Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПредставництво мом в Україні вул

Представництво мом в Україні вул
Сторінка1/3
Дата конвертації12.05.2017
Розмір0.59 Mb.
  1   2   3


FPU.SF-19.2

Представництво МОМ в Україні

вул. Михайлівська 8, 01001 Київ Україна

ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ (ЗП)

ТА

ЗАГАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ (ЗІП)
Кому: Для потреб Державної прикордонної служби України

Проект: «Зміцнення потенціалу прикордонних відомств України та Республіки Білорусь з охорони спільного кордону – СУРКАП ІІ»

Номер Проекту: TC.

По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.
Кордо́н - лінія та вертикальна площина, яка проходить по лінії. Кордон визначає межі території: її суші, вод, надр, повітряного простору.
Білорусь Білору́сь, Респу́бліка Білору́сь (біл. Беларусь, Рэспубліка Беларусь, рос. Беларусь, Республика Беларусь) - держава у Східній Європі без виходу до моря, розташована на північ від України. Крім неї, межує з Польщею, Литвою, Латвією та Росією.
0751

Дата: 04 листопада 2016 рокуМіжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.
Мігрант (лат. migrans, migrantis - переселенець; той, хто переселяється) - це людина, що свідомо та з власної волі перетинає державні або адміністративно-територіальні кордони з метою зміни місця проживання або без такої зміни.
Листопа́д (падоли́ст) - одинадцятий місяць року в григоріанському календарі, він має 30 днів.
Міжнародні міжурядові організації (англ. International Intergovernmental Organization (IIGO's)), найчастіше асоціюються із терміном Міжнародні організації - об'єднання трьох або більше незалежних держав, їхніх урядів, інших міжурядових організацій, спрямоване на вирішення певних спільних питань чи організації проектів.

У рамках проекту «Зміцнення потенціалу прикордонних відомств України та Республіки Білорусь з охорони спільного кордону – СУРКАП Фаза ІІ» МОМ запрошує зацікавлених правоможних постачальників представити тендерні пропозиції на постачання і доставку нижченаведених товарів:
Опис

Кількість

Од. виміруГолосовий роутер CISCO ISR4331-V/K9, CON-SCIN-ISR4331V, SL-4330-IPB-K9, SL-4330-UC-K9, PWR-4330-AC, CAB-CONSOLE-RJ45, FL-CUBEE-5, PVDM4-32, NIM-BLANK, SM-S-BLANK, MEM-4300-4G, MEM-FLSH-4G, SISR4300UK9-316S, FL-CME, CAB-ACE або аналог

1

штукаМодуль мережевого інтерфейсу, 4 порти, CISCO - FXO (Universal), NIM-4FXO або аналог

1

штукаМодуль мережевого інтерфейсу, 4 порти, 4-Port CISCO - FXS, FXS-E and DID, NIM-4FXS або аналог

1

штукаIp телефон CISCO CP-7821-K9, CON-SNT-CP7821K9 або аналог

4

штукаМережевий екран CISCO ASA5505-SEC-BUN-K9, CON-SNT-AS5SBK9, SF-ASA5505-R9.1-K8, CAB-AC-C5-EUR, ASA5505-SW-UL, ASA5505-PWR-AC, ASA5505-SEC-PL, ASA5500-ENCR-K9 або аналог

1

штукаМережевий екран CISCO ASA5515-FPWR-K9, CON-SNT-A15FPK9, SF-ASA-X-9.2.2-K8, ASA5515-CTRL-LIC, SF-ASA-FP5.4-K9, CAB-ACE, ASA5500X-SSD120INC, ASA5500-ENCR-K9, ASA5515-MB, ASA-IC-A-BLANK або аналог

1

штукаКомутатор CISCO Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP , LAN Base (WS-C2960X-24PD-L) або аналог

1

штукаПрограмне забезпечення Polycom RealPresence Desktop for Windows and Mac OS ліцензія для 1 користувача

1

ліцензіяШафа 19", 24U, 610 х 675 мм (Ш*Г),, чорна UA-MGSE2466MB або аналог

2

штукаБлок розподільчий 19", 1U, 8 розеток, 16A, KD-GER(16)N1008WKPB19A-C14 або аналог

2

штукаШнур живлення 1.8 м, 1.5 мм2 (С13-CEE 7/7)

2

штукаКабель ТППЕП 10х2х0,5 600м

1

бухтаКоробка розподільча КРТ 10х2

3

штукаКомплект модульного заземлення КЗМ-5

1

штукаПерсональний компютер-моноблок: Monitor 23" IPS 1920x1080, sensor Multi-Touch, процесор: Intel Core i7-6700T 2.8 Ghz /RAM 8 Gb/ HDD 1000 Gb, 7200 rpm /DVD-RW/ 1 x HDMI-Out, audio /Win 10 64 Pro RU/

