Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову

Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
Дата конвертації31.03.2017
Розмір95.9 Kb.

straight connector 2 Новини

Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову


 • Нова модель Ford Mondeo дебютувала з новими сидіннями Ford Multi-Contour та новою інтегральною задньою підвіскою, що створюють підвищений комфорт та підіймають автомобіль на новий рівень якості.
  Інтеграл - центральне поняття інтегрального числення, узагальнення поняття суми для функції, визначеній на континуумі.
  Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
  Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
  Ford Mondeo - це автомобілі середнього класу (Клас D), що виробляються європейською філією концерну Ford. Вони виготовляються з 1993 року.

 • Адаптивні світлодіодні передні фари, що полегшують водіння вночі, також є частиною нової моделі, представленої в Європі. Голосове керування SYNC 2 та активна система допомоги паркування Active Park Assist з функцією Perpendicular Parking забезпечують неймовірну зручність під час керування.
  Світлодіо́д (англ. LED - light-emitting diode) - напівпровідниковий пристрій, що випромінює некогерентне світло, при пропусканні через нього електричного струму (ефект, відомий як електролюмінесценція).
  Голосове́ керува́ння - спосіб взаємодії з пристроєм за допомогою голосу. На відміну від розпізнавання мови, голосове керування призначене для введення керівних команд - наприклад, «відкрити файл», «показати погоду на завтра», «вимкнути звук».

 • Салон автомобіля виконано надзвичайно якісно – нова система обігріву, вентиляції та клімат-контролю з найкращою на ринку функцією охолодження.
  В 1895 році відбулися автомобільні перегони за маршрутом Париж-Бордо-Париж на відстань 1150 кілометрів. З-поміж учасників першим прибув на фініш через 48 годин і 47 хвилин двомісний «Папар-Лавассор» (3,5 к.с.). За кермом сидів його конструктор Еміль Лавассор. Коли він виліз із машини, то вигукнув: «Яке то було божевілля! Я летів із швидкістю 30 кілометрів за годину!».
  Рівень шуму в салоні зменшено до 3 децибел.
 • Модель Ford Mondeo також обладнано 10-дюймовою цифро-аналоговою панеллю приладів, задніми дверима з електроприводом, кермом з підігрівом та першокласною системою керування з функціями пам’яті та механічного регулювання.
  Електропри́вод - це електромеханічна система для приведення в рух виконавчих механізмів робочих машин і керування цим рухом в цілях здійснення технологічного процесу.
  Вентиля́тор - обертальна лопаткова машина, що збільшує питому енергію повітря або інших газів, викликає безперервний їх потік при відносному максимальному стисненні, що не перевершує 1,3.
  Децибе́л (дБ) - популярна одиниця вимірювання рівня гучності й підсилення потужності сигналу, значення якої дорівнює одній десятій бела. Підсилення в децибелах вимірюється у логарифмічному масштабі.
  Механіка (від грец. Μηχανική, mechane - знаряддя, споруда, мистецтво побудови машин) - в загальному розумінні наука про механічний рух та рівновагу тіл і взаємодію, що виникає при цьому між тілами. Належить до природничих наук.
  Система керування, також Система управління (англ. control system) - систематизований набір засобів впливу на підконтрольний об'єкт для досягнення цим об'єктом певної мети. Об'єктом системи керування можуть бути як технічні об'єкти так і люди.
КЕЛЬН, Німеччина, Жовтня 2014 року – Нову модель Ford Mondeo обладнано інноваційними технологіями допомоги водію, вона має вдосконалену конструкцію рами та високоякісний салон, які забезпечують надзвичайний комфорт та підіймають автомобіль на новий рівень якості.
Більшість автомобілів ділиться на праворульні і ліворульні.
Іннова́ція - ідея, новітній продукт в галузі техніки, технології, організації праці, управління, а також у інших сферах наукової та соціальної діяльності, засноване на використанні досягнень науки і передового досвіду, є кінцевим результатом інноваційної діяльності.

