Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПовідомлення дякуємо за покупку продукції jxd! Для того, щоб Ви могли повністю насолодитися нашою продукцією ми наполегливо рекомендуємо Вам прочитати наступну інформацію перед початком використання

Скачати 113.2 Kb.

Повідомлення дякуємо за покупку продукції jxd! Для того, щоб Ви могли повністю насолодитися нашою продукцією ми наполегливо рекомендуємо Вам прочитати наступну інформацію перед початком використання
Скачати 113.2 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір113.2 Kb.
ТипПовідомлення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Дякуємо за покупку продукції JXD!

Для того, щоб Ви могли повністю насолодитися нашою продукцією ми наполегливо рекомендуємо Вам прочитати наступну інформацію перед початком використання.
Примітка: просимо відключити прилад від джерела живлення до підключення до USB кабелю, а потім увімкніть прилад.

Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.
Джерело живлення - елемент електричного кола, в якому зосереджена електрорушійна сила.
В іншому випадку функції приладу можуть бути порушені. Використання USB кабелів, крім тих, які надані з приладом, заборонено.


 • НЕ залишайте ваш прилад в умовах підвищених температур, підвищеної вологості та забрудненого навколишнього повітря.
  Воло́гість - міра насиченості речовини водою. У поняття вологості не входить вміст хімічно зв'язаної (конституційної), а також кристалогідратної води.
  Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.


 • НЕ залишайте ваш прилад в машині при закритих вікнах, особливо в літню спеку.

 • УНИКАЙТЕ ударів пристрою об які-небудь тверді предмети, які можуть подряпати або завдати шкоди програмам. Не розбирайте пристрій.

 • НЕ використовуйте пристрій в посушливих умовах, щоб уникнути статичного впливу.

 • НЕ використовуйте пристрій при водінні автомобіля, щоб уникнути ДТП.
  Статика - розділ механіки, в якому вивчають умови рівноваги нерухомих тіл.
  Посу́ха, засу́ха - нестача чи відсутність опадів протягом тривалого періоду часу при підвищених температурах та зниженні вологості повітря, внаслідок чого зникають запаси вологи в ґрунті.
  Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.


 • НЕОБХІДНО вставляти або виймати TF карту при вимкненому стані, щоб уникнути несподіваного пошкодження пристрою, у зв'язку з перехідним струмом.

 • Не відключайте пристрій від комп'ютера під час форматування системи або в ході завантаження / скидання файлів, це може стати причиною помилок програм.

 • НЕ залишайте пристрій біля дітей.

 • JXD не несе відповідальності за втрату ваших даних з пристрою при будь-яких обставинах.

 • JXD не зобов'язан заздалегідь інформувати своїх клієнтів про будь модифікації програмного забезпечення продукції, і тлумачення JXD буде превалювати над обов'язковими місцевими законами.
  Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.
  Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
КЛЮЧОВІ ІНСТРУКЦІЇ
 1. ЖИВЛЕННЯ

 2. НАВУШНИКИ

 3. МІКРОФОН

 4. СЛОТ ДЛЯ TF КАРТИ

 5. USB / OTG

 6. 5V ЗАРЯДКА

 7. .
  Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
  СКИДАННЯ


 8. КОЛОНКА

 9. КАМЕРА

 10. CHE

 11. ЗВУК VOL / VOL-

 12. ПОВЕРНЕННЯ


1 ЖИВЛЕННЯ

1.1 ВКЛЮЧЕННЯ/ВІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ

ВКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ: Затисніть кнопку живлення на кілька секунд для включення приладу.

ВІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ: Затисніть кнопку живлення на кілька секунд в будь-якому інтерфейсі, з'явиться наступне вікно, натисніть "OK" для відключення приладу.

1.2 ВІДКРИТТЯ / ЗАКРИТТЯ ЕКРАНУ

Після короткого натискання на кнопку живлення - екран закривається, прилад переходить в режим очікування і збереження енергії.

Після повторного короткого натискання на кнопку живлення - екран знову відкривається.
1.3 ЗАРЯДКА

Необхідно заряджати прилад, якщо рівень зарядки батареї є низьким.