5

штукаКлавіатура HP K1500 і USB миша HP або аналоговий комплект обладнання

5

комплектПрограмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2016 32/64 Russian DVD

5

ліцензіяВеб-камера Logitech C930e HD PRO або аналог

1

штукаБагатофунціональний пристрій HP LaserJet Pro M426dw зWi-Fi (F6W13A) USB кабель або аналог

1

комплект

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників, яка включає в себе інструкцію для постачальників, технічні специфікації та адміністративні вимоги, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
Специфіка́ція (англ. specification) - формалізований опис властивостей, характеристик і функцій об'єктів.
Необхідність - система зв'язків і відносин, що зумовлює зміну, поступальний рух, розвиток у жорстко визначеному напрямку з жорстко визначеними результатами. Іншими словами, необхідність - це такий зв'язок, що обов'язково призводить до певної події.
Адміністрáція - це: «державна адміністрація» у значенні певних органів державного управління. Розрізняють - А. центральну (Президент, Кабінет Міністрів, інші центральні відомства) та місцеву (решта органів державного управління); із запровадженням інституту президентства створено апарат при Президентові України, який має назву «Адміністрація Президента України».


Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).
Тендерні пропозиції для надання Комісії мають бути дійсні протягом 60 (шістдесяти) календарних днів після їх подання та повинні супроводжуватися тендерним забезпеченням у формі Декларації тендерного забезпечення (Додаток F).
Оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з нижчезазначеним переліком, включаючи Декларацію тендерного забезпечення, доправляються до Комісії у Представництво МОМ в Україні в запечатаному конверті до Відділу закупівель за адресою: вул.
Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
Закупівлі (закупівля), (англ. purchasing, procurement) - це процес придбання товарів замовником: визначення потреби, пошук і вибір постачальника, підписання контракту, доставка товару. Закупівлі є складовою частиною процесу логістики.
Представни́цтво 1 - правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана, або має право, вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Не є представником особа, яка хоч і діє в чужих інтересах, але від власного імені, а також особа, уповноважена на ведення переговорів щодо можливих у майбутньому правочинів.
Деклара́ція - документ, офіційна заява, де проголошуються основні принципи зовнішньої та внутрішньої політики держави чи програмні положення партій та організацій.
Михайлівська 8, Київ, 01001, Україна, зазначивши на конверті номер тендеру UA1-2016-363 до 10-00, 21 листопада 2016 року. Тендерні пропозиції, які будуть надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.
Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:


 1. Профіль компанії та інформаційний лист постачальника(додається окремим файлом);

 2. Декларація тендерного забезпечення;

 3. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  Реєстра́ція - запис, фіксація фактів або явищ з метою обліку та надання їм статусу офіційно визнаних актів (реєстрація народження або шлюбу); внесення в список, в книгу обліку.
  Оригінал - (від лат. originalis - первісний) - первісний, справжній.
  Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.


 4. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  Суб'єкт податку (платник податку) - суб'єкт податкового правовідношення, який має, отримує(передає) предмети оподаткування чи здійснює діяльність яка є предметом оподаткування, і реалізує(має) податкові обов'язки і права встановлені законодавством про податки і збори.


 5. Сертифікати на обладнання (наприклад, авторизації виробника, сертифікати офіційного або ексклюзивного дистриб'ютора, будь-які підтверджуючі сертифікати із зазначенням назви компанії, адреси та контактного телефону);

 6. Сертифікати стандарту якості / ISO 9001;
  Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.
  Сертифікат (франц. certificat, від пізньолат. sertifico - засвідчую),
  Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.


 7. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;

 8. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження податкового ідентифікаційного номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Сертифікати на обладнання та програмне забезпечення (наприклад, авторизації виробника, сертифікати офіційного або ексклюзивного дистриб'ютора, будь-які підтверджуючі сертифікати з зазначенням назви компанії, адреси та контактного телефону);
  Свідоцтво - документ, що засвідчує якийсь конкретний факт чи ряд пов'язаних між собою фактів. Часом, навіть в законодавстві, коли йдеться про документ, який засвідчує особу чи її особливі права плутають свідоцтво та посвідчення.
  Пода́тки - це встановлені вищим органом законодавчої влади обов'язкові платежі, які сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
  Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
  e) Сертифікати стандарту якості / ISO 9001; f) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів.

