Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОпис програми (проекту, заходу) та кошторису витрат, необхідних для її (його) реалізації

Скачати 401.13 Kb.

Опис програми (проекту, заходу) та кошторису витрат, необхідних для її (його) реалізації
Скачати 401.13 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації29.03.2019
Розмір401.13 Kb.
  1   2   3


ОПИС

програми (проекту, заходу) та кошторису витрат,
необхідних для її (його) реалізації


Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру

(найменування програми (проекту, заходу) із речення, що відображає суть проекту, до 10 слів)
Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» (далі ВОВ)

(найменування громадського об’єднання відповідно до статуту)


1. Короткий опис програми (проекту, заходу) (анотація): З метою вшанування жертв періоду радянської окупації 20-х – 40-х, Другої Світової війни, розкриття політичних та соціальних аспектів для України того періоду, ІІ Світової війни, перемоги у ній та витікаючих з цього наслідків для України, проводиться низка заходів:

З 28 по 29 вересня 2019 р. відбудеться Історико-дослідницька конференція «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру» (далі Конференція) щодо поглибленого вивчення обставин і подій трагедії Бабиного Яру, наукова та суспільна оцінка трагедії. Програмою також передбачається вшанування пам’яті жертв німецько-нацистських та російсько-нацистських агресорів на території меморіального комплексу Бабин Яр у Києві. • 28 вересня - 29 вересня 2019 р. відбудеться Історико-дослідницька конференція «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру» в готелі «Голосіївський». В пленарному режимі відбудуться слухання доповідей науковців, дослідників та громадських активістів із зазначеної теми. Після обговорення доповідей та узагальнення позицій дослідницької дискусії буде підготовлено резолюцію Конференції, яка буде направлена до органів влади країни та видано буклет/інформаційний вісник із зазначенням головних тем Конференції.

 • Участь делегації ВОВ в офіційних заходах. Покладання квітів до меморіального комплексу Бабин Яр та до Хреста загиблих українців біля хреста Олени Теліги. Продовження підсумкового етапу Конференції.

В реалізації проекту, який має всеукраїнське значення, приймають безпосередню участь ветерани та члени ГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» з 15 областей України.

Цільовою аудиторією є ветеранська спільнота, серед яких є учасники АТО, а також представники української молоді та громадянського суспільства.

За результатами Конференції буде опубліковано звіт в Інформаційному віснику ВОВ, підготовлені звернення та рекомендації уряду України.

Здобуті знання та інформація буде передаватися у молодіжному та ветеранському середовищі усієї країни.


(не більше однієї сторінки друкованого тексту)

В анотації до програми (проекту, заходу) потрібно чітко і лаконічно розкрити її (його) зміст за такою схемою: хто реалізуватиме програму (проект, захід), в чому полягає її (його) актуальність, які заходи будуть здійсненні в рамках програми (проекту, заходу), очікуваний результат, тривалість та бюджет.


2. Опис програми (проекту, заходу):

Бабин Яр вважається місцем масових розстрілів населення німецькими окупантами в 1941 році, розстрілів ворогів народу владою НКВС 1920-30-х років та місцем поховань жертв Голодомору 1932-33 років.

Протягом 1941-43 років у Бабиному Яру було розстріляно 621 члена Організації українських націоналістів, 100 матросів Дніпровського загону Пінської воєнної флотилії, знищено 5 циганських таборів. За різними оцінками, за три роки у Бабиному Яру було розстріляно від 70 000 до 200 000 осіб.

З метою вшанування жертв періоду радянської окупації 20-х – 40-х, Другої Світової війни, розкриття політичних та соціальних аспектів для України того періоду, ІІ Світової війни, перемоги у ній та витікаючими з цього наслідків для України, проводиться низка заходів:

З 28 по 29 вересня 2019 р. відбудеться Історико-дослідницька конференція «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру» щодо поглибленого вивчення обставин і подій трагедії Бабиного Яру, наукова та суспільна оцінка трагедії. Програмою також передбачається вшанування пам’яті жертв німецько-нацистських та російсько-нацистських агресорів на території меморіального комплексу Бабин Яр у Києві.


