Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОголошення про проведення електронних торг ів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»

Оголошення про проведення електронних торг ів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Сторінка1/4
Дата конвертації07.06.2017
Розмір0.57 Mb.
ТипОголошення
  1   2   3   4Вих. № 01/11-13/423/595-ОГ від 01.11.2013 року

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13
Державному органу з питань банкрутства
Виконавчого Директора

ТБ «Електронні торги України»

Пономарьової Злати Юріївни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд.

Банкру́тство (від італ. Bancarotta - зломаний банк) - процес, у якому індивід чи організація, нездатна розрахуватися із кредиторами, за рішенням суду майно боржника розподіляється між кредиторами відповідно до встановленої законом черговості виплати боргів кредиторам, таких як податки і заробітна плата працівникам організації-банкрута.

Пана́с Ми́рний (Панас Якович Рудченко; 1 (13) травня 1849(18490513), Миргород - 28 січня 1920, Полтава) - український прозаїк та драматург.

7, оф. 2


Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Тернопіль, код ЄДПРОУ 38722987, місцезнаходження: 46020, м.

Дебітóр - юридична чи фізична особа, яка має грошову або майнову заборгованість підприємству, організації чи установі. Дебітором можуть бути підприємство - покупець, яке не сплатило за відвантажену продукцію, виконані роботи чи послуги; векселедавець за наданими векселями; підприємство - постачальник за нестачу товарно - матеріальних цінностей, виявлену при їх прийманні; підприємство, яке отримало комерційний кредит; фінансові організації з переплати податкових платежів, поборів та інших відрахувань (протилежне поняття - кредитор).

Това́рна бі́ржа - організація, що об'єднує юридичних і фізичних осіб, які проводять виробничу і комерційну діяльність, і має на меті надання послуг в укладенні біржових угод, виявлення товарних цін, попиту і пропозицій на товари, вивчення, упорядкування і полегшення товарообігу і пов'язаних з ним торговельних операцій.

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Тернопіль, вул. Вербицького, 12, кв. 56, повідомляє про проведення повторного аукціону (електронних торгів) з продажу майна Відкритого акціонерного товариства "Бережанський склозавод", ідентифікаційний код 00293479, розташованого за адресою: вулиця Братів Лепких, 33, місто Бережани, Тернопільської області, 47501 :

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 102179Критерій

Опис

1.

Номер лоту


102179

2.

Характеристика майна
Цілісний майновий комплекс

1.

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).

Нежитлова будівля, цех № 1, загальною площею 3513,7 кв.м.;


Димова труба цеху №1; Ванна пiч №1; Ванна пiч №4; Вентилятор; Завантажувач шихти; Камера вiдпалу; Насос вакуумний; Пожежна водойма;

Пожежна водойма - гідротехнічна споруда, призначена для зберігання протипожежного запасу води. Входить до комплексу споруд пожежного водопостачання. Пожежні водойми створюються на промислових підприємствах і населених пунктах, не обладнаних централізованою системою водопостачання (водогоном), обладнуються пристроями для під'єдання пожежних насосів.


Полярископ; Стiнка офiсна; Газовий лiчильник РГ-100; Установка центробiжна,
Кабiнет директора; Кондицiонер LG; Кондицiонер LG; Кондицiонер LG; М"ягкий куток (захр); Набiр меблiв(комерц.вiд); Примiщення банкомату;
Стiнка (каб. директора); Стiнка "Адась" (захр);
Вакуумний насос ВВМ-12; Перетвор. частоти VLT2830; Вага ДВСТ; Вага ДВСТ; Електроталь;
Змiшувач шихти; Змiшувач шихти; Обладнання лiнiї шихтовки; Таль електрична;

Банкома́т - електронний програмно-технічний комплекс з вмонтованою спеціалізованою ЕОМ, призначений для здійснення автоматизованих операцій прийому-видачі наявних грошових коштів, зокрема з використанням платіжних карт, передачі розпоряджень банку про перерахування грошових коштів з банківського рахунку клієнта та виконання інших операцій: оплати товарів, послуг; для автоматизованого складання документів, що підтверджують відповідні операції (видача паперових касових чеків). Ідея створення апарата, що може в будь-який час видавати паперові гроші, прийшла Джону Шеппард–Баррону в середині 60-х років, коли він працював на компанію з виробництва цінних паперів. Перший цілодобовий банкомат з'явився в червні 1967 року, в Лондоні. Для зняття грошей використовувалися іменні ваучери, що їх необхідно було заздалегідь отримати в банку.

