Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху

Скачати 47.47 Kb.

Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
Скачати 47.47 Kb.
Дата конвертації19.03.2017
Розмір47.47 Kb.

www.youtube.com/fordofeurope


www.twitter.com/FordEu
www.youtube.com/fordofeurope

Новини


Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху


  • Незабаром ви зможете легко переглядати онлайн або завантажувати фільми, ігри та музику, не виходячи з авто.  • Високошвидкісний мобільний Wi-Fi, який з’явиться вже цього року, допоможе знизити витрати на роумінг під час поїздок.  • Компанія Ford оголошує про початок співпраці з компанією Vodafone на Світовому конгресі мобільних технологій у Барселоні.
  • Доступ до функцій революційної технології зв’язку для автомобілів можна буде отримати через додаток FordPass.
  • Додаток дозволить водіям на відстані керувати замиканням/відмиканням дверей, перевіряти пальне, визначати розташування автомобіля на карті.
  • Завдяки відстеженню інформації про ситуацію на дорогах у реальному часі він дозволяє уникати заторів, а також автоматично викликає аварійні служби.БАРСЕЛОНА, Іспанія, 27 лютого 2017 року — «Коли ми вже приїдемо?» може перетворитися на «Що, невже ми вже на місці?», а втомлені батьки незабаром зможуть зайняти дітей під час подорожі, дозволивши переглядати і прослуховувати онлайн або завантажувати фільми, ігри та музику.
Пізніше цього року компанія Ford вперше представить автомобілі, оснащені точкою доступу до мобільного Wi-Fi, яка дозволить вам робити все це, та не витрачати багато грошей на роумінг. *
Лише в Сполученому Королівстві кожна третя дитина віком до п’яти років має власний планшет; ** протягом 2014–15 рр. кількість європейців, які оплачують потокове телебачення та фільми, збільшилася вчетверо; *** а прослуховування музики онлайн до наступного року стане популярнішим, ніж завантаження.
«Підключення до мережі інтернет має бути максимально простим.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Незабаром люди, які подорожують автомобілем, зможуть користуватися точкою доступу до мобільного Wi-Fi, яка наблизить цей ідеал до реальності, спростивши доступ водіїв і пасажирів до контенту, який їм подобається, й інформації, яка їм потрібна», — розповів Дон Батлер (Don Butler), виконавчий директор підрозділу Ford Connected Vehicle and Services.
Сьогодні на Світовому мобільному конгресі в Барселоні, одній з найбільших у світі виставок мобільної індустрії, була презентована технологія FordPass Connect, яка стала результатом співпраці з компанією Vodafone. Ця технологія, здатна підтримувати до 10 пристроїв, оснащена вбудованим модемом, який працює в мережі Vodafone 4G LTE, а також зовнішньою антеною.
Коли автомобіль припаркований, Wi Fi доступний на відстані до 15 метрів, що дозволяє користуватися ним, наприклад, під час приємного літнього пікніка. Користувачі можуть здійснювати покупки в інтернет-магазинах, завантажувати фото, публікувати оновлення та перевіряти соцмережі.
«Vodafone співпрацює з Ford вже більше десяти років. Спільні зусилля двох наших організацій наразі сконцентровані на вирішенні питань глобальної мобільності для водіїв і пасажирів, — пояснив Ерік Бреннейс (Erik Brenneis), генеральний директор компанії Vodafone Global Enterprise.
Генеральний директор (ГД) - термін для деяких корпоративних службовців в бізнес операціях. Крім того може бути офіційною назвою деяких керівників підприємств, найчастіше в закладах громадського харчування.
 — Чим простішими будуть наші рішення для надання клієнтам Ford можливості залишатися на зв’язку в салоні автомобіля та поза ним, тим більше перспектив ми створимо для покращення рівня життя».
Компанія Ford планує скористатися такими рішенням Vodafone, як глобальний модуль ідентифікація абонента (SIM) та платформа «Інтернет речей», які забезпечать покращену безпеку, захист, діагностичні та інформаційно-розважальні послуги в автомобілях Ford на території Європи, а також гарантуватимуть відповідність новим суворим нормам ЄС.
Точка доступу, яка допомагає уникнути потенційно високої плати за роумінг, працює завдяки технології FordPass Connect, найновішому з розроблених компанією Ford рішень для забезпечення зв’язку для автомобілів. Доступ до неї користувачі можуть отримати через вбудовану інформаційно-розважальну систему SYNC 3. Також доступ до всіх функцій можна буде отримати через мобільний додаток FordPass, вже доступний у Франції, Німеччині та Сполученому Королівстві.
Мобільний додаток (англ. «Mobile app») - програмне забезпечення, призначене для роботи на смартфонах, планшетах та інших мобільних пристроях. Багато мобільних додатків встановлені на самому пристрої або можуть бути завантажені на нього з онлайнових магазинів додатків, таких як App Store, Google Play, Windows Phone Store та інших, безкоштовно або за плату.
В Італії та Іспанії він стане доступним пізніше цього року.
Додаток FordPass, встановлений в автомобілях з вбудованим модемом, дозволить водіям на відстані замикати та відмикати двері авто майже з будь-якої точки світу, а також перевіряти різноманітні дані зі свого смартфону, зокрема рівень пального та мастила, тиск у шинах, ресурс акумулятора, показник одометра, активацію сигналізації і розташування автомобіля на карті.
Технологія FordPass Connect дозволяє водіям отримати доступ до функції Live Traffic, яка забезпечує актуалізацію інформації про навантаження доріг і прокладає маршрути таким чином, щоб уникнути перевантажених ділянок. Вперше у Європі технологія FordPass Connect дозволяє використовувати функцію eCall, яка автоматично набирає номер аварійної служби після серйозного зіткнення, повідомляючи про місце розташування транспортного засобу та те, чи знаходиться водій при свідомості.
Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.
*
Наразі компанія Ford пропонує функцію Emergency Assistance, яка є частиною інформаційно-розважальної системи SYNC. У випадку зіткнення, коли спрацьовує подушка безпеки або припиняється подача пального, технологія використовує під’єднаний через Bluetooth мобільний телефон, щоб допомогти людям, які знаходяться в автомобілі, здійснити прямий дзвінок в аварійну службу мовою відповідного регіону, а також повідомляє тих, хто підняв слухавку, про місце розташування транспортного засобу.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

# # #


* Щоб скористатися перевагами вбудованої точки доступу Wi-Fi, необхідно оснастити автомобіль Ford 2018 року випуску відповідним обладнанням, а також активувати план послуг безпровідного зв’язку. Покриття та послуги доступні не всюди. Можуть застосовуватися умови вашого плану безпровідного зв’язку, зокрема що стосується швидкості передачі даних. Можуть застосовуватися обмеження швидкості передачі повідомлень. Технологія застосовуватиметься для окремих автомобілів Ford, починаючи з Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Сполученого Королівства.
Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).

** http://www.nurseryworld.co.uk/nursery-world/news/1158974/rise-in-number-of-pre-school-children-with-their-own-tablets
*** https://euipo.europa.eu/ohimportal/documents/11370/71142/Technology is Culture infographic/f9efef67-d844-4380-90bb-04a1f3ac796c


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.
2460), vpetruk@winner.ua


Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео перейдіть за посиланням www.fordmedia.eu або www.media.ford.com.Слідкуйте за нами у Twitter www.twitter.com/FordEu або дивіться на YouTube www.youtube.com/fordofeurope


Скачати 47.47 Kb.

  • Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
  • БАРСЕЛОНА, Іспанія, 27 лютого 2017 року
  • За додатковою інформацією звертайтесь