Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПравила користування сервером дистанційного навчання тдту визначення термінів, які використовуються в даному документі Правила даний документ

Скачати 84.67 Kb.

Правила користування сервером дистанційного навчання тдту визначення термінів, які використовуються в даному документі Правила даний документ
Скачати 84.67 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації03.06.2017
Розмір84.67 Kb.
ТипПравила
  1   2   3

Правила
користування сервером дистанційного навчання ТДТУ

  1. Визначення термінів, які використовуються в даному документі


  2. Правила – даний документ.

  3. ТДТУ – Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя.

   Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

   Іва́н Па́влович Пулю́й (Ivan Puluj, Johann Puluj; 2 лютого 1845(18450202), містечко Гримайлів, нині смт, Гусятинський район - 31 січня 1918, Прага) - український та австро-угорський фізик і електротехнік, винахідник, організатор науки, публіцист, перекладач Біблії українською мовою, громадський діяч.  4. Сервер – Сервер дистанційного навчання ТДТУ.

  5. Адміністратор – посадова особа, на яку покладено обов’язки, пов’язані з підтримкою роботи Сервера.

   Дистанційне навчання - сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів, визначних постатей у певних галузях науки, політиків), до тих, хто навчається (студентів чи слухачів).

   Посадо́ва осо́ба - особа, в якої наявні організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції.  6. Інформація – дані, які зберігаються на Сервері або передаються комп’ютерною мережею при користуванні Сервером.

   Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).  7. Користувач – особа, яка користується Сервером або Інформацією.

  8. Кожен Користувач має один з наступних рівнів прав:

   1. Незареєстрована особа – Користувач, який не пройшов процедуру реєстрації на Сервері або очікує її завершення.

    Реєстра́ція - запис, фіксація фактів або явищ з метою обліку та надання їм статусу офіційно визнаних актів (реєстрація народження або шлюбу); внесення в список, в книгу обліку.   2. Студент – Користувач, який успішно пройшов процедуру реєстрації на Сервері і не має прав інструктора.

   3. Інструктор – Користувач, який успішно пройшов процедуру реєстрації на Сервері та отримав права інструктора.

  9. Профіль – реєстраційний запис Користувача на Сервері, що створюється як результат реєстрації Користувача і однозначно його ідентифікує.

  10. Курс – навчальний курс, створений на Сервері.

  11. ІНК, ІВК, КВК – індекс наповнення курсу, індекс використання курсу та коефіцієнт впровадження курсу відповідно. Обчислюються щомісяця для всіх Курсів та надсилаються Інструкторам електронною поштою.

   Коефіціє́нт - характеристика процесу, явища, речовини або поля, яка має відносно сталий характер.

   Навча́льна дисциплі́на - згідно з визначенням в українському законодавстві: педагогічно адаптована система понять про явища, закономірності, закони, теорії, методи тощо будь-якої галузі діяльності (або сукупності різних галузей діяльності) із визначенням потрібного рівня сформованості у тих, хто навчається, певної сукупності умінь і навичок.

   Електронна пошта Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).  12. Зв’язок – зв’язок між Користувачами та Адміністратором з питань, пов’язаних з роботою Сервера.

  13. Законодавство – чинні нормативні документи ТДТУ та чинне законодавство України.

   Нормати́в (рос. норматив, англ. standard, norm, нім. Normative n) - показник норм, згідно з якими проводиться певна робота або здійснюється що-небудь.

   Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.

   Адміністра́тор (іноді скор. - адмін) - це особа, яка здійснює роботу з якісного і ефективного обслуговування відвідувачів, консультує їх із питань, які стосуються товарів і послуг, які надає підприємство, організація.

   Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.


  1   2   3


Скачати 84.67 Kb.