Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрофіль компанії “AxxonSoft”

Скачати 74.89 Kb.

Профіль компанії “AxxonSoft”
Скачати 74.89 Kb.
Дата конвертації22.03.2017
Розмір74.89 Kb.

Телефон: 380 (44)–482–19–91

Internet-сайт: http://www.axxonsoft.com


ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ “AxxonSoft

Рік створення: Українське представництво компанії “AxxonSoft” створене в 2005 році. З січня 2012 року компанія є повністю незалежною та самостійною організацією, яка веде самостійну діяльність в Україні під патронатом Європейської корпорації “AxxonSoft Germany”.

Предмет діяльності компанії: розробка, розповсюдження, супровід і підтримка програмних і апаратних засобів для створення розподілених інтегрованих комплексів систем безпеки, моніторингу, відеоспостереження й відеоконтролю, а також надання послуг з комплексного постачання технічних засобів безпеки (відеокамери, інше обладнання) і апаратних платформ (відеосервери), спеціально підготовлених і оптимізованих для роботи з ПЗ AxxonSoft.

Мета діяльності компанії: створення стабільного й надійного фундаменту для розвитку бізнесу партнерів компанії і їх клієнтів, що у кінцевому підсумку забезпечує комплексну безпеку життєдіяльності й комфортне середовище проживання населення України.
Техніка Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Населення України За оцінкою Державної служби статистики України, станом на 1 грудня 2016 року чисельність наявного населення України становила 42 603 854 осіб (без врахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя)


Основні програмно-технічні продукти компанії сьогодні:

Axxon Intellect Enterprise*) / Система безпеки “Інтелект”флагманський продукт компанії - багатофункціональна платформа з розподіленою архітектурою, призначена для створення легко масштабованих комплексів безпеки підприємств будь-якої галузевої приналежності. До складу платформи входять спеціалізовані модулі, що дозволяють створювати максимально гнучкі й ефективні вертикальні рішення для різних галузей і сфер застосування, в тому числі:

AxxonPOS*) / “POS-Інтелект” – відеоспостереження, контроль касових вузлів і оплати покупок;

AxxonTransact*) / “АТМ-Інтелект” – надійний інтелектуальний захист і охорона приміщень банку, відеоконтроль банківських операцій і захист мережі банкоматів;

Ба́нк (від італ. banco - лавка або стіл) - кредитно-фінансова установа, яка здійснює грошові розрахунки, акумулює грошові кошти та інші цінності, надає кредити та здійснює інші послуги за фінансовими операціями.

Axxon License Plate Recognition*) (“Axxon LPR”) / “Авто-Інтелект” – моніторинг і інтелектуальний контроль дорожньо-транспортного становища і розпізнавання автомобільних номерних знаків;

Axxon Railcar Recognition*) (“Axxon RcR”) / “Залізниця-Інтелект” – моніторинг і інтелектуальний контроль переміщень вагонів (цистерн), контроль їх завантаження й розвантаження, ступеня завантаженості і т.д., інтегрований з АСК підприємства;

Axxon Service” / Система безпеки “Інтелект”“Моніторинг технічного стану” – моніторинг і інтелектуальний контроль технічного стану систем безпеки, побудованих на основі ПЗ “Інтелект” із вбудованими сервісними детекторами, що ініціюють сигнали у випадку збоїв або перешкод у роботі, виявлення спроб цілеспрямованого втручання в роботу камер і т.д.;

Safe City / “Безпечне місто” – комплексна інформаційна система міського масштабу, призначена для контролю роботи всіх міських систем, забезпечення безпеки кожного жителя й усіх уразливих ділянок міської інфраструктури в режимі реального часу, своєчасного оповіщення служб оперативного реагування (МВС, ДСНС, ДСО, швидка допомога, антитерористичні структури, технічні служби муніципального господарства і т.д.

Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.
Швидка́ меди́чна допомо́га - спеціалізована медично-санітарна служба, завданням якої є надання першої медичної допомоги при станах, загрозливих для життя, потерпілим від нещасних випадків (поранення, переломи, опіки, отруєння, ураження електричним струмом тощо) або при раптових захворюваннях, а також транспортування потерпілих до лікарень.
Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.
);

AxxonFace*) / “FACE-Інтелект” – це система автоматичного розпізнавання облич. Вона включає два модулі, які забезпечують різні режими роботи:

Модуль розпізнавання облич – автоматична ідентифікація особи по відеозображенню за допомогою розпізнавання облич, що потрапили в поле зору відеокамери, і їхнього порівняння із заздалегідь створеною базою еталонних зображень;

По́ле зо́ру (кут огляду) - це тілесний кут або лінійні розміри площі зображення навколишнього світу видимого приладом чи оком у певний момент часу.


Модуль пошуку схожих облич у відеоархіві – запис у базу даних усіх облич, що потрапили в поле зору відеокамер, і подальший пошук у цій базі схожих облич (забезпечує пошук у відеоархіві людини, що цікавить, й одержання статистики її появ у полі зору різних камер).

Модулі інтеграції з ОПС і СККД – спеціальні програмні засоби інтеграції із системами охоронно-пожежної сигналізації й системами контролю й керування доступом.

Axxon Intellect Lite*) / “Інтелект Лайт” - оптимальне (малобюджетне) рішення для створення системи моніторингу та відеоспостереження (відеоконтролю) на малих і середніх підприємствах, включаючи контроль касових операцій.Axxon Next”* – система відеоспостереження нового покоління на відкритій платформі, що дозволяє додатково працювати через мобільні пристрої й веб-інтерфейс.

Axxon Next NVR” – це компактний і продуктивний відеосервер із широким набором функцій на базі платформи Axxon Next. Axxon Next NVR дозволяє контролювати систему безпеки з будь-якого місця світу за допомогою смартфона, планшета або віддаленого WEB-клієнта, записувати відео на внутрішній і зовнішній архіви, здійснювати локальне спостереження при підключенні одного або двох моніторів Full HD, одержувати повідомлення про стан системи по електронній пошті або через SMS і багато чого іншого.

Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.
Електронна пошта Електро́нна по́шта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).Комп’ютерні платформи – платформи підготовлені (попередньо підібрані й протестовані) і оптимізовані для роботи з ПЗ AxxonSoft. З готових компонентів збирається система будь-якої складності й функціональності, що повністю реалізує потенціал програмних продуктів AxxonSoft і при цьому забезпечує урахування індивідуальних вимог Замовника.
Програ́мний проду́кт (англ. programming product) - це: програмний засіб, програмне забезпечення, які призначені для постачання користувачеві (покупцеві, замовникові). програма, яку може запускати, тестувати, виправляти та змінювати будь-яка людина.

Рекомендована й використовувана компанією платформа Pivot3 vSTAC™ Watch постачається разом із ОС vSTAC. Модель зберігання даних цієї платформи відрізняється неперевершеними перевагами, включаючи: розширюваність (безшовне масштабування IP SAN сховища), надійність і простоту (підтримується не тільки функція відмовостійкого поновлення даних у сховищі, але й функція поновлення кожного запуску віртуальної машини), економію (об’єднання віртуального сервера й масштабованого сховища у єдиному пристрої дозволяє заощаджувати до 40% вартості, споживаної потужності й місць у стійках фізичних серверів і фізичних SAN сховищ).

Віртуальна машина - модель обчислювальної машини, створеної шляхом віртуалізації обчислювальних ресурсів: процесора, оперативної пам'яті, пристроїв зберігання та вводу і виводу інформації.

Такий склад пропонованих продуктів дозволяє нашим партнерам робити вигідні пропозиції будь-якому користувачеві, пропозиції від яких “важко, а іноді й небезпечно відмовлятися”, а користувач у свою чергу може знайти серед продуктів компанії рішення, що максимально відповідає його вимогам і фінансовим можливостям.

Принципи поширення програмно-технічних продуктів: взаємодія з партнерами і забезпечення партнерської підтримки.