Еле́ктрика (від грец. ήλεκτρον - бурштин; раніше також громови́на ) - розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму.

Фреза дробильна; Фреза дробильна; Copier A4 Canon IR1018 J;
Вiзок гiдравлiчний; Вiтрини для взiрцiв (меблi);
Ноутбук ACER; Телефакс Panasonic;

Panasonic Corporation (Matsushita Electric Industrial Co., Ltd) - найбільший японський і один з провідних світових виробників електроніки. Відома своїми торговими марками Panasonic, National, Technics і Quasar, є світовим лідером в розробці і виробництві побутової електроніки і електронного устаткування для широкого кола споживачів, бізнесу і промисловості.

Факс Panasonic; Комп"ютер Celerom 430/1; Монiтор "Самсунг"; Монiтор ASUS VW 222U; Аквадистилятор ДЄ-25 78; Газоаналiзатор;
Калориметр КФК-1; Метр РН (лабораторний);
Полярископ; АТС-GDK-100; Прилад "Смитрич 5М";
Кондицiонер; Кондицiонер "SAMSUNG"; Набiр меблiв (голвн. інж.); Набiр меблiв(приймальня);
Набiр меблiв(спост.рада); Блок беперебiйного живлен; Комп"ют C2Д Е 8400/4G cер; Комп"ют. Pentium-111 серв; Комп"ют. Pentium-4 новий;
Комп"ют. Атlon (Лени); Комп"ютер (2-х ядерний) c;
Мережа пiд виту пару; Апарат для приг. кави;
Комод"Малахiт"; Конфер. стiл "Малахiт"; Принтер Zebra; Кондицiонер "SAMSUNG"; Пожежно-охорон.сигнал; Факс Panasonic; Телефакс;
Присп. для виг.шнанц-форм; Плоттер рiжучий Puma S-30; Комп"ютер; Фотоапарат "Кодак"4
Вентилятор №3;

Фотокамера - прилад для фіксації зображень матеріальних об'єктів за допомогою світла на спеціальному носії (зазвичай фотоплівці або у формі комп'ютерного файлу на електронній карті пам'яті).

Вентилятор №6.7; Радiатор масляний ; Принтер Epson LX-300 ; Радiотелефон ;
Крiсла офiснi -5 шт; Крiсло "Сенатор"; Крiсло керiвника ; Крiсло керiвника ; Крiсло С-669 тн -10 шт; Маслян, радiатор- 2 шт; Набiр меблiв (гол. бухгалтер);

Бухга́лтер (нім. Buchhalter, Buch - книга, Halter - тримач) - керівник операційних робітників, контролер законності і правильності здійснення операцій у банку, організатор технології цих операцій не тільки у своєму відділенні банку, але і на підприємствах та в організаціях, які обслуговує даний банк.

Пiч СВЧ ; Плита газова ; Сейф ; Стiл керiвника (гол. інженер); Щит силов; Радiатор масл-2 шт; Мобiльн, телефон ; Стiл " Омега" ;
Стiл СП -1 К; Стелаж ; Шафа 800/1 Д 2Ш ;Шопка рiздвяна ; Набiр меблiв ; Шайбовочний станок-3шт;
Шліфувальний станок-4шт; Вентилятор -4шт;
Муфель (мал);Піч відпалу-3шт.
2. Нежитлова будівля, цех № 2, загальною площею 3320,5 кв.м.;
Димова труба цеху №2; Вентилятор ВТ 6-28;
Зварювальний апарат ПД4; Turbo MAX PLUS VU 282-5; Бойлер; Бойлер 300л; Ванна пiч №2; Ванна пiч №3; Ванна пiч №5; Вентилятор; Вентилятор;
Вентилятор; Вентилятор №4;Вентилятор №6;
Вентилятор ВВД 9; Вентилятор ВР 100-3.15;
Вентилятор з електрод.;Верстат верт.сверд 2Н 125; Верстат розкрою краю роз; Верстат розкрою краю роз;. Верстат розкрою краю роз.;Верстат шлiфувальний; Газовий лiчильник РГ-100;
Електроталь; Електроталь; Завантажувач шихти;
Завантажувач шихти; Киснево-рiзальна машина;
Котел "Велгаз"; Муфель №2; Насос вакуумний;
Насос вакууиний; Насос вакуумний; Пiч вiдпалу ПКГ-324 РЕ; Пiч вiдпалу ПКГ-324 РЄ; Перфоратор;
Полярископ; Прес; Система опалювання; Стiнка офiсна; Станок вiдцентр.формув-ня; Станок для розг.краю роз.; Перетворювач частоти;

Перетво́рювач - пристрій, елемент електричних, гідравлічних, пневматичних та інших схем, який перетворює один вид енергії на інший або сприяє цьому.

