Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПідпиши контракт зі Збройними Силами України! Чому слід підписати контракт?

Скачати 16.68 Kb.

Підпиши контракт зі Збройними Силами України! Чому слід підписати контракт?
Скачати 16.68 Kb.
Дата конвертації10.06.2017
Розмір16.68 Kb.

Підпиши контракт зі Збройними Силами України!

Збройні сили України Збро́йні си́ли Украї́ни - військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.


Чому слід підписати контракт?

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні – від 7 тис. грн та матеріальну допомогу при укладанні контракту.
На який термін можна підписати контракт?

- від 6 місяців – для осіб, які були звільнені з військової служби під час особливого періоду;

- на 3 роки – рядовому складу;

- від 3 до 5 років – для сержантського та старшинського складу;

- від 2 до 5 років – для офіцерського складу;

Офіцер Офіце́р - особа командного і начальницького складу в збройних силах, на флоті і в інших силових структурах, що позначає переважно військовий ранг (звання). Слово офіцер (лат. officiarius; нім. offizier) перекладається як службовець, і прийшло в українську мову «ахвіцер» через російську мову «рос.- до закінчення особливого періоду (до прийняття рішення про повну демобілізацію).
Як підписати контракт?

Звернутись до військового комісаріату за місцем обліку, пройти професійно-психологічний відбір та обрати вакантну посаду.
Чи є вакансії для жінок?

- посади зв’язку – телефоніст, телеграфіст;

- посади тилу – кухар, кравець;

- медичні посади – фельдшер, медична сестра;

Військо́вий комісаріа́т (Військкомат) - орган місцевого військового управління в СРСР, а потім у республіках колишнього СРСР, відповідальний за військово-мобілізаційну та обліково-призовну роботу.

Меди́чна сестра́ (медсестра́, також сестра-жалібниця) а також медичний брат (медбрат) - особа з середньою медичною освітою, котра працює у області сестринської справи, під керівництвом лікаря або фельдшера.- посади штабу – діловод, відповідальний виконавець, бухгалтер та інші.
Які вимоги для відбору?

- вік – від 18 до 60 років (жінкам до 50 років);

- відсутність судимості;

- базова середня освіта;

- придатність за станом здоров’я;
Які соціальні гарантії мають військовослужбовці за контрактом?

- при укладанні контракту під час особливого періоду зберігається робоче місце та середня заробітна плата;

Соціальні гарантії - матеріальні і юридичні запоруки, які забезпечують реалізацію соціально-економічних і соціально-політичних прав членів суспільства. До основних Г. с. відносяться право на працю, право на відпочинок, право на житло, право на освіту й меддопомогу тощо.

Робо́че мі́сце - елементарна одиниця виробничої структури, що містить частину простору виробничого підрозділу, яка потрібна для здійснення трудової операції та оснащена матеріально-технічними засобами, що використовуються у процесі праці.

Сер́едня осв́іта - система середніх шкіл, навчально-виховних закладів для молоді, що закінчила початкову школу, яка дає або загальну або професійну (спеціальну) освіту та право продовжувати навчання у вищих школах.

Середня заробітна плата Сере́дня заробі́тна пла́та - по підприємству, установі - економічний показник, який характеризує розмір нарахованої заробітної плати, яка припадає на одного працівника підприємства, організації; визначається поділом загальної суми нарахованої заробітної плати на середню чисельність працівників.- військовослужбовці у разі потреби забезпечуються житлом або за бажанням мають можливість отримати грошову компенсацію.

- після завершення першого контракту військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно заочно отримати вищу освіту без відриву від військової служби.
Звертайтесь до військкоматів або телефонуйте на безкоштовну «гарячу» лінію Міністерства оборони 0-800-50-00-51.


Скачати 16.68 Kb.

  • Чому слід підписати контракт
  • На який термін можна підписати контракт
  • Як підписати контракт Звернутись до військового комісаріату
  • Чи є вакансії для жінок
  • Які вимоги для відбору
  • Звертайтесь до військкоматів або телефонуйте на безкоштовну «гарячу» лінію Міністерства оборони 0-800-50-00-51.