Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПідготовка молоді з інвалідністю до проведення просвітницьких заходів для подальшої роботи в команді

Скачати 17.32 Kb.

Підготовка молоді з інвалідністю до проведення просвітницьких заходів для подальшої роботи в команді
Скачати 17.32 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір17.32 Kb.

Підготовка молоді з інвалідністю до проведення просвітницьких заходів для подальшої роботи в команді
Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» у партнерстві з Київським міським центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді у рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні «Підготовка молоді з інвалідністю до проведення просвітницьких заходів серед працівників державних установ міста Києва «Спікерське бюро» оголошує набір учасників (молоді люди з інвалідністю від 16 до 35 років, мешканці м.
Соціа́льні слу́жби - підприємства, установи та організації незалежно від форм власності і господарювання, а також громадяни, що надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Інформаційні технології Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Ки́їв (МФА: [ˈkɪjiw]опис файлу) - столиця України, місто-герой, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований у середній течії Дніпра, у північній Наддніпрянщині. Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни.
Києва) проекту, які пройдуть триденний семінар зі спікерства для подальшої роботи в команді проекту.

Метою проекту є активізація та залучення молоді з інвалідністю до виконання ст. 8 Конвенції ООН про права інвалідів «Просвітницько-виховна робота» серед спеціалістів державних установ та громадськості міста Києва.

Проект сприяє підвищенню обізнаності фахівців державних установ гуманітарної сфери (медиків, педагогів, соціальних працівників, спеціалістів центрів зайнятості, державних службовців, журналістів) з питань інвалідності, зміцнення поваги до прав і гідності людей із інвалідністю.

Держа́вна слу́жба - професійна діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави особами, які мають посади в державних органах та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.

У рамках проекту буде проведений триденний семінар з публічного виступу для тих, хто надішле свої анкети до 15 жовтня 2013 року та пройде конкурсний відбір. По закінченню семінару кожен учасник отримає сертифікат, який буде підтвердженням подальшої роботи у проекті «Спікерського бюро». З учасників, що успішно закінчать навчальний семінар, будуть сформовані групи з 3-4 людей із інвалідністю різних нозологій та із залученням одного соціального працівника, які протягом наступних п’яти місяців виступатимуть у ролі тренерів та вчитимуть працівників державних установ етиці спілкування з людьми з інвалідністю.Умови участі:

Якщо ви бажаєте прийняти участь у даному проекті, ви маєте:

До 15.10.2012 року надіслати заповнену анкету за адресою: office@aik.ua

Обрання учасників проходитиме на конкурсній основі. Рішення буде прийматися робочою групою проекту шляхом обрання найкраще заповнених анкет та співбесіди. Результати будуть повідомлені 18.10.2012 року.


Любі друзі! Давайте разом руйнувати бар’єри між людьми та змінювати нашу країну на краще!

Контакти

Юлія Козлюк office@aik.ua


Скачати 17.32 Kb.

  • Любі друзі! Давайте разом руйнувати бар’єри між людьми та змінювати нашу країну на краще! Контакти Юлія Козлюк office@aik.ua