Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрезентація програми паусі у миколаєві миколаїв, 30 січня 2004 року

Скачати 250.89 Kb.

Презентація програми паусі у миколаєві миколаїв, 30 січня 2004 року
Скачати 250.89 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації25.03.2017
Розмір250.89 Kb.
  1   2   3


###
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ПАУСІ У МИКОЛАЄВІ
Миколаїв, 30 січня 2004 року. Фонд розвитку міста Миколаєва організував презентацію програми Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) для представників громадських організацій міста та засобів масової інформації.
Грома́дська організа́ція - об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо).
Засоби масової інформації Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

ПАУСІ було засновано у 1999 році урядами Польщі, Америки та України з метою розширення та поглиблення співпраці між Польщею та Україною, а також для вивчення успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та громадянського суспільства.
Ринкова економіка - економічна система, заснована на принципах вільного підприємництва, у якій роль основного регулятора економічних відносин відіграє ринок.
Громадя́нське суспі́льство - це сукупність недержавних організацій, які представляють волю та інтереси громадян. Воно включає в себе сім’ю і приватну сферу, тобто "третій сектор" суспільства паралельно з державою та бізнесом.
ПАУСІ має на меті не лише прискорення перебігу економічних і демократичних перетворень в Україні, але й передбачає створення механізму, який дозволить поширювати та використовувати набутий досвіт у двох країнах. Задля реалізації цієї мети надається фінансова підтримка спільним українсько-польським проектам у п’ятьох пріоритетних напрямках: реформування місцевого самоврядування, розвиток малого підприємництва, європейська інтеграція, інформування з ВІЛ/СНІД, реформування макроекономічної політики.
Європейська інтеграція - це процес політичної, юридичної, економічної (а в деяких випадках - соціальної та культурної) інтеграції європейських держав, у тому числі й частково розташованих в Європі. На даний момент європейська інтеграція досягається в основному за рахунок розширення Європейського Союзу та Ради Європи.
Насьогодні ПАУСІ профінансовано близько 150 проектів, до реалізації яких залучено понад 300 партнерських організацій з України та Польщі.

Темою зустрічі став розгляд можливостей отримання фінансової підтримки для реалізації спільних польсько-українських проектів, спрямованих на розвиток співпраці між двома кранами.
Презентацію очолювала координатор з інформаційних питань ПАУСІ - Вікторія Валькович, яка розповіла про сфери діяльності, засади фінансування, а також грантові програми, запроваджені ПАУСІ.
Докладнішу інформацію можна отримати на Інтернет-сайті ПАУСІ http://www.pauci.org.
Ганна Сочинська, Володимир Кузнєцов

Фонд розвитку міста Миколаєва

54001, Миколаїв, вул. Адміральська 13, офіс 3а, а/с 54

Електронна пошта: centre@sed.nikolaev.ua
###

Електронна пошта: fund@crf.donetsk.ua
###
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ ЩОДО ЗМІН У ЗАКОНОДАВСТВІ

ДЛЯ ТРЕТЬОГО СЕКТОРУ
Київ, 11 лютого 2004 року. Проект “Діалог для реформ”, Громадська рада з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору, Інститут громадянського суспільства, Інститут конкурентного суспільства, Міжнародний фонд “Україна 3000” запрошує відвідати презентацію законопроектів щодо змін у законодавстві для третього сектору.
Місце проведення: Київ, вул. Володимирська, 55 (2-й поверх), великий конференц-зал Національної Академії наук України.
Громадська рада - постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Нан (фр. Nans) - муніципалітет у Франції, у регіоні Франш-Конте, департамент Ду. Населення - 90 осіб (2011).
Початок о 15.00.
Це останній захід, що підтримуватиметься проектом “Діалог для реформ”, який протягом двох останніх років впроваджувався Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України за підтримки Світового банку.
Упродовж кількох останніх місяців Громадська рада з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору, проект “Діалог для реформ”, Інститут громадянського суспільства, Інститут конкурентного суспільства, Міжнародний фонд “Україна 3000” проводили роботу з підготовки змін до законів, що регулюють питання створення та діяльності організацій третього сектору, виходячи з набуття чинності Цивільним кодексом України та Законом “Про соціальні послуги”.
Ко́декс (лат. codex - книга) - зведення правил у певній сфері, що може мати офіційно закріплений характер, проте позбавлене безпосередньої юридичної сили.
Ця ініціатива була активно підтримана представниками громадських організацій та широко обговорювалась під час багатьох публічних заходів, експертних обговорень як на національному, так й на регіональному рівнях.

Остання презентація змін у законодавстві, що пропонуються, відбулась під час круглого столу 19 січня 2004 року у місті Києві та розміщувалась у мережі Інтернет. Кожен бажаючий мав можливість до 1 лютого внести свої зауваження та пропозиції до зазначених проектів Законів України.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Проект закону - документ з текстом закону, запропонований до прийняття законодавчому органу або на референдум.

За наслідками громадського обговорення робочою групою Громадської ради із залученням фахівців Міжнародного центру комерційного права та з урахуванням експертних оцінок Міжнародного центру некомерційного права, було підготовлено остаточну редакцію проекту Закону “Про внесення змін та доповнень до Закону України “Про соціальні послуги” та нову редакцію проекту Закону “Про непідприємницькі організації”.
Комерційне право або Торгове право - галузь права, яка регулює діяльність в сфері торгового (комерційного) обігу.

Після публічної презентації, підготовлені за ініціативою громадських організацій, проекти Законів України будуть внесені на розгляд Верховної Ради України.
Ознайомитись з проектами цих законів можна на Інтернет-сайті Громадської ради - http://www.gr.org.ua
Якщо Ви бажаєте взяти участь у презентації, просимо зателефонувати до оргкомітету (044) 212 0164, 269 0732, 253 6136 або надіслати запит електронною поштою на адресу: csi@csi.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Електронна пошта Електро́нна по́шта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
org.ua
, public_affairs@me.gov.ua.
КОНТАКТИ:

Проект “Діалог для реформ”

Тел./факс: (044) 253 6136, 212 0164, 269 0732

Електронна пошта: public_affairs@me.gov.ua, csi@csi.org.ua

Інтернет-сайт:
  1   2   3


Скачати 250.89 Kb.

  • Ганна Сочинська, Володимир Кузнєцов
  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ ЩОДО ЗМІН У ЗАКОНОДАВСТВІ
  • Місце проведення