Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПовернення Ford на Ле-Ман, у 2016 році із цілком оновленим Ford gt, присвячене 50-тій річниці перемоги у 1966 році

Скачати 38.33 Kb.

Повернення Ford на Ле-Ман, у 2016 році із цілком оновленим Ford gt, присвячене 50-тій річниці перемоги у 1966 році
Скачати 38.33 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір38.33 Kb.


f_logo

www.facebook.com/fordt_logo-a

www.twitter.com/ford


Новини logo_ford

Повернення Ford на Ле-Ман, у 2016 році із цілком оновленим Ford GT, присвячене 50-тій річниці перемоги у 1966 році


  • У 2016 році Ford повертається на Ле-Ман із цілком оновленим суперкаром Ford GT для змагання в гонках спортивних авто класу Pro на витривалість; участь присвячена 50-тій річниці цілковитої перемоги Ford у 1966 році
  • Ford GT – це вершина майстерності компанії, втілена в аеродинамічній формі каркасу, виконаному з полегшеного вуглеводного волокна, оснащена двигуном Ford EcoBoost V6 ® із подвійним турбонаддувом потужністю 600 к. с. – найпотужнішим двигуном класу EcoBoostЛЕ-МАН, Франція, 12 червня 2015 року—сьогодні Ford анонсував повернення на одну з найпрестижніших автомобільних гонок у світі з новим гоночним автомобілем Ford GT, створеним на базі цілком оновленого потужного суперкара, який надійде у продаж наступного року.
Гоночний автомобіль Ford GT, який багато хто пам'ятає як переможця Гран-прі гонок на витривалість, братиме участь у перегонах 24 години Ле-Мана, що відбудуться наступного року. Відроджений сьогодні для знаменитої траси Ле-Мана, що у Франції, гоночний автомобіль Ford GT буде змагатися в легендарній 24-годинній гонці на витривалість поряд з іншими спортивними авто класу Pro.
Перего́новий автомобіль - одномісний (монопосто) автомобіль, призначений для участі в автомобільних перегонах, в тому числі для встановлення рекордів швидкості (рекордно-гоночні і надшвидкісні автомобілі - «боліди»).

Ford застосував свої останні інновації у новій гоночній версії автомобіля, розробленій на базі цілком оновленого Ford GT, що була представлена у січні. Серійна та гоночна версії авто будуть доступні в 2016 році, на честь відзначення 50-ї річниці завоювання гоночним автомобілем Ford GT всіх трьох нагород на гонці 24 години Ле-Мана в 1966 році.
«Коли у 60-х роках GT40 брав участь у Ле-Ман, Генрі Форд II шукав можливість довести, що Ford може перемогти легендарних виробників-учасників гонок на витривалість», – розповів Білл Форд (Bill Ford), виконавчий голова правління компанії Ford Motor.
Правлі́ння - колегіальний виконавчий орган акціонерного товариства або іншої колективної особи.
Ге́нрі Фо́рд (англ. Henry Ford; * 30 липня 1863(18630730), Дірборн, Мічиган, США - † 7 квітня 1947, Дірборн, США) - конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині - SAE International), також один з найбагатших людей усіх часів.
«Ми все ще пишаємося, що виграли культові гонки чотири рази підряд і дух прагнення перемоги, завдяки якому було створено перший інноваційний Ford GT, надихає нас і сьогодні».
Новий гоночний автомобіль Ford GT у 2016 році візьме участь у всіх етапах гонок Чемпіонату світу з перегонів на витривалість та Чемпіонату спортивних автомобілів TUDOR, дебютуючи у змаганні Rolex 24, що відбудеться у січні 2016 року в місті Дайтоні, штат Флорида.
Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).
Фло́рида (англ. Florida) - штат на південному сході США, розташований переважно на півострові з однойменною назвою, який виступає в Атлантичний океан. Флорида - 22-й за площею та 3-й за населенням штат США.
Гоночні команди Ford будуть під керівництвом організації Chip Ganassi Racing with Felix Sabates (CGRFS). Обидві представлені команди: і команда Чемпіонату світу з перегонів на витривалість, і команда Чемпіонату спортивних автомобілів TUDOR на Ле-Мані, змагатимуться на чотирьох автомобілях.
В 1895 році відбулися автомобільні перегони за маршрутом Париж-Бордо-Париж на відстань 1150 кілометрів. З-поміж учасників першим прибув на фініш через 48 годин і 47 хвилин двомісний «Папар-Лавассор» (3,5 к.с.). За кермом сидів його конструктор Еміль Лавассор. Коли він виліз із машини, то вигукнув: «Яке то було божевілля! Я летів із швидкістю 30 кілометрів за годину!».
Імена пілотів будуть оголошені пізніше.
Цілком оновлений Ford GT є вершиною роботи нової групи Ford Performance – відділення, що займається впровадженням інновацій для підвищення експлуатаційних якостей авто.