Необхідно зазначити, що ціни на обладнання та послуги вказуються в долларах США на умовах поставки DDP Київ, Україна, без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні.

Митний збір - вид митних платежів, що сплачується за валютно-митною декларацією громадянами та суб'єктами ЗЕД за роботу, виконану митними органами.


Компанія-переможець, для звільнення від сплати ПДВ та митних зборів, отримає копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого буде здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту та копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту.
Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні, у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору.
Міжнаро́дний до́говір - це письмова угода, що регулюється міжнародним правом, укладена між двома або декількома суб'єктами міжнародного права незалежно від того, міститься вона в одному документі, у двох або кількох пов'язаних між собою документах, а також незалежно від її конкретної назви (договір, угода, конвенція, пакт, протокол тощо).
Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).
Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.


З повагою,

Голова Комісії


МОМ закликає компанії використовувати перероблені матеріали, екологічно чисті матеріали або ті, що були вироблені за допомогою технологій, що не забруднюють навколишнє середовище.
Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.
Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.


ЗАГАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ (ЗІП) 1. Опис товарів

МОМ запрошує потенційних постачальників представити тендерні пропозиції на постачання і доставку таких товарів (детальну специфікацію обладнання надано у Додатку С):


Опис

Кількість

Од. виміруГолосовий роутер CISCO ISR4331-V/K9, CON-SCIN-ISR4331V, SL-4330-IPB-K9, SL-4330-UC-K9, PWR-4330-AC, CAB-CONSOLE-RJ45, FL-CUBEE-5, PVDM4-32, NIM-BLANK, SM-S-BLANK, MEM-4300-4G, MEM-FLSH-4G, SISR4300UK9-316S, FL-CME, CAB-ACE або аналог

1

штукаМодуль мережевого інтерфейсу, 4 порти, CISCO - FXO (Universal), NIM-4FXO або аналог

1

штукаМодуль мережевого інтерфейсу, 4 порти, 4-Port CISCO - FXS, FXS-E and DID, NIM-4FXS або аналог

1

штукаIp телефон CISCO CP-7821-K9, CON-SNT-CP7821K9 або аналог

4

штукаМережевий екран CISCO ASA5505-SEC-BUN-K9, CON-SNT-AS5SBK9, SF-ASA5505-R9.1-K8, CAB-AC-C5-EUR, ASA5505-SW-UL, ASA5505-PWR-AC, ASA5505-SEC-PL, ASA5500-ENCR-K9 або аналог

1

штукаМережевий екран CISCO ASA5515-FPWR-K9, CON-SNT-A15FPK9, SF-ASA-X-9.2.2-K8, ASA5515-CTRL-LIC, SF-ASA-FP5.4-K9, CAB-ACE, ASA5500X-SSD120INC, ASA5500-ENCR-K9, ASA5515-MB, ASA-IC-A-BLANK або аналог

1

штукаКомутатор CISCO Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP , LAN Base (WS-C2960X-24PD-L) або аналог

1

штукаПрограмне забезпечення Polycom RealPresence Desktop for Windows and Mac OS ліцензія для 1 користувача

1

ліцензіяШафа 19", 24U, 610 х 675 мм (Ш*Г),, чорна UA-MGSE2466MB або аналог

2

штукаБлок розподільчий 19", 1U, 8 розеток, 16A, KD-GER(16)N1008WKPB19A-C14 або аналог

2

штукаШнур живлення 1.8 м, 1.5 мм2 (С13-CEE 7/7)

2

штукаКабель ТППЕП 10х2х0,5 600м

1

бухтаКоробка розподільча КРТ 10х2

3

штукаКомплект модульного заземлення КЗМ-5

1

штукаПерсональний компютер-моноблок: Monitor 23" IPS 1920x1080, sensor Multi-Touch, процесор: Intel Core i7-6700T 2.8 Ghz /RAM 8 Gb/ HDD 1000 Gb, 7200 rpm /DVD-RW/ 1 x HDMI-Out, audio /Win 10 64 Pro RU/

5

штукаКлавіатура HP K1500 і USB миша HP або аналоговий комплект обладнання

5

комплектПрограмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2016 32/64 Russian DVD

5

ліцензіяВеб-камера Logitech C930e HD PRO або аналог

1

штукаБагатофунціональний пристрій HP LaserJet Pro M426dw зWi-Fi (F6W13A) USB кабель або аналог