Прилад КСД -3; Прилад КСП-2-031; Прилад КСП-2-07;
Прилад КСП-2-07; Прилад КСП-3; Прилад КСП-3;
Камера напилення ; Камера напилення -2шт;
Конвектор ; Конвектор -2шт ; Кюбель -4шт ; Обiгрiвач УФО; Тумба офiсна ; Шайба чавунна;
Шайба чавунна ; Шафа офiсна -2 шт;Станок для порiз, вогнетр; Диск; Шайбовочний станок-3шт;
Піч відпалу-4шт.
3. Нежитлова будівля, склад готової продукції (кахельний цех), загальною площею 1305,2 кв.м.;
Газовий редуктор ШГРП; Стенд виставочний(магазин); Кондицiонер; Мiнi-маркет (магазин);
Набiр меблiв; Вентилятор №6.7; Станок деревообробний; Стелаж торгiвельн, ; Котел АОГВ;
Циклон; Вiзок гiдравлiч,; Димова труба.

Деревообробка - технічна дисципліна, суть котрої зводиться до виготовлення виробів із дерева та їх обробки, а також обробки деревини в цілому.

Гото́ва проду́кція - продукція (товар), вироблена з використанням давальницької сировини (крім тієї частини, що використовується для проведення розрахунків за її переробку) і визначена як кінцева у контракті між замовником і виконавцем.

Димохід або димова труба, дима́р, комин (пол. komin < лат. camīnus, пор. «камін»). - труба для відведення димових газів, що відходять від паливоспалювальних агрегатів у навколишнє середовище.


4. Нежитлова будівля, картонажний цех загальною площею 524,8 кв.м.;
Компресор; Котел АОГГ; Машина ГПБ-160;
Машина просiчна; Паперо-рiзальна машина;
Паперо-рiзальна машина; Прес ролявий РП-1400;
Прес тюковочний; Ролевий прес; Зшивальна машина-2шт.
5. Дизельна.
Дизель-ген станцiї (будiв); Дизель-генератор ДГА-315.

Ди́зельна електроста́нція (дизель-генераторна установка, дизель-генератор) - стаціонарна або пересувна енергетична установка, обладнана одним або декількома електричними генераторами з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння або з приводом від бензинового двигуна - бензиноелектричний агрегат або бензинова електростанція.


6.Нежитлова будівля, котельня загальною площею 193,4 кв.м.;
Автоматика до котла; Котел "КСВ-1"; Насос CR 3-13; Насос №В 65 125/127; Насос №В 65-125/127;
Пальник газовий ГГС-БМ-1; Паровий котел Е-1,0-0.9Г; Теплообмiнник ТОПР 10; Теплообмiнник ТОПР 10; Димова труба.
7.Комунікації:
Артсвердловина №1; Артсвердловина №2;
Водонапiрна башня; Електронасос ЕЦВ-10 140;
Зовнiшнiй водопровiд ОС; Зовнiшня елктромережа;
Зовнiшня каналiзацiя ОС; Зовнiшня тепломережа;
Каналiзацiйна станцiя; Насос глубинний;
Насос глубинний ЕЦВ-6; Насос глубинний ЕЦВ-8;
Повiтрянi лiнiї; Пiдїзднi дороги; Лiнiя внутр. телеф. зв"язку; Огорожа заводу; Огорожа заводу; Земля під заводом; Лiчильн, холод, води .

Водопостача́ння - постачання води належної якості та кількості населенню, промисловим підприємствам тощо.


