Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПорядок денний чергового засідання (№40) постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, пек, енергоефективності І розвитку підприємництва

Скачати 51.94 Kb.

Порядок денний чергового засідання (№40) постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, пек, енергоефективності І розвитку підприємництва
Скачати 51.94 Kb.
Дата конвертації09.05.2017
Розмір51.94 Kb.

Порядок денний чергового засідання (№ 40)

постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва

20.
Регулято́рна полі́тика - напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами країни.
06.2014 р. м. Львів, вул. Винниченка, 18, кім. 307

Початок: 12.45.
Голова: Т. Федак.

Присутні:

Відсутні:
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про порядок денний.

2. Про розгляд листів, скарг та звернень, що надійшли на комісію.

2.1. Про розгляд листа голови Львівської обласної державної адміністрації п. І.

Поря́док де́нний - це список запланованих подій на нарадах в порядку виконання. Зазвичай включає один або більше пунктів (тем) дискусії. Може, але не зобов'язаний, включати конкретний час кожної події.
Льві́вська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках.
Сех (№ вх. 02-3696 від 06.06.2014) щодо погодження напрямів використання коштів обласного бюджету у 2014 році на виконання заходів обласних програм.

2.2. Про розгляд листа директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації М.

Економічний розвиток - поняття економічної науки, що позначає перехід від одного етапу економіки до іншого, при якому в новому періоді не тільки збільшується виробництво тих самих товарів і послуг, що вже вироблялися раніше, а має місце й виробництво нових товарів і послуг з використанням нових технологій порівняно з попереднім періодом.
Довби (вх.02-3367 від 22.05.2014 р.) щодо роботи Регіонального фонду підтримки підприємництва у Львівській області.

2.3. Про розгляд листа директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації М. Довби (вх.02-3557 від 03.06.2014 р.) щодо фінансування заходів Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015рр.

2.4. Про розгляд листа голови фракції Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" О. Юринець (вх. Д 17 вн-196 від 03.06.2014 р.) щодо включення в порядок денний ХХХ чергової сесії обласної ради питання "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів з метою недопущення ліквідації Бориславської експедиції Прикарпатського УБР ПАТ "Укрнафта".

Віта́лій Володи́мирович Кличко́ (нар. 19 липня 1971(19710719), с. Біловодське[ru], Чуйська область, Киргизька РСР, СРСР) - український боксер, політик, громадський діяч, меценат, учений-педагог, член громадської ради журналу «ЄвроАтлантика», Герой України.
Політи́чна па́ртія - особлива громадська організація (об'єднання), яка прагне досягти мети, загальної для її членів шляхом придбання і здійснення політичної влади. Інструментом партії є оволодіння політичною владою в державі або взяти в ній участь через своїх представників в органах державної влади та місцевого самоврядування.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

2.5. Про розгляд листа в.о. голови Кам'янко-Бузької районної ради Т. Келеберди (вх. № 02-3527 від 29.05.2014 р.) щодо депутатського звернення Янишина Я.С. про вирішення питання про повернення в район Кам'янко-Бузького районного лабораторного відділення Радехівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ "Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України", Радехівського міжрайонного військкомату та філії "Кам'янко-Бузьке УЕГГ" в м. Кам'янка-Бузька.

2.6. Про розгляд листа голови Глибоцької районної ради Чернівецької області Г. Ванзуряка (вх. № 02-3492 від 28.05.2014 р.) щодо звернення депутатів Глибоцької районної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики з проханням щодо перегляду постанови НКРЕ від 17.01.13р.

Черніве́цька о́бласть - область у південно-західній частині України. Утворена 7 серпня 1940 з північної, переважно українцями заселеної, частини Буковини і сусідньої частини Бессарабії (з Хотином). Розташована у межах Карпат, Передкарпаття (Буковинське Прикарпаття) та Покутсько-Бессарабської височини.
Держа́вне регулюва́ння - це сукупність інструментів, за допомогою яких держава встановлює вимоги до підприємств і громадян. Воно включає закони, формальні і неформальні розпорядження і допоміжні правила, що встановлюються державою, а також недержавними організаціями або організаціями саморегулювання, яким держава делегувала регуляторні повноваження; - це набір здійснюваних державними структурами заходів, направленими на контроль за поведінкою індивідів або груп, які потрапляють під контроль цих структур. Воно включає закони і допоміжні інструменти, що створюються державою, а також правила, що встановлюються державними і недержавними агентствами в рамках делегованих повноважень.
№ 32 "Про затвердження Правил приєднання електроустановок до електричних мереж" в бік зменшення величини плати за приєднання до електромереж.

