Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПравила використання платіжної картки у мережі Інтернет При здійсненні розрахунків за допомогою платіжної картки у мережі Інтернет для підвищення безпеки дотримуйтесь наступних рекомендацій

Скачати 46.56 Kb.

Правила використання платіжної картки у мережі Інтернет При здійсненні розрахунків за допомогою платіжної картки у мережі Інтернет для підвищення безпеки дотримуйтесь наступних рекомендацій
Скачати 46.56 Kb.
Дата конвертації28.03.2019
Розмір46.56 Kb.
ТипПравила
Правила використання платіжної картки у мережі Інтернет При здійсненні розрахунків за допомогою платіжної картки у мережі Інтернет для підвищення безпеки дотримуйтесь наступних рекомендацій: Запам’ятайте: для здійснення розрахунків в мережі Інтернет PIN-код не застосовується!
Ба́нківська платі́жна ка́ртка - виготовлена згідно зі стандартом ISO/IEC 7810 ID-1 формату із спеціального стійкого до механічних пошкоджень пластику пластина стандартних розмірів 54x86x0,76мм, яка використовується для ідентифікації її користувача(власника), для способу фіксації інформації і як аналог платіжних засобів.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Не слід відповідати на електронні листи, в яких нібито від імені Банку Вас просять надати персональну інформацію або інформацію про Ваші платіжні картки.
Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
Банк не надсилає листи подібного змісту. Якщо Ви отримали такий лист, будь-ласка, сповістіть про це Службу підтримки держателіів платіжних краток УкрСиббанку за номерами: в Україні: 0 800 505 800 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні); у світі: 380 44 590 06 75. Ніколи не натискайте на посилання в таких листах (навіть якщо вони спрямовують на сайт Банку!), тому що вони можуть привести до шахрайських сайтів. При реєстрації на Інтернет-сайтах встановлюйте паролі, які не пов’язані з днем Вашого народження або іншими персональними даними, щоб стороннім особам було важко їх підібрати. Якщо Ви користуєтесь послугою Інтернет-банкінгу, використовуйте різні паролі до кожного з Ваших рахунків. Для того щоб ускладнити пароль, використовуйте в ньому букви та цифри, а також поєднання великих та малих літер. Не записуйте та нікому не повідомляйте паролі. При оплаті товарів та послуг за допомогою Вашої платіжної картки в Інтернет-магазинах рекомендуємо вживати наступних заходів безпеки: Звертайтесь за послугами тільки до відомих та перевірених торгових підприємств. Перевагу потрібно надавати підприємствам, підключеним до програм «Verified by Visa» (Перевірено Візою) та «Secure Code» (Безпечний Код). Переконайтесь, що у Вас є можливість зв’язатись із продавцем у разі виникнення питання або суперечливої ситуації Переконайтесь в існуванні, відповідності та правильності адрес (телефонів), вказаних на сторінці продавця. Утримуйтесь від користування послугами Інтернет–ресурсів сумнівного змісту. Як правило, вони створюються спеціально для отримання інформації про банківські картки та їх подальшого неправомірного використання.
Отримання да́них (англ. Data Mining) - виявлення прихованих закономірностей або взаємозв'язків між змінними у великих масивах необроблених даних. Зазвичай поділяють на задачі класифікації, моделювання та прогнозування.
Шахрайські сайти торговельних компаній або шахрайські сайти банків, як правило, відрізняються неякісним оформленням та інформацією. На таких сайтах будуть працювати тільки ті посилання, що ведуть до надання Вами персональних даних та конфіденційної інформації, яка стосується Вашої картки.
Конфіденці́йна інформ́ація - інформація про фізичну особу (персональні дані) або юридичну особу, доступ та поширення якої можливі лише за згодою її власників (тобто тих, кого ця інформація безпосередньо стосується) та на тих умовах, які вони вкажуть.
