Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПлан роботи Варвинської районної державної адміністрації, районної ради на січень 2013 року

Скачати 70.56 Kb.

План роботи Варвинської районної державної адміністрації, районної ради на січень 2013 року
Скачати 70.56 Kb.
Дата конвертації09.06.2017
Розмір70.56 Kb.

ПЛАН

роботи Варвинської районної державної адміністрації, районної ради

на січень 2013 року.

Щопонеділка - нарада, яку проводить голова районної державної адміністрації із першим заступником, заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками правоохоронних органів, окремих служб.

Керівни́к, також мéнеджер - найманий робітник, зайнятий професійною організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб'єктом власності визначеними повноваженнями.
Адміністрáція - це: «державна адміністрація» у значенні певних органів державного управління. Розрізняють - А. центральну (Президент, Кабінет Міністрів, інші центральні відомства) та місцеву (решта органів державного управління); із запровадженням інституту президентства створено апарат при Президентові України, який має назву «Адміністрація Президента України».
Правоохоро́нні о́ргани - державні органи, що на підставі законодавства держави здійснюють правоохоронну (правозастосовну та правозахисну) діяльність.

Засідання комісій та дорадчих органів (за окремим планом).

І декада

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та управління майном.

08.01

Нарада в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації із спеціалістами сільськогосподарських підприємств району по підсумках роботи в галузі тваринництва за 2012 рік.

08.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства».

09.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан роботи по розгляду пропозицій, заяв та скарг громадян, організації прийому громадян».

09.01

Семінар-практикум у відділі освіти райдержадміністрації з керівниками районних, шкільних науково-методичних об’єднань, семінарів, творчих групп:

- Підвищення загально-дидактичного, науково-методичного та професійного рівня педагогів.09.01

Прямий телефонний зв’язок з населенням Левадного Володимира Стефановича – заступника голови районної державної адміністрації.

09.01

Навчання працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації по питаннях:

1.Про план роботи з кадрами на 2013 р. та аналіз виконання плану за 2012 р.

2.Про стан виконавської дисципліни організації виконання завдань визначених актами законодавства, розпоряджень і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації, райдержадміністрації.

3. Організація роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.10.01

Семінар з сільськими, селищним головами та секретарями місцевих рад по питаннях:

 1. Реєстрація речових прав на нерухоме майно.

 2. Про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

 3. Про адресне господарство в населених пунктах району та ведення погосподарського обліку.

 4. Про Порядок надання пільг та субсидій готівкою на тверде паливо та скраплений газ.

5. Про виконання на території району Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

11.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан виконавської дисципліни та стан ведення контрольної роботи».

13.01

Новорічні щедрівки «Радуйся земле» проводить районний будинок культури.

14.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан роботи та дотримання чинного законодавства при призначенні та виплаті всіх видів соціальних допомог та компенсацій».

15.01

Засідання у відділі освіти райдержадміністрації науково - методичної ради райметодкабінету:

- Застосування ІКТ у процесі викладання предметів естетичного циклу в ЗОШ району та художньо-естетичного розвитку в ДНЗ.

- Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.


16.01

Нарада-семінар в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації із головними агрономами сільськогосподарських підприємств району по питанню визначення стану озимих.

17.01

Консультативно-методичний день відділів апарату райдержадміністрації у виконкомі Журавської сільської ради.

18.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан дотримання державних гарантій в оплаті праці не нижче визначеного розміру мінімальної заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності».

21.01

Нарада в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування житлових субсидій та всіх видів соціальних виплат, допомог та компенсацій».

22.01

Заходи до Дня Соборності України (за окремим планом).

23.01

Нарада в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації з головними бухгалтерами сільськогосподарських підприємств району по встановленню мінімальної заробітної плати працівникам с/г підприємств.

23.01

Прямий телефонний зв’язок з населенням Деревко Галини Андріївни – начальника управління Пенсійного фонду України у Варвинському районі

23.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про стан наповнення бази ЄДАРП та запровадження електронного обміну».

24.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування пільг окремим категоріям населення».

24.01

Заняття в відділі освіти райдержадміністрації постійно діючої школи-консультації для молодих керівників навчальних закладів, їх заступників та резерву управлінських кадрів:

- Педагогічний досвід: інноваційні форми вивчення, впровадження та поширення ППД як основа методичної роботи з педагогічними працівниками.25.01

Нарада в відділі освіти райдержадміністрації з директорами шкіл, БШ, ДЮСШ, МНВК та завідуючих ДНЗ:

 1. Про виконання наказу МОН України від 29.10.2010 р. «Щодо профілактики злочинності і правопорушень серед дітей, захисту їх прав на освіту»

 2. Про організацію харчування дітей в ДНЗ та учнів у ЗОШ району.

25.01

Семінар у відділі освіти райдержадміністрації для директорів шкіл, заступників директорів шкіл:

- Внутрішкільний контроль як передумова підвищення ефективності навчально-виховного процесу.27.01

Заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті Голокосту.

28.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування компенсаційних виплат і допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

29.01

Заходи з нагоди вшанування загиблих в бою під Крутами (за окремим планом).

29.01

Розширене засідання колегії райдержадміністрації по питаннях:

 1. Про план роботи з кадрами в районі на 2013 рік та аналіз виконання за 2012 рік.

 2. Про стан пожежної безпеки в загальноосвітніх закладах району.

 3. Про стан контрольно-ревізійної роботи, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в районі за підсумками II півріччя 2012 року.

 4. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань визначених актами законодавства, розпоряджень і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації, райдержадміністрації та роботи із зверненнями громадян.
  Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
  Поже́жна безпе́ка - стан об'єкта, при якому з регламентованою ймовірністю відкидається можливість виникнення та розвиток пожежі, і впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей.
  Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.


30.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про здійснення нагляду за дотриманням чинного законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України у Варвинському районі».

30.01

Єдиний день інформування населення за місцем проживання. Єдиний день депутата.

31.01

Нарада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по питанню: «Про роботу відділень територіального центру по розвитку комплексних, стаціонарних та надомних форм обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів».Скачати 70.56 Kb.

 • 13.01 Новорічні щедрівки «Радуйся земле» проводить районний будинок культури. 14.01
 • 22.01 Заходи до Дня Соборності України (за окремим планом). 23.01
 • 27.01 Заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті Голокосту. 28.01
 • 29.01 Заходи з нагоди вшанування загиблих в бою під Крутами (за окремим планом). 29.01
 • 30.01 Єдиний день інформування населення за місцем проживання. Єдиний день депутата. 31.01