Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПісні Бременських музикантів ведуть у свій світ мрії Не можу встояти спокусі я дарую собі казку! Канікули як у казці!

Скачати 70.88 Kb.

Пісні Бременських музикантів ведуть у свій світ мрії Не можу встояти спокусі я дарую собі казку! Канікули як у казці!
Скачати 70.88 Kb.
Дата конвертації 28.04.2017
Розмір 70.88 Kb.

ДИТЯЧІ КАНІКУЛИ

... Пісні Бременських музикантів ведуть у свій світ мрії

Не можу встояти спокусі.... Я дарую собі казку!

Канікули як у казці!

Львів - Варшава - Гамбург - Любек - Бремен -

Кведлинбург - Велічка - Львів


Березень 2014

16, 22, 24, 29, 31Нас чекають: місто королів - Варшава, «вільний» - Гамбург,

місто «співаючих» вулиць »- Бремен, місто фахверхвових будиночків - Кведлинбург, а також марципановий Любек!

Бре́мен (нім. Bremen) - місто та порт на північному заході Німеччини. Бремен разом з містом-супутником Бремерхафен входить до складу федеральної землі Бремен і в середні віки разом з ним було частиною історичної Ганзи.... Від казки до казки...

У турі де багато казок і добра у дітлахів та їхніх батьків буде можливість відвідати один з найбільших парків розваг у

Німеччині - «Хайде-парк», а також насолодитися красою підземного світу - Рюбеландскіе печери!

Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Парк розваг - збірний термін, що описує певні атракціони і інших види розваг на одній території. Парк розваг відрізняється від звичайних парків тим, що призначений саме для розваги людей, в основному дорослих, підлітків і дітей.У вартості туру: ВАРШАВА, ГАМБУРГ, БРЕМЕН, Кведлинбург!

Нас чекає Весела і Пізнавальна Вікторина з отриманням приємних призів!

Віктори́на - вид гри, що полягає у відповідях на усні чи письмові запитання з різних галузей знань.1 день


09.30 Збір на екскурсію на Львівському залізничному вокзалі.

10:00 Екскурсія « Тільки у Львові». Для початку ми відвідаємо собор Святого Юра - одна з найкрасивіших архітектурних будівель міста. Захоплення викликає як зовнішній вигляд собору, так і його інтер'єр. Потім ми відправимося в центральну частину міста, прогуляємось по вузеньких вуличках древнього Львова. Тут розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами костел Успіня і Домініканський собор, височіє над черепичним морем Ратуша...

Екску́рсія (від лат. excursio - прогулянка, поїздка, похід) - колективне відвідування музею, пам'ятного місця, виставки, підприємства тощо; поїздка, прогулянка з освітньою, науковою, спортивною або розважальною метою.

Дахівка, також черепиця (русизм) - вид будівельних покрівельних матеріалів.

Кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію! А в завершенні екскурсії ми вирушимо на Високий замок - стародавню колиску Львова, звідки відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту14.

Панора́ма від грец. πανοραμα, утвореного від παν- все- і òραμα вид, видовище, похідного від όράω бачу, дивлюся, оглядаю -

00 Для туристів, НЕ бажаючих відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал « А».

15:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал « А». Перетин кордону. Ночівля на території Польщі.

2 день


Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова автобусна екскурсія «Королівська столиця – Варшава» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції!

Автобус - вид комерційного транспорту з кількістю місць для сидіння (більше дев'яти з місцем водія включно), який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів та їхнього багажу із забезпеченням необхідного комфорту та безпеки.

Варшава зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели. Вся ця краса відбивається в ріці Вісла.

У вільний час рекомендуємо відвідати візитну картку Варшави - резиденцію польських королів, прекрасний Королівський палац (опл. додатково). Ми отримаємо задоволення розкішними інтер'єрами палацу: лицарський і тронний зал, мармурова кімната, зал сенаторів і бальний зал з 17–ма позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом.

Позолота, або Золочення - нанесення на предмет тонкого шару золота (від часток мкм до кількох мкм) в декоративних, захисних або захисно-декоративних цілях.

Скульпту́ра (лат. sculptura, від лат. sculpo - вирізаю, висікаю) - ліпка, пластика, вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об'ємну, тривимірну форму і виконуються із твердих чи пластичних матеріалів.

Резиде́нція (від лат. resideo - залишаюся на місці, перебуваю) - постійний осідок (місце постійного перебування) глави держави, дипломатичної місії тощо.

Мармур (англ. marble, нім. Marmor) - карбонатна дрібно-, середньо- та крупнозерниста метаморфічна гірська порода, що утворилася внаслідок перекристалізації вапняку або доломіту.