8. Станцiя заправки балонiв;
Киснева бочка; Киснева установка; Рукав кисневий.
9.Нежитлова будівля, Склад літера "І" (експортний):
ДОК - 125 загальною площею 339,5 кв.м.
10. Нежитлова будівля, трансформат.пiдстанцiя загальною площею 63,2 кв.м.;
Лiчильник 3-х фазний; Модем Siemens MC 35;
Модем Siemens MC 35; Регулятор реактивної пот.;
Трансформатор соловий ТМЗ; Трансформатор ТМВМ-1000; Автомат ; Конденс, батарея -2 шт;
Рубильник 250 А,- 2 шт; Рубильник ПРС ;

Ножовий вимикач (застаріла назва - рубильник; англ. Knife switch) - електричний комутаційний апарат, що має рухомі контакти ножеподібного типу, який призначений для ручного вмикання, вимикання і перемикання електричних кіл із постійною напругою до 440 В та змінною напругою до 500 В при відсутності навантаження і при постійній напрузі до 220 В та змінній до 380 В під навантаженням.


Трансформ, напруги-3 шт; Трансформ, струму-3 шт; Штанга ШОI 15.
11. Нежитлова будівля, столова літера "О"; загальною площею 435,0 кв.м. ,Колонка газова.
12. Будка Газорозподільчого пункту ; Коректор облiку газу;
Лiчильник газовий; Редуктор РДУК -100.
13. Нежитлова будівля, склад літара В2, В2/,В3 "Кисловодськ" загальною площею 1019,2 кв.м.;
Вiзок гiдравлiчний; Вiзок гiдравлiчний; Вiзок гiдравлiчний.
14. Нежитлова будівля,механiчна майстерня загальною площею 617,5 кв.м.
Заточний станок; Зварювальний апарат; Токарний станок КЛ-280; Генератор ацетилен, Шафа 790/790 (медпункт).
15. Заправочна станція:
Нафтосховище; Нафтоколонка; Колонка заправки.
16. Нежитлова будівля,склад готової продукції (дизайнерський)
загальною площею 444,2 кв.м.;
Вентилятор № 2.5; Вентилятор №3; Вентилятор №6,7; Електромуфель; Електропiч; Котел "Рiвнетерм-80"; Регулятор РДУК-50; Стелаж;
Тепловентилятор; Мiкрохв. пiч "Альпарi ";
Насос №6 ; Набiр меблiв ; Піч відпалу.
17. Нежитлова будівля,склад "И" (матеріальний),
ДОК-12 загальною площею 331,1 кв.м.;
Радiатор масл, ; Свiтильник "Рондо" .
18. Нежитлова будівля, кузня загальною площею 18,3 кв.м.
19. Земельна ділянка площею 9,000га.

Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).


Цілісний майновий комплекс, що складається з:
Майно №1(Нежитлова будівля, цех № 1)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.

Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 3513.

Вла́сність - результат привласнення[Джерело?], тобто ставлення людей до певних речей, як до своїх.

Косме́тика (від грец. κοσμητική - «мистецтво прикрашати», споріднене з «космос») - загальна назва засобів і речовин, що використовують для поліпшення зовнішнього вигляду або запаху людського тіла. До косметики входять: креми для тіла, лосьйони, порошки, парфуми, помади, лаки для нігтів, тіні для повік, туш для вій, хімічна завивка, кольорові контактні лінзи, фарби для волосся, лак і гелі для волосся, дезодоранти, дитячі продукти, олії, солі для ванн та багато інших видів продукції. Їхнє використання має широке поширення, особливо серед жінок в західних країнах. Багато виробників розрізняють декоративну косметику та косметику для догляду за шкірою тіла. Більший попит має саме декоративна косметика.

Це́гла - штучний камінь форми паралелепіпеда, виготовлений з мінеральних матеріалів та підданий термічній обробці, що застосовується як будівельний матеріал. Окрема одиниця цегли називається цегли́ною.

Цивільний кодекс - систематизований законодавчий акт, що містить розміщені за певною системою норми цивільного права. При цьому може використовуватись як інституційна система, так і пандектна система.

Земельний кодекс України (ЗКУ) - основний нормативно-правовий акт земельного законодавства України, ухвалений Верховною Радою України 25 жовтня 2001 року (№ 2768-III).

7

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 2

Кімнат/Приміщень: 89

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, цех № 1: головний корпус, літери А1, А2, А3, А4, А5, А6,А7, А8,А9 загальною площею 3513,7 кв.м., димова труба.


Двоповерхове приміщення, стіни цегляні, перекриття панельне, підлога бетонна, вікна метало-пластикові, дерев'яні, двері дерев'яні.

Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.


Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №2 (Нежитлова будівля, цех № 2)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 3220.5

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 2

Кімнат/Приміщень: 34

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, цех № 2: головний корпус, літери В4, В5, В6, В7, В8, В9, В10, В11, загальною площею 3220,5 кв.м., димова труба "Ф" . Cтіни цегляні, перекриття панельне, підлога бетонна, вікна, двері - дерев'яні. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №3 (Нежитлова будівля, склад готової продукції (кахельний цех))

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 1305.2

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 18

Світло: так

Газ: так

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, кахельний цех,"0-4 ; 0-5", загальною площею 1305,2 кв.м., димова труба "У", площа 4,0 кв.м. Стіни цегляні, перекриття дерев'яне, підлога бетонна, вікна, двері дерев'яні.

Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №4(Нежитлова будівля, картонажний цех)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 524.8

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 11

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, картонажний цех, літери В12, В14, загальною площею 524,8 кв.м., Стіни цегляні, перекриття дерев'яне, підлога бетонна, вікна, двері дерев'яні. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №5(Нежитлова будівля, котельна)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 193.4

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 2

Кімнат/Приміщень: 18

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, котельна "М1 і М2", загальною площею 193,4 кв.м. Двоповерхове приміщення з цегляними стінами, бетонною підлогою, перекриття панельне, деревяними вікнами і дверима. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №6(Нежитлова будівля, склад, літера "І")

Тип нерухомості: склад

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: металоконструкція

Загальна площа, кв.м.: 339.

Металоконструкції (також: металеві конструкції, скор .: МК) - загальна назва конструкцій з металів і різних сплавів, використовуваних в різних галузях господарської діяльності людини: побудові будівель, виробництві верстатів, масштабних пристроїв, механізмів, апаратів тощо.

5

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 3

Світло: так

Газ: ні

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Нежитлова будівля, склад (експортний), літера "І", загальною площею 339,5 кв.м. Стіни часково цегляні, металеві, перекриття, вікна, двері - металеві, підлога бетонна. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №7(Нежитлова будівля, трансформаторна підстанція)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р.

Трансформа́торна підста́нція (ТП) - електрична підстанція, яка призначена для трансформування електричної енергії в мережі змінного струму та для розподілу електроенергії.

виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 63.1

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 5

Світло: так

Газ: ні

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Нежитлова будівля, трансформаторна підстанція "Д". загальною площею 63,1 кв.м. Стіни цегляні, панельне перекриття, бетонна підлога, дерев'яні двері. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №8(Нежитлова будівля, столова)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 435,0

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 18

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежиитлова будівля, столова, "О", загальною площею 435,0 кв.м. Будівля цегляна, перекриття дерев'яне, підлога бетонна, двері і вікна метало-пластикові. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №9(Нежитлова будівля, склад,літера В2, В2/, В3)

Тип нерухомості: склад

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 1019.2

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 10

Світло: так

Газ: ні

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, склад-модуль "Кисловодськ", літера В2, В2/, В3, загальною площею 1019,2 кв.м.Стіни цегляні з металевими елементами, перекриття металеве, підлога бетонна, двері металеві.

Елеме́нт (лат. elementum - стихія, первинна речовина) - нерозкладний (у даній системі) компонент складних тіл, матеріальних систем, теоретичних побудов; будь-який об'єкт, пов'язаний певними відношеннями з іншими об'єктами в єдиний комплекс.

Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №10(Нежитлова будівля, механічна майстерня, "Л")

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 617.5

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 18

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, механічна майстерня, літера "Л", загальною площею 617,5 кв.м., стіни цегляні, підлога бетонна, перекриття дерев'яне, двері і вікна дерев'яні. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №11(Нежитлова будівля, склад готової продукції, "В1")

Тип нерухомості: склад

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 444.2

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 14

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, склад готової продукції "В1" (дизайнерський), загальною площею 444,2 кв.м. приміщення цегляне, підлога бетонна, перекриття, вікна, двері - дерев'яні. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №12(Нежитлова будівля, склад "И".)

