Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПояснювальна записка до звіту про виконання бюджету м. Вінниці за 2013 рік

Пояснювальна записка до звіту про виконання бюджету м. Вінниці за 2013 рік
Сторінка1/18
Дата конвертації08.05.2017
Розмір4.52 Mb.
ТипПояснювальна записка
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18

___08.02.2014____№_10-00-012-6189___

На №______________________________
ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до звіту про виконання бюджету м. Вінниці за 2013 рік


Загальна характеристика виконання бюджету

До бюджету міста за 2013 рік надійшло 1354773,096 тис.грн., в тому числі до загального фонду – 1155646,425 тис. грн., до спеціального фонду 199126,671тис.грн., що становить 99,6 відсотків до уточненого плану на рік, в тому числі по загальному фонду 98,0 відсотків, по спеціальному фонду – 109,7 відсотка.

Виконання по видатках склало 1345631,925 тис.грн., в тому числі за рахунок загального фонду – 1173590,711 тис.грн., спеціального фонду – 172041,214 тис.грн., що складає по загальному фонду 97,2 відсотки до уточненого плану на рік, по спеціальному фонду видатки профінансовано на 80,1 відсотка до уточненого плану на рік.

Крім того, від повернення кредитів, наданих для кредитування громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла, до спеціального фонду бюджету надійшло 52,252 тис.грн.

Виконання бюджету по загальному та спеціальному фондах в розрізі джерел доходів, а також по видах видатків характеризується слідуючими даними:


Показники економічного розвитку м.Вінниці у 2013 році.
У 2013 році робота виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій міста була зосереджена на всебічному і збалансованому розвитку Вінниці.

У звітному році затверджено Стратегію розвитку «Вінниця-2020». Виконано комплекс заходів з наповнення міського бюджету, забезпечено реалізацію важливих інвестиційних, інфраструктурних та енергоефективних проектів. Внесено зміни до існуючого Генерального плану, визначено перспективну межу міста.

Економічний розвиток - поняття економічної науки, що позначає перехід від одного етапу економіки до іншого, при якому в новому періоді не тільки збільшується виробництво тих самих товарів і послуг, що вже вироблялися раніше, а має місце й виробництво нових товарів і послуг з використанням нових технологій порівняно з попереднім періодом.
Генера́льний план - вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, територій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів.

У 2013 році обсяг реалізації продукції (робіт, послуг) очікується в розмірі 7200,0 млн.грн. (фактичне виконання у 2012р. – 6866,0 млн.грн.). Збільшили обсяги виробництва ПрАТ «Вінницяпобутхім», ТОВ «Сперко Україна», ЗПВ «Вінтар», «Поділлязалізобетон», ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», «Вінницька кондитерська фабрика», ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», Вінницький завод фруктових концентратів і вин», ДП «Вінницятрансприлад» та інші.

Введено ряд нових виробничих потужностей: олійно-екстракційний завод ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», виробництво оздоблювальних матеріалів ТОВ «Бастіон-2009», зблокованого з виробничим корпусом складу гофротари ПрАТ «Вінницяпобутхім». Завершено реконструкцію варочного відділення цеху фруктових наповнювачів ТОВ «Аграна Фрут Україна», розширення цеху по переробці риби ТОВ «Вінтар».Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених з початку інвестування в економіку міста, становив 114,6 млн.
Виробни́ча поту́жність (рос. производственная мощность, англ. production capacity, productive capacity; нім. Betriebskapazität f) - розрахунковий, максимально можливий річний (добовий) випуск продукції або обсяг переробки сировини в номенклатурі і асортименті, що передбачається на плановий період при повному використанні виробничого обладнання і площ з урахуванням застосування передової технології, організації виробництва і праці.
Прямі́ інозе́мні інвести́ції (ПІІ; англ. Foreign direct investment (FDI)) - за визначенням «інвестиція, що викликає тривалий інтерес до підприємства, яке діє за межами економіки інвестора». Згідно з методологією МВФ ПІІ - це закордонні інвестиції, величиною у понад як 10 відсотків статутного капіталу, що дає зацікавленій стороні право на участь в управлінні підприємством.
дол. США (станом на 01.10.2013р.). Інвестиції надійшли з 44 країн світу.