1

штука


2. Корупційні, шахрайські та примусові дії
Політика МОМ вимагає, щоб весь персонал, виробники, постачальники або дистриб’ютори дотримувалися найвищих етичних стандартів під час процесу закупівель та виконання контрактів.
Персонал (від лат. persona - особистість) - колектив працівників або сукупність осіб, що здійснюють трудові функції на основі трудового договору (контракту).
Контракти (рос. Контракты) - в минулому український журнал, що друкувався з 1990 по 2014 рік. До 2000 року журнал друкувався українською мовою як Галицькі Контракти, а з починаючи з 2000 і по 2014 російською та українською мовами під назвою Контракти та Контракты.
Корупція (від лат. corrumpere - псувати) - протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їхніх прав і посадових можливостей для особистого збагачення; підкупність і продажність громадських і політичних діячів.
МОМ відхилить будь-які пропозиції, надані постачальниками, або припинить дію Договору, якщо така має місце, в разі, якщо стане відомо, що вони залучені до корупційних, шахрайських, змовних або примусових дій. Згідно з цією політикою МОМ:


 • Корупційні дії означають пропонування, надання, прийняття або обговорення, прямо або непрямо, будь-яких цінних речей, що вплине на дії організації, що закуповує або має контракт під час процесу закупівлі або під час виконання Договору;
  Шахрайство - заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
  Полі́тика (від грец. πολιτική діяльність самоуправління у полісі (місто, держава), а подалі - «мистецтво управління» державою і суспільством) - діяльність з управління та керівництва суспільством на основі публічної влади.

     • Шахрайські дії – це будь-які дії або бездіяльність, в тому числі неправильне висвітлення, що свідомо або несвідомо призводить або може призвести до неправильних дій організації, що закуповує або має контракт під час процесу закупівель або виконання Договору з метою отримання фінансового прибутку або іншої користі задля уникнення зобов’язань;
      Несвідоме - дія природжених інстинктивних потягів у психічному житті людини, що в свою чергу ще й біологічно детермінуються, забуваючи при цьому про соціальні та природні чинники в детермінації людської життєдіяльності.

     • Змова – це прихована угода між двома або більше постачальниками з метою штучної зміни результатів тендеру задля отримання фінансового прибутку або іншої користі;
      Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.

     • Примусові дії - це погіршення, збитки, або пряма/непряма погроза збитків будь-якому учаснику тендерного процесу з метою впливу на його діяльність під час тендерного процесу або виконання Договору.


3. Конфлікт інтересів
Усі учасники тендеру щодо яких буде виявлено конфлікт інтересів будуть усунені від участі у тендері. Учасник вважатиметься таким, що має конфлікт інтересів за будь-яких обставин, зазначених нижче:


 • учасник має власників контрольного пакету акцій спільно з іншим учасником;
  Конфлікт інтересів - правове поняття; ситуація, за якої сторона, що укладає угоду, потенційно може одержати безпосередню вигоду, здійснюючи дії, які завдають збиток іншій стороні.
  Контро́льний паке́т а́кцій - відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства», 50 і більше відсотків простих акцій товариства (ст. 65 Закону). В економічній теорії під К.п.а. розуміється частина акцій, зосереджена в руках одного власника, яка дає можливість здійснювати фактичний контроль над акціонерним товариством.

 • учасник отримує або отримав будь-які прямі або непрямі субсидії від іншого учасника;
 • учасник має однакового з іншим учасником представника в рамках тендеру;
 • учасник має відношення безпосередньо або через третіх осіб, що забезпечує йому доступ до інформації або впливу на пропозиції інших учасників або впливу на рішення Представництва/Організації що здійснює закупівлю щодо тендеру;
 • учасник подає більше однієї тендерної пропозиції;
 • учасник брав участь в якості консультанта у розробці дизайну або технічних характеристик товарів і послуг, які є предметом тендерної пропозиції.


4. Прийнятні постачальники
Лише постачальники, які були визнані кваліфікованими будуть розглядатися для підписання Договору. До тендерної пропозиції постачальники повинні додати заповнений стандартний інформаційний листок постачальника МОМ (Додаток D), для встановлення їхньої прийнятності. Детальний список прийнятних країн наведено у Практичному посібнику з контрактних процедур для зовнішньої діяльності ЄС (PRAG), додатку А2а. Також звертаємо увагу, що відповідно до законодавства України центральним органам виконавчої влади заборонено закуповувати та використовувати обладнання російського виробника та/або постачальника у зв’язку з анексією Російською Федерацією АР Крим та антитеростичною операцією на сході України.
Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
Росі́йська Федера́ція або Росі́я (рос. Российская Федерация, рос. Россия МФА: [rɐˈsʲːijə]) - держава у північній Євразії, федеративна змішана республіка, столиця - Москва. З площею 17 098 246 км² Росія є найбільшою за територією країною у світі, що охоплює більше однієї восьмої площі суходолу Землі та дев'ятою за чисельністю населення із населенням 143 мільйони осіб (2015 ).

