Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОдносторонній правочин до договорів на відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки аб "укргазбанк" та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб у формі публічної пропозиції за тарифними планами

Скачати 40.82 Kb.

Односторонній правочин до договорів на відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки аб "укргазбанк" та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб у формі публічної пропозиції за тарифними планами
Скачати 40.82 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір40.82 Kb.Односторонній правочин

до договорів на відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки

АБ "УКРГАЗБАНК" та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

у формі публічної пропозиції за тарифними планами

«Класичний», «Економ», «Економ », «Елітний», «Картка Школяра», «Люкс», «Оптимальний», «Оптимальний » «Партнерський», «Преміум», «Престижний», «Стандарт», «PRO-ЗАПАС », «Стандартний роздрібний», «PRO-ЗАПАС», «Універсальна картка «Домовичок», «Волонтер», «Компаньйон»
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Ба́нківська платі́жна ка́ртка - виготовлена згідно зі стандартом ISO/IEC 7810 ID-1 формату із спеціального стійкого до механічних пошкоджень пластику пластина стандартних розмірів 54x86x0,76мм, яка використовується для ідентифікації її користувача(власника), для способу фіксації інформації і як аналог платіжних засобів.

Повідомляємо, що з 12.10.2015 АБ «УКРГАЗБАНК» вносить наступні зміни до договорів на відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки АБ "УКРГАЗБАНК" та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб у формі публічної пропозиції:
 1. Викладення назви послуги (операції) підпункту 2.2.5. пункту 2.2. «Продовження терміну дії, без ПДВ» тарифного плану «Універсальна картка «Домовичок» в наступній редакції:

«2.2.5. Заміна (перевипуск) неперсоналізованої основної або додаткової картки за ініціативою клієнта або по закінченню терміну дії на персоналізовану платіжну картку».


 1. До тарифного плану «Картка Школяра»:

  1. Викладення розділу 1 та назви другої колонки тарифного плану «Картка Школяра» в наступній редакції:

Послуги (операції)

Значення тарифу

Порядок стягнення

1. Відкриття, супроводження, та закриття карткового рахунку, без ПДВ

1.1. Відкриття картрахунку з оформленням основної платіжної картки класу «Дебетна»:

1.1.1. з оформленням персоналізованої основної платіжної картки

100, 00 грн.

Передплата окремим розрахунковим документом

1.1.2. з оформленням неперсоналізованої основної платіжної картки

30,00 грн.

Передплата окремим розрахунковим документом

1.2. Оформлення додаткової платіжної картки (за кожну картку) 1

а) неперсоналізованої картки класу «Дебетна»

Входить до вартості послуг розділу 2 тарифного плану

-

б) персоналізованої картки класу «Дебетна»

100,00 грн.

Договірне списання* (або передплата окремим розрахунковим документом)

в) Visa Gold Chip

150,00 грн.

Договірне списання* (або передплата окремим розрахунковим документом)

1.3. Закриття картрахунку

Входить до вартості послуг розділу 2 тарифного плану (крім передбаченого у п. п. 2.5.2., 2.5.5.)

-
  1. Викласти абзац 4 тарифного плану в наступній редакції:

«До карток класу “Дебетна” належать наступні: Visa Electron Френді Кард, Visa Electron, MasterCard Electronic, Debit MasterCard»


 1. Викладення виноски до п.п. 2.5.9. тарифного плану «Економ», п.п. 2.5.6. тарифного плану «Елітний», п.п. 2.5.6. тарифного плану «Преміум», п.п. 2.5.8. тарифного плану «Престижний», п.п. 2.5.7. тарифного плану «PRO-Запас», п.п. 2.5.7. тарифного плану «Стандартний роздрібний» в наступній редакції:

«**Лише для переказів в національній валюті України (сума переказу більше 299 999, 00 грн.), та переказів в іноземній валюті.».

Visa Electron - дебетова карта, доступна майже в усьому світі, за винятком США, Канади, Австралії й Ірландії. Карта представлена ​​компанією VISA в 1980-х і є спорідненою картою Visa Debit (до жовтня 2004 - Visa Delta)(різниця полягає лише в тому, що картою Visa Electron можна заплатити лише ту суму, яка доступна на рахунку, але не більшу, в той час як Visa Debit допускає обмежений овердрафт.)

