Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПорядок функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади Загальні положення

Скачати 133.86 Kb.

Порядок функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади Загальні положення
Скачати 133.86 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації25.03.2017
Розмір133.86 Kb.
  1   2   3

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного комітету

інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України,

Державного комітету зв’язку та інформатизації України

25.11.2002 №  327/225

ПОРЯДОК

функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади1. Загальні положення

1.1. Організація функціонування веб-сайту органу виконавчої влади передбачає затвердження його внутрішнього Порядку інформаційного наповнення з визначенням конкретних структурних підрозділів та посадових осіб, відповідальних за своєчасну підготовку і подання інформації та її зміст за кожним тематичним напрямом, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.

Викона́вча вла́да - одна з трьох гілок державної влади відповідно до принципу поділу влади. Розробляє і втілює державну політику, спрямовану на забезпечення виконання законів, та керує сферами суспільного життя.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
2002 № 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади" з урахуванням вимог цього Порядку.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

1.2. Структура головної сторінки веб-сайту органу виконавчої влади повинна відповідати структурі головної сторінки Єдиного веб-порталу.

  1   2   3


Скачати 133.86 Kb.

  • ПОРЯДОК