Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПерелік отз, які знаходяться в приміщенні

Перелік отз, які знаходяться в приміщенні
Дата конвертації09.06.2017
Розмір35 Kb.


п/п

Назва об’єкту (виділеного приміщення)

Перелік ОТЗ, які знаходяться в приміщенні

Перелік ТЗПІ, які не є основними

Перелік ДТЗС

Інформація, яка підлягає захисту

6

Центр дослідження полімерних сполук

Локальна обчислювальна мережа з чотирьох комп’ютерів, один з яких є сервером (з виходом в Інтернет), телефонний комутатор, модем, комплекс для дослідження полімерних сполук, принтер, виділена телефонна лінія між центральним офісом та філіями, сигнальні лінії мережі Ethernet, принтер

Внутрішня МініАТС, системний телефон та два телефони підключені до МініАТС,

телефакс, вимірювальні прилади, сканеркабелі телефонного зв’язку, лінії мережі електроживлення, пристрій для знищення паперу, сторонні не задіяні дроти

Інформація стосовно досліджень, які проводяться в центрі, частина з якої є інформацією для службового користування та державною таємницею

Технічні пристрої
3 комп’ютера в мережі

сервер з виходом в інтернет

телефоний коммутатор

модем


комплекс для дослідження полімерних сполук

принтер, сканер

виділена лінія між центральним офісом та філіями

вимірювальні прилади


В центрі проводяться дослідження полімерних сполук різного характеру, як твердих так і рідких, тому стічні води є важливим носієм інформації щодо досліджуваної інформації.

Стічні води Стічні́ во́ди - води, що утворилися в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведені з забудованої території, на якій вони утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Сполуки потрапляючи в лабораторії підлягають детальному дослідженню, інформація щодо сполук та результати досліджень зберігаються на комп’ютерах працівників що з’єдніні в мережу, інформаційне сполучення між лабораторією та головним офісом здійснюється через локальну МініАТС. Вимірювальні прилади розміщені суто в лабораторіях, їх налаштування відбувається через комп’ютер. Оскільки частина інформації про дослідження є державною таємницею та інформацією для службового користування, то доступ до цієї інформації мають тільки працівники лабораторії.

Вимі́рювальний при́лад (рос. измерительный прибор; англ. indicating instrument; measuring instrument; нім. Ausmessungsgerät n, Messgerät n) - засіб вимірювань, в якому створюється візуальний сигнал вимірюваної інформації.

Держа́вна таємни́ця - інформація у сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки та охорони правопорядку, розголошення якої може завдати шкоди національній безпеці держави і яка спеціально охороняється державою.

Системний адміністратор, електрик, сантехнік, працівники служби безпеки до неї доступу не мають.

Систе́мний адміністра́тор (від англ. system administrator, systems administrator) - працівник, посадові обов’язки якого передбачають забезпечення роботи комп’ютерної техніки, комп’ютерної мережі і програмного забезпечення в організації.


Сист адм – слідкує за справністю мережі, за стабільністю її роботи та надійність виходу в інтернет, доглядає за роботою міні АТС, принтера, модема, відповідає за телефонне з’єднання офісу і лабораторії.

Електрик – доглядає за роботою трансформатора та розподільних щитків, проводки, розеток, вимикачів та іншого електричного обладнання.

Сантехнік – доглядає за роботою каналізаційного люка та люка водопостачання, системи канаілзації в будівлі.

Сб - контролюють прохід посторонніх через КПП, мають доступ до усіх приміщень крім лабораторії.

Працівники лабораторії – проводять дослідження полімерних сполук, заносять дані в комп’ютер, слідкують за справністю вимірювальних приладів.
Якісна недостатність – втрата пропускної здатності КПП, виведення з ладу програмного забезпечення мережі та сервера яке відповідає за безпеку(антивірусні програми, файерволи). Збиття опцій вимірювальних пристроїв.

Кількісна недостатність – виведення з ладу комп’ютерів та програм в мережі, поломка комунікацій між офісом та лабораторією. Відсутність відповідних вимірювальних пристроїв.

Відмови – поломка комп’ютерів в мережі та їх комплектуючих, поломка вимірювальних пристороїв.

Збої – тимчасове вимкнення електроенергії що призведе до втрати інформації, перевантаження ліній зв’язку між лабораторією та офісом, пошкодження програмного забезпесення в мережі, та прорамного забезпечення сервера.

Помилки – неправильне використання вимірювальних пристроїв через неточні налаштування, потрапляння вірусу в комп’ютеру мережу.

Злочинні дії – викрадення працівниками частин устаткування, результатів досліджень або речовин що їх супроводжують, навмисне пошкодження ліній комунікацій.Стихійні лиха – Природні умови що можуть призвести до втрати результатів дослідження, або повної втрати працездатності комплексу через обезструмленість, чи порушення режиму подачі води чи збій у системі каналізації.

Водопостачання Водопостача́ння - постачання води належної якості та кількості населенню, промисловим підприємствам тощо.Побічні явища – збої програмного забезпечення в мережі, проникнення вірусів в мережу та в сервер.  • Перелік ТЗПІ, які не є основними Перелік ДТЗС Інформація, яка підлягає захисту
  • Вимірювальні прилади
  • Системний адміністратор