Валюта Валю́та (італ. valuta - «цінність», «вартість» від лат. valere - «мати силу, коштувати») - грошова одиниця, що використовується як засіб розрахунку в торгових операціях. Валютою, зазвичай, є монети та банкноти певної держави, які є фізичним аспектом національної грошової маси.
 1. Викладення виноски до п.п. 2.5.6. тарифного плану «Партнерський», п.п. 2.5.6. тарифного плану «Стандарт», п.п. 2.5.5. тарифного плану «Класичний» в наступній редакції:

«**Лише для переказів в національній валюті України (сума переказу більше 299 999, 00 грн.)».


 1. Викладення виноски до п.п. 2.5.8. тарифного плану «Економ », п.п. 2.5.6. тарифного плану «Картка Школяра», п.п. 2.5.7. тарифного плану «PRO-Запас », до п.п. 2.3.6. тарифного плану «Компаньйон» в наступній редакції:

«***Лише для переказів в національній валюті України (сума переказу більше 299 999, 00 грн.), та переказів в іноземній валюті».


 1. Викладення виноски до п.п. 2.5.5. тарифного плану «Люкс», п.п. 2.5.8. тарифного плану «Оптимальний», п.п. 2.5.8. тарифного плану «Оптимальний », п.п. 2.5.7. тарифного плану «Універсальна картка «Домовичок», п.п. 2.5.6. тарифного плану «Волонтер» в наступній редакції:

«***Лише для переказів в національній валюті України (сума переказу більше 299 999, 00 грн.)».


 1. Видалення п.п. 2.15. тарифного плану «Престижний» та виноски 8 до пункту 2.15 тарифного плану.
 1. Видалення п.п. 2.16. тарифного плану «PRO-Запас » та виноски 8 до пункту 2.16 тарифного плану.

Зазначені зміни вносяться в рамках одностороннього письмового правочину АБ «УКРГАЗБАНК» відповідно до умов договорів на відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки АБ "УКРГАЗБАНК" та договорів комплексного банківського обслуговування фізичних осіб у формі публічної пропозиції, та набирають чинності з 12.10.2015.

Детальну інформацію щодо вищезазначених змін Ви можете отримати на дошках оголошень, що розміщені в операційних залах АБ «УКРГАЗБАНК», на офіційному веб-сайті АБ «УКРГАЗБАНК» www.

Дошка оголошень (англ. Bulletin board) - місце, де залишають публічні оголошення. Як правило, оголошення прикріплюються скотчем, канцелярськими кнопками, шпильками або за допомогою клею. На дошках (стендах) для оголошень розміщуються накази керівництва, а також оголошення студентів, співробітників або відвідувачів (залежно від місця розташування).

ukrgasbank.com (у розділі «Платіжні картки»), за телефонами Контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» 0 800 309 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України), (044) 494-46-50 або в операційному відділі будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

У разі незгоди із доведеними АБ «УКРГАЗБАНК» тарифами пропонуємо звернутись до найближчого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».


Заступник Голови Правління О.В.

Правлі́ння - колегіальний виконавчий орган акціонерного товариства або іншої колективної особи.

Дубровін
Каталог: upload -> file
file -> Інформація для пасажирів Costa Cruises Зміст бронювання огляд круїзної компанії
file -> Аб «укргазбанк»
file -> Правила експлуатації та інформаційної безпеки системи «Інтернет-банкінг» Diamantpay business
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 7241. J. 61. 00-2016
file -> Інформація про юридичну особу Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності товариство з обмеженою відповідальністю "інвестиційна компанія "атіка"
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 8414. F. 42. 11-2016
file -> Державна прикордонна служба україни адміністрація державної прикордонної служби україни
file -> Перелік обладнання yeas


Скачати 40.82 Kb.

 • «Універсальна картка «Домовичок»
 • «Картка Школяра»: Викладення розділу 1 та назви другої колонки тарифного плану «Картка Школяра»
 • 1. Відкриття, супроводження, та закриття карткового рахунку, без ПДВ
 • 1.2. Оформлення додаткової платіжної картки (за кожну картку) 1