5. Витрати на підготовку пропозиції
Усі витрати, пов’язані із підготовкою та поданням тендерної пропозиції, покриваються учасником тендера. МОМ за жодних обставин не нестиме відповідальності за понесені витрати.
6. Помилки, упущення, неточності та роз’яснення
Документи та форми, необхідні для обговорення тендерних пропозицій є частиною Договору, отже, при заповненні цих документів необхідно проявляти уважність.

Учасники тендеру, яким необхідні будь-які роз’яснення щодо змісту цього документа, можуть у письмовій формі звернутися до МOM за електронною поштою: iomkievtenders@iom.

Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.
Документа́ція - сукупність офіційно визнаних, взаємопов'язаних та складених у визначеній формі документів, які містять передбачувану інформацію про виріб, процес або діяльність даного підприємства. Відповідно до області застосування Документа́цій поділяється на бухгалтерську, конструкторську, нормативну, технічну, товарну, тощо.
Письмо́ - знакова система фіксації мови на площині за допомогою умовних ідеографічних елементів двох вимірів для передачі інформації на відстані й закріплення її в часі. Найперші спроби письмової фіксації думок і повідомлень виникли ще в первіснообщинному суспільстві (кінець кам'яної доби).
int, зазначивши у темі: UA1-2016-363 до уваги Юлії Завертаної, не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій. Відповіді будуть опубліковані на сайті МОМ у відповідному розділі тендерної об’яви, без зазначення джерела запиту.
7. Конфіденційність і нерозголошення інформації

Вся інформація, яка була письмово або усно надана учасникам тендеру стосовно цієї Загальної інструкції є суворо конфіденційною.

Конфіденційність (англ. confidentiality, privacy) - властивість не підлягати розголосові; довірливість, секретність, суто приватність.
Учасники тендеру не повинні надавати або посилатися на таку інформацію третім особам без попередньої письмової згоди МОМ. Це зобов’язання залишається в силі після завершення закупівель, незалежно від участі учасників тендеру в ньому.


8. Право МОМ приймати та відхиляти тендерні пропозиції
МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти тендерні пропозиції, а також скасовувати тендерний процес й відхиляти всі тендерні пропозиції в будь-який час до підписання договору. При цьому МОМ не несе відповідальності перед учасником(ами) тендеру та не зобов’язаний інформувати учасника(ів) тендеру про причини дій МОМ.
9. Вимоги


  1. Тендерна документація

Тендерна документація, підготовлена учасником тендеру, складається з таких частин:


a.) Форма тендерної пропозиції (Додаток A)

b.) Прайс - лист (Додаток B)

c.) Технічна специфікація (Додаток C)

d.) Інформаційний листок постачальника (Додаток D)

e.) Типовий Договір1 (Додаток E)

f.) Декларації тендерного забезпечення (Додаток F)

g.) Банківська гарантія авансового платежу( Додаток G) надається з метою ознайомлення та може бути предметом обговорення на етапі укладання контракту з компанією-переможцем

Учасники тендера зобов’язані використовувати форми, що додаються в якості Додатків до цього документу.

Авáнс (фр. avance - випередження) - грошова сума або інші матеріальні цінності, що видаються наперед у рахунок заробітку, належних платежів за товари, роботи, послуги і т. ін.
Бáнківська гарáнтія - поручительство банку-гаранта за свого клієнта. Банк бере на себе зобов’язання за дорученням і за рахунок клієнта у випадку несплати клієнтом у термін платежів, які він мав здійснити, провести платежі за свій рахунок.


