Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНові Ford c-max І Grand c-max дають родинам з активним способом життя кращу паливну економічність, технології та комфорт

Скачати 115.34 Kb.

Нові Ford c-max І Grand c-max дають родинам з активним способом життя кращу паливну економічність, технології та комфорт
Скачати 115.34 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір115.34 Kb.


www.twitter.com/FordEu

www.youtube.com/fordofeurope
Новини


Нові Ford C-MAX і Grand C-MAX дають родинам з активним способом життя кращу паливну економічність, технології та комфорт


 • Елегантні нові C-MAX і Grand C-MAX стають ще привабливішими для родин завдяки зменшенню витрати палива та зниженню рівня CO2, передовим технологіям для допомоги водію та вперше представленим у цьому сегменті засобам підвищення зручності експлуатації
 • Нове сімейство багатофункціональних автомобілів Ford пропонує вдосконалені силові агрегати, зокрема нові двигуни EcoBoost і TDCi 1,5 л, та версію ECOnetic з рівнем викидів CO2 99 г/км
 • Батьки, що несуть покупки, багаж або тримають на руках маленьких дітей, можуть відчинити багажник рухом ноги завдяки новинці сегмента – Багажним дверям з відчиненням ногою;
  Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).
  Активна допоміжна система паркування допомагає паркуватися паралельно та перпендикулярно дорозі
 • Система автоматичного гальмування – Активна система зупинки в міських умовах – працює на швидкості до 50 км/год; Адаптивна система переднього освітлення оптимізує оглядовість у темний час доби
 • Обидва автомобілі представлюять яскраве нове обличчя Ford, прекрасно оформлений салон з інтуїтивно зрозумілим розміщенням елементів та вищі рівні комфорту, шумоізоляції та плавності ходуКЕЛЬН, Німеччина, 7.04.2015 – Нові економічні, універсальні та елегантні Ford C-MAX і Grand C-MAX пропонують сучасним родинам, що ведуть активний спосіб життя, передові технології для допомоги водію, засоби підвищення зручності експлуатації та вищі рівні комфорту і безпеки.
Нові п’ятимісний C-MAX і семимісний Grand C-MAX класу MAV (багатоцільові автомобілі) пропонують поліпшену шумоізоляцію та плавність ходу завдяки змінам у шасі, кузові та оформленні салону. Сімейство CMAX також пропонує новинку сегмента – Багажні двері з відчиненням ногою, які дають клієнтам можливість відчиняти багажник простим рухом ноги, та вдосконалену версію Активної системи зупинки в міських умовах, призначену, щоб допомагати вам уникати ДТП або зменшувати їхні наслідки.
Обидва автомобілі будуть вперше комплектуватися новим бензиновим двигуном Ford EcoBoost 1,5 л, що споживає менше палива, ніж його попередник – EcoBoost 1,6 л, – та дизельним двигуном TDCi ECOnetic 1,5 л 105 к. с.
Бензи́новий двигу́н - двигун, який як паливо використовує різні типи бензинів. Як паливо бензинових двигунів також може використовуватись горючий газ, різні типи спиртів. Використовується як рушій в транспортних засобах, бензопилах, газонокосарках, електрогенераторах, компресорах.
Ди́зельний двигу́н - двигун внутрішнього згорання, у якому використовується легке нафтове пальне. Це поршневий двигун типу бензинового, але тільки повітря (а не пально-повітряна суміш) заходить у циліндр при першому такті поршня.
, який у п’ятимісному C-MAX викидає в атмосферу лише 99 г/км CO2.* Було змінено налаштування підвіски та рульового керування, щоб додатково поліпшити динамічні характеристики керування, які й раніше були одними з кращих у класі.
«C-MAX заробив репутацію автомобіля, що пропонує збалансоване поєднання чудової паливної економічності, чіткої, спортивної керованості та універсального внутрішнього простору, – зазначив Рулант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент Ford of Europe з маркетингу, продажу та обслуговування. – Нове сімейство Ford C-MAX також забезпечує рівні комфорту, що часто-густо присутні лише в більших автомобілях вищого класу, тоді як в усіх силових агрегатах було знижено рівень CO2 без погіршення чудових динамічних характеристик керованості цього автомобіля».
Продуктивні та потужні двигуни