CHE ON: Зарядка

CHE OFF: Повна зарядка.2 ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Головне меню показано нижче:2.1 ПАНЕЛЬ СТАТУСУ:

Панель статусу вказана далі:Натисніть , щоб повернутися до останнього кроку, натисніть , щоб повернутися до головного меню, натисніть , щоб перевірити записи щодо використаних програм, натисніть , з'явиться невелике віконце, за допомогою якого можна швидко увійти в "Wallpaper" (шпалери робочого столу), "apkmanager" (менеджер apk), "settings" (настройки).

Натисніть на праву частину панелі статусу, щоб розсунути панель. Після цього ви можете безпосередньо підключити USB (перевірте деталі та вказівки), перезавантажитеся і виконайте деякі фонові операції для певних програм. Як показано на зображенні нижче:


2.2 Натисніть для входу у пошукову мережу google, натисніть для входу в голосовий пошук, натисніть , щоб увійти у папку всіх програм, встановлених на пристрої.

Го́лос - звук, який відтворює людина, використовуючи голосові зв'язки. Людина використовує голос для розмови, співу, крику, сміху, плачу. Голосоутворення відбувається шляхом видихання повітря з легень через рот та ніс, при чому голосові зв'язки вібрують і створюють у повітрі звукові хвилі.

2.3 Тривале натискання на іконки, протягом декількох секунд, призведе до копіювання іконок у головне меню.

3 ВІДЕО / ЗОБРАЖЕННЯ

Натисніть , щоб увійти у меню, як показано нижче:
3.1 ВІДЕО

Натисніть "Movies" (Фільми), щоб увійти у меню, показане далі:Виберіть фільм, який хочете подивитися і натисніть для відтворення.

Відтво́рення - слово, яке, в залежності від контексту застосування набуває різних значень.

Натисніть для контролювання відтворення фільму


Натисніть для контролю відрізків транслювання фільму.
3.2 ЗОБРАЖЕННЯ

Натисніть "Pictures" (Зображення), щоб увійти у меню, показане далі:Натисніть на будь-яку картинку для її завантаження, натисніть у верхньому правому куті, щоб увійти у функцію настроювання зображень: Деталі, Встановити як, Корп., Повернути ліворуч, Повернути праворуч і т.д.


Перевірте фото, як зазначено нижче:4. МУЗИКА

Натисніть , щоб увійти у меню музики, як показано нижче:У верхній частині будуть вказані виконавці, альбоми, пісні, списки відтворення, жанри, і т.д. на ваш вибір.

Натисніть , щоб показати всі пісні, наявні на пристрої, натисніть на відповідну пісню для її відтворення, як показано на зображенні нижче:5 БРАУЗЕР

Натисніть , щоб увійти у браузер, як показано нижче:Натисніть , щоб увійти на посилання веб-сайту6 МЕНЕДЖЕР ФАЙЛІВ

Натисніть , щоб увійти у менеджер файлів, як показано нижче:


Користувач може завантажити всі файли на флеш-пам'ять, TF карту або на зовнішнє обладнання.

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.

Тривале натискання на який-небудь файл у Менеджері файлів дозволить увійти у операції папки: Delete Folder (Видалити Папку), Rename Folder (Перейменувати Папку), Copy Folder (Скопіювати папку), Move (Cut) Folder (Перемістити (обрізати) папку), Zip Folder (Стиснути папку), Paste into folder (Скопіювати в папку) і extract (вилучити).
7 НАСТРОЙКА

Натисніть , щоб увійти у меню настройки

7.1 WIFI

Натисніть для настройки WI-FI. Як показано на зображенні нижче:Запустіть пошук WI-FI та підключіться до доступного WI-FI.


7.2 Звук

Регулювання гучності Медіа, Будильнику і Повіщення.

Налаштування рінгтона сповіщань.

Налаштування звуку для зворотнього зв'язку (Звук при натисненні / Звук блокування сигналу).


7.3 Дисплей

Яскравість: Для регулювання яскравості пересувайтеся вправо / вліво, далі натисніть "OK" для підтвердження.

Яскрáвість - світлова характеристика тіл, які є джерелами світла. Відношення сили світла, що випромінюється поверхнею в одиницю тілесного кута до площі її проекції в площині, перпендикулярній напряму спостереження.

Анімація: Виберіть "No animations" (Без анімації), "Some animations" (Деяка анімація) або "All animations" (Вся анімація)

Автоматичний поворот екрану: При включенні меню екрана буде змінюватися при обертанні повороті пристрою.

Автоматичне відключення екрану: Встановіть час, після якого екран автоматично відключиться.