Модель Mondeo, представлену в Європі, обладнано сидіннями Multi-Contour з унікальною функцією масажу Active Motion, новою інтегральною задньою підвіскою, що покращує якісь руху автомобіля, також автомобіль має знижений рівень шуму в салоні.
Перше в історії ДТП, що спричинило за собою смерть пішохода, сталося у 1899 року також у Нью-Йорку. Таксі збило Генрі Блісса.
Перше в історії ДТП, зареєстроване за участю автомобіля (причому це був електромобіль) відбулося 30 травня 1896 року в Нью-Йорку: Генрі Уелс на своєму транспортному засобі зіткнувся з велосипедом Евеліна Томаса, який відбувся переломом ноги.
Модель пропонує систему зв’язку голосового керування SYNC 2 з 8-дюймовим сенсорним екраном, який надає можливість легко користуватись системами телефонного звя’зку, розваг, клімат-контролю та навігації.
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
Навіга́ція (від {лат. navigare - керувати кораблем та санскр. navgathi - майстерність керманича). Галузь знань про керування транспортним засобом для спрямування його до цілі. Використовується на воді, на землі, в повітрі, а також останній час і в космосі.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
Сенсорний екран або тачскрін (англ. Touchscreen) - пристрій для введення інформації, що є екраном, який реагує на дотики до нього.

Завдяки технологіям нової європейської моделі, серед яких адаптивні світлодіодні передні фари та система допомоги паркування Active Park Assist з функцією Perpendicular Parking, користуватись автомобілем стає ще простіше.
Найстаріший діючий автомобіль у світі - De Dion Bouton Et Trepardoux Dos-A-Dos Steam Runabout, 1884 року випуску

«Усі нові моделі Mondeo обладнано найновітнішими технологіями та інноваціями компанії Ford, що підіймають автомобіль на новий рівень якості та забезпечують досвід надзвичайно зручного керування», – повідомив Ульріх Костерс, директор лінійки автомобілів, представництво Ford в Європі.
Кількість автомобілів в Україні у 2009 році становила близько 7 мільйонів, що становило приблизно 151 автомобіль на 1000 чоловік і 11.6 авто на кілометр квадратний території.
Представни́цтво 1 - правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана, або має право, вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Не є представником особа, яка хоч і діє в чужих інтересах, але від власного імені, а також особа, уповноважена на ведення переговорів щодо можливих у майбутньому правочинів.
«Нову модель Mondeo цілком та повністю присвячено комфорту пасажирів: від сидінь - до систем, які допомагають виїхати з місця паркування використовуючи лише голосові команди».

Комфортні сидіння

Сидіння Multi-Contour з функцією масажу Active Motion призначено для зменшення втоми м’язів пасажирів на передніх сидіннях, особливо під час тривалих поїздок.


Регульовані (10 положень) сидіння мають функції обігрівання та охолодження, а також обладнані системою з 11 подушок, завдяки яким без усіляких перешкод виконується масаж стегон, попереку та нижньої частини тіла.
Зава́ди, Перешкоди, (рос. помехи, англ. hindrance, disturbance; нім. Hindernis n, Störungen f pl) - у системах автоматичного керування - сигнали або дії, що спотворюють корисний сигнал, який несе основну інформацію у пристроях вимірювання, телевимірювання, зв'язку, САР і САК (САУ).

У технології наноклапанів швидкого реагування використовуються металічні дроти з функцією пам’яті форми товщиною не більше, ніж людська волосина, завдяки чому реалізується контроль вхідного та вихідного потоку повітря в окремих подушках та надається масаж або індивідуальна підтримка тіла. Навіть подушки на сидіннях здуваються, щоб полегшити вихід з автомобіля.
Технологію сидінь Multi-Contour розроблено командою спеціалістів, членами якої є два лікаря.
Найпопулярнішим кольором автомобілів є сріблястий, за ним ідуть чорний, білий та сірий кольори.
Мета технології – забезпечення оптимальної ефективності за допомогою вдосконалених технік, наприклад картографії тиску, ультразвукового моніторингу постави (надає картину руху хребта пасажира під час сидіння) та електроміографії, за допомогою якої відстежуються слабкі електричні імпульси, що створюються рухами м’язів.
Оптимальність - властивість, при якій забезпечується найбільша відповідність даному завданню, умовам тощо.