Нові C-MAX і Grand C-MAX пропонують знижені витрати на експлуатацію разом зі значно поліпшеними показниками паливної економічності та викиду CO2. Ці автомобілі зберігають високі динамічні якості та швидкість реакцій, попри використання двигунів зі зменшеним робочим об’ємом, перелічених нижче
 • економічні нові бензинові двигуни Ford EcoBoost 1,5 л, що пропонуються в варіантах 150 і 182 к. с., з рівнем викиду CO2 139 г/км на п’ятимісному C-MAX (тоді як бензиновий EcoBoost 1,6 л, що знімається з виробництва, мав рівень викиду CO144 г/км);

 • новий дизельний двигун Ford TDCi 1,5 л, що пропонується в варіантах 95 і 120 к. с., обидва з яких мають рівень викиду CO 105 г/км; порівняно з попереднім дизелем, що мав об’єм 1,6 л, викид CO2 знижено на 12%, а потужність збільшено на 5 к. с.;

 • дві версії бензинового двигуна Ford EcoBoost 1,0 л, потужністю 100 і 125 к. с.; це перший двигун, що здобув нагороду «Міжнародний двигун року» три роки поспіль.

Версія C-MAX ECOnetic, теж оснащена двигуном TDCi 1,5 л 120 к. с., вперше матиме показник викиду CO2 нижче 100 г/км. Система Auto-Start-Stop вперше пропонується в стандартній комплектації C-MAX в версіях з бензиновим двигуном EcoBoost і 2-літровими дизелями TDCi, допомагаючи знизити викид CO2 максимум на 17%, з одночасним збільшенням потужності на 7 відсотків.


«Нові двигуни Ford об’ємом 1,5 л – EcoBoost і TDCi – є важливим доповненням у гамі двигунів, яка забезпечує значне збільшення потужності і зниження витрати палива, - сказав Джим Бомбік (Jim Baumbick), директор міжнародного напрямку автомобілів на платформі C компанії Ford. – Крім того, завдяки цим силовим агрегатам C-MAX уже з моменту виходу на ринок запропонує повний ряд двигунів, що відповідають вимогам Євро-6».
Динамічні характеристики керування

Сімейство Ford C-MAX забезпечує провідні в класі динамічні характеристики керування. У нові моделі, зокрема, внесено такі поліпшення:
 • жорсткіші втулки підвіски, які допомагають зробити водіння більш контрольованим і легшим та знижують крени кузова;

 • заново відрегульовані амортизатори, які допомагають підвисити маневреність, одночасно зберігаючи комфорт під час руху, та мають нову конструкцію клапанів, що знижує рівень шумів у салоні;

 • електронний підсилювач рульового керування, налаштований так, щоб зробити рульове керування точнішим та стабільнішим.
  Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.Технології з використанням датчиків

У C-MAX і Grand C-MAX застосовано передові технології та обладнання Ford, призначені допомагати уникати неприємних інцидентів чи зменшувати їхні наслідки – від легких ударів і дотиків під час паркування до потенційно серйозніших зіткнень на вищій швидкості.