Обсяг зовнішньоторговельної діяльності станом на 01.12.2013р. склав 637,9 млн.дол. США, з яких обсяги експорту товарів - 362,4 млн.

Експорт - вивіз із митної території країни за кордон товарів і послуг без зобов'язання їхнього зворотного повернення. Факт експорту фіксується в момент перетину товаром митного кордону, надання послуг та ін.
дол. США, імпорту – 275,5 млн.дол. США. Позитивне сальдо склало 86,9 млн.дол. США, зовнішньоторговельні операції здійснювались з 98 країнами світу.

Останні три роки внаслідок фінансової кризи у місті спостерігається спад будівельної активності. У 2013 року підприємствами м.Вінниці виконано будівельних робіт на суму 1036,8 млн.грн. (у 2012р. – 1047,9 млн.грн., у 2011р. – 1163,5 млн.грн.).

За рахунок бюджетних коштів влаштовано 6 багатофункціональних дитячих та спортивних майданчиків (вул.Хмельницьке шосе,22, 51; вул.Стаханівська,38, вул.М.Кошки,30; вул.Червоноармійська,2; вул.Некрасова,48). Крім того, в поточному році на прибудинкових територіях житлових будинків  встановлено 19 майданчиків, з яких 9 - за рахунок коштів мешканців та інвесторів.

Прибудинко́ва терито́рія - це територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників) та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

Реконструйовані  приміщення, в яких створено Центри адміністративних і соціальних послуг. Введено в експлуатацію майже 5,5 км  новозбудованих мереж водопроводу та каналізації (в т.ч. 4,7 км – в приватному секторі), мережі зовнішнього освітлення, в тому числі на території 11 закладів освіти та охорони здоров’я (6-ти ДНЗ, 2-х ЗОШ, 3-х закладів охорони здоров’я), та ін.  

Тривали роботи з будівництва вул.Келецької та трамвайної колії від вул.Квятека до автовокзалу «Західний».

Завершено встановлення модульної сміттєсортувальної станції на території полігону твердих побутових відходів в с.

Зовнішнє освітлення (ЗО) - освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла, перетворюючи електричну енергію у світлову.
Соціа́льні по́слуги - комплекс правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи чи індивідів, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення або відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя.
Трамва́йна ко́лія - елемент дороги, призначений для руху рейкових транспортних засобів, який обмежується за шириною спеціально виділеним вимощенням трамвайної лінії або дорожньою розміткою. Трамвайною колією допускається рух нерейкових транспортних засобів з певними обмеженнями.
Побуто́ві відхо́ди - тип відходів, що створюються у житлово-комунальному господарстві (побуті).
Стадниця, виконувались пусконалагоджувальні роботи.

Проведено реставрацію фонтану в ЦПКіВ ім.Горького. За кошти інвестора виконано І етап реставрації готелю «Франція» на вулиці Соборній з встановленням скульптурної композиції першої власниці готелю; реконструйовано площу перед гімназією №17.

Завершено будівництво та прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів і потужностей.

Забудовниками міста за рахунок усіх джерел фінансування протягом 9 місяців 2013 року введено в експлуатацію 67,6 тис.м2 загальної площі житла (в т.ч. індивідуальними забудовниками – 42,5 тис.м2).

В рамках реалізації програми «Муніципальне житло м.Вінниця» триває будівництво 140-квартирного житлового будинку на провулку Щорса, введення об’єкту в експлуатацію заплановано на І півріччя 2014 року.

Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.

Забезпечено реалізацію державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов (постанова КМУ від 25.04.2012 №343).

Іпоте́ка (грец. ὑποθήκη - застава) - застава землі, нерухомого майна, при якій земля та (або) майно, що становить предмет застави, залишається у заставодавця або третьої особи.
З початку року укладено 50 договорів щодо надання іпотечних житлових кредитів для придбання доступного житла на загальну суму близько 9,9млн.грн.

