Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаОрієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів

Скачати 304.44 Kb.

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів
Скачати 304.44 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації10.06.2017
Розмір304.44 Kb.
  1   2   3

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року № 1056 (станом на 26.02.16).
Енергоконсервація (або більш прийняте в Україні поняття - Енергозбереження) стосується зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Енергозбереження відрізняється від енергоефективності, яке стосується використання меншої кількості енергії за тої самої послуги.
Енерге́тика - сукупність галузей господарства, що вивчають і використовують енергетичні ресурси з метою вироблення, перетворення, передачі і розподілу енергії.
Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
Держава Держа́ва - це особлива форма організації суспільства з визначеною територією, економікою, політичною владою.
Приро́дні енергети́чні ресу́рси - гідроенергія, геотермальна, ядерна, сонячна енергія, вітроенергія, енергія морських припливів і відливів, енергія біомаси та енергія, вироблена іншими нетрадиційними джерелами.
Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

Каталог: upload -> file
file -> Інформація для пасажирів Costa Cruises Зміст бронювання огляд круїзної компанії
file -> Аб «укргазбанк»
file -> Правила експлуатації та інформаційної безпеки системи «Інтернет-банкінг» Diamantpay business
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 7241. J. 61. 00-2016
file -> Інформація про юридичну особу Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності товариство з обмеженою відповідальністю "інвестиційна компанія "атіка"
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 8414. F. 42. 11-2016
file -> Державна прикордонна служба україни адміністрація державної прикордонної служби україни
file -> Перелік обладнання yeas
  1   2   3


Скачати 304.44 Kb.