Система Ford, призначена для уникнення зіткнень – Активна система зупинки в міських умовах, – заздалегідь готує гальма до роботи, а якщо водій продовжує не реагувати, зменшує крутний момент двигуна та автоматично застосовує гальма, щоб зменшити силу зіткнення.
Крутний моме́нт (рос. момент вращательный, момент крутящий; англ. torque; нім. Drehmoment n) - момент внутрішніх сил у перерізі об'єкта відносно заданої осі, нормальної щодо площини перерізу, що характеризує обертальний ефект сили при дії на тверде тіло, як наприклад, на обертовий вал.
Якщо раніше ця система працювала на швидкості максимум 30 км/год, то її нова версія продовжує працювати на швидкості до 50 км/год.
Ford також представляє в Європі Допоміжну систему запобігання зіткненням. Вона працює аналогічно Активній системі зупинки в міських умовах, але має значно більший діапазон розпізнавання транспортних засобів – 8-180 км/год.
В 1895 році відбулися автомобільні перегони за маршрутом Париж-Бордо-Париж на відстань 1150 кілометрів. З-поміж учасників першим прибув на фініш через 48 годин і 47 хвилин двомісний «Папар-Лавассор» (3,5 к.с.). За кермом сидів його конструктор Еміль Лавассор. Коли він виліз із машини, то вигукнув: «Яке то було божевілля! Я летів із швидкістю 30 кілометрів за годину!».
Вона допомагає водіям на вищих швидкостях, наприклад під час руху автомагістраллю, видаючи попередження або (за потреби) застосовуючи гальма.
Інше нововведення у сімействі C-MAX, Адаптивний круїз-контроль Ford, дає водіям змогу підтримувати встановлену дистанцію до транспортного засобу попереду, навіть якщо той їде на нижчій швидкості, ніж та, що встановлена в круїз-контролі.
Круї́з-контро́ль (раніше був відомий під маркетинговими назвами англ. Cruise control, нім. Tempomat) - пристрій, що підтримує постійну швидкість автомобіля, автоматично додаючи її при зниженні швидкості руху і зменшуючи швидкість при її збільшенні, приміром, на спусках, без участі водія.
Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.
Для тих випадків, коли Адаптивний круїз-контроль не активний, передбачено Індикацію відстані, яка теж дає водіям можливість задавати відстань до транспортного засобу попереду.
Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.
Якщо водій під’їде ближче, система почергово виведе на дисплей панелі приладів три попередження: спочатку сірого, потім жовтого і, нарешті, червоного кольору.
Активна допоміжна система паркування Ford позбавить водія стресу під час паркування: вона знайде придатні за розміром місця для стоянки та, після натиснення водієм кнопки, скерує автомобіль у знайдене місце, поки водій натискатиме на акселератор та гальмо. Обидві нові моделі мають допоміжну функцію Паркування під прямим кутом, яка допоможе водіям поставити автомобіль під кутом до дороги між іншими автомобілями, рухаючись заднім ходом.
Прямий кут - кут величиною 90° (π/2) (що відповідає чверті повного оберту). Його можна визначити як кут, добуток якого на два дорівнює половині повного оберту, тобто 180°. Синус прямого кута дорівнює 1, косинус - 0.

Додаткові датчики також дають змогу використати ще дві технології, що допомагають водіям під час виїзду зі стоянки:


 • Система попередження про перешкоду збоку позбавляє водіїв зайвих хвилювань під час виїзду зі стоянки заднім ходом, попереджаючи про транспортні засоби, що можуть виїхати збоку за автомобілем. Використовуючи радіолокаційний датчик з робочим діапазоном до 40 метрів, система видасть три попереджувальні сигнали, якщо вона помітить транспортний засіб, що наближається зліва чи справа.

 • Система допомоги під час виїзду зі стоянки допомагає водіям, коли вони виїжджають з місця паралельного паркування. Коли водій вибере лівий чи правий бік, система візьме контроль над рульовим керуванням, а водію залишиться лише натискати педалі акселератора та гальма.


Світлий шлях

Нові технології освітлення, запропоновані в C-MAX і Grand C-MAX, допомагають водіям краще бачити та бути помітнішими вночі та в умовах поганої видимості.