Лицар, рицар (пол. rycerz, від нім. Ritter, «вершник»; лат. miles, caballarius, фр. chevalier, англ. knight, італ. cavaliere) - середньовічний шляхетський титул в Європі.

А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника - Яна Матейки.

Вечеря * ("Доп. Харчування - Напівпансіон"). Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Польщі.


3 день


Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Гамбург. Екскурсія «Гамбург - вільне місто »: оперний театр, символ міста - Гамбурзький " Michel " - 132 -метрова вежа церкви святого Міхаеля, старовинний тунель через Ельбу, торгівельні палаци і пишний променад Юнгфернштіг, найстаріша в Німеччині Біржа і ратуша, де засідають Сенат і парламент ганзейського міста.

Худо́жник - творчий працівник у галузі образотворчого мистецтва; живописець, графік, скульптор, майстер, коміксіст.

Га́нза (Ганзейська унія, Любецька унія - нім. Hanse, Lübische Hanse), іноді також: «Німецька Ганза», «Любецька Ганза» - унія вільних німецьких «ганзейських міст[de]» (нім. Hansestädte) на чолі з Любеком та торгових гільдій (нім. Gilde)

Ексклюзивний коктейль гомінких пивних, каналів, старовинних будівель і музеїв - площа Рибного ринку! Особливої ​​поетичної чарівності місту надають парки і канали, сквери і заповідники... Кількість мостів і містків насправді вражає (понад 2400) - це більше, ніж у Венеції, Лондоні і Амстердамі разом взятих...

Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.

У вільний час рекомендуємо прогулянку на кораблику по гавані Ельби (опл. додатково).

Вечеря * ("Доп. Харчування - Напівпансіон"). Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Німеччини.


4 день


Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо в Бремен, в місто, куди не даремно так прагнули Бременські музиканти ! Екскурсія « Бремен - місто « співаючих » вулиць ! » - Ринкова площа, вулиця бондарів, величний собор св. Петра, квартал старців, набережна річки Везер, і звичайно ж, візитна картка міста - бронзова скульптура "Бременських музикантів". Відвідаємо найстаріший район міста - Шнур, - де будинки розташовані так близько один до одного, ніби нанизані на мотузку... Вільний час. Обід * ("Доп. Харчування - Напівпансіон").

Запрошуємо відвідати один з найбільших парків розваг - «Хайде- парк» (опл. додатково). Більше 50 унікальних атракціонів перетворюють парк у величезну ігрову площадку для дітей і дорослих. Для всіх нас, особливо любителів гострих відчуттів « Хайде- парк» підготував захоплюючі пригоди ! Нас чекає політ зі швидкістю 120 км / год. в кабіні найшвидших американських гірок у світі, подорож в гості до піратів, найвища в світі башта вільного падіння Scream.

Атракціон - розважальний об'єкт, буквально в перекладі з французького означає «такий, що приваблює». Спочатку атракціонами називали найбільш видовищні циркові номери. Проте потім, з появою розвиненої індустрії розваг, атракціонами стали називати різні об'єкти в парках розваг.

Відчуття́ - психофізичний пізнавальний процес, який полягає у відображенні окремих властивостей, предметів та явищ оточуючого світу.

ред.№ Вільне падіння - рух фізичного тіла в умовах, коли на нього діє лише гравітаційна сила. Попри слово падіння в назві, під дією сили тяжіння тіло не обов'язково повинно рухатися вниз. До прикладів вільного падіння належать рух тіла, підкинутого вертикально вгору або під кутом до горизонту, обертання Землі навколо Сонця тощо.

А також у парку чекають розваги на малюків: ігрова зона Lucky Land де нас чекають ковбої та індіанці, каруселі та гірки, а також запрошуємо на дитяче шоу за участю забавного ведмедя Вумбо - господаря « Хайде- парку». Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Німеччини.5 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в казковий край « Загадковий Харц », тут можна зустріти Червону Шапочку, Кота в чоботях, Білосніжку і замок Сплячої Красуні, стати гостем Вальпургієвої ночі. Ми запрошуємо Вас в подорож. Перша зустріч - і, звичайно, любов з першого погляду - місто Кведлінбург. Сходинки, хвіртки, вузенькі вулички, середньовічний замок, будиночки, для яких час наче просто не існує... Дивовижне Місто майстрів, яке наче застигло в середньовіччі. Понад 1300 старовинних фахверкових будинків, які зачаровують своєю красою і приваблюють непідробною розкішшю. Обід * ("Дод. Харчування - Напівпансіон").

Запрошуємо відвідати «Скарби гірського царства Харц». Познайомившись з чудовим містом талій, нас чекає " танцювальний майданчик " відьом, на яку ми потрапимо по казковій канатній дорозі....

