Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПеред тим, як поставити підпис про прийняття доставки на накладній

Скачати 37.86 Kb.

Перед тим, як поставити підпис про прийняття доставки на накладній
Скачати 37.86 Kb.
Дата конвертації29.03.2019
Розмір37.86 Kb.
Порядок отримання товару Незалежно від обраного Вами способу доставки, є декілька обовязкових дій, які необхідно виконати при отриманні товару перед тим, як поставити підпис про прийняття доставки на накладній: Бути присутнім при прийомі товару особисто або передати таке право своєму представнику Оглянути зовнішній вигляд і цілісність заводського упакування Оглянути усі склянні елементи (в тому числі і дзеркала) на предмет цілосності (сколи, тріщини, подряпини і т.п.) Оглянути усі фасади, на предмет різноманітних дефектів (подряпини, сколи і т.п.) Перевірити комплектацію товару, колір, наповнення, кількість і т.п.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.
відповідно до бланку замовлення. Заміна вищеперелічених деталей після прийняття товару (меблів), відбувається за рахунок замовника. Зберегти всі документи, надані Вам нашою компанією. Тільки після того, як ви впевнилися в належній якості і стані доставлених виробів, підписуйте документи про прийняття доставки. В протилежному випадку звяжіться з нами по одному із вказаних телефонів, і наш гарантійний відділ допоможе Вам вирішити ситуацію що склалась. Гарантійне обслуговування В нашому інтернет-магазині діє гарантія від виробника. При умові правильної експлуатації в нормальних умовах, протягом гарантійного терміну, ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а у випадку, якщо дефект неможливо усунути – замінимо браковану деталь.
Інтернет-магазин (англ. Internet shop, англ. Online shop) - місце в інтернеті, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві (юридичній або фізичній особі), враховуючи доставку. При цьому розміщення споживацької інформації, замовлення товару і угода відбуваються там само, всередині мережі (на сайті інтернет-магазину).
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
Норма́льні умо́ви (скорочено н. у.) - значення тиску й температури, для яких заведено приводити результати фізичних і хімічних експериментів з метою спрощення порівняння між ними. IUPAC визначає нормальний тиск у 100,0 кПа і температуру 0 °C (273,15 К).
Термін виконання гарантійного обслуговування встановлюється виробником. Ми завжди намагаємося іти на зустріч покупцеві, але існують випадки, коли ми можемо відмовити в гарантійному обслуговуванні, якщо: Закінчився гарантійний термін Присутні випадкові пошкодження і дефекти, спричинені клієнтом або третіми особами. Виріб пошкоджено в результаті стихійних лих (природніх явищ).
Випадковість - це фактор, який визначає результат експерименту з множини можливих результатів, відомих заздалегідь. Тобто ми вважаємо, що експеримент має випадковий результат, якщо його кінцевий результат не може бути визначений апріорі з множини можливих варіантів.
Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.
Пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, надмірне навантаження, вплив рідини, запиленості, механічні пошкодження) Пошкодження, були спричинені використанням товару з порушеннями правил експлуатації конкретно даного виробу Якщо товар заносився і встановлювався замовником самостійно або третіми особами, а не спеціалістами нашого магазину (за винятком випадків наявного фабричного браку) Товари, виготовлялись і доставлялись на індивідуальне замовлення Не збережена фабрична упакова або біркинаклейки Післягарантійне обслуговування Наш інтернет-магазин цінує кожного покупця.
Фа́брика (англ. factory, plant, нім. Fabrik f)- промислове підприємство, засноване на використанні системи машин; форма великого машинного виробництва.
Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.
Тому, навіть при пошкодженні придбаного Вами товару самостійно, чи при вичерпанні строку гарантії - співробітники магазину готові прийти Вам на допомогу. Післягарантійне обслуговування полягає в тому, що продавець, на прохання покупця, може організувати роботи по ремонту виробів що вийшли з ладу або їх частин. При цьому витрати на доставлення рекламаційного товару, в обидві сторони, і вартість самих робіт по рекламації - оплачує покупець. Повернення товару Ми діємо на підставі закону про захист прав споживачів, який дає Вам можливість повернути товар протягом 14 днів з дня покупки.
Продавець - людина або організація, яка за відповідну винагороду передає покупцю (продає) товар чи послугу. У вузькому значенні - особа, що безпосередньо контактує з покупцями і здійснює продаж товару.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
За́хист прав споживачі́в - гарантований законом контроль за якістю і безпечністю продукції та всіх видів послуг і робіт з боку держави та громадсько-суспільний рух на його підтримку.
Оскільки avtokrovatki.zzz.com.ua орієнтований на доставку товарів по всій Україні, ми починаємо рахувати цей час не з дня замовлення і оплати товару, а з дня фактичного отримання вами товару на пошті або з дня доставки.
Орієнти́р - у військовій справі - характерний, добре видимий на місцевості нерухомий предмет (природний або штучний) або елемент рельєфу, який, як правило, нанесений на топографічні та спеціальні карти з точно визначеними географічними координатами, за допомогою якого легко орієнтуватися на місцевості, визначати напрям при маневруванні та управлінні військами або організації стрільби і знаходження цілей.
Факт (від лат. factum - зроблене) - поняття, що має виражену суб'єкт-об'єктну природу, що охоплює справжню подію або наслідок діяльності (онтологічний аспект) і, що вживається для вираження особливого різновиду емпіричного знання, яке, з одного боку, здійснює вихідні емпіричні узагальнення, будучи безпосередньою основою теорії або здогадки, а з другого боку - несе у своєму вмісті сліди семантичного впливу останніх (логіко-гносеологічний аспект).
Для цього вам знадобиться, звісно, мати на руках документ пошти (накладну), де буде вказана дата видачі відправлення. У відповідності до статті 9 «Закону про захист прав споживачів», Ви маєте право обміняти чи повернути придбаний у нас товар протягом 14 днів після придбання при дотриманні наступних умов: Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень. Товар не збирався і не монтувався, а також збережений його товарний вигляд. Збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти. Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції і заводське маркування. Предявлений товарний чек або накладна, що підтверджують факт придбання товару в нашому магазині. Вартість транспортних послуг по поверненню товару дорівнює вартості доставки і оплачується покупцем. Увага! Якщо замовлення на меблі індивідуальне, виготовлене на замовлення і або в тканинах визначених покупцем (замовником), то даний товар відноситься до переліку товарів в додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.
Маркування - це процес нанесення марковання. Нанесення тексту, умовних позначень та малюнків на упаковку та (чи) продукцію. У процесі наноситься комплекс відомостей різного характеру щодо продукції, процесу чи послуги у вигляді тексту, окремих графічних, кольорових символів (умовних позначень) та їхніх комбінацій.
Компонент (англ. component, нім. Komponente f) - різновид, складова частина чогось.
Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)). Увага!!! Зображення, представлені на сайті, представлені офіційними виробниками товарів. Відтінки можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення товару.   Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції та призначення.


Скачати 37.86 Kb.