Тип нерухомості: склад

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 331.1

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 3

Світло: так

Газ: ні

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, склад "И" (матеріальний), загальною площею 331,1 кв.м.
Стіни цегляні, підлога бетонна, перекриття і двері - металеві. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №13(Нежитлова будівля, кузня "Р")

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Загальна площа, кв.м.: 18.3

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Кімнат/Приміщень: 1

Світло: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: так

Нежитлова будівля, кузня "Р", загальною площею 18,3 кв.м. Стіни цегляні, перекриття і підлога бетонні, двері і вікна дерев'яні. Детальний опис призначення та площі приміщень вказано в сканкопії технічного паспорту який додається.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №14(Елементи конструкції заправочної станції.)

Тип нерухомості: склад

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: придатний для використання

Матеріал: залізобетон

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Кількість поверхів: 1

Заправочна станція складається з підземного нафтосховища, нафтоколонки і колонки заправки.

Світло: так

Газ: ні


Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Сховище не є капітальною будовою – літера приміщенню не присвоювалась, експлікація не складалась.

Експліка́ція (лат. explicatio, від explico - пояснюю, розгортаю) - Наукове пояснення. Процес, у результаті якого розкривається зміст певної єдності, а її частини набувають самостійного існування і можуть відрізнятись одна від іншої.Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №15(Станція заправки балонів.)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Світло: так

Газ: так

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Поверхів : 1

Приміщень/кімнат : 1

Станція не є капітальною будовою – літера приміщенню не присвоювалась, експлікація не складалась.Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №16(Дизельна.)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: потребує косметичного ремонту

Матеріал: цегла

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Поверхів: 1

Приміщень/кімнат: 1

Станція не є капітальною будовою – літера приміщенню не присвоювалась, експлікація не складалась.

Світло: так

Газ: ні

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ніМісцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №17(Елементи конструкції будки газорозподільчого пункту.)

Тип нерухомості: виробниче приміщення

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Стан: придатний для використання

Матеріал: цегла

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Світло: так

Газ: так

Вода: ні

Асфальт: так

Телефон/інтернет: ні

Будка не є капітальною будовою – літера приміщенню не присвоювалась, експлікація не складалась.Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №18(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, цеху № 1)

Тип майна: промислове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, цеху № 1 складається з:


Димова труба цеху №1;

Промисло́вість - технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.

Ванна пiч №1; Ванна пiч №4; Вентилятор; Завантажувач шихти; Камера вiдпалу; Насос вакуумний; Пожежна водойма;
Полярископ; Стiнка офiсна; Газовий лiчильник РГ-100; Установка центробiжна, Кабiнет директора; Кондицiонер LG; Кондицiонер LG; Кондицiонер LG; М"ягкий куток (захр); Набiр меблiв(комерц.вiд); Примiщення банкомату; Стiнка (каб. директора); Стiнка "Адась" (захр);
Вакуумний насос ВВМ-12; Перетвор. частоти VLT2830; Вага ДВСТ; Вага ДВСТ; Електроталь; Змiшувач шихти; Змiшувач шихти; Обладнання лiнiї шихтовки; Таль електрична; Фреза дробильна; Фреза дробильна; Copier A4 Canon IR1018 J; Вiзок гiдравлiчний; Вiтрини для взiцiв (меблi;
Ноутбук ACER; Телефакс Panasonic; Факс Panasonic; Комп"ютер Celerom 430/1; Монiтор "Самсунг"; Монiтор ASUS VW 222U; Аквадистилятор ДЄ-25 78; Газоаналiзатор; Калориметр КФК-1;

Калори́метр (рос. калориметр, англ. calorimeter, air heater; нім. Kalorimeter n) - прилад для вимірювання кількості тепла, що її виділяє або вбирає тіло. Застосовується як основний прилад в калориметрії - сукупності методів вимірювання теплових ефектів, які супроводять різні хімічні, фізичні та біологічні процеси.