«Модель Mondeo зменшить втому, дискомфорт та біль у м’язах водія та пасажира, що сидить попереду, завдяки стимуляції м’язів та кровоносних судин унікальними хвильовими рухами» – повідомив Джерон Джем, інженер-дослідник, відділ технологій автомобільних салонів, представництво Ford в Європі.
Електороміографія - метод дослідження нервово-м'язової системи шляхом реєстрації електричних потенціалів м'язів.
Електропі́ч (англ. electric furnace) - електротермічний пристрій, що має закритий робочий простір, в якому здійснюється процес електронагрівання.
Хвилі характеризують величиною збурення - амплітудою й напрямком поширення. Швидкість поширення хвилі визначається властивостями середовища та геометрією області існування хвильового збурення і не пов'язана зі швидкістю руху частинок середовища при передачі збурень.
Ультразву́к - акустичні коливання, частота яких більша ніж високочастотна межа чутного звуку (понад 20 000 Гц) Верхня межа частот ультразвуку умовна.
Моніторинг (англ. monitoring, нім. Monitoring n) - комплекс наукових, технічних, технологічних, організаційних та інших засобів, які забезпечують систематичний контроль (стеження) за станом та тенденціями розвитку природних, техногенних та суспільних процесів.
Біль - своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи. Є симптомом багатьох хвороб.
Кровоно́сні суди́ни - складові серцево-судинної системи, які забезпечують швидкий транспорт крові до усіх органів тіла людини, забезпечуючи обмін речовин між кров'ю та навколишніми тканинами. Вивченням кровоносних судин, нарівні з лімфатичними, займається розділ медицини - ангіологія.
«Вдосконалені системи відстежують тиск на окремі подушки та забезпечують відчуття легкого масажування спини. На центральному сенсорному дисплеї можна обрати один з двох режимів інтенсивності масажу».
Шлях, освітлений новітньою технологією

Нові адаптивні світлодіодні передні фари Mondeo поєднують чіткість близького до денного освітлення повноцінних світлодіодних вогнів та систему переднього освітлення Adaptive Front Lighting, яка регулює кут та інтенсивність променя світла, виходячи з умов оточуючого середовища. Залежно від швидкості автомобіля, умов освітлення, кута керування, відстані до автомобіля попереду та активності склоочисників система обирає один з семи режимів.

Найбільший у світі іграшковий автомобільний трек Hot Wheels (укр. Гарячі колеса) може використовувати 1100 іграшкових авто на 18 смугах автостради.
Перший прозорий автомобіль було зроблено у 1939 році. Pontiac Ghost Car зроблений з плестигласових панелей, які дозволяють зробити авто прозорим.


Нова модель Mondeo має вдосконалену версію системи допомоги паркування Active Park з функцією Perpendicular Parking, що допомагає водію визначити місце паркування належної площі та поставити автомобіль заднім ходом (використовуючи голосове керування).
Рейтинг десяти найдорожчих автомобілів світу, куди увійшли як серійні авто, так і унікальні проекти в єдиному екземплярі

Вдосконалена функція паркування підтримується системами Park-Out Assist, що допомагає водію виїхати з місця паркування та Side Parking Aid, яка надає на екрані візуальне відображення та звукові попередження про перешкоди, які система здатна виявляти з усіх сторін автомобіля.

Клімат-контроль та ще більше голосових команд

Система SYNC 2, вбудована в нову модель Mondeo, надає водію можливість управляти основними системами автомобіля за допомогою простих та природних голосових команд, а також 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран із високою роздільною здатністю.

