Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПравила проведення Акції від мережі кінотеатрів «Планета Кіно imax» Метою проведення Акції є популяризація Клубної Карти

Скачати 68.71 Kb.

Правила проведення Акції від мережі кінотеатрів «Планета Кіно imax» Метою проведення Акції є популяризація Клубної Карти
Скачати 68.71 Kb.
Дата конвертації10.06.2017
Розмір68.71 Kb.
ТипПравила

Шановний глядачу!
Мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» пропонує громадянам України взяти участь в Акції, за результатами якої будуть розіграні такі призи:

 


 • iPhone 5S 16GB,

 • річні абонементи в кіно,

 • чохли для iPhone 5/5S


Правила проведення Акції від мережі кінотеатрів «Планета Кіно IMAX»
Метою проведення Акції є популяризація Клубної Карти.
Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.
Кінотеа́тр - приміщення для публічного показу і перегляду кінофільмів.
Громадя́нин - людина певної країни. Ця приналежність є формально юридично оформленою. Як член певного соціуму громадянин має певні права та обов'язки, щодо цього соціуму і підпорядковується певним (прийнятим в громаді) нормам поведінки.

1. Замовник та Організатор Акції

Замовником, організатором та виконавцем Акції є ТОВ «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», юридична особа, створена відповідно до законодавства України, яке знаходиться за адресою: 03057, м.

Замо́вник - фізична чи юридична особа, розпорядник грошових коштів, який замовляє певні товари, роботи чи послуги (цінності), або подає заявку про придбання чи замовлення товарів, робіт чи послуг (цінностей) у майбутньому.
Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
Юриди́чна осо́ба - організація, суб'єкт права, здатний від свого імені набувати майнових і особистих немайнових прав і нести обов'язки та самостійно брати участь у правовідносинах, бути позивачем та відповідачем у суді.
Київ, вул. Дегтярівська, буд. 33 В (далі – Замовник або Організатор).


2. Період проведення Акції.

2.1. Акція триває з 1 грудня 2014 по 14 січня 2015 року включно (далі - Період проведення Акції).

2.2. Визначення переможців відбудеться 14 січня 2015 року о 19:00 на території кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» у Києві (Московський проспект, 34В, РЦ «Блокбастер»), Ялті (вул.

Озна́чення, ви́значення чи дефіні́ція (від лат. definitio) - роз'яснення чи витлумачення значення (сенсу) терміну чи поняття. Слід зауважити, що означення завжди стосується символів, оскільки тільки символи мають сенс що його покликане роз'яснити означення.
Київська, 4), Львові (Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30), Харкові (вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ «Французький Бульвар»), Одесі (проспект Маршала Жукова, 2, ТРЦ «City Center») та Сумах (вул. Харківська, 2/2, ТРЦ «Мануфактура»).
2.3. Організатор Акції залишає за собою право змінювати умови Акції, припиняти та відновлювати проведення Акції.
3. Територія проведення Акції.

3.1. Акція проводиться у кінотеатрах «Планета Кіно IMAX» у Києві, Львові, Харкові, Ялті, Одесі та Сумах.


4. Учасники Акції.

4.1. Для участі в Акції запрошуються всі відвідувачі кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» у Києві, Львові, Харкові, Ялті, Одесі та Сумах, які в Період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі - Учасник Акції), за винятком співробітників і представників Організатора та будь-якої іншої компанії, залученої до її проведення, а також найближчих родичів зазначених вище осіб (чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба).

Співпраця, співробітництво - спільна з ким-небудь діяльність, спільна праця для досягнення мети. Для відображення негативного сенсу цього слова (співпраця з ворогом) використовується слово колабораціонізм.

4.2. Додаткову інформацію щодо Акції можна дізнатися за телефоном контакт центру 0 800 300 600 та на сайті planetakino.ua.
5. Умови участі в Акції.

5.1. Необхідно бути власником Клубної Карти. Для цього потрібно пройти реєстрацію* одним із зручних для вас способів: • заповнити розширену анкету в Особистому Кабінеті на сайті після швидкої реєстрації, або

 • заповнити розширену анкету в додатку для мобільних телефонів на платформах iOS і Android.
  Реєстра́ція - запис, фіксація фактів або явищ з метою обліку та надання їм статусу офіційно визнаних актів (реєстрація народження або шлюбу); внесення в список, в книгу обліку.
  Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
  (Ваша Клубна Карта буде завжди з Вами у Вашому смартфоні у вигляді штрих-коду), або

 • заповнити паперову анкету в нашому кінотеатрі.