Здійснювались заходи, спрямовані на поліпшення підприємницького середовища. Забезпечувалась інформаційно-консультаційна підтримка суб’єктів малого підприємництва через громадську приймальню «Офіс підприємця», семінари, тренінги.

У 2013 році зареєстровано 2352 новостворених суб’єктів підприємницької діяльності (в т.ч. 524 - юридичних та 1828 – фізичних осіб-підприємців), що на 2,3% більше у порівнянні з 2012 роком.

На податковому обліку зареєстровано понад 37,2 тис. фізичних осіб-підприємців, що майже відповідає рівню минулого року, з яких платниками податків до бюджету міста є понад 27,6 тис.

Підприє́мець, також ділови́к - особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю - приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг;
Підприє́мництво, підприє́мницька дія́льність - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.
Пода́тки - це встановлені вищим органом законодавчої влади обов'язкові платежі, які сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
осіб або 74,1%. З загальної кількості зареєстрованих платників (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), що перебувають на податковому обліку, платниками єдиного податку є близько 16,3 тис. суб’єктів підприємницької діяльності.

Для підтримки суб’єктів господарювання, які працюють у реальному секторі економіки, проведено 6 виставок-ярмарків «Купуй Вінницьке!», створені умови для реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва на ринках міста та ін.

У сфері торгівлі, ресторанного господарства та послуг міста працювали близько 2,2 тис.

Сфера ресторанного господарства - це сфера надання послуг. Послуга харчування - є результатом економічної діяльності ресторанного підприємства, спрямована на задоволення найрізноманітніших потреб гостей.
підприємств різної форми власності. Відкрито 40 нових торговельних та сервісних підприємств. Розширено мережу комунальних закладів з надання послуг за рахунок введення в експлуатацію нової муніципальної лазні на вул.Смірнова.

Розпочато роботу з розробки системи показників якості надання послуг сферою обслуговування та ресторанного господарства «Сервіс по-вінницьки».

В рамках реалізації програми «Якість по-вінницьки» розширено перелік товарів, які потрапляють під перевірку; інформація про результати досліджень 13 товарів висвітлювались в ефірі телеканалу «ВІТА».

Проводились роботи, спрямовані на просторовий розвиток, створення сучасного комфортного міського середовища та благоустрій міста.

Проводилась реконструкція та капітальний ремонт доріг на вулицях Медвєдєва (від вул.40-річчя Перемоги до вул.Шевченко), Грушевського, Писарєва, Ф.Кона, Червонохрестівська, Чкалова, Михайличенка, Верещагіна, Київська та ін.

За рахунок коштів інвестора виконано реконструкцію з розширенням вул.А.Іванова (на ділянці від вул.С.Ценського до Немирівського шосе) та покриття вулиці Енергетичної.

За рахунок співфінансування з мешканцями мікрорайонів приватного сектору забудови виконано роботи по асфальтуванню покриття ділянок 12 вулиць приватного сектору загальною площею понад 7,0 тис.м2.

Проведено поточний ремонт покриття міських доріг, яким охоплено 148 вулиць, покриття тротуарів 36 об’єктів.

Виконано капітальний ремонт з розширенням перехресть вулиць Пирогова-Гніванське шосе, Пирогова-Зодчих, Свердлова – Козицького (загальною площею 1,1 тис.м2).

На вулицях міста на зупинках громадського транспорту влаштовано 13 посадочних павільйонів, в т.ч. 8 - за кошти міського бюджету, 5 - за кошти інвестора.

Замінено 480 світлоточок, всього в місті налічувалось 19985 світлоточок, з яких вже замінено на нові енергозберігаючі 98%. Виконано реконструкцію мереж зовнішнього освітлення з оснащенням підсвіткою Центрального мосту на вул. Соборній. Проведено повну інвентаризацію мереж зовнішнього освітлення, загальна протяжність яких склала 816 км. Завершено роботи з впровадження сучасної системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста, що дозволило значно підвищити оперативність ліквідації аварійних ситуацій.

