Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПоложення (умови) про визнання попереднього навчання (формального, неофіційного) Немає, зарахування проводиться на загальних умовах вступу. Нормативні вимоги і регуляторні положення процесу навчання

Скачати 41.71 Kb.

Положення (умови) про визнання попереднього навчання (формального, неофіційного) Немає, зарахування проводиться на загальних умовах вступу. Нормативні вимоги і регуляторні положення процесу навчання
Скачати 41.71 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.05.2017
Розмір41.71 Kb.
ТипПоложення
  1   2

БП 7.05020202 «Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництво»

Кваліфікація, що присвоюється за спеціальністю

Спеціаліст з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництвРівень кваліфікації

Спеціаліст – повна вища освітаСпеціальні вимоги до зарахування

Освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Технологі́чний проце́с - це впорядкована послідовність взаємопов'язаних дій та операцій, що виконуються над початковими даними до отримання необхідного результату.
Ви́ща осві́та - ступінь знань, що набуваються у вищих навчальних закладах (ВНЗ, вишах) на базі повної загальної середньої освіти, необхідний фахівцям вищої кваліфікації в різних галузях народного господарства, науки і культури.
За конкурсом іспитів з фаху та іноземної мови та середнього бала додатку до диплома бакалавра.Спеціальні положення (умови) про визнання попереднього навчання (формального, неформального, неофіційного)

Немає, зарахування проводиться на загальних умовах вступу.Нормативні вимоги і регуляторні положення процесу навчання

Положення про організацію навчального процесу в Національному аерокосмічному Університеті ім. М.Є.

Навчання Навча́ння - це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.
Жуковського «Харківський авіаційний інститут»Профіль програми (технічний, гуманітарний тощо)

Програма спеціаліста зі спеціальності 7.05020202 – «Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництво» орієнтована на підготовку фахівців в галузі комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв

Випускник може займати такі посади: інженер з автоматизованих систем керування виробництвом; інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів, інженер з ремонту та інші.

Ас (фр. as - туз; в переносному розумінні - вмілий, сміливий) - майстер повітряного бою. Часом слово вживається і для означення будь-якого висококласного спеціаліста.
Автоматизо́вана систе́ма керува́ння (АСК), Автоматизована система управління (АСУ), Комп'ютерна система управління (КСУ) - автоматизована система, що ґрунтується на комплексному використанні технічних, математичних, інформаційних та організаційних засобів для управління складними технічними й економічними об'єктами.
Автоматизація Автоматиза́ція - один з напрямів науково-технічного прогресу, спрямований на застосування саморегульованих технічних засобів, економіко-математичних методів і систем керування, що звільняють людину від участі в процесах отримання, перетворення, передачі і використання енергії, матеріалів чи інформації, істотно зменшують міру цієї участі чи трудомісткість виконуваних операцій.

  1   2


Скачати 41.71 Kb.

  • Спеціальні положення (умови) про визнання попереднього навчання (формального, неформального, неофіційного)
  • Нормативні вимоги і регуляторні положення процесу навчання
  • Профіль програми (технічний, гуманітарний тощо)