Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПереможці обласного конкурсу енергозберігаючих проектів. У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект у промисловій галузі»

Скачати 18.94 Kb.

Переможці обласного конкурсу енергозберігаючих проектів. У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект у промисловій галузі»
Скачати 18.94 Kb.
Дата конвертації10.06.2017
Розмір18.94 Kb.Переможці обласного конкурсу енергозберігаючих проектів

. У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект у промисловій галузі»:


1. “Установка утилізації тепла та знешкодження димових газів від коксових батарей на базі двох котлів-утилізаторів та одного турбогенератора ВАТ «Запоріжкокс»”;

2. «Енергетичний комплекс ВАТ “Запоріжсталь” (котлоагрегат, турбогенератор 35 мВт)»;

3. «Теплоенергетичний комплекс ТЕК-6, енергозберігаючий проект ВАТ Мотор Січ»;

4. «Модернізація технологічних процесів на промислових переробних підприємствах в сільській місцевості з метою збереження енергії».

Коксова батарея - група коксових пічок, які працюють в єдиному технологічному режимі та об'єднані спільними фундаментами, інфраструктурою для підведення та відведення опалювальних газів та повітря а також відведення продуктів згоряння та коксування.
Технологі́чний проце́с - це впорядкована послідовність взаємопов'язаних дій та операцій, що виконуються над початковими даними до отримання необхідного результату.


У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект в агропромисловому комплексі»:

1. «Біогазова станція (1 МВт) в Запорізькій області»;

2. «Організація виробництва брикетів із місцевих видів палива рослинного походження для реалізації енергозберігаючих технологій у Мелітопольському районі».

У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект з використанням нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії»:

1. ТОВ «Запорізький виробничий комбінат «Спецгазпром» за активну участь та за сукупністю трьох проектів:

2. «Реконструкція котельні по вул. Дзержинського 1, м. Вільнянськ Запорізької області.

Запорізька область Запорі́зька о́бласть - адміністративна одиниця на півдні України. Утворена 10 січня 1939 року. Розташована на південному сході України, займає головним чином лівобережну частину басейну нижньої течії Дніпра.
Переведення котлів НІІСТУ-5 на використання альтернативних твердих видів палива»;

3. «Реконструкція центральної котельні по вул. Радянська 20, м. Вільнянськ Запорізької області. Система спалювання альтернативного твердого виду палива»;

4. «Реконструкція котельні по вул. Морська, 78А, м. Приморськ Запорізької області. Система збереження, транспортування та спалювання альтернативного твердого виду палива».

5. «Будівництво вітрової електростанції на території Приазовського району виробничою потужністю 450 МВт»;

Вітрова електростанція (ВЕС), також: вітроелектростанція - електростанція, яка за допомогою вітрової турбіни перетворює механічну енергію вітру на електричну. Вітрові електростанції - це система відновлюваної енергетики, оскільки вітер - відновлюване джерело енергії.
Приазовський район Приазо́вський райо́н - район України у південній частині Запорізької області . Районний центр: Приазовське. Населення становить 28 391 осіб (на 1 жовтня 2013). Площа району 1947 км². Утворено 1935 року.

6. «Встановлення системи сонячного опалення типу SSO 4/20-300/6000 виробництва компанії «Фотон-Електро» на об’єктах соціальної та житлово-комунальної сфер господарювання».
У номінації «Найкращий енергозберігаючий проекту у житлово-комунальній сфері»

1.«Переведення теплопостачання мікрорайонів №1, №2 та кварталу гуртожитків на теплопостачання від Запорізької АЕС»;

2.«Реконструкція системи опалення та гарячого водопостачання ТРП 1-12 з впровадженням системи автоматичного управління і диспетчеризації,
м.

Автомати́чне керува́ння (англ. automatic control) - виконання без безпосередньої участі людини певних впливів на об'єкт керування, необхідних і достатніх для одержання цілеспрямованого його функціювання із заданою точністю.
Водопостачання Водопостача́ння - постачання води належної якості та кількості населенню, промисловим підприємствам тощо.
Енергодар»;

3. «Впровадження регулювання приводів мережних насосів ВНС-1, ВНС-2, КП ВР ВКГ «Райводоканал» сел. Веселе»;4. «Монтаж електрокотлів для теплозабезпечення дитячого садка № 49 по вул. Бєляєва будинок 105-Б м. Мелітополь».


Скачати 18.94 Kb.

  • У номінації «Н айкращий енергозберігаючий проект в агропромисловому комплекс і »
  • У номінації «Найкращий енергозберігаючий проект з використанням нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії»
  • Запорізької області
  • У номінації «Н айкращий енергозберігаючий проекту у житлово-комунальній сфері»