Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПам'ятка абоненту компанії ColoCall Загальна частина

Скачати 69.32 Kb.

Пам'ятка абоненту компанії ColoCall Загальна частина
Скачати 69.32 Kb.
Дата конвертації03.06.2017
Розмір69.32 Kb.

Пам'ятка абоненту компанії ColoCall
Загальна частина.

1. Всі питання, що виникають при користуванні послугою, яку Ви отримуєте від нашої компаніі, Ви можете вирішити електронною поштою або за телефоном 461-7988.

Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
Електронна пошта Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
Електронний лист слід надсилати з Вашої контактної адреси електронної пошти, що вказана у договорі, на адресу, що вказана у розділі, відповідному до Вашої послуги (див. нижче).

Також Ви можете скористатись формою "Задать вопрос" на нашому сайті. Загальні питання адресуйте на info@colocall.net
2. Будь ласка, коли звертаєтесь щодо будь-яких питань до наших фахівців, електронною поштою або за телефоном, насамперед повідомляйте Ваш ідентифікатор користувача (ident) або логін для хостінгу або доменне ім'я для послуги реєстрації домену. Ident - ваш ідентифікатор - коротка назва латиницею (до 8-ми символів).

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Лати́нська абе́тка, або латиниця, латинка - абетка латинської мови, історично є відгалуженням етруської абетки, що в свою чергу постала з грецької. Виникнення латинської абетки датують 7 ст. до н. е. Напрямок письма: спочатку справа наліво, потім справа наліво й, через рядок, зліва направо (так званий бустрофедон), з 4 ст.
Вказується у договорі.
3. Перегляд трафіку, що був спожитий, та іншу статистичну інформацію щодо вашої послуги, Ви можете у будь-який час здійснити на нашому сайті, www.colocall.net , розділ "Статистика", підрозділи "Колокейшн", "Хостинг", "Диал-ап" та "Выделенные линии" відповідно.
4. Для виконання дій, що стосуються послуги, (наприклад, зміна паролю, контактного телефону, доступ до обладнання) наші фахівці повинні переконатись, що особа, яка вимагає таких змін, має право на відповідні дії. При авторизації можуть використовуватися такі схеми підтвердження повноважень:

- особисте пред’явлення документів, що засвідчують особу (паспорт, права), вказану в якості контактної;

Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
Підро́зділ - у військовій справі - військова одиниця постійної організації, головним чином однорідного складу в кожному роді військ та у спеціальних військах, що організаційно входить до складу більшого підрозділу або військової частини.
Повнова́ження - офіційно надане кому-небудь право певної діяльності, ведення справ.

- для юридичних осіб - офіційний лист-запит на фірмовому бланку від імені керівника організації (у найбільш важливих випадках);

- наша служба підтримки компанії відсилає питання про авторизацію на контактний e-mail клієнта та чекає на відповідь;

- служба підтримки телефонує на контактний телефон клієнта та запрошує контактну особу для підтвердження запиту, що надійшов;

- інші варіанти авторизаціі, що є доречними для кожного конкретного випадку.


Послуга колокейшн - розміщення сервера на технічному майданчику нашої компанії.
Колока́ція (англ. Collocation) - послуга мережі Інтернет (різновид хостингу), що передбачає фізичне розміщення клієнтського сервера на технічному майданчику провайдера, або надання провайдером в оренду користувачеві власного сервера (англ. dedicated hosting)
Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

З технічних питань звертайтесь за адресою support@colocall.net або за телефоном 461-7988.

З питань оплати звертайтесь за адресою billing@colocall.net або за телефоном 461-7988.

Кількість спожитого трафіку можна з'ясувати за адресою: http://www.colocall.net/cgi-bin/stats.pl.

В якості логіну для перегляду статистики вказуйте ident (див п.1 загального розділу). В якості пароля на перший раз вказуйте MAC-адресу мережевої карти Вашого сервера, потім пароль можна змінити на більш зручний.

MAC-адреса (від англ. Media Access Control - управління доступом до носія) - це унікальний ідентифікатор, що зіставляється з різними типами устаткування для комп'ютерних мереж. Більшість мережевих протоколів канального рівня використовують один з трьох просторів MAC-адрес, керованих IEEE: MAC-48, EUI-48 і EUI-64.
Мережева плата, також відома як мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet-адаптер, NIC (англ. network interface card) - периферійний пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі.
У випадку, якщо пароль забутий/загублений, зверніться до служби підтримки компанії.

У разі необхідності ми можемо надати розгорнуту статистику по Вашій послузі за останній місяць, повний список IP-адрес, портів та обсяг трафіку по ним.

* Майте на увазі, що обсяг такої інформації досить великий. Файл с такою інформацією для середнього користувача може перебільшити 1 гігабайт. Информація надається у вигляді myisam-таблиці або csv-файла.

Для юридичних осіб - у випадку необхідності модернізації або вилучення сервера, особа, що відповідальна за ці дії, повинна мати при собі офіційний лист-запит на фірмовому бланку від імені керівника організації.


Виділена лінія (некомутоване підключення до мережі Інтернет)

З технічних питань звертайтесь за адресою support@colocall.