9.2 Форма тендерної пропозиції
Форма тендерної пропозиції (Додаток А) та інші необхідні документи мають бути підготовлені в друкованому вигляді або написані незмивним чорнилом, належним чином підписані та оформлені. Будь-яке виправлення ціни, ставок або будь-якої іншої інформації повинно бути написано незмивним чорнилом та підписано (проставлені ініціали) особою, яка підписала Форму тендерної пропозиції.
Мовою тендерної пропозиції є українська або англійська; ціни повинні бути вказані у доларах США, без урахування ПДВ. Якщо переможцем буде обрано українського постачальника оплата може бути здійснена в гривнях згідно операційного обмінного курсу ООН на дату здійснення платежу.
Ціни, зазначені Постачальником, є фіксованими протягом терміну виконання договору та не можуть бути змінені, окрім випадків, коли інше затверджено МОМ. Тендерна пропозиція, що містить нефіксовану ціну, тобто таку, що може змінюватися, вважається невідповідною та буде відхилена.
9.3 Термін дії тендерної пропозиції
Термін дії тендерної пропозиції - мінімум 60 (шістдесяти) календарних днів, після закінчення кінцевого терміну подання пропозицій.
В окремих випадках, до закінчення терміну дії тендерної пропозиції, МОМ може надати запит щодо подовження терміну дії тендерної пропозиції на певний додатковий період часу. Запит та відповіді учасників тендеру робляться в письмовому вигляді. Учасник тендеру, який погодився на подовження терміну, не повинен та не має права змінювати тендерну пропозицію.
9.4 Документи, що підтверджують прийнятність та кваліфікацію учасника тендеру
Учасник тендеру повинен надати, як частину тендерної пропозиції, документи, що підтверджують його прийнятність для представлення тендерної пропозиції та кваліфікації для виконання договору, якщо його пропозиція буде ухвалена. Для цього необхідно використати стандартний інформаційний листок постачальника МОМ (Додаток D).
10. Подання тендерної документації
Тендерна пропозиція повинна бути представлена в запечатаному конверті. Учасник тендеру скріплює печаткою оригінал та копію тендерної пропозиції, як зазначено у пункті 9.1 у запечатаному конверті, зазначивши на конверті «до уваги Відділу закупівель» та зазначивши номер тендеру UA1-2016-363 за адресою: вул. Михайлівська 8, Київ, 01001, Україна, до 10-00, 21 листопада 2016 року. Тендерні пропозиції, які будуть надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.


11. Відкриття тендерних пропозицій.
МОМ відкриває тендерні пропозиції в присутності представників донора та бенефіціара проекту, які висловили бажання бути присутніми, об 11-30 годині, 21 листопада 2016 року.
Бенефіціар - одержувач визначених вигод, що виникають у результаті реалізації проекту.
МОМ залишає за собою право на проведення публічного або закритого відкриття тендерних пропозицій.
12. Прийняття тендерних пропозицій.
МОМ не зобов’язана невідкладно приймати рішення щодо прийнятності або неприйнятності тендерних пропозицій на момент їх відкриття.
13. Відхилення тендерних пропозицій
Тендерна пропозиція може бути відхилена з наступних причин:
(a) тендерна пропозиція подана не відповідно до цієї Загальної інструкції;

(b) форма тендерної пропозиції або будь-який документ, який є її частиною не підписані;

(d) учасник тендеру включений до переліку недобросовісних/неприйнятних постачальників;


 1. тендерна пропозиція передбачає певні базові умови, неприйнятні для МОММОМ не зобов’язана приймати усі отримані пропозиції і залишає за собою право прийняти тендерну пропозицію з незначними відступами від формату тільки в тому разі, коли (і) така невідповідність не є значною та (іі) не вплине на загальне оцінювання пропозицій.


14. Оцінка тендерних пропозицій
МОМ оцінює та порівнює тендерні пропозиції на основі наступних критеріїв:


 1. повнота і відповідність вимогам документів, зазначених у пункті 9.
  Крите́рій (від лат. critērium, яке зводиться до грец. χριτήριον - здатність розрізнення; засіб судження, мірило, пов'язаного з грец. χρινω - розділяю, розрізняю) - мірило, вимоги, випробування для визначення або оцінки людини, предмета, явища; ознака, взята за основу класифікації.
  1 – 30 балів

 2. дотримання технічних специфікацій, у тому числі вимог до доставки -40 балів

 3. ціна – 20 балів

 4. рекомендаційні листи – 10 балів

Арифметичні помилки виправляються наступним чином. У разі невідповідності між ціною за одиницю та загальною сумою (ціна за одиницю помножена на кількість), основою для перерахування слугуватиме вартість за одиницю, а загальну ціну буде виправлено.

Перерахування - це тексти, розбиті на пункти й підпункти, що мають цифрове чи буквенне позначення.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.
Якщо постачальник не визнає виправлення помилок, то його пропозицію буде відхилено. У разі невідповідності сум, наданих в цифрах та прописом, сума прописом вважатиметься вірною.


