Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаPlantronics BackBeat Go А. Дзвінки І прослуховування аудіо «прийняти/завершити виклик»

Скачати 61.35 Kb.

Plantronics BackBeat Go А. Дзвінки І прослуховування аудіо «прийняти/завершити виклик»
Скачати 61.35 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації31.03.2017
Розмір61.35 Kb.
  1   2

Plantronics BackBeat Go
А. Дзвінки і прослуховування аудіо

 • «прийняти/завершити виклик»

 • Відхилити дзвінок (натиснути і утримувати 2 секунди)

 • Перевести перший дзвінок в режим очікування і відповісти на другий дзвінок (одне натискання)

 • Переключення між двома дзвінками (лініями) (натиснути і утримувати 2 секунди)

 • Завершити другий дзвінок і повернутись до першого (одне натискання)

 • Перенаправити дзвінок з телефону (одне натискання)

 • Повторний набір (два натискання)

 • Використати функцію телефону «голосове керування», щоб здійснити дзвінок (натиснути і утримувати 2 секунди, до звукового сигналу)

 • Повторне підключення після втраченого Bluetooth зв’язку (одне натискання, якщо не відбулось автоматичного повторного підключення)

 • Відтворення або пауза аудіо


В.
Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.
Bluetooth (англ. Bluetooth) - технологія бездротового зв'язку, створена у 1998 році групою компаній: Ericsson, IBM, Intel, Nokia, Toshiba.
Телефон Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
Роз’єм Micro USB для підзарядки (на правому навушнику)

 • Одна година підзарядки перед першим використанням (індикатор блимає червоним кольором поки не з’явиться достатній рівень зарядки)

 • 2.5 години до повного заряду


С. Світловий індикатор
D.
Світло Св́ітло - електромагнітні хвилі видимого спектру. До видимого діапазону належать електромагнітні хвилі в інтервалі частот, що сприймаються людським оком (7.5×1014 - 4×1014 Гц), тобто з довжиною хвилі від 390 до 750 нанометрів.
Гучність, керування музикою, режим «без звуку»

 • Збільшити або зменшити гучність (одне натискання на « » або «-» для кожного ступеня звуку)

 • Зміна доріжок в програвачеві (натиснути і утримувати 2 секунди на « » або «-»)

Увімкнення/вимкнення, з’єднання і перевірка рівня заряду • Увімкнення або вимкнення (натиснути і утримувати 2 секунди)

 • Активувати режим з’єднання після початкових налаштувань (натиснути і утримувати, поки світловий індикатор не почне блимати червоним/синім кольором)

 • Перевірити рівень заряду батареї (одне натискання при увімкненому режимі)

Під’єднання

Навушники можна під’єднати лише до одного пристрою одночасно.

При́стрій (англ. device, appliance, нім. Vorrichtung f, Einrichtung f) - обладнання, конструктивно завершена технічна система, що має певне функціональне призначення і за допомогою якої виконується яка-небудь робота або спрощується, полегшується певний процес.

Підготовка

Спершу, дістаньте гарнітуру з упаковки. Активуйте режим з’єднання Bluetooth при вимкнених навушниках, натиснувши кнопку увімкнення/з’єднання.

Наву́шники - пристрій для персонального прослуховування музики або інших звукових записів, в комплекті з мікрофоном можуть використовуватись як засіб для ведення переговорів по телефону або іншому засобу голосового зв'язку.
Індикатор блимає червоним/синім , що вказує на режим з’єднання.
Під’єднання до нового телефону/повторне з’єднання:

При вимкнених навушниках, натиснувши кнопку увімкнення/з’єднання.

Деякі навушники можна використовувати як мікрофон, для цього достатньо вийняти навушники із TRS гнізда призначеного для них і увімкнути в таке ж, призначене для мікрофону. Якість звуку та гучність при цьому набагато гірші ніж при використанні мікрофону.

