Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНеофіційний переклад Заходи боротьби проти фінансування розповсюдження зброї масового знищення

Неофіційний переклад Заходи боротьби проти фінансування розповсюдження зброї масового знищення
Сторінка1/2
Дата конвертації07.06.2017
Розмір48.5 Kb.
  1   2

Неофіційний переклад

Заходи боротьби проти фінансування

розповсюдження зброї масового знищення

 • Наказ Президента 13382, виданий 28 червня 2005 року, надає повноваження Сполученим Штатам блокувати, або "заморожувати" активи, тих, хто розповсюджує зброю масового знищення (ЗМС) і тих, хто їх підтримує.
  Збро́я ма́сового ура́ження (також збро́я ма́сового зни́щення) - зброя, призначена для нанесення масових втрат або руйнувань на великій площі. У міжнародній англомовній ЗМІ-лексиці також часто як абревіатура ABC-зброя (англ. ABC weapons, від atomic, biological or chemical weapons)
  Особам, включеним до переліку в рамках Наказу, забороняється доступ до фінансової та комерційної систем США і іншим особам США забороняється проводити опреції з ними.

 • Згідно до нових повноважень, Президент включив до переліку вісім організацій в Північній Кореї, Ірані та Сирії.
  Північна Корея Коре́йська Наро́дно-Демократи́чна Респу́бліка (КНДР; кор. 조선민주주의인민공화국, 朝鮮民主主義人民共和國, чосон мінджуджуий інмін конхваґук) або Півні́чна Коре́я (кор. 북조선, пук чосон) - країна в Східній Азії. Розташована у північній частині Корейського півострова.
  Перелік цих організаційнаведено в Додатку до Наказу.

 • Установи, наведені у Додатку до Наказу Президента 13382, було включено до переліку не довільно, але ці організації широко відомі, як одні з найбільших розповсюджувачів ЗМС, чия діяльність явно підпадає під критерії наказу Президента 13382: вони або займались, або мали намір зайнятись діяльністю, що становить ризик сприяння розповсюдженню ЗМС, або засобів їх запуску. (Подальша інформація про ці організації - нижче по тексту).

 • Наказ також надає повноваження Державному секретарю та Міністру Фінансів США повноваження по додатковому включенню до переліку розповсюджувачів ЗМС і тих, хто підтримує діяльність по розповсюдженню.
  Державний секретар (Держсекретар) - найменування вищих державних посад у низці країн Європи й Америки.


 • Наказ надає новий інструмент боротьби з розповсюдженням ЗМС і є важливим кроком по втіленню зобов'язань в рамках резолюції РБ ООН 1540 по встановленню національного контролю проти фінансування розповсюдження ЗМС.

 • Ми також працюємо в контексті Ініціативи по Безпеці Розповсюдження ЗМС і у відповідності до резолюції РБ ООН 1540 для посилення співпраці з забезпечення втілення міжнародного законодавства проти торгівлі ЗМС іфінансових операцій, які її підтримують.

 • Ми прохаємо про підтримку Вашого уряду, щоб забезпечити, що компанії Вашої країни не проводять бізнес з організаціями, внесеними до переліку розповсюджувачів (організації, які безпосередньо розповсюджують та посередники, які діють від їх імені) відповідно до Додатку до Наказу Президента 13382.

 • Це продемонструє Вашу глобальну провідну роль по боротьбі з розповсюдженням та надасть сигнал можливим торговцям та фінансистам ЗМС, які працюють в рамках Вашої юрисдикції, що Ви не будете терпіти діяльність з розповсюдження ЗМС.

 • Ми розуміємо, що Ваш уряд може не мати законних повноважень, які б дозволили проводити юридичні дії проти фінансистів розповсюдження ЗМС. В такому випадку, ми закликаємо Вас розробити повноваження, подібні до Наказу Президента 13382 і вжити дій проти розповсюджувачів ЗМС і тих, хто їх підтримує.

 • До того ж, Служба фінансової розвідки США (СФР) зв'язалась з СФР Вашого уряду з конкретним проханням про обмін фінансовою інформацією стосовно організацій, наведених в Додатку Наказу Президента 13328. Ця ініціатива проводиться в рамках існуючої співпраці між СФР в боротбі з фінансуванням тероризму.

 • Ми розглядаємо цей запит як важливу частину наших спільних зусиль для розбудови співпраці проти торгівлі ЗМС відповідно до резолюції РБ ООН 1540 та Ініціативи по Безпеці Розповсюдження ЗМС і сподівається на швидку відповідь від Вашого СФР

Інформація про організації, визначені в рамках Наказу Президента
КОРЕЙСЬКА ТОРГОВА КОРПОРАЦІЯ ПО ГІРНИЧОМУ ВИДОБУТКУ” (КОМГО)

 • КОМГО є основним торговцем зброї в Пхеньяні і основним експортером товарів та устаткування, пов'язаного з балістичними ракетами та звичайною зброєю.

 • США неодноразово вводили санкції проти організації КОМГО протягом
  останніх десяти років за торгівлю ракетними технологіями.

  1   2 • Північній Кореї
 • Державному секретарю
 • Інформація про організації, визначені в рамках Наказу Президента “КОРЕЙСЬКА ТОРГОВА КОРПОРАЦІЯ ПО ГІРНИЧОМУ ВИДОБУТКУ” (КОМГО)