Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНова операційна система Microsoft Millennium

Скачати 93.39 Kb.

Нова операційна система Microsoft Millennium
Скачати 93.39 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації13.03.2017
Розмір93.39 Kb.
  1   2

Нова операційна система Microsoft Millennium

Чутки про смерть Millennium виявилися сильно перебільшеними.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
Вже протягом кількох років ходять розмови, що фірма Microsoft має намір перевести всіх користувачів своїх ОС на нову операційну систему, виконану на базі ядра Windows NT, а поточна версія Windows 9x, будь то Windows 95 або Windows 98, буде останньою в цій серії. Але, як тільки ситуація з Windows 2000 (раніше відомої як Windows NT 5) прояснилася, з'явилося повідомлення, що Microsoft планує випустити для користувачів принаймні ще одну версію Windows.

Нещодавно Microsoft почала поставки першої орієнтованої на розробників версії ОС під кодовою назвою Millennium своїм партнерам, що спеціалізуються на програмному забезпеченні та апаратних засобах.

Програміст, також програмник[Джерело?] - фахівець, що займається програмуванням, виконує розробку програмного забезпечення (в простіших випадках - окремих програм) для програмованих пристроїв, які, як правило містять один чи більше CPU.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Постачання комерційної версії заплановані на 2000 р.
Постачання - частина логістики, яке охоплює власне закупівлю, складування, транспортування, оприходування товарів, внутрішню перевірку й зберігання закупленого. Використовується також як синонім терміну Закупівельна логістика, або вхідна логістика.

Згідно рекламної інформації, операційна система Millennium призначена для домашніх користувачів, а Windows 2000 - для сфери бізнесу. Фахівцям Microsoft належить зробити з цієї ОС поліпшену платформу для прийому, зберігання та спільного використання цифрових даних, оскільки не секрет, що найчастіше домашні ПК застосовуються для передачі фотографій, прослуховування музики та перегляду відео.

Крім того, передбачається забезпечити Millennium вдосконаленими засобами для роботи в Інтернеті, настільки необхідними користувачами.

Зберіга́ння - дія за значенням зберігати; технологічний процес.
Світло́пис або Фотогра́фія (від грецького φώς (φωτός) - світло та γράφω - пишу) - сукупність різноманітних науково-технічних засобів і технологій, які мають на меті реєстрацію одиничних довготривалих зображень об'єктів за допомогою світла.
Рекла́ма (лат. reclamare - «поновлювати крик, знову кричати, кликати, голосно заперечувати») - спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
У Microsoft ретельно вивчаються питання роботи з ресурсами Інтернету в сім'ях, з тим щоб спростити способи звернення до Мережі. Система Millennium буде сумісна з універсальним інтерфейсом Universal Plug and Play, що полегшить завдання з'єднання декількох комп'ютерів між собою, крім того, до складу цієї ОС увійдуть засоби, що забезпечують зв'язок з побутовими приладами і розважальними системами.
При́лад (англ. device, apparatus, appliance; нім. Gerät n, Vorrichtung f, Einrichtung f) - технічна конструкція, що уможливлює виконання певного процесу і служить для визначених цілей (наприклад, для перетворення енергії, виконання певної механічної роботи, перетворення інформації), що має специфічну форму будови (часто є групою з'єднаних між собою частин, які утворюють функціональну цілісність) в залежності від виконуваних параметрів роботи та цільового призначення.

Що означає Millennium для малого бізнесу? Багато невеликі компанії утримуються від застосування Windows NT і зберігають вірність систем Windows 95 і 98. Яких-небудь причин, які могли б стати перешкодою для застосування Millennium в офісах, немає, але Microsoft буде наполегливо просувати Windows 2000 в сферу бізнесу, хоча ідея переходу на цю ОС, при всіх її перевагах, підприємствам навряд чи сподобається.


  1   2


Скачати 93.39 Kb.