Налаштування

Активуйте Bluetooth на вашому пристрої. Потім в меню телефону увімкніть пошук та додайте новий Bluetooth пристрій. Телефони мають різні меню, наприклад для iPhone: Налаштування >Загальні> Bluetooth >Увімкнути (починається пошук пристроїв); для BlackBerry смартфон: налаштування/опції > Bluetooth >Увімкнути > пошук пристроїв; для Smartphone: Налаштування> безпровідні мережі >Bluetooth >пошук нових пристроїв

З’єднання

Зі списку пристроїв Bluetooth оберіть “PLT_BBTGO”.

БлекБеррі (англ. BlackBerry) - це лінійка смартфонів, що працюють на власній базі, була розроблена канадською компанією Research In Motion (RIM) з прицілом на роботу з електронною поштою. У 2011 році ряд пристроїв BlackBerry поповнив планшетний комп'ютер BlackBerry PlayBook, оснащений новою операційною системою BlackBerry Tablet OS, яка базується на ОС QNX.
Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.
Якщо пристрій вимагає пароль, введіть чотири нулі (0000). На екрані скоріш за все пароль буде відображатись у вигляді зірочок ****. Деякі пристрої також вимагають підтвердження після з’єднання. Індикатор на навушниках припинить блимання як тільки буде встановлене з’єднання. Тепер ви можете насолоджуватись прослуховуванням аудіо і здійснювати дзвінки, використовуючи клавіатуру вашого телефону, або функцію голосового набору.
Клавіату́ра (англ. keyboard) - сукупність розміщених у певному порядку клавіш пристрою, що використовується для введення і редагування даних, а також керування виконанням окремих операцій.
Го́лос - звук, який відтворює людина, використовуючи голосові зв'язки. Людина використовує голос для розмови, співу, крику, сміху, плачу. Голосоутворення відбувається шляхом видихання повітря з легень через рот та ніс, при чому голосові зв'язки вібрують і створюють у повітрі звукові хвилі.

Приміряйте гарнітуру

Правильне розміщення = найкраще звучання

Для найкращого звучання і безпечного використання гарнітури, вам потрібно її правильно одягти, чітко підібрати амбушури і легко обвести провід позаду шиї.

Гарнітура (англ. Typeface, від нім. Garnitur – комплект) - сімейство накреслень шрифтів, що мають загальні стильові особливості та різні деталі рисунку знаків (в деяких випадках гарнітура складається з одного накреслення).
Безпе́ка - це такі умови, в яких перебуває складна система, коли дія зовнішніх факторитетів і внутрішніх чинників не призводить до процесів, що вважаються негативними по відношенню до даної складної системи у відповідності до наявних, на даному етапі, потреб, знань та уявлень.
Підходящий розмір амбушурів можете підібрати з набору, який входить в комплект до гарнітури. Для додаткового комфорту можете використати додатковий стабілізатор для амбушура. Петлі стабілізатора будуть щільно прилягати до задньої частини вашого вуха.

Підключення пристроїв

BackBeat GO не підтримує багатоканальне підключення, а може розпізнати і запам’ятати один пристрій одночасно.

Наприклад, кожного разу, коли ви від’єднуєте навушники, щоб використовувати з іншим пристроєм, потрібно знову налаштовувати з’єднання з BackBeat.

В деяких рідкісних випадках, коли повторне з’єднання не відбулося, вам слід видалити “PLT_BBTGO” зі списку пристроїв і повторити пошук і знову спробувати створити Bluetooth з’єднання.
Поради

Залишайтесь поблизу вашого пристрою:

Дальність зв’язку між телефоном і гарнітурою по технології Bluetooth складає 10 метрів. При більшій віддаленості, якість звуку знижується і з’єднання розривається. Для кращого прийняття аудіо сигналу, тримайте телефон з правого боку від себе.

Як відновити перерваний зв'язок

Гарнітура намагається відновити розірваний зв'язок. Якщо їй це не вдається, натисніть кнопку «прийняти/завершити виклик» один раз або вручну підключіть гарнітуру за допомогою меню пристрою Bluetooth на телефоні.

Розшифрування

  1   2


Скачати 61.35 Kb.

 • Bluetooth
 • С. Світловий
 • BlackBerry