* Кожен учасник розіграшу дає свою згоду на отримання новин від «Планети Кіно IMAX» по e-mail та SMS (необхідно заповнити відповідне поле в анкеті при реєстрації)

5.2. Необхідно купити квиток на фільм «Хоббіт: битва п’яти воїнств» через мобільний додаток у Києві, Львові, Харкові та Одесі у форматі IMAX 3D (у будь-якому іншому форматі в Сумах).
Штрих-ко́д, штрихови́й код - спосіб запису даних, зручний для зчитування машиною. Частіше трапляється штрих-код, записаний за допомогою смуг різної товщини, який містить інформацію про товар. Також існують штрихові коди, складені з крапок, квадратів та інших геометричних фігур, які легко розпізнаються машиною.
Мобільний додаток Мобільний додаток (англ. «Mobile app») - програмне забезпечення, призначене для роботи на смартфонах, планшетах та інших мобільних пристроях. Багато мобільних додатків встановлені на самому пристрої або можуть бути завантажені на нього з онлайнових магазинів додатків, таких як App Store, Google Play, Windows Phone Store та інших, безкоштовно або за плату.
В Ялті – купити квиток на зазначений фільм у форматі IMAX 3D використовуючи Клубну Карту, після перегляду покласти у спеціальний бокс на стійці у промоутера квиток на фільм із прикріпленим до нього чеком

5.3.
Промоутер - особа або група осіб, що займається цілеспрямованою рекламою товару з метою просування його на ринок. До них також відносяться наймані рекламні агенти, що беруть участь в BTL-акціях. Нижче наведено список завдань, які виконують промоутери: роздача листівок, рекламних матеріалів, дегустація продукції, видача подарунків за покупку, консультування ЦА про конкретний продукт.
На момент здійснення покупки потрібно бути зареєстрованим власником Клубної Карти.

5.4. Надіслати скріншоти квитків на наш email: info@planeta-kino.com.ua. Тему листа вказати «Хоббітоманія». У листі необхідно вказати номер Клубної Карти та який із кінотеатрів відвідує Учасник Акції.


6. Призи для Учасників Акції.

6.1. Під Призами для Учасників Акції мається на увазі можливість придбати Учасником Акції приз за ціною 1 грн.

Знімок екрана (англ. screenshot, скриншот, зняток) - зображення, отримане комп'ютером, що зображає дійсно те, що бачить користувач на екрані монітора. Це зображення створене із запису видимих елементів екрана комп'ютера або іншого візуального вихідного пристрою.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
(одна гривня) плюс ПДВ, що становить 20 копійок, всього 1 грн. (одна гривня) 20 (двадцять) копійок. Таку можливість отримає Учасник, якого визначили одним із шести переможців Акції у кожному кінотеатрі.

6.2. Загальна кількість призів для кожного кінотеатру:


 • 6 телефонів iPhone 5S 16GB;
  Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.


 • 6 річних абонементів у кіно;
  Абонеме́нт (від фр. abonnement, abonner - передплачувати) - полісемітичний термін, який в залежності від контексту, може означати: Право та відповідний документ на користування чим-небудь упродовж певного терміну зазвичай з попередньою оплатою; Фінансовий документ, що дає право користуватися протягом певного терміну речами або послугами за плату, як правило, нижчу від тієї, яку довелося б платити в кожному окремому випадку користування (Сучасний словник іншомовних слів: Близько 20 тисяч слів і словосполучень / Укладачі: О.І. Скопенко, Т. В. Цимбалюк. - К.: Довіра, 2006. - 789 с. (Словники України); Форма обслуговування абонента (споживача).


 • 36 чохлів для iPhone 5/5S.

Кожен переможець отримує можливість придбати один подарунок за ціною, вказаною в п. 6.1 даних Правил.

6.3. Організатор залишає за собою право змінювати марку та модель призу, а також кількість призів. Про ці зміни Організатор повідомляє на сайті planetakino.ua.

6.4. Можливість придбання призу за ціною, вказаною в п. 6.1 даних Правил, може бути реалізована лише у разі виконання всіх умов, передбачених цими Правилами.

6.5. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

Еквівалент (рос. эквивалент, англ. equivalent, нім. Äquivalent n) - предмет або кількість, що відповідає ін. предметам або кількостям, може замінювати або виражати їх.


7. Визначення переможців
7.1. Визначення переможців Акції відбудеться 14 січня 2015 року о 19.00 шляхом виймання навмання з лототрону купона з даними про Учасника Акції (П.І.Б. та номер мобільного телефону) та за допомогою сайту random.org.