У своїй діяльності й розвитку компанія “AxxonSoft” повністю спирається на партнерське співтовариство. Впровадженням рішень на базі продуктів компанії займаються тільки партнери компанії – проектувальники, інсталятори й інтегратори систем, технологічні партнери (включаючи розробників обладнання), що інтегрують своє обладнання або програмне забезпечення в програмну платформу компанії.

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Цикл партнерської підтримки може включати:

- комплексне постачання обладнання – сервіс, покликаний забезпечити найбільш ефективну й оперативну схему постачання, пов’язану із мінімальною витратою ресурсів, через єдиний канал – менеджера компанії;

- послуги консалтингу, що допомагають партнерам створювати рішення будь-якого рівня складності;

- навчальні семінари, спрямовані на те, щоб партнери одержали повну інформацію про можливості продуктів компанії;

- технічну підтримку партнерів, що дозволяє оперативно розв’язати всі питання, що виникають у клієнтів (надається безкоштовно);

- маркетингові кампанії, що допомагають партнерам залучати нових клієнтів і збільшувати обсяги продаж.Місія компанії: зробити створювані й впроваджувані технології в сфері безпеки й моніторингу найкращими в Україні і привнести свій внесок у становлення й зміцнення позицій країни як технологічного лідера у світовій економіці.
Світова́ еконо́міка - сукупність національних господарств, пов'язаних один з одним системою міжнародного поділу праці (МПП), економічними і політичними відносинами. Універсальний зв'язок між національними господарствами здійснюють міжнародні економічні відносини.
Мета компанії бути номером один і втримувати позиції лідера ринку програмних продуктів України, щоб надати нашим партнерам нові унікальні можливості для розвитку.

Компанія сьогодні: один з лідерів європейського ринку в сфері розробки територіально-розподілених інтегрованих систем моніторингу й безпеки, відеоспостереження й відеоконтролю. Компанія має 49 офісів й представництв у світі, більше 3000 компаній-партнерів і більше 1500 щомісячних інсталяцій по усьому світу.

Згідно зі звітом “World & EMEA Market for CCTV and Video Surveillance Equipment – 2010” агентства IMS Research, AxxonSoft посідає перше місце в Європі в категорії постачальників програмного забезпечення для мережних систем відеоспостереження на відкритій платформі.Компанія “AxxonSoft” налічує більше 150 компаній-партнерів і більше 200 щомісячних інсталяцій по всій Україні. Зведений перелік “Організації, установи, підприємства й об’єкти, на яких установлений і використовується програмний комплекс “Інтелект” представлений у Додатку.

Компанія “AxxonSoft” є активним членом Української Федерації Індустрії Безпеки (УФІБ), яка нараховує більше 70 компаній - професіоналів цього напрямку діяльності.
*) – назви програмних продуктів відповідно до пролонгованої Міжнародної ліцензійної угоди від 05.06.2013 №06/13 між ТОВ “АкссонСофт” (Україна) та AxxonSoft GmbH (Німеччина)
Загальна довідкова інформація про компанію

Реквізити компанії

Повна назва компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю “АкссонСофт”

Адреса юридична (фактична / поштова):

03115, Україна, м. Київ, вул. Львівська, 22-а, офіс 145

Телефон: 380 (44) - 482-19-91 Факс: 380 (44) - 409-30-34

E-mail: kiev@axxonsoft.com Internet-сайт: http://www.axxonsoft.com/


Керівництво компанії:

- керуючий директор: Курінний Олександр Васильович

- технічний директор: Клітовченко Олексій Ігоревич

Чисельність зайнятих: понад 23 людини.

Техні́чний дире́ктор (CTO англ. Chief technical officer або англ. Chief technology officer) - керівна посада у західних компаніях, відповідає українському «головний інженер».


Структура компанії:

- відділ програмування

- відділ супроводу й технічної підтримки

- відділ маркетингу- сектор по роботі з державними структурами
Скачати 74.89 Kb.