Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПовідомлення щодо встановлення онлайн ресурсу обслуговування бізнес клієнтів ifobs

Скачати 26.89 Kb.

Повідомлення щодо встановлення онлайн ресурсу обслуговування бізнес клієнтів ifobs
Скачати 26.89 Kb.
Дата конвертації28.03.2019
Розмір26.89 Kb.
ТипПовідомлення

Інформаційне повідомлення щодо встановлення онлайн ресурсу обслуговування бізнес клієнтів iFOBS

 1. Вам потрібно зайти на сайт банку https://www.ideabank.ua та здійснити вхід в інтернет-банкінг для бізнес клієнтів 1. На сторінці логування iFOBS в розділі «Корисні посилання» для завантаження

Розміщено Заява на приєднання до Публічного договору для підключення iFOBS. 1. Заповнену Заяву, та підписану посадовими особами підприємства, потрібно передати на обслуговуюче Вас відділення банку.

 2. Протягом робочого дня на вказані в заяві телефонні номери посадових осіб підприємства буде надіслано пароль до секретного ключа.

 3. На електронну пошту (яка вказана в Заяві) буде надіслано Архівний файл з первинними ключами цифрового підпису для входу в IFOBS.

 4. Архівний файл з первинними ключами цифрового підпису для входу в IFOBS Вам потрібно розархівувати та зберегти на локальному диску персонального комп’ютера або іншого носія (рекомендується флешка).

 5. На сторінці логування iFOBS в розділі «Корисні посилання» для завантаження

розміщено інсталяційний пакет програми iFOBS_Win32Cclient, який Вам потрібно завантажити на робочі комп’ютери осіб, що зазначені в картках із зразками підписів в банку та Згідно інструкції про Встановлення iFOBS_Win32Cclient встановити систему iFOBS на робочі комп’ютери відповідальних осіб клієнта.

 1. Для першого входу у систему IFOBS виконайте наступні дії:

 1. Запустіть файл iFOBSClient.exe із робочої папки системи або запустіть створений при установці IFOBS Win32 Client ярлик.

 2. Виберіть мову інтерфейсу.

 3. Введіть логін користувача у полі Логін користувача.

Логін користувача дорівнює назві отриманого архівного файлу, відправленого банком на мейл, вказаний в заяві на підключення IFOBS

 1. Введіть пароль для входу в систему у полі Пароль для входу в систему.

Пароль дорівнює логіну користувача

 1. Введіть пароль до секретного ключа у полі Пароль до секретного ключа.

Клієнт отримує через смс на мобільний номер, вказаний в заяві

 1. Вкажіть шлях до секретного ключа у полі Шлях до секретного ключа. По замовчуванню система підставляє у дане поле значення «A:\». Ви можете змінити шлях за допомогою кнопки або ввести його у поле вручну. Якщо Ви не бачите даного поля на формі вводу, натисніть кнопку «Подробиці» 1. Після встановлення та першого входу в систему iFOBS Вам необхідно Роздрукувати заяву на сертифікацію ключів та підписаний посадовими особами підприємства екземпляр передати у відділення Банку.

 2. Керівник відділення після отримання заяви на сертифікацію ключів здійснює активацію Ваших ключів, про що повідомляє Вас в телефонному режимі, а також після авторизації запиту на зміну сертифікату на електронну пошту (яка вказана в Заяві) прийде відповідне повідомлення:

«Уважаемый(ая) Шевяк Олег Вікторович

Ваш запрос на авторизацию сертификатов для пользователя KTL обработан. Вы можете зайти на клиентское место и получить подготовленные сертификаты.


Это сообщение сформировано автоматически. Пожалуйста, не отвечайте на него.»

!!! ВАЖЛИВО. Встановлення IFOBS та сертифікацію ключів потрібно робити окремо по кожному Користувачу IFOBS.

З повагою,Ваш фінансовий партнер - ПАТ «Ідея Банк»Скачати 26.89 Kb.

 • Заява на приєднання до Публічного договору для підключення iFOBS .
 • Логін користувача.
 • Пароль для входу в систему
 • Шлях до секретного ключа.
 • !!! ВАЖЛИВО. Встановлення IFOBS та сертифікацію ключів потрібно робити окремо по кожному Користувачу IFOBS .