 • 28 вересня 2019 р. відбудеться Історико-дослідницька конференція «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру» в готелі «Голосіївський». В пленарному режимі відбудуться слухання доповідей науковців, дослідників та громадських активістів із зазначеної теми. Після обговорення доповідей та узагальнення позицій дослідницької дискусії буде підготовлено резолюцію Конференції, яка буде направлена до органів влади країни та видано буклет/інформаційний вісник із зазначенням головних тем Конференції.

 • 29 вересня 2019 р. Участь делегації ВОВ в офіційних заходах. Покладання квітів до меморіального комплексу Бабин Яр та до Хреста загиблих українців біля хреста Олени Теліги, проведення там заходів з вшанування пам’яті загиблих. Продовження підсумкового етапу Конференції.

 • Виготовлення та розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами на соцресурсі Фейсбук, сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в ЗМІ.

В реалізації проекту, який має всеукраїнське значення, приймають безпосередню участь ветерани та члени ГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» з 15 областей України.

Цільовою аудиторією є ветеранська спільнота, серед яких є учасники АТО, а також представники української молоді та громадянського суспільства.

За результатами Конференції буде опубліковано звіт в Інформаційному віснику ВОВ, підготовлені звернення та рекомендації уряду України.

Здобуті знання та інформація буде передаватися у молодіжному та ветеранському середовищі усієї країни.(не більше однієї сторінки друкованого тексту)

2.1. Соціальна проблема та пріоритетне завдання, для вирішення яких спрямована програма (проект, захід). Які шляхи та методи вирішення соціальної проблеми та досягнення пріоритетного завдання передбачаються програмою (проектом, заходом), її (його) мета?

Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

Проектом передбачено залучення наукової історичної, краєзнавчої та громадської еліти України для обговорення, вивчення трагедії Бабиного Яру. Представники з усієї України, свідки та жертви подій масового радянського терору та німецької окупації візьмуть участь в обговоренні теми.

За матеріалами Конференції Семінару буде видано Інформаційний вісник ВОВ та виготовлено відеоролики з подальшим розміщенням у соцмережах, зокрема Фейсбук, та в Інтернеті. Звернення та рекомендації від конференції будуть направлені до уряду України.
2.2. План виконання проекту:

Етапи реалізації

Опис заходів для здійснення етапу

Строк реалізації етапу

Відповідальний виконавець (прізвище та ініціали, посада)

1

2

3

4

Організаційно-підготовчий етап

 1. Розробка плану підготовки до заходу та здійснення організаційно-практичних дій із забезпечення складових заходу матеріально-технічним забезпеченням та людським ресурсом. Розробка Програми заходу.

 2. Проведення переговорів з контрагентами щодо оренди матеріально-технічних засобів проекту, транспорту та звуко-підсилюючої апаратури, фото та відео зйомки, друкарських послуг, послуг звуко-відео монтажу, виведення на цифровий носій тощо.

 3. Узгодження з державними органами влади, місцевого самоврядування, ЗМІ та місцевими осередками ВОВ проведення комплексу заходів Проекту.

 4. Підготовка методичних та інших документів, щодо проведення заходів.

 5. Бухгалтерська підтримка забезпечення підготовки та проведення заходів.

 6. Розсилка Анонсу, Прес-релізу узгоджувальних та інших листів з питання проведення заходів.

 7. Забезпечення канцелярською продукцією та відповідними документами проведення заходів.

 8. Технічне й художнє оформлення аудиторії Конференції. 9. Вирішення соціально-побутових потреб учасників.

з 1.09.2019 по 27.09.2019 р.

Віктор Ткаченко

Голова Секретаріату ВОВ


Валентина Лазаренко

Головний бухгалтер ВОВ
День перший

 1. Організація транспортування учасників Конференції на місце дислокації. Зустріч та розселення учасників заходу, харчування.

 2. Доведення учасникам порядку дня та Програми заходу.

 3. Проведення Конференції «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру», згідно з Програмою.