Адаптивна система переднього освітлення Ford регулює кут світлового пучка фар, вибираючи один із семи режимів залежно від дорожньо-транспортних умов. Наприклад, під час виконання поворотів на нижчій швидкості система спрямовує світловий пучок на узбіччя дороги, щоб краще освітлити велосипедистів та пішоходів. Система також допомагає водіям під час проходження поворотів на вищій швидкості, спрямовуючи світло далі в бік повороту.
На обох моделях установлюються біксенонові фари для забезпечення максимальної видимості на дорозі. Удень світлодіодні денні ходові вогні роблять автомобіль більш помітним для інших учасників дорожнього руху.
Світловий пучок - просторово обмежений у напрямку, перпендикулярному до розповсюдження, потік світла. Світлові пучки утворюються при проходженні сферичного потоку світла від джерела через апертуру. Пучки від джерела розбіжні, що означає, що їхній поперечний переріз збільшується з віддаллю.
Уча́сник доро́жнього ру́ху - особа, яка бере безпосередню участь у процесі руху на дорозі як пішохід, водій, пасажир, погонич тварин.

Безпека, зручність і комфорт

Салони нових Ford C-MAX і Grand C-MAX пропонують родинам більше безпеки, зручності та комфорту, ніж раніше, та забезпечують універсальність, потрібну для підтримання активного способу життя, насиченого різноманітними подіями.


Обидві моделі пропонують практичні вирішення, що допомагають безпечно фіксувати водія та пасажира під час руху, включаючи нові точки кріплення дитячих крісел «iSize», сумісні з дитячими кріслами ISOFIX останнього покоління, та пропонують підвищений захист голови та шиї під час бокових і лобових зіткнень. Попередження на панелі приладів повідомляє, якщо хоча б один із цих ременів не пристебнуто. Ширококутне дзеркало заднього виду пропонує чудовий огляд задньої частини салону, а домашні тварини залишаться в багажній зоні завдяки спеціальній перегородці.
Свійські тварини (наукове означення) - зоологічні види тварин, що повністю або частково утримуються людиною, живуть з людиною та розводяться нею. Більшість з них були приручені доісторичною людиною, деякі ж приручаються тільки нещодавно (наприклад: страус).

Батьки, що повертаються до автомобіля, тримаючи в руках покупки чи малюків, можуть легко відчинити багажник за допомогою Багажних дверей з відчиненням ногою Ford. Семимісний Grand C MAX оснащено двома інноваційними зсувними дверима та сидіннями з проходом посередині, що спрощує посадку, підвищує зручність експлуатації та додає вільного простору.
Завдяки змінам дизайну в салоні обох моделей з’явилися численні практичні місця для зберігання іграшок, книжок і закусок:


 • нова центральна консоль з речовим відділенням вивільняє додатковий простір та забезпечує водію комфорт завдяки зсувному вмонтованому підлокітнику;

 • нова регульована консоль вміщує різноманітні плішки та чашки – в ній можна одночасно розмістити однолітрову пляшку з водою та чашку місткістю 0,4 л;

 • перероблене відділення для рукавичок з поворотним відсіком спрощує доступ до предметів усередині;

 • збільшення глибини речового відділення на щитку приладів значно збільшує його місткість, а два USB-порти дають змогу підключати та заряджати мобільні пристрої.
  Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.

Загалом салон тепер має охайніший вигляд, а його елементами стало ще зручніше користуватися. Ми зменшили кількість кнопок і перемикачів та додали нове чорне напівматове оздоблення з хромованими деталями, яке робить лінії чистішими, а дизайн сучаснішим. Ми спростили використання функцій: зокрема, кнопки системи кондиціонування повітря стало легше помітити та відрізнити від інших кнопок.

Кліматиза́ція, клі́мат-контро́ль або кондиціонува́ння пові́тря (скорочується як AC від англ. air conditioning та англ. climate control) - створення і підтримка параметрів повітряного середовища (температури, відносної вологості, складу, швидкості руху і тиску повітря), найсприятливіших для роботи персоналу, обладнання і приладів.