Метр РН (лабораторний);
Полярископ; АТС-GDK-100; Прилад "Смитрич 5М"; Кондицiонер; Кондицiонер "SAMSUNG"; Набiр меблiв (голвн. інж.); Набiр меблiв(приймальня); Набiр меблiв(спост.рада); Блок беперебiйного живлен; Комп"ют C2Д Е 8400/4G cер; Комп"ют. Pentium-111 серв; Комп"ют. Pentium-4 новий; Комп"ют. Атlon (Лени); Комп"ютер (2-х ядерний) c;
Мережа пiд виту пару; Апарат для приг. кави; Комод"Малахiт"; Конфер. стiл "Малахiт"; Принтер Zebra; Кондицiонер "SAMSUNG"; Пожежно-охорон.сигнал; Факс Panasonic; Телефакс; Присп. для виг.шнанц-форм; Плоттер рiжучий Puma S-30; Комп"ютер; Фотоапарат "Кодак"4
Вентилятор №3; Вентилятор №6.7; Радiатор масляний ; Принтер Epson LX-300 ; Радiотелефон ; Крiсла офiснi -5 шт; Крiсло "Сенатор"; Крiсло керiвника ; Крiсло керiвника ; Крiсло С-669 тн -10 шт; Маслян, радiатор- 2 шт; Набiр меблiв (гол. бухгалтер); Пiч СВЧ ; Плита газова ; Сейф ; Стiл керiвника (гол. інженер); Щит силов; Радiатор масл-2 шт; Мобiльн, телефон ; Стiл " Омега" ; Стiл СП -1 К; Стелаж ; Шафа 800/1 Д 2Ш ;Шопка рiздвяна ; Набiр меблiв ; Шайбовочний станок-3шт; Шліфувальний станок-4шт; Вентилятор -4шт; Муфель (мал);Піч відпалу-3шт.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №19(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, цех №2)

Тип майна: промислове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, цех №2 складається з :


Димова труба цеху №2; Вентилятор ВТ 6-28; Зварювальний апарат ПД4; Turbo MAX PLUS VU 282-5; Бойлер; Бойлер 300л; Ванна пiч №2; Ванна пiч №3; Ванна пiч №5; Вентилятор; Вентилятор; Вентилятор; Вентилятор №4; Вентилятор №6; Вентилятор ВВД 9; Вентилятор ВР 100-3.15;
Вентилятор з електрод.;Верстат верт.сверд 2Н 125; Верстат розкрою краю роз; Верстат розкрою краю роз;. Верстат розкрою краю роз.;Верстат шлiфувальний; Газовий лiчильник РГ-100; Електроталь; Електроталь; Завантажувач шихти; Завантажувач шихти; Киснево-рiзальна машина;
Котел "Велгаз"; Муфель №2; Насос вакумний; Насос вакууиний; Насос вакуумний; Пiч вiдпалу ПКГ-324 РЕ; Пiч вiдпалу ПКГ-324 РЄ; Перфоратор;
Полярископ; Прес; Система опалювання; Стiнка офiсна; Станок вiдцентр. формув-ня; Станок для розг.краю роз.; Перетворювач частоти; Прилад КСД -3; Прилад КСП-2-031; Прилад КСП-2-07; Прилад КСП-2-07; Прилад КСП-3; Прилад КСП-3; Камера напилення ; Камера напилення -2шт; Конвектор ; Конвектор -2шт ; Кюбель -4шт ; Обiгрiвач УФО; Тумба офiсна ; Шайба чавунна; Шайба чавунна ; Шафа офiсна -2 шт;Станок для порiз, вогнетр; Диск; Шайбовочний станок-3шт; Піч відпалу-4шт.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №20(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, складу готової продукції (кахель))

Тип майна: складське обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, складу готової продукції (кахель) складається з : Газовий редуктор ШГРП;

Га́зовий реду́ктор - пристрій для зниження тиску газу або газової суміші, що знаходиться в ємності (наприклад у балоні, або газопроводі), до робочого рівня і для автоматичної підтримки цього тиску постійним, незалежно від зміни тиску газу в балоні чи газопроводі.

Стенд виставочний(магазин); Кондицiонер; Мiнi-маркет (магазин); Набiр меблiв; Вентилятор №6.7; Станок деревообробний; Стелаж торгiвельн, ; Котел АОГВ; Циклон; Вiзок гiдравлiч,; Димова труба.


Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №21(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, картонажного цеху)

Тип майна: складське обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, картонажного цеху складається з: Компресор;

Компре́сор (рос. компрессор, англ. compressor, нім. Kompressor m, Verdichter m) - машина для стискування повітря або іншого газу до надлишкового тиску не нижче 0,2 МПа, компресії і переміщення газів під тиском.