Фахве́рк (нім. Fachwerk «каркасна споруда») або покліття - кістяк (каркас) огороджувальної конструкції (переважно стіни) будинку, утворений звичайно з горизонтальних (ригелів) та вертикальних (стояків) елементів та розкосів.

Та́нець, танок - вид мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів.�Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот.

Середньові́ччя - період європейської історії від 5 століття (падіння Римської імперії і Велике переселення народів) до епохи Відродження та Реформації, кінець 15 століття - початок 16 століття. За усталеною періодизацією раннє середньовіччя швидше відбулося у Західній Європі, аніж у Східній (близько 9-11 ст.).

Кана́тна доро́га (рос. канатная дорога, англ. cable way, rope way, нім. Seilbahn f) - транспортувальна установка для перевезення вантажів у підвісних вагонетках, а також пасажирів у підвісних вагонах і кріслах по натягнутому між кінцевими станціями і проміжними опорами сталевому канату.

Пейзаж з оглядового майданчика на головну вершину - "гору відьом" Брокен - зачаровує, але нам пора далі. Нас чекають найстаріші в Німеччині Рюбеландскі печери. Тільки тут є можливість насолодитися красою сталактитів і сталагмітів.

Сталагміти - назва походить від грецького Сталагма («Σταλαγμίτης» - «крапання») - мінеральне утворення у вигляді стовпів, паль, пірамід, яке підіймається з підлоги печер або інших порожнин.

Сталактит - назва походить від грецького Сталактос(Σταλακτίτης), «крапання зверху» - мінеральне утворення у вигляді стовпів, паль, пірамід, яке звисає зі стелі печер або інших порожнин. Синонім - Вапняк.

Ось яка вона дивовижна і казкова краса підземного світу (опл. додатково). Переїзд до Польщі.

Тепер готуйтеся до сюрпризу ! Нас чекає Вікторина, в ході якої хлопці зможуть перевірити свої знання і те, як засвоїли новий матеріал по Польщі та Німеччині.

Нічний переїзд до Львова.6 день

Повернення на Україну. Перетин кордону.

Прибуття до Львова орієнтовно 14:00 (залежить від проходження кордону).

Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!


При оплате:

Цена:

до 19.02

300 Є

после 19.02

308 Є


Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом.

(поправочний коефіцієнт включений) При кожному замовленні просимо уточняти курс!

Коефіціє́нт - характеристика процесу, явища, речовини або поля, яка має відносно сталий характер.
У вартість входить:

 • проїзд по маршруту автобусом євро класу;

 • проживання по маршруту: готель 2 * -3 * туристичного класу зі сніданками (3-4 місне розміщення);

 • Сніданок - порційний: чай, кава, мюслі, хліб, масло, джем. Обов'язкове гаряче блюдо: (яєчня з сосисками і овочами або рівноцінна заміна).

 • оглядові екскурсії згідно програми;

 • страховка (групова);

 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

У вартість не входить:

 • рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

Королівський палац - 18 євро, діти до 12 років - 13євро

кораблик по гавані Ельби - 23евро, діти до 12 років - 16евро

Хайде- парк- 53 євро, діти до 12 років - 43 євро;

Скарби гірського царства Харц - 23 євро, діти до 12 років - 18 євро. • дод. харчування - напівпансіон :

4 обідо - вечері – 66 євро

 • проїзд в громадському транспорті ;

  Грома́дський тра́нспорт - мережа пасажирського транспорту, яка обслуговує широкий загал на противагу приватному транспорту, наприклад, приватним автомобілям або автомобілям на прокат. За рідкісним винятком, послуги громадського транспорту надаються за певну плату через придбання спеціалізованих одноразових (на одну поїздку) квитків або проїзних (проїзних документів, карток) на визначений термін (1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, рік). • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри) ;

 • Консульський збір послуги Візового Центру = 35 € 230 гривень.

Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору за договором про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р. Послуги Візового Центру оплачують все.

ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

Звільнення - в трудовому праві припинення трудових відносин між працівником і роботодавцем.

Пенсіонер - особа, що отримує пенсію - регулярну грошову допомогу, що виплачується особам, які досягли пенсійного віку, стали інвалідами або втратили годувальника. В Україні, з 2011 року, пенсійний вік для чоловіків складає 60 років, для жінок - 55.

Консул (лат. consul) - назва дипломатичної посади представника країни в інших країнах, покликаного підтримувати та обслуговувати у певних питаннях громадян власної країни; також титул, в античні часи, у Середньовіччі та в Новій історії.
Ми бажаємо Вам вдалих продаж і гарного настрою!Скачати 70.88 Kb.

2021