28.09.2019 р.

Віктор Ткаченко

Голова Секретаріату ВОВ


Валентина Лазаренко

Головний бухгалтер ВОВ
День другий

 1. Участь делегації ВОВ в офіційних заходах біля пам'ятника жертвам Бабиного Яру. Покладання квітів до меморіального комплексу Бабин Яр та до Хреста загиблих українців біля хреста Олени Теліги.

 2. Продовження Історико-дослідницької конференції «Недосліджені загадки жертв Бабиного Яру».

 3. Закриття Конференції, роз’їзд учасників.

29.09.2019 р

Віктор Ткаченко

Голова Секретаріату ВОВ


Валентина Лазаренко

Головний бухгалтер ВОВ
Завершальний етап

 1. Виготовлення інформаційних матеріалів, виготовлення й розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами.

 2. Фінансова та ін. звітність, підготовка та направлення документів.

30.09.2019 р. по 10.10.2019 р.

Віктор Ткаченко

Голова Секретаріату ВОВ


Валентина Лазаренко

Головний бухгалтер ВОВ
2.3. Очікуваний результат (узагальнений висновок щодо реалізації програми (проекту, заходу), соціально-економічні наслідки реалізації програми (проекту, заходу), ефективність та корисність, довгострокові наслідки програми (проекту, заходу), можливість використання результатів програми (проекту, заходу) після її (його) закінчення.

Проектом очікується: створити громадський та науковий резонанс у питанні визначення та трактування проблем та фактів, пов’язаних з історичною та суспільною оцінкою історичних подій та жертв Бабиного Яру. Згуртувати наукову історичну, краєзнавчу та громадську еліту України для справедливого і правдивого висвітлення й оцінки трагедії Бабиного Яру.

Представники з усієї України, свідки та жертви подій масового радянського терору та німецької окупації допоможуть світовій спільноті, науковому кадровому складу здійснити наукову переоцінку створених в КГБ стереотипів, відновлять правду і справедливість у цьому питанні. Допомогти органам влади в побудові музею Бабиного Яру в Києві на пам’ять жертв ЧеКа, НКВД та гестапо. Він нагадуватиме сучасникам і прийдешнім поколінням, якою ціною далася українцям незалежність України та як її потрібно цінувати.

За матеріалами Конференції буде видано Інформаційний вісник ВОВ та виготовлено відеоролики з подальшим розміщенням у соцмережах, зокрема Фейсбук, та в Інтернеті. Звернення та рекомендації від конференції будуть направлені до уряду України.

Результати Конференції будуть слугувати прикладом та досвідом патріотичного виховання молодого покоління, та захисту національних інтересів України.

2.4. Цільова аудиторія, на яку спрямовано програму (проект, захід).

Актив Всеукраїнського об’єднання ветеранів, ветеранська спільнота, серед яких є учасники АТО, а також представники української молоді та громадянського суспільства..

2.5. Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми (проекту, заходу) (зазначаються назви засобів масової інформації, строки та методи інформування громадськості);

Анонс на сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Анонсування та висвітлення заходів на Українському радіо та Першому національному каналі телебачення. Випуск Інформаційного вісника ВОВ та поширення його серед членів ВОВ і громадськості, розміщення фото та відео матеріалів на сторінці ВОВ у Фейсбуці та Інтернеті.

2.6. Організації, які планується залучити до участі у реалізації програми (проекту, заходу) (адреса, телефон, контактна особа із зазначенням посади, спосіб участі, які заходи в рамках програми (проекту, заходу) виконує, які ресурси надає для реалізації);


2.7. Яку частину коштів і з яких джерел очікується залучити для реалізації програми (проекту, заходу)?

18600.00 грн. з власних джерел.

3. Кошторис витрат на фінансову підтримку громадського об’єднання у сумі 89193,00 гривень (пункт 4 заяви), додається.