Котел АОГГ; Машина ГПБ-160; Машина просiчна; Паперо-рiзальна машина; Паперо-рiзальна машина; Прес ролявий РП-1400;


Прес тюковочний; Ролевий прес; Зшивальна машина-2шт.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №22(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, котельні )

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, котельні складається з :


Автоматика до котла; Котел "КСВ-1"; Насос CR 3-13; Насос №В 65 125/127; Насос №В 65-125/127; Пальник газовий ГГС-БМ-1; Паровий котел Е-1,0-0.9Г; Теплообмiнник ТОПР 10;

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №23(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, трансформаторна підстанція "Д" )

Тип майна: промислове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, трансформаторна підстанція "Д" складається з :


Лiчильник 3-х фазний; Модем Siemens MC 35; Модем Siemens MC 35; Регулятор реактивної пот.; Трансформатор соловий ТМЗ; Трансформатор ТМВМ-1000; Автомат ; Конденс, батарея -2 шт; Рубильник 250 А,- 2 шт; Рубильник ПРС ; Трансформ, напруги-3 шт; Трансформ, струму-3 шт; Штанга ШОI 15.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №24(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, столової "О" )

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, столової "О", складається з:


Колонка газова.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №25(Виробниче обладнання нежитлового приміщення, склад літера В1, В2/, В3)

Тип майна: складське обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлового приміщення, склад літера В1, В2/, В3 складається з : Вiзок гiдравлiчний; Вiзок гiдравлiчний; Вiзок гiдравлiчний.Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №26(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, механічна майстерня "Л")

Тип майна: металообробне

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, механічна майстерня "Л" складається з :


Заточний станок; Зварювальний апарат; Токарний станок КЛ-280; Генератор ацетилен, Шафа 790/790 (медпункт).

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №27(Виробниче обладнання елементів конструкції заправочної станції )

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання елементів конструкції заправочної станції складається з :


Нафтосховище; Нафтоколонка; Колонка заправки.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №28(Виробниче обладнання станції заправки балонів)

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання станції заправки балонів складається з :


Киснева бочка; Киснева установка; Рукав кисневий.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №29(Виробниче обладнання дизельної)

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання дизельної складаєтья з :


Дизель-ген станцiї (будiв); Дизель-генератор ДГА-315.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №30(Виробниче обладнання елементів конструкції будки газорозподільчого пункту)

Тип майна: Нафто-газове обладнання

Рік виготовлення: 2013

Виробниче обладнання елементів конструкції будки газорозподільчого пункту складається з:


Коректор облiку газу; Лiчильник газовий; Редуктор РДУК -100.
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №31(Комунікації)

Тип майна: промислове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Комунікації включають в себе:


Артсвердловина №1; Артсвердловина №2; Водонапiрна башня; Електронасос ЕЦВ-10 140; Зовнiшнiй водопровiд ОС; Зовнiшня лектромережа; Зовнiшня каналiзацiя ОС; Зовнiшня тепломережа;
Каналiзацiйна станцiя; Насос глубинний; Насос глубинний ЕЦВ-6; Насос глубинний ЕЦВ-8; Повiтрянi лiнiї; Пiдїзднi дороги; Лiнiя внутр. телеф. зв"язку; Огорожа заводу; Огорожа заводу; Земля під заводом; Лiчильн, холод, води .
Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №32(Виробниче обладнання нежитлової будівлі, складу готової продукції "В1" (дизайнерський),)

Тип майна: промислове обладнання

Рік виготовлення: 1981

Виробниче обладнання нежитлової будівлі, складу готової продукції "В1" (дизайнерський) складається з:


Вентилятор № 2.5; Вентилятор №3; Вентилятор №6,7; Електромуфель; Електропiч; Котел "Рiвнетерм-80"; Регулятор РДУК-50; Стелаж.

Місцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
Майно №33(Земельна ділянка площею 9,000га)

Тип нерухомості: земельні ділянки

Статус земельної ділянки: Державний акт на право приватної власності серії ЯГ № 462497 від 18.05.2007р. виданий Бережанською міською радою.

Кадастровий номер земельної ділянки: 6120410100:04:021:0023

Цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель та споруд.
Детальний опис ділянки зазначено в сканкопії Державного акту на право приватної власності, який додається.

Право на земельну ділянку, що переходить до покупця, визначається згідно ст.377 Цивільного кодексу України та ст.120 Земельного кодексу України

Комунікації: водопостачання та енергопосточання

Стан: придатний для використання

Площа земельної ділянки, Га: 9.000

Світло: так

Газ: так

Вода: так

Асфальт: так

Телефон/інтернет: такМісцезнаходження: 47501,Тернопільська область, місто Бережани, вулиця Братів Лепких, 33
  1   2   3   4