Відділення Ford Performance отримало завдання до 2020 року створити 12 нових високоефективних авто. Підрозділ буде досліджувати та застосовувати інноваційні технології на визначених високоефективних авто та комплектуючих для прискорення впровадження їх, у кінцевому результаті, в авто всього модельного ряду Ford.


Сегмент високоефективних авто Ford швидко розвивається з причини зацікавленості компанії у задоволенні потреб клієнтів, у збільшенні економії пального, застосуванні передових технологій та задоволенні від керування.
Інноваці́йні техно́логії - радикально нові чи вдосконалені технології, які істотно поліпшують умови виробництва або самі виступають товаром. Зазвичай мають знижену капіталомісткість, характеризуються більшою екологічністю й меншими енергопотребами.
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
Модельний ряд, над яким працює Ford Performance включає Ford GT, Focus RS, F-150 Raptor, Shelby GT350 і Shelby GT350R, Focus ST і Fiesta ST.
Марк Філдс (Mark Fields), президент та виконавчий директор компанії Ford Motor зазначив: «Ford залишається загально сконцентрованим на трьох пріоритетних завданнях – прискорення реалізації нашого плану під назвою One Ford, створення ідеальних авто із пристрастю та повною віддачею та впровадження інновацій у всі галузі нашого бізнесу». «Новий Ford GT був створений із застосуванням всіх цих трьох факторів. Також, маючи за плечима довготривалий досвід в автоспорті, ми знаємо, що змагання світового класу – це своєрідний «інкубатор», де народжується ще більше інноваційних ідей».
Гоночний автомобіль Ford GT, оснащений рядом інноваційних технологій, які, як сподівається компанія Ford, не тільки зроблять його конкурентним на гонках спортивних авто класу Pro на витривалість, а й у підсумку стануть складовою кожного авто, випущеного Ford.
Іннова́ція - ідея, новітній продукт в галузі техніки, технології, організації праці, управління, а також у інших сферах наукової та соціальної діяльності, засноване на використанні досягнень науки і передового досвіду, є кінцевим результатом інноваційної діяльності.
Вони включають високу аеродинамічність, яка забезпечує значне збільшення притискної сили для кращої стабільності з мінімальним тертям, полегшені складники із застосуванням вуглеводного волокна у матеріалі виконання шасі, що робить його легким та надзвичайно міцним, а також потужний та ефективний двигун EcoBoost.
Радж Наїр (Raj Nair), віце-президент із глобального розвитку продукції компанії Ford, сказав: «Після того, як був розроблений Ford GT, для всіх нас стало очевидним, що це автомобіль, який поверне компанію Ford у світ автогонок». «Ми віримо, що застосовані у Ford GT покращена аеродинаміка, полегшеність та потужний EcoBoost, дадуть можливість цьому непереможному гоночному автомобілю знову позмагатися на світовій арені».
3,5-літровий двигун EcoBoost V6 дебютував на Чемпіонаті спортивних автомобілів TUDOR у 2014 році.
Більшість автомобілів ділиться на праворульні і ліворульні.
Із того часу Ford разом із CGRFS здобули беззаперечні перемоги на великих гонках, включаючи 12 годин Себрінга та «Ролекс» (Rolex) 24 у Дайтоні. Крім великого успіху у допомозі розробки спортивних авто, гоночні команди Ганассі здобули беззаперечні перемоги на змаганнях Daytona 500, Brickyard 400 і Indianapolis 500.
«Ми перемагали на гонках та чемпіонатах, але у Ле-Мані беремо участь вперше», – зізнався власник команди Чіп Ганнасі (Chip Ganassi). «Коли з'явилася можливість разом із цілком оновленим Ford GT взяти участь у гонках на найбільшій світовій арені автомобільного спорту та ще й у 50-ту річницю однієї з найвідоміших в історії гонок перемог, чи могла б якась із команд відмовитися від цього?
Автомобі́льний спорт (також автоспорт) - автомобільні змагання на пересіченій місцевості та на шосе й шосейних спорудах різного типу, які проводяться на спортивних, гоночних та серійних автомобілях.
Чи буде це випробуванням для нас? Безперечно, але ми не могли б бажати собі кращого партнера ніж компанія Ford».
# # #

Нові прес-релізи, пов'язані матеріали, фотографії з високою роздільною здатністю та відео можна знайти на веб-сайті www.media.ford.com/.


Скачати 38.33 Kb.

  • Повернення Ford на Ле-Ман, у 2016 році із цілком оновленим Ford GT, присвячене 50-тій річниці перемоги у 1966 році
  • ЛЕ-МАН, Франція, 12 червня 2015 року
  • Генрі Форд