Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОбґрунтування до бюджетного запиту до Програми модернізації та реконструкції контактної мережі міського електротранспорту на 2012 рік

Скачати 27.28 Kb.

Обґрунтування до бюджетного запиту до Програми модернізації та реконструкції контактної мережі міського електротранспорту на 2012 рік
Скачати 27.28 Kb.
Дата конвертації08.05.2017
Розмір27.28 Kb.


Обґрунтування до бюджетного запиту до Програми модернізації та реконструкції контактної мережі міського електротранспорту на 2012 рік
Підприємство “Запоріжелектротранс” здійснює перевезення мешканців міста міським електротранспортом.

Транспортування англ. transportation - процес переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше. В логістиці транспортування розглядається, як процес переміщення людей та вантажів, або перевезення.

Бюдже́т (з франц. budget, давн. франц. bougette - «шкіряний гаманець») - грошове вираження збалансованого розпису доходів і видатків держави, адміністративно-територіальної одиниці (області, району, міста, села), підприємства, установи за певний період.

Модернізація Модерні суспільства Модерніза́ція - перехід від традиційного аграрного суспільства до світського, міського й індустріального. Переважною більшістю теоретиків розглядається як соціальний та цивілізаційний процес спрямованої трансформації суспільств, який розгортався протягом XVI-ХХ ст.

Міський електричний транспорт - складова частина єдиної транспортної системи, призначена для перевезення громадян трамваями, тролейбусами, поїздами метрополітену на маршрутах (лініях) відповідно до вимог життєзабезпечення населених пунктів.

Конта́ктна мере́жа - технічна споруда електрифікованих залізниць та інших видів транспорту (метро, трамваю, тролейбусу, фунікулера), що служить для передачі електроенергії з тягових підстанцій на рухомий склад.

Технічний стан об’єктів міського електротранспорту є одним із проблемних питань у діяльності підприємства. У зв’язку з фінансуванням пільгових перевезень до 60% від необхідного, на протязі останніх років у недостатній мірі здійснюється капітальний ремонт споруд міського електротранспорту.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.

Фінансування бізнесу - забезпечення наявним грошовим капіталом для використання в комерційних цілях. Потреби компанії в капіталі можуть бути короткостроковими і довгостроковими. Основні джерела короткострокового і довгострокового капіталу можуть бути підрозділені на внутрішні і зовнішні.

Капіта́льний ремо́нт або ка́премонт (рос. капитальный ремонт; англ. overhaul; нім. Generalreparatur f, Generalüberholung f) - ремонт, що виконується для відновлення справності та повного або близького до повного ресурсу виробу з заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.

Складний технічний стан споруд контактної мережі обумовлює уповільнений рух трамваїв, що не влаштовує певну частину платоспроможних пасажирів.

Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

Техні́чний стан об'є́кта - стан, який характеризується в певний момент часу, за певних умов зовнішнього середовища значеннями параметрів, установлених технічною документацією на об'єкт.

В складі реконструкції проспекту Леніна на дільниці від вул. Кірова до залізничної станції «Запоріжжя-1» (дільниця від вул.

Залізни́чний тра́нспорт (залізни́ця) - вид рейкового транспорту, що здійснює перевезення пасажирів та вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізничною колією. Залізничний транспорт є галуззю промисловості, частиною транспортної мережі логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню.

Кірова до вул. Космічної) виконується реконструкція контактної мережі міського електротранспорту.

Космос Ко́смос (від грец. κόσμος - «порядок») - одне з ключових понять давньогрецької історії та культури. Вживалося на позначення встановленого Богом (богами, Божеством) Всесвітнього Ладу, Порядку - на противагу Хаосу - Всесвітньому Безладу.

Збільшення швидкісного режиму проходження трамваїв з метою поліпшення якості пасажирських перевезень вимагає окрім реконструкції трамвайного шляху здійснити реконструкцію споруд контактної мережі міського електротранспорту. Із запланованих, згідно з локальним кошторисом на монтаж контактної мережі трамваю та тролейбусу, 45 опор типу ОКМ 12-1А генеральним підрядником замовлено виготовлення 24 аварійних опор (за погодженням з підприємством «Запоріжелектротранс») на суму 503,220 тис.

Трамва́й (англ. tramway, від tram - вагон, візок, і way - шлях) - наземний рейковий вид міського транспорту, переважно вуличний.

Тролейбус Троле́йбус - безрейковий транспортний засіб контактного типу з електродвигуном (переважно пасажирський, хоча трапляються тролейбуси вантажні і спеціального призначення), що живиться електричним струмом від зовнішнього джерела (тягових підстанцій) через дводротову контактну мережу за допомогою штангового струмоприймача і поєднує в собі переваги трамваю та автобусу.

грн.

Для заміни контактних опор у повному обсязі додаткова потреба у коштах для придбання обладнання споруд контактної мережі (21 опори) складає 450,000 тис.грн. (з урахуванням витрат на транспортування).

Кошторисна вартість робіт по облаштуванню контактної мережі складає 56,200 тис.грн., в тому числі вартість робіт по установці обладнання (21 опори) – 25,100 тис.грн.

За результатами перевірки Державної технічної інспекції МЕТ: 40,6 км контактної мережі знаходяться у аварійно-небезпечному стані і не відповідають вимогам Правил експлуатації трамвая та тролейбуса, в тому числі на дільниці греблі «Дніпрогес» та площі Леніна – 2,5 км.

На вказаній дільниці у 2004 році проводилась заміна 0,1 км контактного дроту, у 2005 році – 0,3 км контактного дроту. У 2007 році проведено роботи із заміни 5 залізобетонних опор на греблі «Дніпрогес». Контактна мережа на вказаній дільниці в результаті тривалої експлуатації вичерпала свій технічний ресурс, знос контактного дроту і підвісної арматури досягає граничних значень.

Такий стан контактної мережі може становити загрозу безпеці пасажирських перевезень на греблі «Дніпрогесу». Для покращення якості та безпеки пасажирських перевезень, для збільшення швидкісного режиму проходження тролейбусів, для підвищення технічних показників контактної підвіски у межах програми модернізації контактної мережі тролейбусу на греблі «Дніпрогес» та на дільниці від площі Леніна до естакади через шлюзи потребується виконання робіт:

- заміни контактного дроту тролейбусу, поперечин, спецчастин,


  • модернізації системи ізоляторів, які мають вищі технічні характеристики, ніж діючі - ІН-17/400-2 та ИЕ-10,

  • заміни у процесі робіт арматури та вузлів контактної мережі,

  • заміни 13 залізобетонних опор контактної мережі на металеві, що мають більш високі технічні характеристики.

Завдяки затвердженню Програми модернізації та реконструкції контактної мережі міського електротранспорту на 2012 рік очікується:

1. Покращення технічного стану контактної мережі на дільниці від вул. Кірова до залізничної станції «Запоріжжя-1» (дільниця від вул. Кірова до вул. Космічної) за рахунок придбання обладнання для заміни 21 залізобетонної опори на металеві, які мають більш високі якісні характеристики.

2. Суттєве покращення технічного стану контактної мережі міського електротранспорту по тролейбусу на греблі «Дніпрогес» – 4,6601 км у два дроти - зменшення на 11,5% протяжності контактної мережі, що не відповідає правилам експлуатації трамвая ті тролейбуса.

3. Збільшення терміну служби контактного дроту за рахунок підвищення показників якості струмознімання.Генеральний директор підприємства Ю.В.Папач


Скачати 27.28 Kb.