15. Подальший кваліфікаційний відбір
До визначення переможця тендеру, МОМ здійснює подальший кваліфікаційний відбір для визначення технічних та фінансових можливостей обраного постачальника для виконання договору.
Озна́чення, ви́значення чи дефіні́ція (від лат. definitio) - роз'яснення чи витлумачення значення (сенсу) терміну чи поняття. Слід зауважити, що означення завжди стосується символів, оскільки тільки символи мають сенс що його покликане роз'яснити означення.
МОМ перевіряє всі надані документи/інформацію та може здійснювати огляд офісу/заводу/обладнання учасника тендеру.
16. Вибір переможця

Переможцем буде обрано того учасника тендеру, чия пропозиція є найменшою за ціною, відповідає вимогам Загальної інструкції, при тому, що цього учасника тендеру визнано таким, що має відповідну кваліфікацію задля належного виконання договору.


МОМ повідомляє обраного переможця тендеру у повідомленні про перемогу в тендері. МОМ також письмово поінформує всіх учасників тендеру, що їхні пропозиції не було обрано, без зазначення причини відхилення пропозицій.
17. Адреса та графік доставки
Товари мають бути доставлені за наступною адресою (адресами):
Київ, вул.. Народна 54а
Графік доставки: 45 календарних днів після підписання Замовлення або Договору.

18. Заздалегідь оцінені збитки
Якщо Постачальник не буде спроможний здійснити доставку будь-якого або усіх товарів протягом часу, визначеного у пункті 17 вище, з нього здійснюється стягнення штрафу у розмірі 0,1% від загальної вартості недоставлених товарів, за кожний день порушення графіка доставки Постачальником.

19. Оплата

Оплата здійснюється лише після прийняття МОМ товарів, яке засвідчується рахунком з переліком доставлених товарів та видатковою накладною.

20. Гарантія
Гарантія оформляється на основі стандартної гарантії виробника, якщо інше не вказано в технічній специфікації у Загальній інструкції. Гарантійний сертифікат надається Постачальником.


21. Врегулювання спорів
Для вирішення будь-яких суперечок, протиріч або вимог, пов’язаних з процесом закупівель, застосовуються правила арбітражу Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).
Спір - словесне змагання; обговорення чого-небудь двома або кількома особами, в якому кожна з сторін обстоює свою думку, свою правоту
Міжнаро́дна торгі́вля - торгівля між резидентами різних держав. При міжнародній торгівлі відбувається переміщення товарів через митні кордони різних держав. Результатом міжнародної торгівлі є виникнення світового ринку та міжнародного поділу праці.


Додаток A

ФОРМА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Дата : _______________________


Кому : _______________________

_______________________

_______________________

Після розгляду Загальної інструкції щодо постачання і доставки [опис товарів] від [дата], отримання якої підтверджується, я, представник [назва компанії], маю честь запропонувати послуги з постачання та доставки необхідних товарів відповідно до Загальної інструкції на загальну суму [вказати загальну ціну тендерної пропозиції літерами та цифрами, вказати валюту] згідно прас-листа (Додаток В), що додається до тендерної пропозиції.


У разі прийняття моєї тендерної пропозиції я зобов’язуюся здійснити доставку товарів згідно із графіком доставки, що визначений у прас-листі.
Я погоджуюся дотримуватися терміну дії тендерної пропозиції, що зазначений в Загальній інструкції, яка може бути підтримана в будь-який час до закінчення цього терміну.
До підготовки та підписання офіційного договору тендерна пропозиція разом з повідомленням про підтримку пропозиції мають для нас зобов’язуючу силу.
Цим я підтверджую, що тендерна пропозиція відповідає вимогам, зазначеним в Загальній інструкції.
Підписано______________день____________20_____.
________________________ ________________________________

[підпис та ПІБ друкованими літерами] [в якості]

Уповноважений підписувати тендерну пропозицію від імені____________________________________ [назва компанії]ОПИС ТОВАРІВ

КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ

КІЛЬКІСТЬ

ОДИНИЦЯ

ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

ГРАФІК ДОСТАВКИ

АДРЕСА ДОСТАВКИ /КІНЦЕВА АДРЕСА ДОСТАВКИ

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 РАЗОМ

 
 Додаток B
ПРАЙС-ЛИСТ

НАЗВА ПРОЕКТУ : ____________________________

КРАЇНА : ____________________________

НОМЕР ПРОЕКТУ : ____________________________

__________________________________________

Підпис та ПІБ постачальника друкованими літерами

Додаток C

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Код одиниці : UA1-2016-363.1

Опис одиниці : Голосовий роутер

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Голосовий роутер CISCO ISR4331-V/K9, CON-SCIN-ISR4331V, SL-4330-IPB-K9, SL-4330-UC-K9, PWR-4330-AC, CAB-CONSOLE-RJ45, FL-CUBEE-5, PVDM4-32, NIM-BLANK, SM-S-BLANK, MEM-4300-4G, MEM-FLSH-4G, SISR4300UK9-316S, FL-CME, CAB-ACE або аналог
Гарантія не менше 1 року.Код одиниці : UA1-2016-363.2

Опис одиниці : Модуль мережевого інтерфейсу

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

4-port CISCO Модуль мережевого інтерфейсу - FXO (Universal), NIM-4FXO= або аналог
Гарантія не менше 1 року.


