Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПроект україна маловисківська міська рада

Скачати 18.39 Kb.

Проект україна маловисківська міська рада
Скачати 18.39 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір18.39 Kb.

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

МАЛОВИСКІВСЬКА МІСЬКА РАДА


МАЛОВИСКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯР І Ш Е Н Н Я
від «__» березня 2016 року № ___
Про граничні суми витрат на придбання

автомобілів,меблів,іншого обладнання

та устаткування,мобільних телефонів,

комп’ютерів за рахунок міського бюджету.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016р.

Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

№102 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 04 квітня 2001 р №332»Про граничні суми витрат на придбання автомобілів,меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів,комп’ютерів державними органами, а також установами і організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету » міська рада об’єднаної територіальної громади

В И Р І Ш И Л А:


 1. Затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів,комп’ютерів за рахунок коштів міського бюджету :

Легковий автомобіль – 1 000 000 грн.

Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.

Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.

Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.

за одиницю

Мобільний телефон : придбання – 1200 грн.; утримання (на місяць) – 1500грн.

Персональний комп’ютер(системний блок,монітор,клавіатура,маніпулятор «миша»), ноутбук – 20 000 грн.

Комплект меблів для службового кабінету керівника - 20 000грн.Меблі для обладнання робочих місць працівників:

 • стіл письмовий – 1 500 грн.

  Робо́че мі́сце - елементарна одиниця виробничої структури, що містить частину простору виробничого підрозділу, яка потрібна для здійснення трудової операції та оснащена матеріально-технічними засобами, що використовуються у процесі праці.

  ;

 • крісло офісне – 3 000 грн.;

 • стілець – 500 грн.;

 • шафа для одягу – 2 000грн;

 • шафа для паперів – 2 000грн.;

 • сейф – 5 000 грн.;

 • стіл для комп’ютера – 2 000грн.

Теле- і радіоапаратура,відеотехніка для службових кабінетів – 20 000 грн.
2 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку.


Міський голова Ю. ГУЛЬДАССкачати 18.39 Kb.