Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПро пагубний вплив мобільного телефону на організм дитини та корисні поради щодо його безпечного використання. М

Скачати 35.14 Kb.

Про пагубний вплив мобільного телефону на організм дитини та корисні поради щодо його безпечного використання. М
Скачати 35.14 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір35.14 Kb.


Про пагубний вплив мобільного телефону на організм дитини та корисні поради щодо його безпечного використання.
Мобільний телефон — це джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, за допомогою якого і здійснюється зв’язок.

Це випромінювання пригнічує тонкі електромагнітні імпульси клітин живих організмів.

Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
Електромагні́тна хви́ля - процес розповсюдження електромагнітної взаємодії в просторі у вигляді змінних зв'язаних між собою електричного та магнітного полів. Прикладами електромагнітних хвиль є світло, радіохвилі, рентгенівські промені, гамма-промені.
Найнебезпечнішою частиною мобільників є антена, саме вона продукує хвилі надвисоких частот. Вони шкідливі тим, що нагрівають організм «зсередини» на клітинному рівні.

Особливо від цього потерпають ті частини тіла, які не омиваються кров’ю, а відтак залишаються поза системою терморегуляції організму. Зокрема, кришталик ока. Від внутрішнього перегрівання він руйнується і мутніє. Це проявляється різзю в очах і шумом у голові.

Діти особливо чутливі до випромінювання мобільного телефону. У дітей кістки набагато тонкіші, ніж у дорослих. Тому кістки черепа дитини значно меншою мірою послаблюють шкідливий вплив електромагнітного випромінювання .

Електромагнітне випромінювання Електромагн́ітне випром́інювання (англ. electromagnetic radiation) - взаємопов'язані коливання електричного (Е) i магнітного (B) полів, що утворюють електромагнітне поле а також, процес утворення вільного електро-магнітного поля при нерівномірному русі та взаємодії електричних зарядів.Про шкідливість мобільного телефону
1. Надруга над імунною системою.
Імунна система Іму́нна систе́ма - сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів; система організму, яка контролює сталість клітинного і гуморального складу організму. Знищенню імунною системою підлягає генетично чужорідне: молекули інших організмів, мікробні клітини, молекули, до яких утворюються антитіла, а також, пошкоджені клітини власного організму; крім того, імунна система може реагувати на власні клітини та тканини, що мають пошкодження або злоякісно трансформовані.

Користувачі мобільного зв'язку частіше за інших скаржаться на головні болі, сонливість, стають дратівливими.

Головни́й біль (або цефалгія) - частий симптом різноманітних захворювань і патологічних станів, відчуття болю в області мозкового черепа.
Всі ці ознаки характерні для вегето-судинної дистонії. Виникає так звана реакція напруги імунної системи. Від цього може знизитися опірність організму хворобам і іншим шкідливим зовнішнім впливам.2.Пухлин акустичного нерва.

Такі пухлини виникають з того боку голови, до якого людина прикладає слухавку "мобільника". Пухлини акустичного нерва можуть призвести до глухоти. Їх можна вилікувати за допомогою хірургічної операції.3. Мобільний телефон не дає виспатися.

Випромінювання порушує стабільність клітин в організмі , порушує роботу нервової системи, викликаючи головні болі, втрату пам'яті і порушення сну. Навіть самий звичайний непрацюючий мобільний телефон, якщо він просто лежить поруч з вашим ліжком, може перешкодити вам виспатися. Справа в тому, що шкідливе випромінювання мобільного телефону навіть у неактивному стані негативно впливає на центральну нервову систему, порушуючи нормальне чергування фаз сну.

Хірургі́чна опера́ція, також хірургі́чне (операти́вне) втруча́ння (від лат. operatio - «роблю», «дію») - комплекс дій над тканинами чи органами людини, які проводить лікар-хірург з лікувальною метою, а також для діагностики та корекції функцій організму, за допомогою різних способів роз’єднання та сполучання тканин.
Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.
Нервова система Нервова система - цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища.


4.Мобільні телефони можуть бути причиною шкірних захворювань.
Шкірні хвороби - захворювання, які виявляються в патологічних змінах шкіри, її придатків (волосся, нігтів) або видимих слизових оболонок.