Деякі фальшиві сайти схожі на сайти великих компаній та призначені для обману клієнтів, а також отримання їх особистої інформації. Переконайтесь, що сайти, які Ви відвідуєте, мають угоду про дотримання конфіденційності та безпеки. Радимо ретельно вивчити їх. Перш ніж вносити персональну інформацію або інформацію про картку (рахунок) (код CVV2CVC2, паролі доступу, кредитні ліміти, історію операцій, паспортні дані або дані свідоцтва водія), зверніть увагу на використання SSL протоколу для обміну даними. Якщо сайт використовує протокол SSL, його адреса містить літеру s (https:www...) та підписаний сертифікат. Не рекомендується використовувати автозаповнення форм для таких даних як: інформація про картку (рахунок), код CVV2CVC2. Сертифікат дозволить Вам цілком впевнитись у тому, що Ви дійсно знаходитесь на сайті Інтернет-магазину. Для перевірки справжності сайту Вам необхідно переглянути цифровий сертифікат справжності. Підведіть вказівник «миші» до піктограми «замок» у браузері або Натисніть двічі ліву кнопку «миші». У діалоговому вікні, що з’явилось, перегляньте інформацію про цифровий сертифікат справжності. На малюнку наведений приклад вікна з інформацією про цифровий сертифікат сайту www.portmone.com.ua. Зверніть увагу на те, кому і ким виданий сертификат, а також на термін його використання. Адреса сайту, на який Ви увійшли, та адреса сайту у полі «Кому виданий», повинні співпадати. Також ми пропонуємо дізнатися про довжину спеціальної послідовності (ключа), яка використовується браузером для шифрування даних, що передаються між Клієнтом та Банком: Підведіть вказівник «миші» до піктограми у вигляді замка у правому нижньому кутку браузера;
Шифрува́ння - оборотне перетворення даних, з метою приховання інформації. Шифрування з'явилось близько 4 тис. років назад. Першим відомим зразком шифру вважається єгипетський текст, створений приблизно в 1900 р.
У спливаючій підказці, що з’явилась, буде вказана довжина ключа; або Якщо довжина Вашого ключа 40 біт, будь ласка, оновіть браузер до нової версії, що підтримує ключі шифрування довжиною 128 біт та вище. У випадку відсутності сертифікату, закінчення строку дії сертифікату або неспівпадіння введеної адреси сайту з адресою, що вказана у сертифікаті, залиште цю сторінку. При використанні картки для покупок у мережі Інтернет не рекомендується використовувати такі програми: «проксі» «анонімайзери», «переспрямовувачі портів», тощо. Рекомендації щодо забезпечення захисту Вашого комп’ютера Користуючись електронною поштою, не відкривайте повідомлення від невідомих адресатів та нікому не передавайте особисті дані. У випадку необхідності передати свою персональну інформацію надійному адресату завжди використовуйте засоби криптографічного захисту, тому що звичайні поштові повідомлення можуть бути перехоплені та використані шахраями. Встановіть на свій комп’ютер антивірусне програмне забезпечення та регулярно робіть оновлення його антивірусних баз та інших програмних продуктів, які Ви використовуєте (операційної системи та прикладних програм).
Застосунок, застосовна програма або прикладна програма (англ. application, application software, app) - користувацька комп'ютерна програма, що дає змогу вирішувати конкретні прикладні задачі користувача.
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Антивірусна програма (антивірус) - спеціалізована програма для знаходження комп'ютерних вірусів, а також небажаних (шкідливих) програм загалом та відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів, а також для профілактики - запобігання зараження (модифікації) файлів чи операційної системи шкідливим кодом.
Це зменшить вірогідність зараження Вашого комп’ютеру вірусами та іншими деструктивними програмами. Встановіть та правильно налаштуйте на комп’ютері міжмережевий екран (firewall), який допоможе запобігти несанкціонованому доступу до інформації.
Міжмережевий екран, Мережевий екран, Фаєрво́л, файрво́л англ. Firewall, буквально «вогняна стіна» - пристрій або набір пристроїв, сконфігурованих, щоб допускати, відмовляти, шифрувати, пропускати через проксі весь комп'ютерний трафік між областями різної безпеки згідно з набором правил та інших критеріїв.
Несанкціоно́ваний до́ступ до інформа́ції - доступ до інформації з порушенням посадових повноважень співробітника, доступ до закритої для публічного доступу інформації з боку осіб, котрі не мають дозволу на доступ до цієї інформації.
Здійснюйте покупки у мережі Інтернет тільки зі свого власного комп’ютера. В Інтернет–кафе та інших місцях із загальним доступом до Інтернету можуть бути встановлені програми-шпигуни, які запам’ятовують введені конфіденційні дані. АТ «УкрСиббанк». Банківська ліцензія та Генеральна ліцензія НБУ № 75 від 05.10.2011 року. Інформаційна лінія: 0 800 505 800 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) Офіційна інформація: www.my.ukrsibbank.com


Скачати 46.56 Kb.