Ко́лір (також ба́рва у контексті теми) - суб'єктивна характеристика сприйняття світлової хвилі, яка ґрунтується на здатності людського зору розрізняти електромагнітне випромінювання з довжиною хвиль в області видимого діапазону (видимий діапазон - довжини хвиль від 380 до 760 нм).
Можливості зв’язку забезпечуються через Bluetooth та порти USB і роз’єми для SD-карток.
Bluetooth (англ. Bluetooth) - технологія бездротового зв'язку, створена у 1998 році групою компаній: Ericsson, IBM, Intel, Nokia, Toshiba.


Просто натисніть кнопку голосового керування та скажіть «Я голодний» – ви отримаєте перелік місцевих ресторанів від MICHELIN, який допоможе обрати гідне місце для обіду.
Рестора́н (фр. Restaurant) - торговельний заклад (іноді з музикою, танцями), де подаються страви та напої. Один з видів закладів громадського харчування, від інших відрізняється вищою якістю послуг, широким меню, окрім харчування як правило ресторани також надають послуги з розваг та відпочинку.
Система по телефону з’єднає користувача з рестораном для бронювання столика та прокладе маршрут до ресторану.
Броня́, також па́нцир, па́нцер - захисний шар матеріалу з достатньо великою міцністю, в'язкістю і іншими механічними параметрами, який виконує функцію перешкоди від різного за силою й інтенсивністю впливу на об'єкт, оточений цим шаром.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.

Тепер ввести адресу для навігації також стало дуже просто. Замість того, щоб диктувати адресу по частинам, користувач просто проговорює адресу повністю один раз. Щоб обрати музику з під’єднаного пристрою MP3, просто скажіть системі програти певний трек або виконавця.
При́стрій (англ. device, appliance, нім. Vorrichtung f, Einrichtung f) - обладнання, конструктивно завершена технічна система, що має певне функціональне призначення і за допомогою якої виконується яка-небудь робота або спрощується, полегшується певний процес.
На екрані сумісних пристроїв відобразиться обкладинка альбому.
Книжко́ва обкла́динка (англ. book cover) - покриття книжки. Існує два основні типи обкладинок книжок: палітурки та м'які обкладинки.