5.Стільниковий зв'язок може викликати рак мозку. Електромагнітні хвилі стимулюють зміни на клітинному рівні, викликають порушення генного порядку, сприяють появі хворих клітин і хвороботворних пухлин.

6.Від мобільного телефону страждає зір та слух.

7. Блискавка.

Під час грози мобільник стає смертельно небезпечним. Річ у тім, що більшості людей, в яких втрапляє блискавка, вдається вижити тому, що завдяки високому електричному опору шкіри розряд розповсюджується по всій поверхні тіла, не проникаючи углиб. Проте матеріали-провідники можуть посилити дію розряду блискавки, спрямувавши його в тіло людини.

Людське тіло - фізична структура людини, людський організм. Тіло людини утворено клітинами різних типів, характерним чином організується в тканини, які формують органи, заповнюють простір між ними або покривають зовні.
Блискавка - електричний розряд між хмарами або між хмарою і землею. У процесі утворення опадів у хмарі відбувається електризація крапель або льодяних частинок. Внаслідок сильних висхідних потоків повітря в хмарі утворюються відокремлені області, заряджені різнойменними зарядами.
Подібним провідником є і мобільний телефон, особливо увімкнутий.


Корисні поради:

– використовуйте мобілку лише у разі крайньої необхідності й лише на короткий час;


– не тримайте телефон близько до тіла (краще тримати окремо, наприклад, в портфелі чи сумці);
коли посилаєте СМС, тримайте телефон якомога далі від тіла;
– на ніч вимикайте телефон або не тримайте телефон поруч з головою;
– якщо ж ви використовуєте стільниковий телефон як будильник, покладіть його подалі від голови, як мінімум на відстані витягнутої руки;
– не використовуйте мобільник у транспорті (тролейбус, автобус, автомобіль), оскільки в цьому випадку випромінювання мобільника відбиваються від металевого корпусу машини, збільшуючи потужність ЕМП у кілька разів.
- якщо на екрані вашого телефону кількість «антенок» зменшилась, це означає що ви потрапили в зону слабкої дії сигналу. Таке трапляється в приміщеннях вокзалів, аеропортів, метро, в підвалах. Намагайтеся уникати користування мобільним телефоном у таких умовах, бо інтенсивність його електромагнітного випромінювання збільшується в кілька разів;
– розмовляти безперервнопо телефону краще не більше 3-4 хвилин;
– між розмовами перерва повинна бути не менш як 15 хвилин;
– загальна кількість розмов за добу не більше однієї години;
– не грайте в ігри, використовуючи телефон;
набравши потрібний номер, не притискайте відразу телефон до вуха - саме під час з’єднання відбувається найпотужніше випромінювання. Тому стежте за процесом виклику, дивлячись на екран мобільника, і лише після того, як з’єднання відбулося, підносьте його до вуха;
– якщо телефонуєте, то тримайтеся в кількох метрах від людей, що поруч, бо вони також піддаються впливу випромінювання.

- опинившись під час грози в лісі, парку чи просто неба, хоча б відключіть свій мобільник і в жодному разі не намагайтеся перекричати грім у свою слухавку.

Просто неба - дебютний альбом співачки Росави, виданий музичним холдингом «Lavina Music» у 2001-му році. У 2008 році альбом був перевидан лейблом «COMP music». Трек-лист[ред. • ред. код] Видання 2001-го року Просто неба Обійми Росава Прокидаюсь День & ніч На волю в небеса Ой де ти Зневірилась Слова Блудна Косиця квітне Додаток: Обійми (Ремікс Студії Гадюкіни Рекордз) День & Ніч (Ремікс Студії Гадюкіни Рекордз) Ой, Рясна-Красна (Колядка) Дівчина така я Отакая дівчина (beag bit FS rmx) Наша Україна


Давайте користуватися мобільним телефонами без фанатизму та надавати перевагу живому спілкуванню. Адже так і цікавіше, і економніше.


Скачати 35.14 Kb.

  • Д іти особливо чутливі до випромінювання мобільного телефону.
  • Про шкідливість мобільного телефону 1. Надруга над імунною системою
  • 2.Пухлин акустичного нерва.
  • 4.Мобільні телефони можуть бути причиною шкірних захворювань
  • 5.Стільниковий звязок може викликати рак мозку.
  • 6.Від мобільного телефону страждає зір та слух. 7. Блискавка.