Адаптація екрану: Використовується для підтримки деяких ігор з низьким дозволом.

Калібрування G-сенсора: Використовується, якщо сенсор прискорення не точний.
7.4 Пам'ять

Показує пам'ять SD карти і флеш-пам'яті.


7.5 Додаток

Управління і видалення встановлених додатків.

Перегляд і контроль працюючих послуг.
Видалити програми: Натисніть на додаток, потім натисніть на "Disable" (Відключити), натисніть "OK" для видалення. Як показано нижче:


7.6 Безпека

Встановіть пароль блокування екрану.


7.7 Мова і введення

Встановіть систему мови і введення.


7.8 Резервне копіювання та скидання

Резервне копіювання даних програми, паролі WI-FI та інші налаштування серверів google.

Скидання заводських установок: Стирає всі дані на пристрої.
7.9 Дата і час

Установка Дати / Часу / Тимчасового поясу / Тимчасового формату / Формату дати.


7.10 Опції розробника

Встановіть USB, ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА, ДОДАТКИ і т.п.

Програміст, також програмник[Джерело?] - фахівець, що займається програмуванням, виконує розробку програмного забезпечення (в простіших випадках - окремих програм) для програмованих пристроїв, які, як правило містять один чи більше CPU.
Фа́брика (англ. factory, plant, нім. Fabrik f)- промислове підприємство, засноване на використанні системи машин; форма великого машинного виробництва.
Інтерфе́йс користувача́ (англ. user interface, UI, дружній інтерфейс) - засіб зручної взаємодії користувача з інформаційною системою. Сукупність засобів для обробки та відображення інформації, максимально пристосованих для зручності користувача; у графічних системах інтерфейс користувача реалізовується багатовіконним режимом, змінами кольору, розміру, видимості (прозорість, напівпрозорість, невидимість) вікон, їхнім розташуванням, сортуванням елементів вікон, гнучкими налаштовуваннями як самих вікон, так і окремих їхніх елементів (файли, папки, ярлики, шрифти тощо), доступністю багатокористувацьких налаштувань.


7.11 Табличка

Показує інформацію про пристрої: Юридична інформація, номер моделі, версія Android, версія Baseband, версія Kernel і виробничий номер.ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ

Колір

Чорний

Розмір і вага

Довжина: 9.37 дюймів (238.0мм)
Ширина: 5.86 дюймів (149.0мм)
Товщина: 0.47 дюймів (11.9мм)
Вага: 1.10 фунтів (500гр)

Пам'ять

8GB

Чіп

BOXCHIP A13(ARM Cortex A8 1.0GHz, Mali-400MP), 512MB DDR3

Операционная система

Google Android OS4.0.3

Сенсорна система

П'яти Сенсорний ємнісний екран

Екран

9.0-дюймів (діагональний) Ємнісний сенсорний екран

Роздільна здатність : 800-на-480-пикселівЕкстра

3 осьовий датчик гравітації

Бездротові підключення

Wi-Fi (802.11 b/g/n) ; Підтримує MSN, Email, Facebook, Skype і т.п..

Ігровий центр

Підтримує Android Gravity і сенсорні ігри

Додатки

Підтримує 10,000 додатків безкоштовного завантаження, такі як офісні програми та навчальні додатки, і т.п.

Камери, фото-та відео-зйомка

0.3M передня камера; Підтримка Інтернет Відео чату, DC і DV; Підтримка відеозапису, HD (1080P); Підтримка JPG, BMP і PNG і т.п., Перегляд і слайд-шоу

Відео

Підтримка RMVB, AVI, MPEG-4, ASP, DIVX, WMV, F4V і FLV; Підтримка YouTube, TED Mobile і BBC News і т.д.. (Деякі повинні підтримуватися APK)

TV-OUT

Підтримка HD TV-OUT

Аудіо

Підтримка MP3, WMA, FLAC і OGG і т.п

Електронні книги

Підтримка PDF, TXT, CHM, UMD і HTML і т.п..

Батарея

Вбудована 4000мАч перезаряджається літієво-полімерна батарея;

До 6 годин роботи в мережі по Wi-Fi, перегляду відео та прослуховування музики;

Зарядка через адаптер або USB, підключений до системи комп'ютеру.


