Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрезидент Федерації Перший заступник міністра шахів України молоді та спорту України В. В. Капустін С. В. Глущенко " " 2014 р регламент

Президент Федерації Перший заступник міністра шахів України молоді та спорту України В. В. Капустін С. В. Глущенко " " 2014 р регламент
Дата конвертації16.06.2017
Розмір40.5 Kb.
ТипРегламент

ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖУЮ

Президент Федерації Перший заступник міністра

шахів України молоді та спорту України


_________В.В.Капустін ____________С.В. Глущенко

“___”_______2014 р. “___”________2014 р.Регламент


проведення ХХVIII відкритого особисто-командного чемпіонату України з шахів (розв’язування композицій)
1. Цілі та завдання

ХХVIII відкритий особисто-командний чемпіонат України з шахів (розв’язування композицій) проводиться з метою: • широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

  Фізи́чна культу́ра, фізкультура - складова частина культури, пов'язана з системою фізичного виховання, організації спорту, спеціальних наукових дослідів, технічних засобів, потрібних для фізичного виховання і спорту, суспільної та особистої гігієни, раціональної організації активного відпочинку тощо. • подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;

  Вид спорту - сукупність видів спортивних змагань, об'єднаних за ознаками схожості правил, однієї спортивної федерації тощо. • підвищення рівня майстерності спортсменів;

 • відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;

 • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

  Спорт (англ. sport, походить від давньофранцузьського фр. disport - «дозвілля», «розвага») - організована за певними правилами діяльність людей, що полягає в зіставленні їх фізичних та інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності та міжособові стосунки, що виникають в процесі гри.

  Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети. • підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки і місце проведення змагань

ХХVIII відкритий особисто-командний чемпіонат України з шахів (розв’язування композицій) проводиться з 26 по 28 вересня 2014 року у Черкаському міському шахово-шашковому клубі «Етюд» за адресою: м. Черкаси, вул. О.Дашковича, 23.
3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюється Мінмолодьспортом та Федерацією шахів України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення ХХVIII відкритого особисто-командного чемпіонату України з шахів (розв’язування композицій) покладається на управління з питань фізичної культури та спорту Черкаської області, на головну суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

Керівн́ицтво - (адміністрування, розпорядництво) є однією з функцій управління, а в умовах командно-адміністративної системи саме тією функцією, що разом з контролем включила в себе всі інші функції.

Черкаська область Черка́ська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця України, розташована у центральній лісостеповій частині країни по обидва берега середньої течії Дніпра та Південного Бугу.


4. Учасники змагань

До участі у ХХVIII відкритому особисто-командному чемпіонаті України з шахів (розв’язування композицій) допускаються збірні команди АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя у складі чотирьох учасників.

Севасто́поль (крим. Aqyar, рос. Севастополь, у 1783–1784 та 1797–1826 роках - Ахтіар, старогрецьке Херсонес, давньоруське Корсунь) - портове місто в Україні. Місто зі спеціальним статусом, розташоване на південному заході Кримського півострова, на узбережжі численних (понад 30) бухт Чорного моря, найголовніша та найбільша з яких - Севастопольська, де розташовані головна база для військово-морських флотів та крупні порти. Із заходу та півдня омивається водами Чорного моря. На території регіону беруть початок усі три пасма Кримських гір (Зовнішнє, Внутрішнє та Головне). Один із 27 адміністративних регіонів України. З березня 2014 року місто фактично знаходиться під російською окупацією, що практично підтверджує Резолюція Генеральної Асамблеї ООН про підтримку територіальної цілісності України.

До заліку команди включаються найкращі результати трьох спортсменів окремо по кожному туру, результати всіх турів підсумовуються. Дозволяється виступ команд і в неповному складі.

До участі в особистому чемпіонаті допускаються спортсмени збірних команд АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, спортсмени від областей, в яких несформована команда (не більше двох) та спортсмени з інших країн.

До участі в особистому чемпіонаті допускаються 5 спортсменів України, які мають найвищий рейтинг, а також 15 найсильніших спортсменів, визначених за результатом чемпіонату України 2013 року:


 1. Соловчук Олексій Полтавська обл.

  Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість. 2. Копил Валерій Полтавська обл.

 3. Погорєлов Володимир Полтавська обл.

 4. Дячук Василь Закарпатська обл.

 5. Роман Євстигнєєв Полтавська обл.

  Євстигнє́єв - російське прізвище, що походить від імені Євстигнєй. 6. Крижанівський Василь Черкаська обл.

 7. Парадзинський Олег Херсонська обл.

 8. Арідов Володимир Донецька обл.

 9. Горбунов Валерій Донецька обл.

 10. Хандурін Анатолій Харьківська обл.

 11. Князєв Олексій Дніпропетровська обл.

 12. Бородавкін Сергій Дніпропетровська обл.

 13. Пархоменко Микола Вінницька обл.

 14. Семененко Валерій Дніпропетровська обл.

 15. Гершинський Михайло Донецька обл.

 16. Рябцев Володимир Донецька обл.

 17. Білокінь Юрій Полтавська обл.

Вікові категорії учасників змагань: без обмежень.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань з шахів.