Знаходячись у режимі програвання аудіо, навігації або будь-якому іншому режимі, користувач має можливість здійснювати безпровідні дзвінки просто назвавши команду «Подзвонити (Ім’я)», більше не потрібно спочатку називати команду «Телефон». Систему SYNC 2 обладнано функцією Emergency Assistance: у випадку аварії система з’єднує пасажирів з операторами екстрених служб на мові регіону.
«Ми зробили SYNC 2 дуже простою та інтуїтивною у використанні, а перемикання між режимами керування голосовими командами та сенсорним дисплеєм виконується легко та природно», – наголосив Крістоф Келлервессел, головний інженер, відділ електронних та електричних систем, представництво Ford в Європі.
Головни́й інжене́р - це один з керівників компанії, що відповідає за технічну політику і напрями технічного розвитку підприємства в умовах ринкової економіки.
«Водії матимуть можливість управляти більшою кількістю систем автомобіля, ніж раніше, не відволікаючись від дороги та не знімаючи руки з керма».
Користувачі нової моделі Mondeo мають можливість регулювати клімат у салоні за допомогою голосових команд, наприклад «Максимальний холод» (швидке охолодження), або більш конкретні команди – «Температура 20 градусів».
Новітня система обігрівання, вентиляції та кондиціонування нової моделі Mondeo тепер працює тихіше. Система оптимізує рівень комфорту в салоні, адже має функцію автоматичного клімат-контролю, яка припускає відхилення не більше одного градуса навіть при надзвичайно жорстких кліматичних умовах.
Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.
Вентиля́ція (від лат. ventilatio - провітрювання) - створення обміну повітря в приміщенні для видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин з метою забезпечення допустимих метеорологічних, санітарно-гігієнічних, технологічних умов повітряного середовища.
Шлях - широка, велика дорога, призначена для їзди, путь між двома точками, місце, простір, яким відбувається пересування, сполучення.
Клі́мат або підсо́ння (від дав.-гр. Κλίμα - ухил) - багаторічний режим погоди, який базується на багаторічних метеорологічних спостереженнях, 25-50-річні цикли, одна з основних географічних характеристик тієї чи іншої місцевості.
Адаптивні вентилятори підтримують постійний потік повітря залежно від зміни швидкості автомобіля. Пасажири, що сидять позаду, мають змогу насолоджуватись індивідуальною вентиляцією.
Новий Mondeo обладнано датчиком якості повітря, який автоматично вмикає режим рециркуляції повітря в разі виявлення забруднення повітря, а також датчиком вологи, який вмикає функції запобігання запотіванню вікон в салоні.
Рециркуляція (англ. recirculation) - багаторазове повне або часткове повернення потоку газів, рідких або твердих речовин в технологічний процес з метою регулювання температури, концентрації компонентів у сумішах, збільшення виходу цільової речовини.
Забру́днення атмосферного пові́тря - один з основних типів антропогенного забруднення. Полягає у викиді в атмосферу хімічних речовин, твердих частинок і біологічних матеріалів, здатних викликати шкоду для людини та інших живих організмів.
Система нової моделі демонструє революційний результат – охолодження від 55⁰C до 18⁰C за 15 хвилин.
Нова рама – вища якість їзди

Перша європейська модель, створена на основі нової глобальної платформи CD-сегмента. Усі нові моделі Mondeo дебютують з конфігурацією нової інтегральної задньої підвіски, яка підіймає якість автомобіля на новий рівень та покращує його динамічні характеристики.


Дизайн нової підвіски забезпечує неймовірний комфорт, зберігаючи бокову жорсткість, що сприяє покращенню динаміки керування та маневрування. Задня підвіска з функцією автономного підіймання обладнується на моделі з фургонами та забезпечує оптимальну висоту під час руху, таким чином комфорт та зручність маневрування зберігаються за будь-яких навантажень.
Інтегральна задня підвіска сприяє зниженню рівня шуму приблизно до 3 децибелів у задній частині та до 2 децибелів у передній частині. Підкузовні панелі, надколісні арки та задні двері оброблено звукоізолюючим матеріалом, що сприяє приглушенню шуму коліс. Із метою мінімізації передачі шуму зменшено кількість отворів у кузові нової моделі.
Фургон (англ. USA, англ. GB - Van, нім. D - Kastenwagen, фр. F - Fourgonette) - тип закритого автомобільного кузова з перегородкою, що відокремлює кабіну для водія від відсіку для перевезення вантажів.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.

Шум вітру зменшено до рівня, що раніше був привілеєм автомобілів преміум сегменту, завдяки оптимізованій віконній стійці, формі дзеркала заднього виду, покращеній герметизації дверей та вікон, а також підвищеній поглинальній здатності салону. Рівень шуму вітру становить 21,1 сон (метрична одиниця гучності), що на 8% менше, ніж в попередніх моделях Mondeo. Товщину скла заднього вікна збільшено на 0,4 мм, що сприяє зниженню шуму від руху дорожнього транспорту для пасажирів задніх сидінь.
Між кришкою капоту та передніми крилами додано герметичні матеріали, звукоізоляційний матеріал відсіку двигуна змінено зі скловолокна на піну, завдяки чому рівень шуму, що передається від трансмісії в салон, зменшено на 1,5-2 децибела.
Звукоізоля́ція або шумоізоля́ція - здатність перепони послабити шум, що проходить крізь неї.
Трансмі́сія - сукупність агрегатів, призначених для передавання крутного моменту від двигуна до ведучих коліс. При цьому передаваний крутний момент змінюється за величиною і напрямом і розподіляється в певному співвідношенні між ведучими колесами.
Гермети́чність - властивість конструкції або матеріалу перешкоджати проникненню крізь них газу, рідини або пари.
Скловолокно́ - штучне волокно суворо циліндричної форми з гладенькою поверхнею, виготовляють витягуванням або розчленуванням розплавленого скла. У такій формі скло демонструє незвичайні для скла властивості: не б'ється і не ламається, а замість цього легко гнеться без руйнування.
Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

