Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПоложення про проведення районного конкурсу-огляду шкільних прес-центрів та дитячих журналістських робіт «інфосфера 2017» Мета конкурсу-огляду

Скачати 22.76 Kb.

Положення про проведення районного конкурсу-огляду шкільних прес-центрів та дитячих журналістських робіт «інфосфера 2017» Мета конкурсу-огляду
Скачати 22.76 Kb.
Дата конвертації10.06.2017
Розмір22.76 Kb.
ТипПоложення

Додаток 1

до наказу управління освіти

Солом`янської районної

в місті Києві

державної адміністрації

21.03.2017 № 95

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення районного конкурсу-огляду

шкільних прес-центрів та дитячих журналістських робіт
«ІНФОСФЕРА – 2017»
Мета конкурсу-огляду:


 • Визначення рівня підготовки шкільних ЗМІ, згуртованої роботи прес-центрів, розуміння його учасниками специфіки журналістської діяльності, результатом якої є випуск шкільного видання.
  Журналіст (новинар) - людина, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції зареєстрованого засобу масової інформації, що пов'язаний з нею трудовими чи іншими договірними відносинами, - або займається такою діяльністю за власною ініціативою.
  Розумі́ння - психологічний стан, який виражає собою правильність ухваленого рішення і супроводжуваний відчуттям упевненості в точності сприйняття або інтерпретації якої-небудь події, явища, факту.

 • Оцінка комунікативних вмінь та навичок юних журналістів, їх здатності спостерігати й аналізувати факти, події і явища, творчо мислити, логічно і послідовно викладати свої думки.
  Ана́ліз (від грец. αναλυσις - «розклад») - розчленування предмету пізнання, абстрагування його окремих сторін чи аспектів. Метод дослідження, який вивчає предмет, уявно чи реально розчленовуючи його на складові елементи, як-от частини об'єкта, його ознаки, властивості, відношення, відтак розглядає кожен з виділених елементів окремо в межах єдиного цілого; протилежний метод - синтез.

 • Підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для розкриття творчого потенціалу школярів в інформаційному просторі.


Організатори конкурсу:

 • Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації;

 • Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району;

 • Рада старшокласників „ Лідер”.

Час і місце проведення конкурсу:

I-й шкільний етап: проводиться по навчальних закладах району до 31.03.
Адміністрáція - це: «державна адміністрація» у значенні певних органів державного управління. Розрізняють - А. центральну (Президент, Кабінет Міністрів, інші центральні відомства) та місцеву (решта органів державного управління); із запровадженням інституту президентства створено апарат при Президентові України, який має назву «Адміністрація Президента України».
Інформаці́йний про́стір (англ. Information space) - сукупність результатів семантичної діяльності людства.
Шко́ла (від грец. σχολή - «відпочинок», пізніше «ті, кого повчають») - навчальний заклад, зазвичай початкової або середньої освіти, але також іноді й вищої (наприклад, Вища школа бізнесу) або спеціальної (наприклад, Київська школа економіки) освіти.
2017 року (конкурс шкільної періодики та індивідуальних журналістських робіт);

II-й районний етап: матеріали переможців шкільного етапу конкурсу подаються до ПДЮТ (Курська, 15, каб. №1) до 07.04.2017 року;

III-й фінальний етап: по наданим матеріалам підбиваються підсумки, визначаються переможці, які нагороджуються під час проведення фіналу районного конкурсу-огляду «Інфосфера-2017» - 27 квітня 2017 року.

Умови проведення конкурсу-огляду:

В рамках конкурсу буде проведено огляд і оцінювання шкільних прес-центрів, шкільних часописів і періодичних видань, а також індивідуальних журналістських і літературних робіт у наступних номінаціях: • Кращий шкільний прес-центр (назва, структура, склад, напрямки роботи).
  Нагоро́да - щось, що видається як заохочення за заслуги, відзнаки, в знак подяки за що-небудь. Одним з призначень нагороди є надання особливого соціального статусу особі що отримує нагороду.
  Оцінювання - (фр. evaluation від value ціна, вартість) оцінка, визначення ціни, вартості, визначення кількості, якості продукції, якості ресурсів, придатності тощо; аналіз даних, обстановки.


 • Кращий шкільний часопис, шкільне видання (назва, «бренд», дизайн, формат видання, актуальність тематичних напрямків, різноманітність жанрів).

 • Журналістська робота (стаття, репортаж, інтерв'ю, тощо).

 • Кращий літературний твір (розповідь, нарис, гумореска, поетичний твір та ін.
  Пое́тика (грец. poietike - майстерність творення) - один із найдавніших термінів літературознавства, який постійно зазнавав внутрішньої змістової переакцентуації у зв'язку із еволюцією художньої літератури.
  Журнал Журнал (фр. journal) - друковане періодичне видання. Поряд з газетою, журнал є одним з основних ЗМІ і пропаганди, впливає на громадську думку, формуючи її відповідно до інтересів певних ідеологічних груп, суспільних класів, політичних партій і організацій.
  Література Літерату́ра (від лат. litterae - буква, літера), іноді книжництво, письменство - сукупність писаних і друкованих творів певного народу, епохи, людства. Література відображає та зберігає знання й культуру народу та певного історичного періоду.
  )

 • Відеофільм, до 5-ти хв. (сюжет, розкриття теми, операторська робота, оригінальність викладення).

 • Фоторепортаж (актуальність задуму, послідовність викладення подій, спец ефекти).

 • Краща стінна газета (назва, дизайн, зміст та ін.)

До участі у районному етапі подаються: по три примірники шкільної періодики, шкільних журналів, часописів, вісників Рад шкільного самоврядування, стінних газет та індивідуальні роботи (у друкованому варіанті).

Інформація про роботу шкільного прес-центру подається у двох варіантах: електронному (відеопрезентація) та друкованому (назва, склад, структура, напрямки роботи, проекти та ін.
Індивідуальність (лат. individuitas - неподільність) - сукупність своєрідних особливостей і певних властивостей людини, які характеризують її неповторність і виявляються у рисах характеру, у специфіці інтересів, якостей, що відрізняють одну людину від іншої.
Електроніка Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
)

Телефільм та фоторепортаж подаються в електронному форматі на дисках.

Усі роботи обов'язково мають бути підписані.

За додатковою інформацією звертатись:ПДЮТ, вул. Курська, 15, каб. №5-а, тел. 248–94–78,
Каталог: upload -> file
file -> Інформація для пасажирів Costa Cruises Зміст бронювання огляд круїзної компанії
file -> Аб «укргазбанк»
file -> Правила експлуатації та інформаційної безпеки системи «Інтернет-банкінг» Diamantpay business
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 7241. J. 61. 00-2016
file -> Інформація про юридичну особу Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності товариство з обмеженою відповідальністю "інвестиційна компанія "атіка"
file -> Державний стандарт професійно-технічної освіти дспто 8414. F. 42. 11-2016
file -> Державна прикордонна служба україни адміністрація державної прикордонної служби україни
file -> Перелік обладнання yeas


Скачати 22.76 Kb.

 • Час і місце проведення конкурсу: I -й шкільний етап
 • 27 квітня 2017 року . Умови проведення конкурсу-огляду
 • До участі у районному етапі подаються
 • Усі роботи обовязково мають бути підписані.