Пасажирам будь-якого віку буде ще зручніше в цих салонах з підвищеним комфортом та поліпшеною шумоізоляцією. Інженери Ford поліпшили показники шуму, вібрації та плавності ходу завдяки використанню товстіших бокових стекол та ущільнювачів з кращими поглинальними здатностями навколо багажних дверей та дзеркала заднього виду. Теплоізоляційний екран моторного відсіку було заповнено шумопоглинальним матеріалом, що знизити шум від мотора, а автомобілі з дизелями мають додаткові ущільнювачі для ще кращої шумоізоляції.
Під капотом спеціально відбалансований маховик допомагає зменшити трясіння під час прискорення, тоді як нові опори двигуна сприяють більш плавній роботі системи AutoStart-Stop. Зовні жорсткіші та спеціально оптимізовані легкосплавні колісні диски знижують шуми та вібрації.
До того ж, обидва автомобілі матимуть оздоблення вищого ґатунку в усіх версіях, кермо з підігрівом, накладки на пороги та точки для встановлення вантажної сітки за сидіннями першого та другого рядів.
Світлий, місткий, наповнений світлом салон – усі ці якості можна підсилити опціональним панорамним скляним дахом, в якому застосовано сонцевідбивне скло, що дає змогу підтримувати прохолоду в салоні та захищати людей від шкідливих ультрафіолетових променів, тоді як сонцезахисна шторка з електроприводом може дати потрібну тінь.
Ультрафіолетове випромінювання (від лат. ultra - «за межами»), скорочено УФ-випромінювання або ультрафіолет - невидиме оком людини електромагнітне випромінювання, що посідає спектральну область між видимим і рентгенівським випромінюваннями в межах довжин хвиль 400-10 нм.

SYNC 2 забезпечує комунікацію на ще вищому рівні

Нове сімейство C-MAX оснащено системою комунікації Ford SYNC 2 з голосовим керуванням, яка дає водію змогу не відводити очей від дороги та не знімати рук із керма. Ця комплексна система має 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран високої роздільної здатності та передову технологію голосового керування, завдяки якій під час використання аудіосистеми, навігації, кліматичної системи та підключеного мобільного телефону руки водія залишаються вільними.

Голосове́ керува́ння - спосіб взаємодії з пристроєм за допомогою голосу. На відміну від розпізнавання мови, голосове керування призначене для введення керівних команд - наприклад, «відкрити файл», «показати погоду на завтра», «вимкнути звук».
Сенсорний екран або тачскрін (англ. Touchscreen) - пристрій для введення інформації, що є екраном, який реагує на дотики до нього.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.


За підтримки постачальника картографічних послуг HERE навігаційна система у SYNC 2 пропонує розділений на зони навігаційний дисплей з детальним списком перехресть, назвами вулиць, що можуть бути зачитані системою вголос, показ розв’язок і об’єктів інфраструктури в режимі 3D разом з інформацією з путівника MICHELIN. Система також дає водіям можливість швидко задавати пункти призначення та наказувати SYNC 2 «відтворити» бажаного виконавця. Водії можуть отримати список місцевих ресторанів, просто сказавши: «Хочу їсти».
Покупцям нового C-MAX також буде запропоновано високоякісну аудіосистему, яка включає 10 динаміків Sony, в тому числі сабвуфер, спеціально призначений для відтворення низькочастотних звуків, тобто басів, та який забезпечує більш насичене, глибоке звучання.
Вперше представлена система Ford MyKey дає клієнтам з уже дорослими дітьми можливість зменшити максимальну гучність аудіосистеми, коли діти позичають сімейне авто. MyKey також може повністю відключити аудіосистему, якщо водій і пасажири не користуються ременями безпеки, обмежити максимальну швидкість та не дати водію відключити системи безпеки, як-от Систему контролю тяги.
Безпе́ка - це такі умови, в яких перебуває складна система, коли дія зовнішніх факторитетів і внутрішніх чинників не призводить до процесів, що вважаються негативними по відношенню до даної складної системи у відповідності до наявних, на даному етапі, потреб, знань та уявлень.

Сучасний і динамічний дизайн

Щоб привести дизайн у відповідність з міжнародним стилем «Єдиний Ford» (One Ford), було встановлено фірмову решітку в формі трапеції, що додає виразності та елегантності передку оновлених автомобілів сімейства C-MAX. Форсунки омивачів було приховано за вітровим склом, що доповнює чистоту дизайну нового капота, а точені, елегантніші лінії фар та подовжені протитуманні ліхтарі, формі яких надали більше схожості прямокутнику, підкреслюють виразність передка.