Забезпечено утримання в належному стані скверів, майданів, меморіалів, пам’ятників, інших об’єктів благоустрою. Виконано реставрацію фонтану в ЦПКіВ ім.Горького. За кошти інвестора завершено І етап реставрації готелю «Франція» на вулиці Соборній з встановленням скульптури першої власниці готелю; реконструйовано площу перед гімназією №17, влаштовано святкову новорічну ілюмінацію проспекту Коцюбинського.

Розроблено схему будівництва та реконструкції зливової каналізації міста. Прочищено 114 оглядових колодязів, 888 зливоприймальних решіток, очищено 11,3 км.п. русел малих річок. Капітально відремонтовані 11 колодязів питної води, поточним ремонтом охоплено 68 колодязів питної води.

Створені об’єкти ландшафтного дизайну: «Черепаха» (пл.Гагаріна), «Крокодил» (ЦПКіВ ім.Горького), а також по пр. Коцюбинського біля дитячого майданчика та пр. Юності (розподільча смуга). Капітально відремонтовані об’єкти вертикального озеленення на вул.Київській, пл.Г. Сталінграду, вул.Чорновола, пл.Радянська.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.08.2013р. №1720 затверджені Обов’язкові вимоги до робіт з вуличної посадки дерев та чагарників у м.Вінниці. За новими стандартами виконано посадку 102 дерев на вул.Київській, Пирогова, підходах до Центрального мосту зі сторони пл.Жовтневої.

З грудня 2013 року в промислову експлуатацію запущена система управління житлово-комунальним господарством міста на базі МКП ЖЕК №12, яку планується поширити запроваджену систему на всі ЖЕКи міста.

Розширено мережу Центрів обслуговування споживачів, в приміщеннях ТОВ «ЖЕО» та ЖЕКу №7 відкриті нові сучасні Центри обслуговування споживачів, на даний час в місті їх діє 4.

Для підтримання житлового фонду відремонтовано 30,3 тис. п. м міжпанельних стиків, більше 4,1 тис.м2 шиферної покрівлі та 11 тис.м2 м’яких покрівель на 23 будинках, внутрішньобудинкових інженерних мереж загальною протяжністю 9,1 тис.п.м на 25 будинках тощо. Проведено експертне обстеження та технічний огляд 32 ліфтів.

За рахунок обігових коштів підприємств проведено поточний ремонт 89,4тис.м2 м’яких та шиферних покрівель, 41,2 тис. м.п. інженерних мереж, 16456 одиниць запірної арматури, 1055 електрощитових, 737 під’їздів, а також виконані роботи по заскленню вікон на сходових клітинах житлових будинків в обсязі 4,6тис.м2.

В рамках діючого Меморандуму між урядами Швейцарії, України, виконавчим комітетом міської ради та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проведено реконструкцію 5,3 км теплових мереж на вул./пров.К.Маркса, влаштовано 51 індивідуальний тепловий пункт. Для автоматичного регулювання та контролю параметрів теплоносія по мікрорайону вул.-пров.К.Маркса влаштовано систему SCADA.

Тривала реалізація проекту з будівництва мережі централізованого водовідведення на території сектору приватної забудови. Збудовано 4,7 км мереж каналізації в мікрорайоні «Старе місто», за схемою співфінансування залучено понад 2,5 млн.грн. коштів населення. Проводились роботи з будівництва напірної мережі каналізації, а саме дюкерного переходу через річку П.Буг протяжністю 330 м з підключенням в діючу каналізацію на вул.Р.Скалецького.

На виконання угоди з міжнародною фінансовою організацією «Північна Екологічна Фінансова Корпорація» (НЕФКО) виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію системи теплозабезпечення мікрорайону вул.Київська – Талаліхіна від котельні на вул.П.Комуни, 18.

Тривала робота щодо удосконалення єдиної системи транспортних перевезень в місті. Обсяг пасажирських перевезень усіма видами транспорту по місту за рік склав 188,7 млн. пасажирів. Як і в минулі роки, основне місце в перевезенні пасажирів займає електротранспорт, на долю якого припадає 75,7% загального обсягу перевезень. Послугами електротранспорту скористались 142,8млн. пасажирів, автомобільним транспортом перевезено 45,9 млн. пасажирів.

