Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОптимізація інфраструктури в Microsoft

Скачати 379.77 Kb.

Оптимізація інфраструктури в Microsoft
Скачати 379.77 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації11.05.2017
Розмір379.77 Kb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5
Оптимізація інфраструктури в Microsoft

Дата публікації: жовтень 2006Модель оптимізації інфраструктури (Infrastructure Optimization, IO) надає компаніям критерії і способи оцінювання існуючої IT-інфраструктури, які стануть в нагоді під час планування інфраструктурного росту та реалізації потенціалу інвестицій в IT. Корпорація Microsoft застосовує ці ж способи для оцінювання власної корпоративної інфраструктури, концентруючи увагу на низці ключових можливостей для досягнення максимальної досконалості в розвитку базової інфраструктури.

IT-інфраструктура — це стратегічний ресурс і надзвичайно важлива база, на основі якої програмне забезпечення може надавати служби та клієнтські застосунки, необхідні для ефективного та успішного виконання бізнес-процесів. У багатьох компаніях ріст і швидкий розвиток у сфері новітніх технологій призводять до виникнення центрів обробки даних і офісних систем, які бувають складними, негнучкими та якими важко керувати.
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Да́та-це́нтр (англ. data center, альтернативні терміни центр зберігання та обробки даних (ЦЗОД), центр обробки даних (ЦОД), рос. центр хранения и обработки данных (ЦХОД), центр обработки данных (ЦОД)) - спеціалізований технічний майданчик для розміщення інформації в інтернеті, підключений до неї в автономну систему (або мережі в її складі) по множині каналів зв'язку.
Такі системи зазвичай передбачають витрати, які не тільки високі, але й інколи фіксовані, незалежно від змін, які відбуваються в бізнесі.

Т


Ситуація

Як правило, зростання компаній призводить до зростання IT-інфраструктур, в результаті чого навантаження на них зростає, вони стають складнішими і дорожчими. Часто узгодженість між IT-інфраструктурами й стратегічними бізнес-потребами майже відсутня, що ускладнює реалізацію максимального потенціалу від інвестицій в IT.Рішення

У корпорації Microsoft впроваджено концепцію оптимізації інфраструктури для стратегічного й систематичного переведення від реактивної реакції на події до проактивних дій. Окрім основної інфраструктури, корпорація Microsoft зосереджена також на оптимізації платформи застосунків і бізнес-продуктивності (APIO, ВРIO).Переваги

  • Спрощена інфраструктура й керування: швидше повернення інвестицій (ROI) за допомогою більш конкретного спрямування бюджету IT й підвищеної продуктивності кінцевого користувача

  • Менша вартість і складність: менша сукупна вартість володіння (TCO) завдяки раціоналізації операцій, запобігання збиткам і зменшення витрат на використання робочих станцій.

  • Покращене керування робочими станціями: платформа для доставки набору безпечніших, добре керованих IT-послуг на комп’ютер користувача.

  • Покращена безпека: скорочення загроз шляхом своєчасного оновлення систем задля максимального захисту від вторгнень і шкідливих програм.
им часом вимоги інформаційних працівників до IT-фахівців зростають. Інформаційним працівникам потрібно, щоб усе «просто працювало» — наприклад, постійний доступ до інформації й електронної пошти незалежно від розташування;
Робоча станція Робоча станція (англ. workstation) - комплекс апаратних і програмних засобів, призначених для вирішення певного кола завдань.
Електронна пошта Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
постійна співпраця між командами в компанії та з партнерами; більша кількість порталів, віртуальних нарад й інших засобів співпраці; можливість настроювання цієї інфраструктури користувачами.

Підрозділ Microsoft IT також зустрічається з такими завданнями. Інфраструктура корпорації налічує понад 120 000 кінцевих користувачів і 300 000 пристроїв, підключених до цієї мережі в усьому світі. Нашою метою, з точки зору перспектив IT, є розвиток і налагодження систем і рішень IT, які є керованими, спрощують бізнес-процеси, підвищують бізнес-продуктивність, зменшують загальну вартість володіння (TCO) та надають передбачувані, надійні послуги для замовників, клієнтів і партнерів в усьому світі.

Аспект (лат. aspectus - вигляд, погляд) - поняття філософії (онтології, теорії пізнання). У філософії аспект розглядається
Водночас, це робоча та еталонна архітектура, у якій також моделюються сценарії розгортання та застосування продуктів інколи переважно бета-версій програмного забезпечення.

У більшості компаній, до яких належить і корпорація Microsoft, IT-інфраструктура може й має бути найважливішим стратегічним ресурсом і рушієм бізнесу. Цей потенціал потребує узгодженості між IT і бізнес-процесами, сформованої інфраструктури й балансу між людськими ресурсами, процесами й технологією.

Корпорацією Microsoft розроблено модель оптимізації базової інфраструктури, практичний шаблон для оцінювання ступеня технологічної зрілості інфраструктури компанії. На основі цієї моделі корпорацією Microsoft створено дві інші моделі, які фокусуються на різних можливостях: модель оптимізації інфраструктури продуктивності бізнесу (Business Productivity Infrastructure Optimization) і модель оптимізації інфраструктури платформи застосунків (Application Platform Structure Optimization, APIO). Разом ці моделі дають цілісне подання критично важливих елементів інфраструктури, які мають бути впроваджені в усіх компаніях.

Моделі оптимізації грунтуються на аналітичних і наукових дослідженнях, передового практичного досвіду у IT-сфері та власного досвіду корпорації Microsoft.

Нау́ка - сфера діяльності людини, спрямована на отримання (вироблення і систематизацію у вигляді теорій, гіпотез, законів природи або суспільства тощо) нових знань про навколишній світ. Основою науки є збирання, оновлення, систематизація, критичний аналіз фактів, синтез нових знань або узагальнень, що описують досліджувані природні або суспільні явища та (або) дозволяють будувати причинно-наслідкові зв'язки між явищами і прогнозувати їх перебіг.
Вони надають систему оцінювання на основі високорівневих, недеталізованих можливостей або функцій, а також рекомендації для оцінювання поточного рівня інфраструктури IT-компанії. Крім того, ці моделі допомагають компаніям розробити стратегічний план розвитку власних IT-інфраструктур і досягнути максимального прибутку від інвестицій у технології під час упровадження ключових бізнес-рішень.


Каталог: Ukraine -> business
business -> Рішення Єдина іт-система централізованого управління телеканалом
business -> Огляд Регіон: Україна Сфера
business -> Використання Windows Azure та Windows Phone 7 для створення універсального рішення
business -> Рішення IngressPoint стимулює розвиток споживчого кредитування в Україні
business -> Страхового обліку на базі технологій Microsoft дала змогу наск «Оранта» консолідувати дані, економити ресурси, знизити потребу в персоналі та підвищити якість обслуговування клієнтів
business -> Рішення Розгортання Microsoft Windows Server® 2008 R2 та віртуалізація серверів на базі технологій Hyper V™
business -> Огляд Регіон: Україна Сфера
business -> Рішення Впровадження Microsoft sql server® 2008 R2 в якості основи для застосунків sap
business -> Рішення За три місяці admixer цілком перенесла свою іт-інфраструктуру в Windows Azure
  1   2   3   4   5


Скачати 379.77 Kb.