Сполучні пристрої

HDMI коннектор
USB2.0 високошвидкісний
OTG Коннектор
3.5-мм стереонаушники міні-джек
Слот для мікро TF карт, максимум 32Гб


Мови

Підтримує мови: англійська (Австралія), англійська (Канада), англійська (Нова Зеландія), англійська (Сінгапур), англійська (США), англійська (Великобританія), англійська (Південна Африка), англійська (Індія), англійська (Ірландія), китайський (спрощене письмо), китайська (традиційна), японська, корейська, чеська, датська, німецька (Німеччина), німецька (Ліхтенштейн), німецька (Австрія), німецька (Швейцарія), французький (Бельгія), французька (Канада), французька (Франція), французький (Швейцарія), італійський (Італія), італійська (Швейцарія), голландська (Бельгія), голландська (Нідерланди), норвезька, фінська, польська, португальська (Бразилія), португальська (Португалія), шведська, турецька, грецька , російська, арабська (Єгипет), арабська (Ізраїль), болгарська, каталонська (Іспанія), іспанська (США), іспанська (Іспанія), іврит, хорватська, угорська, індонезійська, литовська, латиська, румунська, словацька, словенська, сербська, тайський, тагальська, український, в'єтнамський

8 Як підключити пристрій до комп'ютеру?
територія володінь
Нíкополь (Никипіль, Нікопіль, Микитино) - місто обласного підпорядкування у Дніпропетровській області. Адміністративний центр Нікопольського району. Четверте за чисельністю населення місто області, центр Нікопольського марганцевого басейну, в місті працюють два підприємства металургійної та декілька машинобудівної промисловості.
Індонезі́йська мо́ва (Bahasa Indonesia) - одна з австронезійських мов. Офіційна мова (з 1945 р.) і мова міжнаціонального спілкування в Індонезії. В побутовому спілкуванні її використовує близько 20 млн чоловік.
Лито́вці (самоназва лит. lietuviai, одн. лит. lietuvis) - європейський народ, більша частина якого проживає в Литві.
Катало́нці (кат. Catalans - катала́нс) - західнороманський народ у Південно-Західній Європі, основне населення історичної області Каталонія.
Слова́ки (самоназва Slováci - словаці) - народ, який становить основне населення Словаччини.
Хорва́ти (хорв. Hrvati) - південнослов'янський народ, що мешкає переважно в Хорватії, Боснії і Герцеґовині та прилеглих країнах. Налічується близько 4,6 мільйонів хорватів на Балканах, і по всьому світові - 9 мільйонів.
Іспанці - народ, що мешкає на Піренейському півострові. Іспанці є нащадками кельтоіберійців, вестготів, римлян і маврів. Розмовляють іспанською мовою. Чисельність іспанців у світі становить приблизно 135 мільйонів осіб.
Португа́льці (самоназва - os portugueses «уш портуґезиш») - народ на крайньому півдні Західної Європи, основне населення держави Португалія.


8.1 Відкрийте налагодження USB

Натисніть "Developer options" (опції розробника), відзначте налагодження USB.


8.2 Відкрийте режим U диску

Приєднайте пристрій до комп'ютеру за допомогою кабелю USB, виберіть "Turn on USB Storage" (Включить зберігання USB), щоб увійти в режим U диску.

Зберіга́ння - дія за значенням зберігати; технологічний процес.
8.3 Закриття режиму U диску

Натисніть "Turn off USB storage" (відключити зберігання USB), потім вийміть U диск.
Технические спецификации
Операционное окружение

Windows 98SE/ME;Windows2000;Windows XP или выше
В комплекте

Устройство S9100, руководство по эксплуатации, USB кабель, Стереонаушники , OTG кабель, CD

Скачати 113.2 Kb.

 • КЛЮЧОВІ ІНСТРУКЦІЇ ЖИВЛЕННЯ
 • КОЛОНКА КАМЕРА CHE ЗВУК VOL / VOL- ПОВЕРНЕННЯ 1 ЖИВЛЕННЯ
 • ВІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ
 • 1.2 ВІДКРИТТЯ / ЗАКРИТТЯ ЕКРАНУ
 • 1.3 ЗАРЯДКА
 • 7 НАСТРОЙКА Натисніть , щоб увійти у меню настройки 7.1 WIFI
 • 7.3 Дисплей
 • 7.4 Память
 • 7.6 Безпека
 • ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ
 • 8.1 Відкрийте налагодження USB
 • 8.3 Закриття режиму U диску