Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПерелік довідкової літератури,обладнання та компьютерних програм якими дозволяється користуватися при виконанні комплексних контрольних завданнь з дисціпліни

Скачати 14.23 Kb.

Перелік довідкової літератури,обладнання та компьютерних програм якими дозволяється користуватися при виконанні комплексних контрольних завданнь з дисціпліни
Скачати 14.23 Kb.
Дата конвертації13.03.2017
Розмір14.23 Kb.
ТипПротокол


НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

УКРАЇНИ


Киівський політехнічний інстітут

Факультет електроніки

- Кафедра САПР-

Перелік

довідкової літератури,обладнання та компьютерних програм якими дозволяється користуватися при виконанні комплексних контрольних завданнь з дисціпліни :

“СХЕМОТЕХНІКА ЕОМ “

ч-2

для студентів напряму підготовки 0804“компьютерні науки”

Довідкова ліòåðàòóðà:

1.

Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).

Електроніка Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.

Студент Студе́нт (лат. studens, родовий відмінок studentis - «ретельно працюючий», «такий, що займається») - учень вищого, у деяких країнах і середнього навчального закладу.

BASIC VLSI Design. Doglas A. Pucknel, Kamran Eshraghian . NewYork, 1994

2.Искусство схемотехники. П. Хоровиц, У. Хилл. Т. 1,2., Москва, Мир, 1986

3.Системное проектирование СБИС. С.Мурога., Т. 1,2., Москва, Мир , 1985.

4. Полупроводниковая схемотехника. К. Шенк, У. Титце, Москва, Мир, 1983

5. Микросхемотехника . Алексенко А.Г.Шатурин И.И. М.Радио и связь, 1985

6.Справочник по цифровой схемотехнике. В.И.Зубчук, В.П.Сигорский, А.Н.Шкуро. К.Техника,1990.

7.Електронні довідкові системи засобів проектувагння

Обладнання

1.

Систе́ма (від дав.-гр. σύστημα - «сполучення», «ціле», «з'єднання») - множина взаємопов'язаних елементів що утворюють єдине ціле, взаємодіють з середовищем та між собою, і мають мету.

PC не нижче CPU486 ,ОЗП->16М,вільний дисковий простір > 20М , тактова частота > 100МГц з операційним середовищем Windows-95

2.

Частота́ (англ. frequency) - фізична величина, що дорівнює кількості однакових подій за одиницю часу. Вона є характеристикою будь-яких процесів, які регулярно повторюються (кількість подій за одиницю часу) або величиною, що виражає: кількість рухів, коливань, повторень за одиницю часу тощо.

Про́стір (латинське: spatium) - протяжність, вмістилище, в якому розташовані предмети і відбуваються події. У філософії тривають дискусії щодо того, чи є простір окремою сутністю чи лише формою існування матерії.

Мережеве середовище


Компьютерні програми

1OrCAD2.PSPICE

4.Microsoft Office
Розглянуто на засіданні кафедри
Протокол N0 ___ “___“_______1999р
Завідувач кафедри

___________проф. Петренко А.І.


Скачати 14.23 Kb.

  • Довідкова лі òåðàòóðà
  • Компьютерні програми