Капітально відремонтовано 33 тролейбуси, 13 трамваїв, 2,4 км контактної мережі, 0,47 км трамвайної колії; середнім ремонтом охоплено 12 тролейбусів та 18 трамваїв. Побудовано та здано в експлуатацію мийно-прибиральний комплекс трамвайно-тролейбусного управління потужністю 3 одиниці трамвайних вагонів за годину.

Муніципальний автобусний парк КП «ВТТУ» поповнився 5 новими автобусами великої місткості «Сіті-ЛАЗ», отриманими безкоштовно від компанії «VIOIL».

Виконувались роботи з капітального ремонту трамвайних колій, реконструкції контактних мереж. Прокладено 0,4 км велодоріжки на реконструйованій вул.А.Іванова, поновлено дорожню розмітку існуючої велосипедної мережі міста протяжністю 9,75 км, облаштовано 6 велосипедних переїздів по вул.Квятека та пр.Космонавтів, обладнано 39 велосипедних парковок біля об’єктів торгівлі та 75 велосипедних паркомісць біля інших об'єктів.

Для задоволення потреб міста щодо перевезення пасажирів у 2013 році Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
2013 року №596 схвалено проект оновлення рухомого складу автобусного і тролейбусного парків та придбання 40 тролейбусів та 30 автобусів на суму 113,5 млн.грн. за запозиченнями під державні гарантії. Проведено відкриті торги та укладено кредитний договір з АБ «Укргазбанк» щодо надання кредитів під державну гарантію та договір з ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» про закупівлю автобусів та тролейбусів за державні кошти у 2014 році.

З обласної до комунальної власності міста передано цілісний майновий комплекс «Аеропорт «Вінниця», запроваджені регулярні авіарейси Вінниця-Москва.

Розвивалась сфера надання адміністративних та соціальних послуг населенню, удосконалювалось обслуговування через новостворені відділення ЦАП «Прозорий офіс» («Замостя», «Старе місто» та «Вишенька»). Впроваджено сервіс спілкування в реальному часі з фахівцями відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»; аварійно-диспетчерські служби міста працювали в оновленій єдиній інформаційній системі з доступом до баз даних та міської геоінформаційної системи, яка нараховувала 82 шари картографічної інформації.

Постійно удосконалювався офіційний сайт міської ради, збільшувалась кількість сервісів, які мешканці міста можуть отримати в режимі on-line. Розпочато роботи з реалізації проекту електронного квитка та муніципальної карти вінничанина.

Впроваджена електронна реєстрація звернень громадян за призначенням усіх видів адресних державних соціальних допоміг, в т.ч. житлової субсидії у програмі електронного документообігу Вінницької міської ради (DocsVision) та автоматичний контроль за термінами їх виконання.

Ві́нницька міська́ ра́да - адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у Вінницькій області з адміністративним центром у місті Вінниці, що має статус міста обласного значення.
  Впроваджено запис на прийом до працівників департаменту соціальної політики за міським телефоном та через офіційний сайт міської ради.

Проводилась робота щодо подальшого реформування галузі охорони здоров’я міста. Відкрито 2 нових амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на вул.Тарногродського, 37 та на вул.Пархоменка, 13. Міські медичні заклади підтримувались в належному технічному стані.

В закладі ЦПМСД №6 завершено процес впровадження єдиної електронної картки пацієнта, у МКП «Міський лікувально-діагностичний центр» створена електронна черга на 17 робочих місць. Страховою компанією «Місто» залучено та повернуто медичним закладам понад 4,4 млн.грн.

Створено спеціалізовану початкову школу з поглибленим вивченням іноземних мов №25. При переведенні учнів початкових класів школи-гімназії № 1 у приміщення школи №25 вивільнилося приміщення колишнього ДНЗ №19, де після здійснення капітального ремонту буде відкрито ще один дошкільний навчальний заклад. В школі № 16 відкрито спеціальний 1-й клас для дітей з вадами зору. Для дітей з особливими потребами в ЗОШ №6 створено кімнату розвантаження.