2.7. Про розгляд листа генерального директора ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія" О.

Електрична мережа (мережа живлення, електромережа) - взаємозв'язана мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії від постачальників до кінцевих споживачів. Вона складається з генеруючих станцій, високовольтних ліній електропередач та розподільчих ліній, які доставляють енергію до розподільчих пристроїв підстанцій, ввідних пристроїв, ввідно-розподільчих пристроїв, та головних розподільчих щитів.
Генеральний директор (ГД) - термін для деяких корпоративних службовців в бізнес операціях. Крім того може бути офіційною назвою деяких керівників підприємств, найчастіше в закладах громадського харчування.
Демцова (вх. № 02-3375 від 26.05.2014р.) щодо ситуації, яка склалася навколо підприємства.

2.8. Про розгляд листа голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради О. Балицького (№ К-03-175 від 27.05.2014 р.) щодо звернення директора ТзОВ "Надра Сервіс Груп" І. Сошинського від 12.05.2014 № 02/05/14 (вх. № 02-3049 від 12.05.2014 р.) про створення підприємства з переробки та знищення відходів промисловості, нафтошламів та нафтопродуктів, рекультивацію та відновлення земель та водних ресурсів Львівської області.

Природні ресурси - це сукупність об'єктів та систем живої та неживої природи, компоненти природного середовища, що оточують людину, які використовуються в процесі суспільного виробництва для задоволення матеріальних і культурних потреб людини та суспільства.
Во́дні ресу́рси (англ. water resources, water supply; нім. Wasserreserven f pl) - всі води гідросфери, тобто води рік, озер, каналів, водосховищ, морів й океанів, підземні води, ґрунтова волога, вода (льоди) гірських і полярних льодовиків, водяна пара атмосфери.
Львів Львів (МФА: [ˈʎʋiu̯], вимоваопис файлу) - місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Львівської області, національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та центром Західної України.

2.9. Про розгляд листа заступника начальника Державної фінансової інспекції у Львівській області В. Воїнського (вх. № 02-3356 від 22.05.2014 р.) щодо проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності ДП "Львіввугілля".

2.10. Про розгляд листа голови Турківської районної ради В. Дребота (вх. № 02-3320 від 21.05.2014 р.) щодо пуску газу в с. Шум'яч.

2.11. Про розгляд листа директора департаменту економічної політики Львівської міської ради І. Кулинич (вх. № 02-3263 від 19.05.2014 р.) щодо ситуації, яка склалася на ринку "Привокзальний".

2.12. Про розгляд листа першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Й. Ситника (вх. № 02-3016 від 13.05.2014 р.) щодо стану виконання державних та обласних цільових програм, які реалізуються в області, за підсумками І кварталу 2014 року.

2.13. Про розгляд Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу" (вх.

Антициклічна політика - це політика спрямована на підтримку певних стабільних темпів економічного зростання, на недопущення падіння, виникнення криз.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
№ 02-3100 від 12.05.2014 р.).

2.14. Про розгляд колективної скарги колишніх працівників ВАТ "Львівського дослідного нафтомаслозаводу" А. Гакавчина, М. Білика, В. Ониська, Г. Прядки, О. Станіка (вх. № 01-Ко-1142 від 06.05.2014 р.) на дії (бездіяльність) арбітражного керуючого ліквідатора ВАТ "Львівського дослідного нафтомаслозаводу" А. Стадника щодо невиплати заборгованості по заробітній платі та порушень вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Арбітражний керуючий - це фізична особа, яка має свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого та діє на підставі ухвали господарського суду. У різних судових процедурах він називається розпорядником майна, керуючим санацією та ліквідатором.
Заробі́тна пла́та, скорочено зарплата (також заробітна платня, зарплатня) - винагорода, обчислена, зазвичай, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

2.15. Про розгляд листа голови Миколаївської районної ради О. Жили (вх. № 02-2887 від 05.05.2014 р.) про рішення тридцять третьої сесії Миколаївської районної ради від 27 березня 2014 року.