Визначення переможців відбудеться на території кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Ялті та Сумах.

7.2 Один із шести цінних призів буде розіграний серед Учасників Акції які купили квитки на фільм «Хоббіт: битва п’яти воїнств» через мобільний додаток. Визначення переможців відбудеться за допомогою сайту random.org. Визначення переможців відбудеться на території кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Сумах та Ялті.

7.3. Для того щоб стати переможцем Акції Учаснику, дані якого вказані у вийнятому навмання купоні, потрібно виконати умови цих Правил та бути присутнім на розіграші 14 січня в приміщенні кінотеатру (це не є обов’язковою умовою для Учасників, які виграли iPhone 5S 16GB).

7.4 Для того щоб стати переможцем Акції Учаснику необхідно відповісти на телефонний дзвінок.

Дозволяється присутність від імені Учасника присутність на розіграші його представника з паспортом, Клубною Картою та телефоном.

Розіграш - жарт з метою обдурити, поставити в дурне, незручне становище. Також, може позначати етап спортивної гри або її вид організації: турнірна або олімпійська системи.
Представни́цтво 1 - правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана, або має право, вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Не є представником особа, яка хоч і діє в чужих інтересах, але від власного імені, а також особа, уповноважена на ведення переговорів щодо можливих у майбутньому правочинів.
Примі́щення - частина внутрішнього об'єму будівлі, обмежена будівельними елементами, з можливістю входу і виходу.
Пáспорт (фр. passeport) - документ, що видається державою для посвідчення особи своїх громадян (первісне значення - дозвіл на проїзд через порт). Паспорт надає право легально перетинати кордон і визначає громадянство його власника.

7.5. Неможливість зв'язатися з Учасником Акції за номером мобільного телефону, (2 спроби по одній хвилині кожна) позбавляє такого Учасника права стати переможцем Акції. У такому випадку ведучі розіграшу виймають навмання з лототрону інший купон із даними про наступного Учасника та телефонують йому в порядку, передбаченому цими Правилами.

7.6. З метою реалізації можливості зв’язатися з Учасниками за допомогою телефону, Учасники повинні забезпечити роботу своїх мобільних пристроїв за номерами, які були вказані в Анкеті власника Клубної Карти. Уточнити та відкоригувати дані власника Клубної Карти (правильність написання П.І.Б., номеру телефону та e-mail) можна на сайті planetakino.ua в розділі «Особистий Кабінет» або за телефоном контакт центру 0800300600 (щоденно з 9.00 до 22.00, усі дзвінки на території України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.
Територія України Терито́рія України - суша, води, надра і повітряний простір, що знаходяться в межах державного кордону України.

7.7. Інформація про переможців публікується також на сайті planetakino.ua.
8. Умови отримання призу.
8.1. Придбання призів за ціною, вказаною в п. 6.1 даних Правил, здійснюється шляхом укладення між переможцем Акції та Організатором договору купівлі-продажу відповідного призу.

До́гові́р купі́влі-про́дажу - договір, за яким продавець зобов'язується передати майно у власність покупцеві, а покупець зобов'язується прийняти майно і сплатити за нього певну грошову суму (цивільний кодекс України, ст. 655)
Укладення договору купівлі-продажу призу здійснюється протягом 14 (чотирнадцяти) днів наступного дня, коли Учасник Акції був визначений переможцем. Організатор повідомляє переможцю конкретний час, коли з ним можливо укласти договір купівлі-продажу та адресу, за якою повинен прийти переможець Акції з метою укладення договору купівлі-продажу. Повідомлення про час та адресу передаються усно по мобільному телефону, а також шляхом розміщення відповідної інформації на сайті planetakino.ua. Організатор має право на свій розсуд змінювати строки, час і місце укладення договору купівлі-продажу, повідомивши про це переможця усно по мобільному телефону, а також шляхом розміщення відповідної інформації на сайті planetakino.ua.

8.2. Для укладення договору купівлі-продажу переможець повинен прийти в той час і за тією адресою, які повідомив Організатор. Перед укладанням договору купівлі-продажу переможець зобов'язаний пред'явити представнику Організатора свій паспорт і Клубну Карту.

8.3. Якщо переможець Акції, який прийшов із метою укладення договору купівлі-продажу, не пред'явив Організатору паспорт та Клубну Картку, та/або не звернувся до Організатора з метою придбання призу в терміни і за адресою, зазначеною згідно з п. 8.1. цих Правил, переможець позбавляється можливості придбати приз у рамках цієї Акції на тих умовах, які визначені пунктом 6.1. даних Правил. При цьому переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.

