Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрактичний тур Вітаємо учасників олімпіади з інформаційних технологій! Темою цьогорічної олімпіади ми вибрали «Відпочинок»

Скачати 46.68 Kb.

Практичний тур Вітаємо учасників олімпіади з інформаційних технологій! Темою цьогорічної олімпіади ми вибрали «Відпочинок»
Скачати 46.68 Kb.
Дата конвертації16.06.2017
Розмір46.68 Kb.
ТипВимоги до оформлення


Олімпіада з інформаційних технологій 2012-2013 р.


Практичний тур
Вітаємо учасників олімпіади з інформаційних технологій!24.jpeg

Темою цьогорічної олімпіади ми вибрали «Відпочинок». Кожен з нас відпочиває по різному. Є учні що закохані в театральне мистецтво, музику, інші обожнюють спортивні ігри.
Інформа́тика (англ. informatics, information science; нім. Informatik; рос. информатика) - теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.
Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Теа́тр (від фр. théâtre < грец. θέατρον - «місце видовища») - вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави.
Спорт (англ. sport, походить від давньофранцузьського фр. disport - «дозвілля», «розвага») - організована за певними правилами діяльність людей, що полягає в зіставленні їх фізичних та інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності та міжособові стосунки, що виникають в процесі гри.
Саме тому ми пропонуємо Вам виконати завдання практичного туру, пов’язані даною тематикою.


Практичний тур з інформатики містить завдання, які потребують виконання за допомогою комп’ютера та відповідного програмного забезпечення. Файли результатів виконання дій зберігайте у новоствореній папці, шлях до якої вказується вчителем та з іменами вказаними у завданнях.

Час виконання завдань практичного туру 150 хв.

Бажаємо успіху!!!ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР

Завдання 1. «ТЕАТР»

Текстовий редактор (45 б).

На аркуші форматом А4 альбомної орієнтації створити програмку театральної вистави «Попелюшка» або «Дванадцять місяців».Програмка повинна містити:

1) На лівій половині програмки - список з не менш ніж 6 діючих осіб та виконавців (прізвища виконавців довільні) .

2) На правій половині програмки — список з не менш ніж 5 осіб технічного персоналу (режисер, звукооператор ...).

3) Час початку вистави.

4) Тривалість вистави.

5) Кількість дій.

6) Адреса та и телефон театру.

Вимоги до оформлення:

1) При оформленні не використовувати об’єкти WordArt.

2) Використовуйте не менш ніж 3 різні шрифти.

3) Виконайте вставку рамки всього аркушу.

4) Використайте у якості фону чи підкладки малюнок з запропонованих у каталозі Додатки\Малюнки.

5) Додайте два зображення головних героїв або тематичних сцен вистави (одне зліва, друге праворуч).

Після виконання завдання збережіть створений документ у файлі під іменем Вистава.doc.

6_07 prgygaxyhmjb.jpg
Завдання 2. «ШАХИ»

Електронні таблиці (55 б).

У школі проводиться турнір з шахової гри, у якому приймають участь 15 школярів. Змагання проводяться за круговою схемою – кожний грає з іншим гравцем один раз. Результати заносяться в звичайну турнірну таблицю з діагоналлю, заповнену «хрестиками». За перемогу учаснику дають 1 бал, за нічию – 0,5 балу, за програш – 0.

Для кожного гравця визначте кількість виграшів, нічиїх та програшів. Визначте загальну кількість балів кожного гравця та забезпечте автоматичне виведення переможця турніру.

Таблиця результатів може мати такий вигляд (заповніть таблицю власними даними відповідно до умови задачі):Результати шахового турніруПрізвище

1

2

315

1

Василенко І.

х

1

0,5
1

2

Гончар М.

0

х

0
0,5

15

Решетняк М.

0

0,5

0,5
х

Електронні таблиці

Розв’язок задачі збережіть у файлі з назвою Шахи.xls.


Завдання 3. «М’ячі»

Комп’ютерні презентації та публікації (65 б).

Створіть презентацію на тему «Які бувають м’ячі?» за зразком, представленим у відеофайлі з назвою Завдання3.ехе. Допоміжні матеріали знаходяться у каталозі Додатки\Презентація.

Розв’язок задачі збережіть у файлі з назвою Мяч.pptx.

Презентації та публікації

мяч.png


Завдання 4. «Композитори»

Бази даних (55 б).

Створіть базу даних, присвячену всесвітньо відомим композиторам та їх творчості. База даних повинна складатися з двох взаємопов’язаних таблиць. Перша таблиця містить дані з полями Прізвище та ім’я, роки життя, фото чи портрет, коротка довідка. Друга таблиця містить перелік відомих музичних творів та їх авторів (2твори для кожного композитора).

Му́зика (від грец. μουσική - мистецтво муз) - мистецтво організації музичних звуків, передусім у часовій (ритмічній), звуковисотній і тембровій шкалі. Музичним може бути практично будь-який звук з певними акустичними характеристиками, які відповідають естетиці тої чи іншої епохи, та може бути відтвореним при виконанні музики.
Налаштуйте зв’язок між даними таблиці. Заповніть таблиці за допомогою матеріалу каталогу Додатки\композитори. Створіть форму на основі першої таблиці. Другу таблицю вставте до першої як підпорядковану форму. Оформіть форми за власним смаком.Бази даних

Файл бази даних збережіть з назвою Композитори. accdb у каталозі результатів виконання олімпіадних завдань.
Скачати 46.68 Kb.

 • Темою цьогорічної олімпіади ми вибрали «Відпочинок». Кожен з нас відпочиває по різному. Є учні що закохані в театральне мистецтво
 • Час виконання завдань практичного туру 150 хв. Бажаємо успіху!!!
 • Попелюшка » або «Дванадцять місяців
 • Вимоги до оформлення
 • Вистава .doc .
 • Завдання 2. «ШАХИ» Електронні таблиці ( 55 б).
 • Результати шахового турніру № Прізвище
 • Електронні таблиці
 • Завдання 3. «М’ячі» Комп’ютерні презентації та публікації (65 б).
 • Завдання3.ехе.
 • Презентації та публікації
 • Прізвище та ім’я, роки життя, фото чи портрет, коротка довідка
 • Бази даних