до всіх файлів комп’ютера, а також може створювати, змінювати й видаляти облікові записи інших користувачів.

Адміністратор локальної мережі – користувач, відповідальний за планування, налаштування і керування щоденною роботою мережі. Адміністратора мережі називають також системним адміністратором.
Систе́мний адміністра́тор (від англ. system administrator, systems administrator) - працівник, посадові обов’язки якого передбачають забезпечення роботи комп’ютерної техніки, комп’ютерної мережі і програмного забезпечення в організації.


Віддалений комп’ютеркомп’ютер, доступний користувачеві тільки із застосуванням комунікаційних ліній і пристроїв, таких, як мережна плата або модем.

Віддалене адміністрування керування комп’ютером з іншого комп’ютера локальної мережі.

Віддалений робочий стіл – це програмне забезпечення, що дозволяє користувачеві отримати доступ до сеансу Wіndоws на одному комп’ютері, знаходячись при цьому за іншим комп’ютером локальної мережі, або через мережу Інтернет.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
  1   2


Скачати 74.25 Kb.

 • Мета уроку
 • Хід уроку І. Організаційний етап ІІ. Актуалізація опорних знань
 • ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми уроку
 • ІV. Вивчення нового матеріалу Опорний конспект Адміністратор комп’ютер а
 • Адміністратор локальної мережі
 • Віддалений комп’ютер
 • Віддалене адміністрування