Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПотреба пат «укрнафта» в послугах з оцінки майна

Скачати 15.28 Kb.

Потреба пат «укрнафта» в послугах з оцінки майна
Скачати 15.28 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір15.28 Kb.

ПОТРЕБА ПАТ «УКРНАФТА» В ПОСЛУГАХ З ОЦІНКИ МАЙНА:
п/п

Найменування

позначення


Розподіл

1

Послуги з оцінки майна Замовника


ПАТ «Укрнафта»Термін надання послуг:

До 10.12.2016р.


Особливі вимоги:

1 Досвід професійної оціночної діяльності на ринку України не менше 10 років.

Профе́сія (фах) - відокремлений («окреслений») у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти.

2. Досвід оцінки за Міжнародними стандартами оцінки для цілей подальшого відображення у фінансовій звітності за МСФЗ не менше 100 проектів, у т.ч.

Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.
обов’язково великих підприємств і компаній нафтогазовидобувної, нафтогазотранспортної та нафтогазопереробної промисловості з кількістю об’єктів оцінки не менше 100 тис. од. хоча б за 1 проектом.

3.Наявність у штатному складі не менше 6 фахівців, сертифікованих Фондом державного майна України, та не менше 2 фахівців, сертифікованих RICS.

4. Наявність власної мережі афілійованих оціночних підприємств і філій по Україні.

5.Рекомендаціні листи від міжнародних аудиторських компаній Великої четвірки.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.
Ауди́т (лат. audit - слухати) - перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.Місце проведення тендеру:

04053, м. Київ, пров. Несторівський, 3-5, селекторний зал, 2-й поверх.


Відповідальний за проведення торгів:

1) з технічних питань: Широков Олег Анатолійович; тел.: (044) 503-47-64 ; e-mail: OShyrokov@Ukrnafta.com
2) з організації тендерних закупівель робіт та послуг: Балдіна Тетяна Євгенівна тел.: (044) 239-14-84;
Закупівлі (закупівля), (англ. purchasing, procurement) - це процес придбання товарів замовником: визначення потреби, пошук і вибір постачальника, підписання контракту, доставка товару. Закупівлі є складовою частиною процесу логістики.
e-mail:TBaldina@ukrnafta.com


Скачати 15.28 Kb.

  • Термін надання послуг
  • Місце проведення тендеру
  • 2) з організації тендерних закупівель
  • TBaldina @ ukrnafta . com