Багажним дверям надали більш плавну та витончену суцільну форму з використанням техніки лазерної пайки, яка передбачає нанесення охайніших та надзвичайно міцних зварювальних швів на тонкі листи металу. Компактний дизайн задніх ліхтарів доповнює сучасну зовнішність оновлених автомобілів.
Гама кольорів кузова тепер включає Red Rush і Caribou.
«C-MAX і Grand C-MAX додають комфорту завдяки вдосконаленням шасі та інтер’єру, а також суперсучасним технологіям для допомоги водію, – сказав Бомбік. – Здатність краще бачити у складних умовах, розпізнавати потенційні аварії та захищати від небезпеки менш досвідчених водіїв дарують спокій та знижують стрес для водіїв незалежно від того, чи вони зараз за кермом, чи ні».
# # #
* Зазначені показники витрати палива і рівня викиду CO2 виміряно згідно з технічними вимогами розпоряджень ЄС (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 в їхніх останніх редакціях. Показники витрати пального і викиду CO2 наведено для варіанта автомобіля в середньому, але не для певного окремого автомобіля. Застосований стандартизований метод випробувань дає змогу порівнювати характеристики автомобілів різних типів і виробників. На ці показники впливає не лише паливна економічність автомобіля, але й манера керування водія, а також інші нетехнічні чинники. Вуглексилий газ (CO2) є основним чинником парникового ефекту, що призводить до глобального потепління.

Парнико́вий ефе́кт - явище в атмосфері Землі та інших планет, при якому енергія сонячних променів, відбиваючись від поверхні, не може повернутися у космос, оскільки затримується молекулами різних газів, що призводить до підвищення температури поверхні.
Глоба́льне потеплі́ння (англ. Global warming) - прогресуюче поступове підвищення температури поверхні Землі, що пов'язується з парниковим ефектом і призводить до зміни клімату у глобальних масштабах.
Результати вимірювань паливної економічності можуть різнитися за регіонами світу через використання різних циклів випробувань та відмінності в законах і правилах

.


Прес-релізи, схожі матеріали, відео і фотографії високої роздільної здатності розміщено на www.fordmedia.eu чи www.media.ford.com. Стежте за нашими публікаціями на www.twitter.com/FordEu або www.youtube.com/fordofeuropeКаталог: code -> img -> pressrelease
pressrelease -> Рішення для майбутньої мобільності, тепер отримали необхідне фінансування для пришвидшення їх розвитку та підтримки у досягненні успіху від Techstars Mobility, driven by Detroit
pressrelease -> Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
pressrelease -> Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
pressrelease -> Компанія Ford презентує новий s-max; спортивний автомобіль для активного відпочинку було оновлено І тепер він став ще стильнішим, технологічнішим І якіснішим у керуванні
pressrelease -> Компанія ford представила оновлений концепт s-max, продукцію vignale та унікальні пропозиції для клієнтів, а також новий концепт mondeo vignale франкфурт, Німеччина, 10 вересня 2013 року
pressrelease -> Ford презентував нову модель Galaxy; розкішний семимісний автомобіль для першокласних подорожей, який поєднує ще більше зручності та практичності
pressrelease -> Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
pressrelease -> Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
pressrelease -> Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів
pressrelease -> Оновлені s-max, c-max та Ford Mustang європейської комплектації очолюють новий модельний ряд Ford у Парижі


Скачати 115.34 Kb.

 • Нові Ford C-MAX
 • КЕЛЬН , Німеччина, 7.04.2015
 • Продуктивні та потужні двигуни
 • Динамічні характеристики керування
 • Технології з використанням датчиків
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Безпека, зручність і комфорт
 • SYNC 2 забезпечує комунікацію на ще вищому рівні
 • Сучасний і динамічний дизайн