В дошкільних навчальних закладах міста відкрито 14 нових груп.

Проведено близько 2,5 тис. культурно-масових заходів та спортивних змагань, турнірів і чемпіонатів. Реалізовано низку нових інноваційних культурно-мистецьких та інтерактивних проектів. Проводились заходи, спрямовані на підвищення туристичної привабливості міста. Виконувались роботи з поліпшення матеріально-технічного стану закладів культури та спортивних споруд міста.

Разом з тим, існує ряд об’єктивних чинників, які негативно вплинули на діяльність суб’єктів господарювання, та позначились на економічному та соціальному розвитку міста. Скоротилось виробництво основних видів будівельних матеріалів через спад у будівельній галузі. Підприємства легкої промисловості міста, залежні від замовлень іноземних постачальників сировини, що не сприяє збільшенню обсягів виробництва.

Складною залишається ситуація на підприємствах машинобудування. Великі відсотки по сплаті кредиту та мита на ввезення імпортного обладнання уповільнюють процеси модернізації виробництва та заміну застарілого обладнання.

Ситуація на підприємствах ускладнена наявною заборгованістю із виплати заробітної плати. За рік заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста скоротилась на 68% і склала станом на 01.01.2014 року 0,96 млн.грн.

Уповільнились темпи зростання середньої заробітної плати по місту, за січень-вересень 2013 року вона склала 2844 грн. і зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого року лише на 9,2% (за відповідний період 2012 року - 18,3%). (за 2012р. – 2676,0 грн., 2011р. – 2292,0).

Залишається непростою ситуація на міському ринку праці. Статус безробітного станом на 01.10.2014 року набули 2521 чол. (на 01.01.2013р. – 2473 чол., на 01.01.2012р. – 2523 чол.) Збільшується молодіжне безробіття. Частка молоді в віці до 35 років у загальній структурі безробітних складає понад 53%.
Доходи

Аналіз виконання бюджету міста по доходах за 2013 рік характеризується такими даними:тис.грн.

№ п/п

Найменування доходів

Код бюджетної класифікації

Уточнений бюджет на 2013 р. станом на 01.01.2014 р.

Фактичне виконання за 2013 р.

Відхилення фактичного виконання за 2013р. до уточненого плану 2013р.

% фактичного виконання за 2013р. до уточненого плану за 2013р.

1

2

3

4

5

6

7

 

ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД 

 

Доходи, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів

1

Податок на доходи фізичних осіб

11010000

305 148,358

314 729,662

9 581,304

103,1

2

Реєстраційний збір за прове-дення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

22010300

97,770

97,772

0,002

100,0

3

Державне мито

22090000

604,900

618,303

13,403

102,2

 

РАЗОМ

 

305 851,028

315 445,737

9 594,709

103,1

 

Доходи, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів

1

Фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю, нарахований до 1 січня 2012 року

11010600

 

-0,070

-0,070

 

2

Податок на прибуток підпри-ємств та фінансових установ комунальної власності

11020200

4 820,100

4 820,159

0,059

100,0

3

Авансові внески з податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

11023200

820,800

850,121

29,321

103,6

4

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету

21010300

620,500

620,519

0,019

100,0

5

Плата за землю

13050000

99 202,636

79 341,344

-19 861,292

80,0

6

Місцеві податки і збори

18000000

7 292,011

7 322,144

30,133

100,4

 

Туристичний збір

18030000

129,090

129,119

0,029

100,0

 

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

18040000

7 162,921

7 193,025

30,104

100,4

7

Місцеві податки і збори, нараховані до 1 січня 2011 року

16010000

 

-1,229

-1,229

 

 

Комунальний податок

16010200

 

-1,254

 -1,254

 

 

Збір за видачу ордера на квартиру

16010600

 

0,025

 0,025

 