Модернізація Модерні суспільства Модерніза́ція - перехід від традиційного аграрного суспільства до світського, міського й індустріального. Переважною більшістю теоретиків розглядається як соціальний та цивілізаційний процес спрямованої трансформації суспільств, який розгортався протягом XVI-ХХ ст.
Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
net або за телефоном 461-7988.

З питань оплати звертайтесь за адресою billing@colocall.net або за телефоном 461-7988.

Кількість спожитого трафіку можна з'ясувати за адресою http://www.colocall.net/cgi-bin/stats-ll.pl.

В якості логіну для перегляду статистики вказуйте ident (див п.1 загального розділу).

У разі необхідності ми можемо надати розгорнуту статистику по Вашій послузі за останній місяць, повний список IP-адрес, портів та обсяг трафіку по ним.

* Майте на увазі, що обсяг такої інформації досить великий, файл с такою інформацією для середнього користувача може перебільшити 1 гігабайт.
Хостінг (розміщення сайта на нашому сервері).

З технічних питань звертайтесь за адресою webmaster@colocall.net або за телефоном 461-7988.

З питань оплати звертайтесь за адресою billing@colocall.net або за телефоном 461-7988.

Кількість спожитого трафіку можна з'ясувати за адресою http://www.colocall.net/cgi-bin/hosting.

В якості логіну для перегляду статистики вказуйте свій логін та пароль, якими Ви користуєтесь для поновлення свого сайту. Доступ до Вашого сайту через SSH а також доступ до баз данних надається безкоштовно після додаткового запиту.

* Пам'ятайте, що логін та пароль є конфіденційною інформацією!

Конфіденційність (англ. confidentiality, privacy) - властивість не підлягати розголосові; довірливість, секретність, суто приватність.
Конфіденці́йна інформ́ація - інформація про фізичну особу (персональні дані) або юридичну особу, доступ та поширення якої можливі лише за згодою її власників (тобто тих, кого ця інформація безпосередньо стосується) та на тих умовах, які вони вкажуть.
Обов'язково тримайте щонайменьше 1 повну копію свого сайту на своїх носіях!
Пам’ятка власнику доменного iменi.

Всі питання стосовно реєстрації та підтримки доменних імен найкраще адресувати електронною поштою, на адресу hostmaster@dns.com.ua.

Всі повідомлення про зміну цін, новини, нагадування про оплату надсилаються на Ваш контактний e-mail, який Ви вказали при реєстрації доменного імені. Пильнуйте за тим, щоб Ваш e-mail був завжди робочим. Якщо у Вас змінилася електронна адреса, внесіть ці зміни на своїй сторінці керування доменом. Бажано також вказати додаткову e-mail - адресу на випадок, якщо не буде працювати перша.

Якщо Ви забули пароль для керування своїм доменним ім'ям, Ви можете отримати його на свій контактний e-mail зі сторінки http://dns.com.ua в меню "напомнить пароль" http://dns.com.ua/cgi-bin/reminder.cgi.

Всі зміни, які Ви вносите для свого доменного імені через веб-інтерфейс, вступають у дію протягом доби.

Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
Веб-інтерфейс - це сукупність засобів, за допомогою яких користувач взаємодіє з веб-сайтом або веб-застосунком через браузер. Веб-інтерфейси отримали широке поширення у зв'язку із зростанням популярності всесвітньої павутини і відповідно повсюдного розповсюдження веб-браузерів.
Якщо зміни не відбулися, повідомте нас.

Реєстрація доменів .UA можлива тільки для власників торгівельних марок. Для реєстрації Вам потрібно надати 2 нотаріально завірені копії Свідоцтва на знак для товарів та послуг.

Свідоцтво - документ, що засвідчує якийсь конкретний факт чи ряд пов'язаних між собою фактів. Часом, навіть в законодавстві, коли йдеться про документ, який засвідчує особу чи її особливі права плутають свідоцтво та посвідчення.
Торгі́вля - процес обміну товарами, послугами, цінностями і грошима. У широкому значенні - вид підприємницької діяльності, пов'язаний з купівлею-продажем товарів.
Нотаріус, або нотар (лат. notarius - писар, секретар) - особа, спеціально уповноважена на вчинення нотаріальних дій, серед яких засвідчення згідності копій документів і виписок з них, засвідчення справжності підпису на документах, засвідчення згідності перекладу документів з однієї мови на іншу, а також деякі інші дії, норми яких відрізняються один від одної в різних країнах.
Попередньо бажано надіслати нам ці документи факсом або на адресу hostmaster@dns.com.ua.Якщо Ви бажаєте перенести доменне ім'я від другого Реєстратора до нас, Вам необхідно повідомити поточного Реєстратора про своє бажання, отримати його згоду на перенос та подати заявку на нашій службі http://dns.com.ua через поширену форму "Зарегистрировать новый или перенести существующий домен".


Скачати 69.32 Kb.

  • Послуга колокейшн
  • MAC-адресу мережевої карти
  • Виділена лінія (некомутоване підключення до мережі Інтернет
  • Хостінг (розміщення сайта на нашому сервері).
  • * Памятайте
  • Пам’ятка власнику доменного