Ще більше комфорту руху та маневрування забезпечують активні системи, в тому числі системи Torque Vectoring Control, Pull-Drift Compensation, Active Nibble Compensation та Torque Steer Compensation.
Нову модель вперше було обладнано системою керування з електроприводом Electric Power Assisted Steering, завдяки якій навантаження керування адаптується до рівнів налаштування рами «комфорт», «нормальний» або «спортивний» системи Continuous Control Damping. Водії оцінять характеристики рами, що значно відрізняються у цих трьох режимах.
«Нові моделі Mondeo створені для задоволення потреб європейських водіїв», – зазначив Гірт ван Нойен, менеджер відділу динаміки автомобілів, представництво Ford в Європі. «Ми перебрали п’ять конструкцій тільки втулок задньої підвіски (на розгляд кожного варіанту пішло два місяця) перш ніж знайшли оптимальний варіант, також ми приділили значну увагу бездоганному та плавному відчуттю керування».
Якість та зручність

У салоні автомобіля водія вітає опціональна цифро-аналогова панель приладів з 10-дюймовим екраном. Налаштовуваний кольоровий дисплей відображує анімовані повідомлення різноманітних функцій, наприклад повідомлення про відхилення зі смуги руху Lane Keeping Alert.

Сму́га ру́ху (англ. traffic lane) - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів.


Блискучий та округлий дизайн центральної консолі надає салону спортивний вигляд кабіни пілота. До того ж, консоль є симетричною, завдяки чому водій та пасажир, що сидить попереду, мають до неї зручний доступ, наприклад до відкритого відділу для збереження речей перед перемикачем передач.
Сенсорна панель приладів, центральний передній відділ для зберігання із напиленням та відділ для дрібниць виконані на бездоганному рівні з надзвичайно якісних матеріалів. Сенсорні органи керування та вентиляційні отвори мають хромоване покриття.
Сидіння інтелектуальної конструкції мають більш тонку спинку, завдяки чому пасажири на задніх сидіннях мають змогу насолоджуватись просторою нішою для ніг, не порушуючи комфорт водія та пасажира, що сидить попереду. Пасажири, що сидять позаду, насолоджуватимуться легким повітряним відчуттям завдяки опціональному повнорозмірному скляному панорамному даху в моделі-фургоні Mondeo.
Нова модель Mondeo забезпечує підвищений комфорт та зручність, адже її обладнано першокласною колонкою керування з функціями пам’яті та механічного регулювання, а також задніми дверима з електроприводом та кермом з підігрівом.
«Нові моделі Mondeo обладнано високотехнологічними функціями та новітніми технологіями, які покращують характеристики керування, підвищують комфорт та зручність до рівня, який не має жодна інша машина цього класу», – заявляє Джо Бакай, віце-президент відділу розвитку продукції, представництво Ford в Європі.
# # #

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні.

Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.
Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.
Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.
  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua.


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з реклами та PR Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

Нові прес-релізи, пов‘язані матеріали, фотографії та відео ролики розміщені на сайті www.media.ford.uaСлідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/uaFord або https://www.twitter.com/fordukraine
 • КЕЛЬН, Німеччина, Жовтня 2014 року
 • Шлях, освітлений новітньою технологією
 • Клімат-контроль та ще більше голосових команд
 • Нова рама – вища якість їзди
 • За додатковою інформацією звертайтесь