8.4. У випадку відмови переможця Акції від придбання призу згідно умов цієї Акції, переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.


9. Інші умови.
9.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнювати або змінювати дані Правила. Повідомлення про доповнення чи зміни Правил буде розміщено на сайті planetakino.ua.

9.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.
Обста́вина - другорядний член речення, який пояснює слово зі значенням ознаки, виражає якісно-означальну характеристику дії, стану чи позначає, за яких обставин відбувається дія, вказує на спосіб, міру або ступінь вияву дії або ознаки.
Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.

9.3. Організатор не несе відповідальності за роботу операторів мобільного зв'язку, внаслідок чого переможцю Акції не повідомили та/або несвоєчасно повідомили час, місце та умови отримання Призу; за відсутність у переможця паспорта та Клубної Карти; у разі настання форс-мажорних обставин.

9.4. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призів.

Форс-мажо́р, обста́вини неперебо́рної с́или - обставини, що виникли внаслідок прийняття рішень законодавчого або нормативно-правового характеру, обов'язкових для суб'єктів у тому числі аграрного ринку згідно із законодавством, або ті, що виникли внаслідок стихійного лиха, у тому числі пожежі, повені, посухи, заморозків, граду, землетрусу, військових дій або суспільних збурень, а також з інших обставин, які не могли бути керованими стороною договору (контракту), включаючи втрату врожаю або його частини внаслідок несприятливих погодних умов, раптового припинення поставки води, тепла, електроенергії, нафтопродуктів чи газу, не пов'язаного з несплатою їх вартості.
Театральна лабораторія «ВідСутність» - зразковий художній колектив заснований в 2010 році за ініціативи Юрія Паскара в місті Рівне. Діє на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
Спір - словесне змагання; обговорення чого-небудь двома або кількома особами, в якому кожна з сторін обстоює свою думку, свою правоту

9.5. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або відеозйомки за їх участю в рамках Акції без будь-якої компенсації, а також підтверджують і дають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з метою реклами у спосіб, що не порушує чинне законодавство України.

Друка́рство - принцип одержання відбитків письмових знаків за допомогою тиснення. Отримані таким чином роботи можна використовувати у великих кількостях - що і стало суттю друкарства. До цього винаходу, на створення та відтворенням рукописних документів і книг мали монополію лише невелика кількість фахівців (особливо освічені ченці монастирях).

9.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

9.7. Учасники, які не дотримувалися умови цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Акції.

9.8. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними у цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.

9.9. Переможець Акції не може передати право придбати подарунок за умовами, передбаченими в п. 6.1. цих Правил, третій особі.

9.10. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

Подарунок - це річ, яку дарувальник за власним бажанням безкоштовно віддає у володіння іншої особи з метою задовольнити її вподобання. Слово «подарунок» за смисловим значенням схожий з такими поняттями як «дар» та «пожертва».
Організатор не несе гарантійні зобов'язання за призи.9.11. Якщо у строки, визначені в договорі купівлі-продажу, переможець не виконав зобов'язань по прийняттю призу, договір купівлі-продажу буде вважатися розірваним. Унаслідок такого розірвання відповідний приз залишається у власності Організатора.
Каталог: events
events -> Аналіз готовності випускників шкіл для дітей з глибокими порушеннями зору до зовнішнього незалежного оцінювання знань
events -> Місце та дата проведення: ст. Есхар (Чугуївський напрямок) 16. 04. 16 Мандатна комісія: на фініші з 11. 00 до 12. 45. Старт
events -> Сеанс одночасної гри чемпіона світу з шахів серед незрячих. 16 листопада 2016 року на нск «Олімпійський»
events -> Умови проведення фольклорно-етнографічного дійства «стрітення» Показ фрагменту композиції має вкладатися в часовий проміжок до 10 хвилин


Скачати 68.71 Kb.

 • Правила проведення Акції від мережі кінотеатрів «Планета Кіно IMAX»
 • 1. Замовник
 • 2. Період проведення Акції.
 • 3. Територія проведення Акції.
 • 5. Умови участі в Акції.
 • 6. Призи для Учасників Акції.
 • 7. Визначення переможців
 • 8. Умови отримання призу. 8.1. Придбання призів за ціною, вказаною в п. 6.1 даних Правил, здійснюється шляхом укладення між переможцем Акції та Організатором договору купівлі-продажу