Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка«Підбиття підсумків проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення зсу» та запуск Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення зсу (црсмз)»

«Підбиття підсумків проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення зсу» та запуск Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення зсу (црсмз)»
Дата конвертації25.03.2017
Розмір0.51 Mb.

Прес-центр Проектного Офісу Реформ

Міністерство оборони України

Тел.: 380 (96) 844-98-77, 380 (68) 075-76-87
Сайт
: www.
Міністе́рство оборо́ни Украї́ни (Міноборони України) - центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України.
mil.gov.ua/ofis-reform/Міністерство оборони розповіло про реформування системи

речового забезпечення ЗСУ
30 вересня 2015 року
30 вересня 2015 року о 11:00 у приміщенні Міністерства оборони України відбувся брифінг для представників засобів масової інформації на тему «Підбиття підсумків проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ» та запуск Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ (ЦРСМЗ)».
Засоби масової інформації Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

Про проект розповіли:

Костянтин Лєснік, ідеолог та керівник проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань»

Дмитро Марченко, керівник ЦРСМЗ
Проект «Реформування речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань» розпочався у лютому 2015 року.
Управління проектами - (англ. Project Management) область знань з планування, організації та управління ресурсами з метою успішного досягнення цілей та завершення завдань проекту. Іноді ототожнюється з управлінням програмами, але програма - це фактично вищий рівень: група пов'язаних та взаємозалежних проектів.
Військо́ве формува́ння - створені відповідно до законодавства будь-якої держави сукупності військових об'єднань, з'єднань, частин, підрозділів та органів управління ними, які комплектуються військовослужбовцями, мають постійну чи тимчасову організацію, належить до сухопутних (наземних), морських, повітряних або спеціальних військ (сил) цієї держави, оснащені зброєю та бойовою технікою і призначені для оборони країни, захисту їх суверенітету, державної незалежності і національних інтересів, територіальної цілісності і недоторканності у разі збройної агресії, збройного конфлікту чи загрози нападу шляхом безпосереднього ведення воєнних (бойових) дій.
Його основною метою було впровадження нових норм і стандартів матеріального забезпечення ЗСУ.

З початку року силами Проектного офісу реформ та волонтерської групи 281/з під керівництвом ідеолога та менеджера проекту Костянтина Лєсніка вдалося здійснити низку успішних перетворень.


За цей час було розроблено:

 • Єдиний Бойовий Комплект ЗСУ, який було погоджено у всіх родах військ;

 • нові норми по 70 елементах обмундирування;

 • введено 26 нових технічних умов;
  Бойови́й компле́кт або боєкомпле́кт - певна кількість боєприпасів, встановлена на одиницю зброї (гармату, кулемет, танк тощо).
  Технічні умови Техні́чні умо́ви (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.


 • розроблено універсальний камуфляжний малюнок “Варан ЗСУ”;

 • близько 30 стандартів матеріального забезпечення NATO STANAG були прийняті як відомчі стандарти ЗСУ.

Основні показники ефективності результатів проекту та технічні вимоги погоджено з NSPA NATO (Агентство з підтримки НАТО).

В результаті проведеної успішної підготовчої роботи проектної групи було прийнято рішення про створення Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

– Ми працюємо над тим, щоб матеріально-технічне забезпечення наших бійців нічим не відрізнялося від забезпечення американського чи британського військовослужбовця, – наголосив Дмитро Марченко, керівник Центру.
ЦРСМЗ займатиметься розробкою нових зразків форми, взуття, спорядження, продуктових пайків за міжнародними стандартами та врахуванням бойового досвіду, створенням системи контролю якості матеріального забезпечення військових частин.


 • Нашим завданням є створення єдиної комп’ютеризованої бази обліку речового забезпечення. З її допомогою в режимі реального часу можна буде обробляти конкретні запити з урахуванням антропометричних даних військовослужбовців, – зазначив Костянтин Лєснік, ідеолог та керівник проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань».
  Бойови́й до́свід - стійкі практичні знання і навички, набуті командними кадрами, штабами і військами (силами) у ході бойових дій. Накопичується і закріплюється у бойовій обстановці. Є одною з найважливіших якостей, яка сприятиме успішному веденню бою і операції, вмінню знаходити вірні рішення і виконувати складні бойові завдання.
  Контроль якості продукції - встановлення відповідності продукції та процесів вимогам нормативно-технічної документації, зразкам-еталонам; інформація про перебіг виробничого процесу та підтримання його стабільності; захист підприємства від постачань недоброякісних матеріалів, енергоносіїв та ін.
  Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.

Новостворений Центр запрошує молодих людей, які прагнуть допомогти країні у реформуванні та отримати цікавий досвід, приєднуватися до команди ЦРСМЗ.

Мо́лодь - соціально-демографічна група, відокремлена на основі сукупності вікових характеристик і особливостей соціального стану. Молодість як певна визначена фаза, етап життєвого циклу біологічно універсальна, але її конкретні вікові рамки, пов'язаний з нею соціальний статус і соціально-психологічні особливості мають соціально-історичну природу і залежать від суспільного ладу, культури та властивих даному суспільству закономірностей соціалізації.


Проектний Офіс Реформ – це група професійних менеджерів, які вийшли з бізнес та волонтерського середовища, мають багаторічний досвід проектного менеджменту. На даний момент Проектний Офіс Реформ налічує 30 спеціалістів, які підпорядковуються Заступнику Міністра оборони з реформ та здійснюють реформи за чотирма напрямками.

Контакти для додаткової інформації:

Прес-служба Проектного офісу Реформ Міністерства оборони України:

Лала Зінкевич

Тел.:     380 (96) 844-98-77

Е-mail: lala.zinkevich@ofis-reform.org.ua


Макс Колесніков

Тел.:     380 (68) 075-76-87

Е-mail: m.kolesnikov@ofis-reform.org.ua

Веб-сайт Проектного Офісу Реформ: www.mil.gov.ua/ofis-reform/Офіційні сторінки у Facebook та Twitter • Міністерство оборони розповіло про реформування системи речового забезпечення ЗСУ 30 вересня 2015 року 30 вересня 2015 року о 11:00
 • Міністерства оборони України
 • Костянтин Лєснік
 • Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ .
 • Проектний Офіс Реформ
 • Контакти для додаткової інформації