Код одиниці : UA1-2016-363.3

Опис одиниці : Модуль мережевого інтерфейсу

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

4-Port CISCO Модуль мережевого інтерфейсу - FXS, FXS-E and DID, NIM-4FXS= або аналог
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.4

Опис одиниці : Ip телефон

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Ip телефон CISCO CP-7821-K9, CON-SNT-CP7821K9 або аналог
Гарантія не менше 1 року.Код одиниці : UA1-2016-363.5

Опис одиниці : Мережевий екран

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Мережевий екран CISCO ASA5505-SEC-BUN-K9, CON-SNT-AS5SBK9, SF-ASA5505-R9.1-K8, CAB-AC-C5-EUR, ASA5505-SW-UL, ASA5505-PWR-AC, ASA5505-SEC-PL, ASA5500-ENCR-K9 або аналог
Гарантія не менше 1 року.


Код одиниці : UA1-2016-363.6

Опис одиниці : Мережевий екран

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Мережевий екран CISCO ASA5515-FPWR-K9, CON-SNT-A15FPK9, SF-ASA-X-9.2.2-K8, ASA5515-CTRL-LIC, SF-ASA-FP5.4-K9, CAB-ACE, ASA5500X-SSD120INC, ASA5500-ENCR-K9, ASA5515-MB, ASA-IC-A-BLANK або аналог
Гарантія не менше 1 року.Код одиниці : UA1-2016-363.7

Опис одиниці : Комутатор

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Комутатор CISCO Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP , LAN Base (WS-C2960X-24PD-L) або аналог
Гарантія не менше 1 року.


Код одиниці : UA1-2016-363.8

Опис одиниці : Програмне забезпечення

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Програмне забезпечення Polycom RealPresence Desktop for Windows and Mac OS ліцензія для 1 користувача
Гарантія не менше 1 року.


Код одиниці : UA1-2016-363.9

Опис одиниці : Шафа

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Шафа 19", 24U, 610 х 675 мм (Ш*Г),, чорна UA-MGSE2466MB або аналог
Гарантія не менше 1 року.Код одиниці : UA1-2016-363.10

Опис одиниці : Блок розподільчий

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Блок розподільчий 19", 1U, 8 розеток, 16A, KD-GER(16)N1008WKPB19A-C14 або аналог
Гарантія не менше 1 року.Код одиниці : UA1-2016-ХХХ.11

Опис одиниці : Шнур живлення

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Шнур живлення 1.8 м, 1.5 мм2 (С13-CEE 7/7)
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.12

Опис одиниці : Кабель

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Кабель ТППЕП 10х2х0,5 600м
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.13

Опис одиниці : Коробка розподільча

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Коробка розподільча КРТ 10х2
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.14

Опис одиниці : Комплект модульного заземлення

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Комплект модульного заземлення КЗМ-5
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.15

Опис одиниці : Персональний комп’ютер-моноблок

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Персональний комп’ютер-моноблок: Monitor 23" IPS 1920x1080, sensor Multi-Touch, процесор: Intel Core i7-6700T 2.8 Ghz /RAM 8 Gb/ HDD 1000 Gb, 7200 rpm /DVD-RW/ 1 x HDMI-Out, audio /Win 10 64 Pro RU/
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.16

Опис одиниці : Клавіатура і миша

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Клавіатура HP K1500 і USB миша HP або аналог
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.17

Опис одиниці : Програмне забезпечення Microsoft Office

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Програмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2016 32/64 Russian DVD
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.18

Опис одиниці : Веб-камера

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Веб-камера Logitech C930e HD PRO або аналог
Гарантія не менше 1 року.

Код одиниці : UA1-2016-363.19

Опис одиниці : Багатофунціональний пристрій

Виробник : ________________________________________________

Походження : ________________________________________________

Модель : ________________________________________________

СПЕЦИФІКАЦІЯ МОМСПЕЦИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА ТЕНДЕРУ

Багатофунціональний пристрій HP LaserJet Pro M426dw зWi-Fi (F6W13A) USB кабель або аналог
Гарантія не менше 1 року.

  1   2   3 • 19. Оплата
 • 20. Гарантія