2.16. Про розгляд листа голови Львівської обласної державної адміністрації І. Сех (вх. № 02-2764 від 29.04.2014 р.) щодо доопрацьованого проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік.

2.17. Про розгляд листа депутата Львівської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Г. Костюк (№ Д/з вн-199 від 04.06.2014 р.) щодо розгляду кандидатури Дяченка Андрія Павловича на посаду генерального директора Державного підприємства "Львіввугілля".

2.18. Про розгляд листа начальника Стрийського міського відділу ГУ МВС України у Львівській області В. Кулика (№ 02-3723 від 10.06.2014 р.) щодо результатів розгляду звернення в. о. голови Правління регіональної газової компанії "Львівгаз" В. Короля.

2.19. Про розгляд листа т.в.о. начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області С.

Правлі́ння - колегіальний виконавчий орган акціонерного товариства або іншої колективної особи.
Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.
Міністерство внутрішніх справ України Міністе́рство вну́трішніх справ Украї́ни (МВС України) - центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.
Вучкана (№ 02-3781 від 11.06.2014 р.) щодо результатів звернення з приводу неправомірних дій відносно філії Стрийське УЕГГ ПАТ "Львівгаз".

2.20. Про розгляд листа Президента Асоціації "Паливно-енергетичний комплекс Львівщини" Я. Шпака (№ 02-3801 від 11.06.2014 р.) щодо результатів розгляду питання приєднання електроустановки до електричних мереж, які висвітлені в Законі України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій".

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Монопо́лія (від грецьких слів «mono» - один, «poleo» - продаю) - виключне право (виробництва, торгівлі, промислу тощо), що належить одній особі, групі осіб чи державі.

2.21. Про розгляд листа Президента Асоціації "Паливно-енергетичний комплекс Львівщини" Я. Шпака (№ 02-3800 від 11.06.2014 р.) щодо результатів розгляду питання приєднання до електричних мереж нової електроустановки.

2.22. Про розгляд листа голови Сколівської районної ради М. Романишина (№ 02-3798 від 11.06.2014 р.) щодо результатів розгляду питання про будівництво вітрової електростанції в урочищі "Цюхів" та "Проччілля" с.Орів.

2.23. Про розгляд Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом" (№ 023739 від 10.06.2014 р.).

Державна реєстрація (лат. registratio - внесення до списку, переліку) - письмовий запис або фіксація іншим чином фактів, явищ, відомостей чи певних матеріальних об'єктів з метою їх державного обліку та контролю, засвідчення дійсності й надання їм законного (легітимного) статусу, а також вчинення інших реєстраційних дій.
Вітрова електростанція (ВЕС), також: вітроелектростанція - електростанція, яка за допомогою вітрової турбіни перетворює механічну енергію вітру на електричну. Вітрові електростанції - це система відновлюваної енергетики, оскільки вітер - відновлюване джерело енергії.
Підприє́мництво, підприє́мницька дія́льність - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

2.24. Про розгляд листа голови Львівської обласної державної адміністрації І. Сех (вх. № 02-3809 від 11.06.2014 р.) щодо створення Координаційної ради з питань реалізації проекту "Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини".

2.25. Про розгляд депутатського звернення депутата Львівської обласної ради Б. Каспера (№ Д 17 вн-209 від 12.06.2014 р.) щодо ліквідації Регіонального фонду підтримки підприємництва у Львівській області.

2.26. Про розгляд листа голови Полтавської обласної ради П. Ворони (№ 02-3813 від 12.06.2014 р.) щодо можливості участі на засіданні круглого столу.

2.27. Про розгляд листа директора "CCI-Lubelia" Я. Гумена (№ 02-3950 від 18.06.2014 р.) щодо реалізації проекту будівництва шахти "Любельська".Голова комісії Тарас ФЕДАК
Начальник відділу

аналізу програм та інвестицій Іван СОБКО


Скачати 51.94 Kb.

  • Голова
  • Політичної партії "УДАР Віталія Кличка
  • Кабінету Міністрів України
  • Законів України
  • Голова комісії Тарас ФЕДАК Начальник відділу аналізу програм та інвестицій Іван СОБКО