Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНейрокомп'ютери

Скачати 184.7 Kb.

Нейрокомп'ютери
Скачати 184.7 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації03.06.2017
Розмір184.7 Kb.
  1   2   3

Нейрокомп'ютери


http://technowars.ru/article/183/

Уявіть, що ви снідаєте в кафе. Грає джаз, в лівій руці у вас - чашка ароматного еспресо, а вказівним пальцем правої ви неспішно гортає ранкові новини на своєму планшеті. Це компактний електронний пристрій - справжнє диво техніки зі скла, металу і пластика.

Електроніка Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
Мініатюрний корпус приховує в собі багато підсистем - від радіомодуля, який відповідає за підключення до безпровідних мереж, до графічного процесора, що перетворює послідовності нулів і одиниць в пам'яті комп'ютера в точки, що світяться на екрані, які в сукупності формують різнокольорові картинки і текст.
Графічний процесор (англ. Graphics Proccesing Unit, GPU) - окремий пристрій персонального комп'ютера або ігрової приставки, виконує графічний рендеринг. Сучасні графічні процесори дуже ефективно обробляють і зображують комп'ютерну графіку, завдяки спеціалізованій конвеєрній архітектурі вони набагато ефективніші в обробці графічної інформації, ніж типовий центральний процесор.

Але ще більш вражаючий механізм знаходиться у вас в голові - адже саме ваш мозок, отримуючи інформацію від нейронів сітківки, з набору пікселів на екрані формує в свідомості зорові образи. При цьому він встигає паралельно виконувати ще кілька складних завдань. Так, ви не просто чуєте фонову музику, але і без складнощів виділяєте в ній слова; ваші нюхові рецептори розпізнають в складному ароматичному букеті кави кислуваті нотки; одночасно ваша ліва рука підносить гарячу чашку до губ, що називається, «машинально» - без участі зору і спеціальної концентрації уваги на цьому процесі.

Ува́га - спрямованість психічної діяльності людини та її зосередженість у певний момент на об'єкти або явища, які мають для людини певне значення при одночасному абстрагуванні від інших, в результаті чого вони відображаються повніше, чіткіше, глибше, ніж інші.

Більш того, в порівнянні з комп'ютерами ваш мозок набагато компактніше й ефективніше з точки зору енергоспоживання: в стані неспання споживана їм потужність складає всього 25-30 Вт.

Аспект (лат. aspectus - вигляд, погляд) - поняття філософії (онтології, теорії пізнання). У філософії аспект розглядається
Якби ваша голова була цілодобово підключена до лічильника електроенергіі, споживання за рік складало трохи більше 200 кіловат-годин, тоді як звичайний смартфон (навіть не комп'ютер!) за той же період «з'їдає» 360 кВт/год (з врахуванням того, що припадає на його частку енергоспоживання базових станцій, телекомунікаційних систем, за підрахунками інвестиційно-консалтингової групи Digital Power Group).
В радіозв'язку ба́зова ста́нція - це системний комплекс приймально-передавальної апаратури, що здійснює централізоване обслуговування групи кінцевих абонентських пристроїв.


  1   2   3


Скачати 184.7 Kb.