Всі питання щодо належності спортсменів до фізкультурно-спортивних товариств, відомств, територій, консолідованого заліку, нарахування заохочувальних очок, тощо, вирішуються тільки на початку змагань на підставі заявок на участь у змаганнях, списків збірних команд України та рішень Комісії Мінмолодьспорту щодо здійснення переводу спортсменів.

Теритóрія (лат. territorium - область, територія; від terra - земля) - регіон, обмежена частина земної поверхні в природних, державних, адміністративних або умовних межах: визначається протяжністю, як специфічним видом «просторового» ресурсу, площею, географічним розташуванням, природними умовами, господарською освоєністю.

Рівень допуску до змагань (за класифікацією) – І розряд.

5. Характер заходу

Змагання є особисто-командними та проводяться відповідно до правил проведення змагань з шахів.
6. Програма проведення змагань

Чемпіонат України - м. Черкаси, 26-28 вересня 2014 року.

П’ятниця 26 вересня

До 15-00 – Приїзд учасників чемпіонату;

15-00 – 16-00 – реєстрація учасників чемпіонату;

16-00 – 19-00 – ОПЕН-турнір з розв’язування шахових композицій.

Субота 27 вересня

09-30 – 10-00 – відкриття чемпіонату;

10-00 – 14-00 – I-III тури;

16-00 – 20-30 – Сольвинг-шоу.

Неділя 28 вересня

08-00 – 12-00 – IV-VI тури;

12-00 – 14-00 – підведення підсумків змагань;

14-00 – 15-00 – нагородження переможців;

15-00– від’їзд учасників.
7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.


8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

У кожному з шести розділів (двоходівки, триходівки, етюди, багатоходівки, кооперативні мати, зворотні мати) для розв’язку пропонуються по три композиції.

Коопера́ція (лат. cooperatio) - це форма організації економічної діяльності людей і організацій для спільного досягнення загальних цілей або задоволення потреб. Використовується також для позначення характеру економічних та політичних взаємин.

Озна́чення, ви́значення чи дефіні́ція (від лат. definitio) - роз'яснення чи витлумачення значення (сенсу) терміну чи поняття. Слід зауважити, що означення завжди стосується символів, оскільки тільки символи мають сенс що його покликане роз'яснити означення.

За кожну розв’язану композицію нараховується від 0 до 5 балів (в залежності від повноти розв’язку).

Місце визначається за сумою балів, набраних кожним учасником та кожною командою. У випадку рівності балів у двох чи більше учасників чи команд місця визначаються за меншим часом, витраченим на розв’язування композицій.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця серед учасників громадян України, нагороджуються дипломами, медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

Нагоро́да - щось, що видається як заохочення за заслуги, відзнаки, в знак подяки за що-небудь. Одним з призначень нагороди є надання особливого соціального статусу особі що отримує нагороду.

Дипло́м (грец. δίπλωµα (diploma) - «складений листок») - офіційний документ про закінчення середнього спеціального або вищого навчального закладу та присвоєння відповідної кваліфікації; також офіційний документ про присвоєння наукового ступеня або звання.

Переможці і призери у командному заліку нагороджуються дипломами, медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.
9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення ХХVIII відкритого особисто-командного чемпіонату України з шахів (розв’язування композицій) здійснюються за рахунок Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік.

Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд до місця змагань і зворотно, розміщення, харчування, добові, збереження заробітної плати) здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

Фінансування бізнесу - забезпечення наявним грошовим капіталом для використання в комерційних цілях. Потреби компанії в капіталі можуть бути короткостроковими і довгостроковими. Основні джерела короткострокового і довгострокового капіталу можуть бути підрозділені на внутрішні і зовнішні.

Матеріалі́зм - один з основних напрямків філософії, який у вирішенні основного питання філософії стверджує, що буття, природа, матеріальне є первинним, а дух, свідомість, ідеальне - вторинним. Визначення первинності і вторинності різне у різних філософів.

Заробітна плата Заробі́тна пла́та, скорочено зарплата (також заробітна платня, зарплатня) - винагорода, обчислена, зазвичай, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.


10. Строки та порядок подання заявок на участь у чемпіонаті України

Попередні заявки на участь команди у ХХVIII відкритому особисто-командному чемпіонаті України з шахів (розв’язування композицій) надсилаються не пізніше ніж за 30 днів до початку змагань на адреси : • ФШУ, Жуган Сергій Борисович (адреса: вул. О.Дашковича, 23, м. Черкаси, Черкаська обл., Україна, 18000, моб. тел. 38067-567-28-18, e-mail: serzug@gmail.com);

 • Суддя-організатор Дашковський Олександр Миколайович, dash14@ukr.net, тел.: 38095285-57-37;

 • Мінмолодьспорт України, Калініна Лариса Едуардівна, kalinina_l@sport.gov.ua, тел./факс 38044-289-46-19.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою організації, що відряджають, та лікарем, копія паспорту (свідоцтво про народження) учасника, класифікаційні книжки, страхові поліси.

До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Регламент (англ. regulations, schedule, нім. Reglement n, Dienstvorschrift f, Dienstordnung f) - сукупність (система) правил, що регулюють, обмежують режим праці, технології виконання проектування, ремонтних робіт тощо, наприклад, на шахтах, у кар'єрах, у свердловинах, на заводах. • Регламент