Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПошук інформації в Інтернеті

Скачати 31.19 Kb.

Пошук інформації в Інтернеті
Скачати 31.19 Kb.
Дата конвертації 10.06.2017
Розмір 31.19 Kb.

Тема:

Пошук інформації в Інтернеті

Мета:

засвоїти основні поняття, пов'язані із пошуком інформації в глобальній мережі, набути практичних навиків роботи з інформаційно-пошуковими системами, навчитись використовувати програму GoogleChrome для пошуку необхідної інформації.

Хід практичної роботи:

Початковий рівень.

1. Запишіть одну із відомих вам адрес

Пошукового тематичного каталогу__________________________________   

2. Із списку адрес виберіть український пошуковий сервер:

www.metabot.ru,

www.meta.ua,

www.google.com.

3. Включіть комп'ютер. Завантажте програму для роботи в мережі Інтернет.

Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.http://meta.ua/ua/

У вікні Адреса введіть з клавіатури адресу. Завершіть роботу клавішею Enter. Якщо така адреса є у списку, виберіть її і натисніть клавішу введення.Середній рівень

4.Запишіть служби мережі Internet

_________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________                                                                                                                                  

5. Використовуючи одну з пошукових систем Інтернет, знайти і записати телефонні коди українських міст, зазначених у завданні:

Уведіть ключові слова: телефонні коди України.

Ключове́ сло́во - слово, або сталий вислів природної мови, яке використовують для вираження деякого аспекту змісту документа (або запиту); слово, яке має істотне смислове навантаження. Воно може служити ключем під час пошуку інформації в інтернеті чи на сторінці сайту.
Пошуко́ва систе́ма (або скорочено пошукови́к) певна база даних - онлайн-служба (апаратно-програмний комплекс з веб-інтерфейсом), що надає можливість пошуку інформації в Інтернеті. У просторіччі під пошуковою системою розуміють веб-сайт, на котрому розміщено інтерфейс (фронт-енд) системи.
Телефонний код - система, що дозволяє користувачам телефонів здійснювати або приймати міжміські та міжнародні телефонні дзвінки. Код зони нумерації (званий ABC для географічно обумовленої зони нумерації або DEF - для географічно не підпадаючих під визначення зони нумерації) - три десяткових знака - та частина телефонного номера, яка вказує міжміський вузол зв'язку.
Відкрийте деякий веб-сайт, знайдіть потрібну інформацію.

  • Київ             – _____________

  • Донецьк       – _____________

  • Вінниця       – _____________

  • Богуслав      – _____________

  • Миронівка   – _____________

  • Харків          – _____________

  • Львів           – _____________

  • Полтава       – _____________        

6. Використовуючи одну з пошукових систем Інтернет, знайти і записати інформацію про місто, в якому ви проживаєте:

Назва міста                    – _______________________

Рік заснування міста      – _______________________

Площа міста                  – ______________________ .

Кількість населення       – ________________ людей.

Достатній рівень.

7.  Використовуючи одну з пошукових систем Інтернет, знайти і записати інформацію про погоду у вашому місті на найближчі 5 днів. Зробити скірншот сторінки із знайденою інформацією, вставте його до текстового документуВаше Прiзвище_Урок 22Уведіть ключові слова: погода назва міста і натисніть кнопку Шукати.
Те́кстовий файл - форма подання послідовності символів у комп'ютері, де кожен символ із задіяного набору символів кодується одним байтом чи послідовністю двох, трьох і т. д. байтів. На відміну від терміна «текстовий формат», що характеризує вміст даних, термін «текстовий файл» стосується файлу та характеризує його як контейнер, який зберігає такі дані.
Тепер відкрийте веб-сторінку деякого метеоресурсу. 

Дата

 

 

 

 

 

Температура

 

 

 

 

 

Тиск

 

 

 

 

 

Опади

 

 

 

 

 

8.   Вікрийте веб-сторінку іншого метеоресурсу. Зробити скірншот сторінки із знайденою інформацією, вставте його до текстового документу Ваше Прiзвище_Урок 22

9. Використовуючи одну з пошукових систем Інтернет, знайти інформацію: курс долара, євро, російського рубля. Зробити скірншот сторінки із знайденою інформацією, вставте його до текстового документу Ваше Прiзвище_Урок 22Високий рівень

10. Знайдіть інформацію про видатного українського політичного діяча Богдана Хмельницького, використовуючи українську пошукову систему  http://meta.

Рубль, ру́бе́ль - назва сучасних валют Росії (див. Російський рубль), Білорусі (див. Білоруський рубль), Придністров'я (Придністровський рубль). Російський рубль також використовується в Південній Осетії і Абхазії.
Політик Політик - особа, яка професійно займається політичною діяльністю, обіймає чи прагне до певної громадської посади. Як правило, нині політиків обирає електорат; на відміну від політиків, чиновників призначають.
ua. Зробити скірншот сторінки, вставити його у власний документ.

11. Користуючись пошуковою системою Google знайдіть вказану далі інформацію:

·        Хто такий Сальвадор Далі?                                                                  

·        Що таке АВЕСТА?                                                                                

·         Коли очікується місячне затемнення?                                                   Висновок:

 


Скачати 31.19 Kb.

2021