Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПолітек-софт

Скачати 217.61 Kb.

Політек-софт
Скачати 217.61 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.03.2017
Розмір217.61 Kb.
  1   2
ПП «П О Л І Т Е К – С О Ф Т»

пр. Московський, 21, м. Киїів, 04655; тел. (044) 4960493, 459-00-48
e-mail: polit@nbi.com.ua, http://www.politek-soft.kiev.uaІНСТРУКЦІЯ ПО РОЗГОРТАННЮ ТА АДМІНІСТРУВАННЮ ПАКЕТУ «Деканат»
1. Системні вимоги


1.1. Пакет програм «Деканат» (далі Пакет) призначено для використання в середовищі операційної системи Windows версій 98, МЕ, 2000, ХР, 2003, Vista, Windows7.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

На початкових стадіях впровадження Пакету та (або) якщо обсяг впровадження передбачає не більше 3 комп’ютерів у локальній мережі, як сервер може використовуватись комп’ютер під керуванням будь-якої з вказаних операційних систем.

Ширший обсяг впровадження передбачає використання сервера під керуванням серверної операційної системи: Windows 2000 Server або Windows 2003 Server, Windows 2008 Server.

1.2. На жорсткому диску сервера необхідно забезпечити наявність біля 1 ГБ вільного місця, на робочих станціях - біля 300 МБ.

1.3. Звітні документи програми Пакету готують у форматах Microsoft Excel, деякі - у форматі інтернет-броузера (HTML), тому на тих комп'ютерах, де передбачається друкувати, наприклад, навчальні плани, необхідно встановити пакет програм Microsoft Office будь-якої версії від 98 до 2007.

Microsoft Office - офісний пакет, створений корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows, Apple Mac OS X і Apple iOS (на iPad). До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, презентаціями, базами даних тощо.

Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.

Навча́льний план - основний нормативний документ закладу освіти, за допомогою якого здійснюється організація навчального процесу. Навчальний план містить у собі розподіл залікових кредитів між дисциплінами, графік навчального процесу, а також план навчального процесу за семестрами, який визначає перелік та обсяг вивчення навчальних дисциплін, форми проведення навчальних занять та їх обсяг, форми проведення поточного та підсумкового контролю, державної атестації.

Робоча станція Робоча станція (англ. workstation) - комплекс апаратних і програмних засобів, призначених для вирішення певного кола завдань.

Microsoft Excel Microsoft Excel (повна назва Microsoft Office Excel) - табличний процесор, програма для роботи з електронними таблицями, створена корпорацією Microsoft для Microsoft Windows, Windows NT і Mac OS. Програма входить до складу офісного пакету Microsoft Office.


  1   2


Скачати 217.61 Kb.

  • ІНСТРУКЦІЯ ПО РОЗГОРТАННЮ ТА АДМІНІСТРУВАННЮ ПАКЕТУ «Деканат»