Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПро встановлення тарифів на виробництво, транспорту- вання та постачання теплової енергії для споживачів ІІ групи Розглянувши звернення тов «Лисичанська енергосервісна компанія»

Скачати 38.97 Kb.

Про встановлення тарифів на виробництво, транспорту- вання та постачання теплової енергії для споживачів ІІ групи Розглянувши звернення тов «Лисичанська енергосервісна компанія»
Скачати 38.97 Kb.
Дата конвертації 03.04.2017
Розмір 38.97 Kb.
2 ст. 28 Закону України«Про місцеве самоврядуванняв Україні», ст.ст. 7, 31 Закону України«Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів Українивід 01.06.2011 № 869 з урахуванням змін, виконавчий комітет Лисичанської міської ради

вирішив:

1.

Систе́ма централізо́ваного теплопоста́чання- сукупність джерел теплової енергії потужністю понад 20 Гкал/год, магістральних та місцевих (розподільчих) теплових мереж. Обслуговується теплосервісною організацією.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
Встановити тарифи на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для споживачів ІІ групи, які надаються ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» (додаються).

2. Тарифи на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, вказані в пункті 1 цього рішення, ввести в дію відповідно до чинного законодавства..

3. Директору ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» (Максимович А.В.) довести це рішення до відома споживачів ІІ групи, тобто установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів.

4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 16.11.2015 № 404.

Лисича́нська міська́ ра́да - адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування в Луганській області. Адміністративний центр - місто обласного значення Лисичанськ.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради.

Внутрішня політика - політика, що проводиться в межах держави. Охоплює економіку, політичні партії, вибори президента і парламенту.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Якимчука А.П.
Міський голова С.І.Шилін

Додаток


до рішення виконавчого комітету

Лисичанської міської радивід «05» 01. 2016 № 05


Тарифи

на послуги з виробництва, транспортування та постачання

теплової енергії для споживачів ІІ групи, які надаються

ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія»
ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
«05» 01.2016 р. № 05

м. Лисичанськ


Про встановлення тарифів

на виробництво, транспорту-

вання та постачання теплової

енергії для споживачів ІІ групи
Розглянувши звернення ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» від 09.12.2015 № 185 щодо коригування тарифу на виробництво, транспортування, та постачання теплової енергії через зміну вартості енергоносіїв, керуючись п.
Тепло́ або Теплова́ ене́ргія - енергія руху атомів, молекул або інших частинок, з яких складається тіло. Теплова енергія може виділятися завдяки хімічним реакціям (горіння), ядерним реакціям (ядерний розпад і синтез), механічним взаємодіям (тертя).з/п

Найменування

Од. вим.

Двоставковий тариф

постійно

в опалювальний сезон

без ПДВ

з ПДВ

без ПДВ

з ПДВ

1

Тариф на виробництво теплової енергії (в т.ч. на підігрів холодної води)
- плата за одиницю приєднаного теплового навантаження в місяць протягом року

грн./Гкал

42338,42

50806,10


- плата за спожиту теплову енергію в місяць протягом опалювального сезону

грн./Гкал1049,24

1259,09

2

Тариф на транспортування теплової енергії (в т.ч. на підігрів холодної води)
- плата за одиницю приєднаного теплового навантаження в місяць протягом року

грн./Гкал

2299,06

2758,873

Тариф на постачання теплової енергії (в т.ч. на підігрів холодної води)
- плата за одиницю приєднаного теплового навантаження в місяць протягом року

грн./Гкал

2290,36

2748,434

Двоставковий тариф на теплову енергію (в т.ч. на підігрів холодної води) для кінцевих споживачів

грн./Гкал

46927,84

56313,40

1049,24

1259,09


Керуючий справами О.О.Савченко
Начальник управління з виконання

політики Лисичанської міської ради

в галузі ЖКГ І.В.Корякін


Скачати 38.97 Kb.