(додається за формою згідно додатку на окремому аркуші(ах)4. Обґрунтування кількості послуг та товарів (в тому числі й тих, що будуть залучені із інших джерел або за рахунок власного внеску організації) з урахуванням діючих цін та тарифів, особливостей програми (проекту, заходу) та принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання

Обґрунтування власних матеріальних ресурсів, які плануються залучити/використати для проведення ПроектуПослуга

Кількість

ОбґрунтуванняПослуги Редактора, оператора комп’ютерного набору, верстальника, літ. редактора,

4

Необхідні послуги видавництва для виготовлення вісника (оригінал макет) з метою інформування громадськості та учасників заходуоренда легкового автомобіля

1

Для здійснення необхідних підготовчих заходів для проведення ПроектуПрапори з символікою організації,

монтаж-демонтаж основних елементів дизайну, центрального банеру та прапорів2

Для здійснення послуг, щоб забезпечити відповідне оформлення місця проведення Проектузабезпечення виготовлення роздаткового матеріалу у вигляді програми Круглого столу,ухвал та резолюцій

50

Для забезпечення учасників заходу інформаційними матеріаламиОренда мікшерного пульта, радіо мікрофона, мікрофона дротового, стійки для мікрофона, підсилювача потужності, акустичних систем, ноутбуку, дизель-генератора, відеокамери, фотоапарату.

10

Необхідне технічне обладнання для забезпечення проведення заходуКава, ланч, харчування учасників заходу

20

Необхідні послуги для забезпечення життєдіяльності учасників заходуОплата харчування ветеранам війни та штатним працівникам

17

Природна необхідність людського організмукошик квітів до пам’ятника та виготовлення стрічок до нього

1

Для вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимівстворення дизайнерського проекту оформлення макету банеру

1

Для виготовлення банеру


Обґрунтування бюджетних матеріальних ресурсів, які плануються залучити/використати для проведення ПроектуПослуга

Кількість

ОбґрунтуванняПослуги відео оператора, фото оператора, модератора заходу, системного аналітика, лектора, звукорежисера + комутація та налаштування апаратури + Вантажні роботи, Виготовлення відеоролика.

12

Необхідні послуги для забезпечення роботи заходу та робіт кінцевого етапу ПроектуОренда приміщення - конференц-зали готелю "Голосієвський" для проведення Круглого столу

1

Необхідне приміщення для проведення заходуоренда легкового автомобіля1

для транспортування зі складу та офісу до приміщення проведення заходів матеріалів та складових оформлення зали та у зворотному напрямку, підготовка для проведення Проектуоренда автобуса

1

для перевезення ветеранів, дітей та учасників заходу на місця проведення заходівКомп’ютери та принтер

3

Для забезпечення офісних робіт штатних працівників з виконання ПроектуВиготовлення інформ-вісника – Цифрова типографія "Бистрий цвет"

200

Оплата поліграфічних послуг з виготовлення інформ-вісникаВиготовлення головного банера Проекту

1

Необхідно забезпечити відповідне оформлення місця проведення ПроектуПапки з логотипом

35

Для забезпечення учасників заходу інформаційними матеріаламиПапір (А4 пачка)

ручка кульков

Блокноти

файли. 40мк, (упаковка)2

35

351

Для забезпечення проведення заходу та учасників заходу інформаційними та ін.. матеріалами та канцтоварамиВиготовлення металевого кріплення сценічного дизайну

1

Необхідне пристосування, щоб забезпечити відповідне оформлення місця проведення ПроектуВиготовлення кріплення та стійки до банеру

1

Необхідна стійка для кріплення головного банеру, щоб забезпечити відповідне оформлення місця проведення ПроектуОплата проїзду ветеранам війни та штатним працівникам

15

Необхідність прибуття учасників Проекту до місця проведення заходів та повернення додомуОплата вартості проживання ветеранам війни

15

Необхідні послуги для забезпечення роботи заходуОплата праці 2 штатних працівників та нарахування

2

Компенсація матеріальних затрат для виконання службових обов’язків та сплата обов’язкових відрахуваньоренда приміщення

1

Для здійснення необхідних підготовчих заходів для проведення Проекту

  1   2   3


Скачати 401.13 Kb.