8

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

21050000

1 121,900

1 121,975

0,075

100,0

9

Інші надходження

21080500

72,000

72,317

0,317

100,4

10

Штрафні санкції за порушен-ня законодавства про патен-тування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстра-торів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадсь-кого харчування та послуг

21080900

26,900

27,637

0,737

102,7

11

Адміністративні штрафи та інші санкції

21081100

196,000

197,961

1,961

101,0

12

Надходження від орендної плати за користування ціліс-ним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності

22080400

2 739,500

2 739,531

0,031

100,0

13

Надходження платежів за надані орендареві грошові кошти та цінні папери на умовах кредиту

22080500

333,000

333,137

0,137

100,0

14

Надходження сум кредитор-ської та депонентської забор-гованості підприємств, орга-нізацій та установ, щодо яких минув строк позовної давності

24030000

35,200

35,267

0,067

100,2

15

Інші надходження

24060300

771,000

817,316

46,316

106,0

16

Кошти за шкоду, що запо-діяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх само-вільного зайняття, викори-стання не за цільовим призна-ченням, зняття ґрунтового покрову (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу

24062200

278,000

281,475

3,475

101,3

17

Кошти від реалізації безуха-зяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадку-вання чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

31010200

175,800

175,845

0,045

100,0

18

Надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

31020000

0,324

0,325

0,001

100,3

 

РАЗОМ

 

118 505,671

98 755,774

-19 749,897

83,3

 

Всього власних та закріплених доходів

 

424 356,699

414 201,511

-10 155,188

97,6

 

Дотація вирівнювання з дер-жавного бюджету місцевим бюджетам

41020100

144 617,500

144 617,500

0,000

100,0

 

Додаткова дотація з дер-жавного бюджету на вирів-нювання фінансової забезпе-ченості місцевих бюджетів

41020600

36 224,000

36 224,000

0,000

100,0

 

Додаткова дотація з держа-вного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію втрат доходів місцевих бюджетів внаслідок наданих державою податкових пільг зі сплати земельного податку суб'єктам космічної діяльно-сті, літакобудування, судно-будування та кінематографії

41021000

1 091,000

1 091,000

0,000

100,0

 

Додаткова дотація з держа-вного бюджету місцевим бюджетам на підвищення рівня матеріального забезпе-чення інвалідів I чи II групи внаслідок психічного розладу

41021300

837,500

772,563

-64,937

92,2

 

Субвенція з державного бюд-жету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабез-печеним сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

41030600

282 872,700

281 608,454

-1 264,246

99,6

 

Субвенція з державного бюд-жету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на опла-ту електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопо-стачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

41030800

70 544,500

68 881,339

-1 663,161

97,6

 

Субвенція з державного бюд-жету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених зако-нодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та від-повідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопро-тезування, оплату електро-енергії, природного і скрап-леного газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопоста-чання і водовідведення, квар-тирної плати (утримання будинків і споруд та прибу-динкових територій), виве-зення побутового сміття та рідких нечистот) та компен-сацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

41030900

47 204,900

38 007,352

-9 197,548

80,5

 

Субвенції з державного бюд-жету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на прид-бання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

41031000

45,500

33,429

-12,071

73,5

 

Субвенція з державного бюд-жету місцевим бюджетам на фінансування заходів з рефо-рмування системи надання адміністративних послуг

41031400

2 000,000

832,399

-1 167,601

41,6

 

Субвенція з бюджету на про-ведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів

41035200

160 503,389

160 408,959

-94,430

99,9

 

Субвенція з державного бюд-жету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьків-ського піклування, грошового забезпечення батькам-вихова-телям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

41035800

635,600

627,544

-8,056

98,7

 

Інші субвенції

41035000

8 359,812

8 340,375

-19,437

99,8

 

з них:

 

 

 

 

 

 

- субвенція з обласного бюджету на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення

 

1 697,500

1 680,541

-16,959

99,0

 

- субвенція з обласного бюджету на виплату допо-моги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

 

5 025,510

5 023,216

-2,294

100,0

 

- субвенція з обласного бюд-жету на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни

 

