Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПро затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, комп`ютерів, іншого обладнання органами та установами, які утримуються за рахунок міського бюджету

Скачати 29.82 Kb.

Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, комп`ютерів, іншого обладнання органами та установами, які утримуються за рахунок міського бюджету
Скачати 29.82 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір29.82 Kb.

герб україни

УКРАЇНА

ВЕРХІВЦЕВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження граничних сум

витрат на придбання автомобілів,

меблів, комп`ютерів, іншого обладнання

органами та установами, які утримуються

за рахунок міського бюджету.
На виконання п.2 постанови КМУ від 04.02.2016р. №102 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р.
Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
№ 332
“Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів”, міська рада ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету з урахуванням затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р.
  Обла́днання (устаткування) (англ.
  Більшість автомобілів ділиться на правокермові і лівокермові.
  equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
  Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.
  Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.
  Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.
  Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
  Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
  № 332
   граничних сум витрат (додаються).

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Міський голова В.Ф. Залужний

м. Верхівцеве

№ 55 - 5/VIІ

29.03.2016р.


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії міської ради№55/5-VII від 29.03.2016р.

ГРАНИЧНІ СУМИ ВИТРАТ 
на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
Сума, гривень за одиницю
Легкові автомобілі

60000

Мобільний телефон:
придбання

1200

утримання (на місяць)

1500

Персональний комп'ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор "миша"), ноутбук

13000

Комплект меблів для службового кабінету керівника органу місцевого самоврядування, установи чи організації, що утримуються за рахунок міського бюджету.

6500

Меблі для обладнання робочих місць працівників:
стіл письмовий

800

крісло офісне

800

стілець

300

шафа для одягу

1200

шафа для паперів

1100

сейф

2000

стіл для комп’ютера

800

Теле- і радіоапаратура, відеотехніка для службових кабінетів

5000

Примітка.

Затверджені граничні суми витрат призначені для придбання комплектних легкових автомобілів, меблів, обладнання, устаткування, а не окремих деталей (предметів)".


Скачати 29.82 Kb.

 • _________________________________________________________________ Р І Ш Е Н Н Я Про затвердження граничних сум
 • ГРАНИЧНІ СУМИ ВИТРАТ на придбання