409,317

409,316

-0,001

100,0

 

- субвенція з обласного бюд-жету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

921,709

921,526

-0,183

100,0

 

- субвенція з обласного бюджету на компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп

 

271,166

271,166

0,000

100,0

 

- субвенція з обласного бюд-жету на проведення міжна-родного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало»

 

10,000

10,000

0,000

100,0

 

- субвенція з обласного бюджету на поїздку НАТ "Барвінок" в Польщу

 

24,610

24,610

0,000

100,0

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО трансфертів

 

754 936,401

741 444,914

-13 491,487

98,2

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ

 

1 179 293,100

1 155 646,425

-23 646,675

98,0

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД

1

Власні надходження бюджетних установ

25000000

31 870,324

47 288,098

15 417,774

148,4

2

Податок з власників транспо-ртних засобів та інших само-хідних машин і механізмів

12020000

 

-7,995

-7,995

 

3

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

12030000

7 232,678

7 389,780

157,102

102,2

4

Збір за провадження торго-вельної діяльності нафто-продуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціо-нарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах

18041500

215,632

215,996

0,364

100,2

5

Екологічний податок

19010000

500,000

1 182,529

682,529

236,5

6

Збір за забруднення навколи-шнього природного середовища

19050000

 

2,824

2,824

 

7

Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності

24062100

105,000

107,520

2,520

102,4

8

Бюджет розвитку, в т.ч.

 

103 210,466

111 291,221

8 080,755

107,8

8.1.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

18010000

65,000

65,462

0,462

100,7

8.2.

Єдиний податок

18050000

85 514,078

92 477,320

6 963,242

108,1

8.3.

Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури

24170000

2 830,631

3 113,376

282,745

110,0

8.4.

Кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності

31030000

3 340,000

3 349,165

9,165

100,3

8.5.

Кошти від продажу землі - всього, з них:

33010000

10 969,153

11 794,294

825,141

107,5

 

Кошти від продажу земель-них ділянок несільськогос-подарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим

33010100

9 991,341

10 815,829

824,488

108,3

 

Кошти від продажу земель-них ділянок несільського-подарського призначення до розмежування земель держа-вної та комунальної власності з розстроченням платежу

33010400

977,812

978,465

0,653

100,1

8.6.

Інші субвенції

41035000

491,604

491,604

0,000

100,0

 

Інші субвенції (субвенція з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток м.Вінниці)

 

250,000

250,000

0,000

100,0

 

*субвенція з обласного бюджету для заміни обладнання у Вінницькій станції швидкої медичної допомоги

 

71,604

71,604

0,000

100,0

 

*субвенція з обласного бюджету на забезпечення поповнення матеріально-технічної бази СЗШ І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради

 

20,000

20,000

0,000

100,0

 

*субвенція з обласного бюджету на проведення капремонту із утепленням та заміною вікон в комуна-льному закладі "Спеціа-лізована ЗОШ І ступенів №25" з поглибленим вивченням іноземних мов Вінницької міської ради

 

150,000

150,000

0,000

100,0

9

Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування

50110000

6 177,709

6 959,831

782,122

112,7

10

Субвенція з державного бюд-жету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, з них:

41034400

27 009,902

19 779,031

-7 230,871

73,2
- згідно додатку 10 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» (поточні та капітальні на пряму)18967,400

14013,649

-4953,751

73,9
- згідно розпоряджень ОДА (поточні через область)
8042,502

5765,382

-2277,120

71,7

11

Інші субвенції:

41035000

5 216,875

4 917,836

-299,039

94,3

 

*субвенція з обласного бюд-жету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

 

2 216,875

1 917,836

-299,039

86,5

 

*субвенція з обласного бюд-жету на виконання Регіона-льної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів

 

3 000,000

3 000,000

0,000

100,0

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДУ

 

181 538,586

199 126,671

17 588,085

109,7

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ ЗАГАЛЬНОГО ТА СПЕЦІАЛЬНОГО ФОНДІВ

 

1 360 831,686

1 354 773,096

-6 058,590

99,6
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18